Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270728 defa)

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4515 : 15 Şubat 2022, 17:38:02 »
Ali Koç yine basketbol şubesi hakkında abuk subuk şeyler konuşmuş sanırım Murat Aşık isimli birine. Okuyan, yorumlayan var mı? Ben pek hayra yormadım da.
Popüler isimleri zikretmek her zaman pozitif duyguları tetikler. Ali Koç da ZOC 'u zikrederek üstündeki negativiteyi atmaya çalışıyor. Ama NDC için seneye olmayabilir hissini aldım ben...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4516 : 15 Şubat 2022, 18:53:57 »
Ali Koç yine basketbol şubesi hakkında abuk subuk şeyler konuşmuş sanırım Murat Aşık isimli birine. Okuyan, yorumlayan var mı? Ben pek hayra yormadım da.

Ben haberi okudum,  "gençleştirme operasyonu" olacakmış, "Partizan Euroleague'e katılamazsa Obrodoviç ismi gündeme gelebilirmiş", "Hoca çok hırslıymış". Sanırım bu üç cümle röportaj yaptığını iddia eden kişiyi ne kadar ciddiye almamız gerektiğini gösteriyordur :)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4517 : 15 Şubat 2022, 19:21:24 »
Popüler isimleri zikretmek her zaman pozitif duyguları tetikler. Ali Koç da ZOC 'u zikrederek üstündeki negativiteyi atmaya çalışıyor. Ama NDC için seneye olmayabilir hissini aldım ben...

Ndc kim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4518 : 15 Şubat 2022, 19:22:47 »
Başkan tam önemli sayılabilecek maç öncesi çıkışını yapmış,takımın enerjisini aşağıya çekmiş bravo valla.

Başkanın adı lakabı artık enerji bükücü olsun.Eleniriz bugün.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2022, 19:23:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #4519 : 15 Şubat 2022, 19:57:19 »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi bothersome man

• Üye
« Yanıtla #4520 : 15 Şubat 2022, 21:04:50 »
Ben haberi okudum,  "gençleştirme operasyonu" olacakmış, "Partizan Euroleague'e katılamazsa Obrodoviç ismi gündeme gelebilirmiş", "Hoca çok hırslıymış". Sanırım bu üç cümle röportaj yaptığını iddia eden kişiyi ne kadar ciddiye almamız gerektiğini gösteriyordur :)

İnşallah kolpadır diyeceğim ama birebir ağzından duyduğumu söylüyorum diyor. Bu derece palavra sıkabilecek biri midir bu adam? Tanımıyorum pek.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi bothersome man

• Üye
« Yanıtla #4521 : 15 Şubat 2022, 21:07:16 »

Ben de Vesely ve Nando'nun kontratlarıyla alakalı bir mesaj olduğunu düşündüm, bilhassa Nando ile uzatmayı düşünmüyoruz gibi. Ne derece doğru karar tartışılır. 34 yaşında ama Euroleague'de ikamesi olmayan bir adamdan bahsediyoruz. Ben en az 1 sene daha kalmalı diyorum, hele ki ücretinde bir miktar indirime giderse.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4522 : 17 Şubat 2022, 19:43:26 »
Courtyside 1891 isimli kanal açılmış.Bu kanal sadece Fiba organizasyonlarını değil,İapanya ve Euroleague maçlarınıda verecekmiş.

Livebasketbol televizyonu kapanmış.

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #4523 : 26 Şubat 2022, 14:53:51 »
Tornike Shengelia Rusya’yı protesto amacıyla CSKA Moskova’dan ayrıldığını duyurdu.
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4524 : 26 Şubat 2022, 16:19:39 »
Tornike Shengelia Rusya’yı protesto amacıyla CSKA Moskova’dan ayrıldığını duyurdu.

Bu sezonun bitecegini dusunmuyorum ... bu sartlarda rus takimlari yakinda tamamen bloklanir
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #4525 : 26 Şubat 2022, 18:10:48 »
Tam bizim ruhumuzu yansıtacak bir oyuncu, keşke gelse Gürcü reis!

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #4526 : 01 Mart 2022, 20:58:14 »
Bu sezonun bitecegini dusunmuyorum ... bu sartlarda rus takimlari yakinda tamamen bloklanir
Kısmen dediğiniz gibi oldu abi. Çok saçma bir kararla Rus takımları bloklandı ama lig aynen devam ediyor. Rusların bloklanması bize büyük bir darbe vururken, asla üst sıraları hak etmeyen Maccabi'yi bir anda playoff sıralamasının içinde attı. Çok büyük hakkımız yendi yine ama yapacak bir şey yok. Şans da yok bizde işte; Maccabi'nin konumunda biz de olabilirdik.
Sporun birleştirici gücünden her fırsatta bahseden sahtekar euroleague yönetimi, Rusları dışlayarak sporun boğazına kadar siyasete batmış olduğunu bize gösterdi. Aldıkları kararlarda çok sammilerdi madem, yıllarıdır Ortadoğu halklarına kan kusturan İsrail'in takımlarını da bloklasalardı o halde. Samimiyetsiz o... çocukları.  >:(
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4527 : 02 Mart 2022, 16:31:57 »
Kısmen dediğiniz gibi oldu abi. Çok saçma bir kararla Rus takımları bloklandı ama lig aynen devam ediyor. Rusların bloklanması bize büyük bir darbe vururken, asla üst sıraları hak etmeyen Maccabi'yi bir anda playoff sıralamasının içinde attı. Çok büyük hakkımız yendi yine ama yapacak bir şey yok. Şans da yok bizde işte; Maccabi'nin konumunda biz de olabilirdik.
Sporun birleştirici gücünden her fırsatta bahseden sahtekar euroleague yönetimi, Rusları dışlayarak sporun boğazına kadar siyasete batmış olduğunu bize gösterdi. Aldıkları kararlarda çok sammilerdi madem, yıllarıdır Ortadoğu halklarına kan kusturan İsrail'in takımlarını da bloklasalardı o halde. Samimiyetsiz o... çocukları.  >:(

Yani siyasi kismini bir yana birakiyorum cunki zaten halisin... Ama bizim icin cok kotu oldu.... hem de cok kotu... Hele Zalgiris, Asvel ve Kizilyildiz yenilgileri cebimizdeyken.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4528 : 23 Mart 2022, 19:58:59 »
Benim en çok kızdığımda Efes'den rica edildiği halde aleyhimize oy kullanması.Onlar için aslında farketmiyordu.Rus maçlarının kabul edilmemesi bizi geriye iterken Efes ortalara kadar çıkmış.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2022, 22:01:00 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4529 : 26 Mart 2022, 13:08:55 »
Fenerbahçe Beko-Panathinaikos OPAP Maçı Hakkında Bilgilendirme

''8-10 Nisan tarihlerinde Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nun ev sahipliği yapacağı ve Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol Takımımızın şampiyonluk mücadelesi vereceği FIBA Kadınlar EuroLeague Final Four maçları nedeniyle, 8 Nisan tarihinde yapılacak Fenerbahçe Beko - Panathinaikos OPAP maçının oynanacağı salonda değişikliğe gidilmiştir.

Fenerbahçe Beko – Panathinaikos OPAP mücadelesi 8 Nisan Cuma günü 20.00’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacaktır.

Fenerbahçe Beko - Panathinaikos OPAP maçının bilet satışı, salon değişikliği nedeniyle geçici bir süreliğine durdurulmuştur.

Kombine kart sahibi ya da daha önce satışa açılan biletlerden satın almış olan taraftarlarımızın Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda sahip oldukları koltuklar, iki salon arasındaki tribün yapısı farklılıkları da gözetilerek, Sinan Erdem Spor Salonu’nda ilgili koltuğa en yakın blok ve koltuk numaralarıyla değiştirilerek hesaplarına iletilecektir.

Taraftarlarımız, Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki yerlerini 29 Mart Salı 15.00 itibarıyla Passo hesaplarındaki “Etkinlik Biletlerim” sekmesi altında görüntüleyebilecektir.

Salon değişikliği sebebi ile bilet iade talebinde bulunacak taraftarlarımız, taleplerini 28 Mart Pazartesi günü saat 23.59‘a kadar fbbasketbol@passo.com.tr adresine mail olarak gönderebilecektir.

Fenerbahçe Beko kombine kart sahibi taraftarlarımız ise Kadınlar Final Four final karşılaşmasını kombine kartlarıyla salonumuzda takip edebilecektir. Fenerbahçe Beko kombine kart sahiplerimizin bu hakkına ilişkin detaylı bilgilendirme, FIBA yetkilileriyle önümüzdeki hafta yapılacak görüşmelerin ardından paylaşılacaktır.

Mücadelenin bilet genel satışı ise 29 Mart Salı günü saat 15.00 itibarıyla yeniden başlayacaktır.

Taraftarlarımıza anlayış ve destekleri için teşekkür ederiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü''