Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270673 defa)

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4890 : 10 Ekim 2023, 14:07:02 »
Durum buysa Dimitri Şenol güneş pozisyonuna gelmiş demektir.  Vah ki vah

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4891 : 10 Ekim 2023, 14:40:03 »
Levent Erim denen ukalayı ciddiye almayın.Radyocudur iş bulamadı hoş herşey dgital ama.Biz yaşlılar için alışkanlık.İyi radyocudur.Ama spor yorumculuğu ayrı.Başka birini alsa keşke.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #4892 : 10 Ekim 2023, 15:03:09 »
Videonun 27.00-29.00 arası. Ciddi bir sorun bu

https://www.youtube.com/watch?v=4idT0AZwLNA
Maccabi li yıllarda bu ikili başroldeydi. O dönem takımı Sfairopoulos yönetirken bu ikilinin yanlarında Elijah Bryant da vardı. Şimdi bizde bu ikilinin yanında Elijah yerine Marco var. O dönem bir yıl pandemiden sezon tamamlanamadı. Diğer yıl da Maccabi Play off dışı kaldı. Sfairopoulos bu üçlüyü iyi yönetemediği gibi, bu üç oyuncu da bugünkü kadar tecrübeli değillerdi elbette. Şimdi gelelim işin özetine;

Sfairopoulos gibi yumuşak bir koçumuz yok. Itoudis, takımda ipleri guardlara vermek istiyor, izolasyon oynamak istiyor ama takımda kimin patron olduğunu hissetirmeyi de iyi bilen biri. Cska döneminde sıkça gördük! Takımın oyunu oturana kadar ve takım liderini bulana kadar bu pozisyonları çok göreceğiz. Bu üçlü takımın liderliğine aday olup çarpışacaklar, zaman zaman maçı da takımı da satacaklar. Bazen tutacak, bazen de tutmayacak aldıkları kararlar. Tıpkı Scottie nin son saniye rezaleti gibi. Hazırlıklı olun, yakın geçen skorlu maçlarda Dorseyden de Marcodan da göreceğiz bu oyunları. Zaten koçun talebi de bu yönde gibi. Bakalım sezon sonunda kim gazi, kim kahraman olacak.

Şahsi kanaatim; herkes bu üçlüye konsantre olurken arka planda kalan iki kişiye dikkat çekmek istiyorum. Hayes ve Madar...!!!
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4893 : 11 Ekim 2023, 09:55:32 »
Levent Erim denen ukalayı ciddiye almayın.Radyocudur iş bulamadı hoş herşey dgital ama.Biz yaşlılar için alışkanlık.İyi radyocudur.Ama spor yorumculuğu ayrı.Başka birini alsa keşke.

Ben sahada olan biteni ciddiye aldım. Adam bir yorum yapmıyor, sahada olan biteni naklediyor. Hadi geçtim Levent Erim'i maçın son topunun oynanma şekli normal mi? Dönen top girseydi buralar kızılca kıyametti şimdi. Şucu bucu değilim. Fenerbahçe muvaffak olsun da Wilbekin ile olsun, X ile olsun, Y ile olsun. Bir sıkıntı var ortada, ona dikkat çektim. Friend-chip yorumunu, gördüğünü, analizini yazmış. Siz ise o ukala şu bilmem ne vesaire dışında bir şey yazmıyorsunuz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4894 : 11 Ekim 2023, 10:23:14 »
Ben sahada olan biteni ciddiye aldım. Adam bir yorum yapmıyor, sahada olan biteni naklediyor. Hadi geçtim Levent Erim'i maçın son topunun oynanma şekli normal mi? Dönen top girseydi buralar kızılca kıyametti şimdi. Şucu bucu değilim. Fenerbahçe muvaffak olsun da Wilbekin ile olsun, X ile olsun, Y ile olsun. Bir sıkıntı var ortada, ona dikkat çektim. Friend-chip yorumunu, gördüğünü, analizini yazmış. Siz ise o ukala şu bilmem ne vesaire dışında bir şey yazmıyorsunuz.
Evet orda Wilbekin hatalıydı ancak risk almak lazım arada ikili oynayabilir faul alabilirdi.Adrenalin tavan yapmış.Artı 1-1ler günümüz basketbolünde önemli.Efrs Larkin Miçiçle takım oyunu mu oynadı şampiyon olurken.Set hücumları işlemiyor artık.Başka şeylerde denemek gerek.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4895 : 11 Ekim 2023, 10:29:08 »
Basketbol hem takım hem bireysel oynanan oyundur.Maçı yıldızlar alır.Sistem diye diye diye geriledik.Lige bile şüpheyle bakar olduk.Artı.Milano maçında ilk bölüm hariç güzel oyun vardı zaman zaman hırsta vardı ama Milanoda eşlik edince maç oldu..Daha dikattli olunabilir.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2023, 10:29:31 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4896 : 11 Ekim 2023, 10:54:47 »
Dorsey yada Wilbekinden biri yollanmalı.Çatlak oyuncular.Ne yapacağız 5 yabancıyı neye göre seçeçeğiz.Dorsey daha problem olduğu için yol verilmeli 1 tane Madar yanına kısa alınmalı.Sıkıntı bu bence.Hidayet Ataman herşeyi mahvetti.Bunlara kusalım öfkeyi.

Oyunculara koçlarımıza sahip çıkalım.Bende Polonyalı oyuncuyu eleştirmeyeceğim alındı madem.

Dorsey Wilbekini koç ve şube yetkileleri alıp konuşmalı.Buda olur.Oyun planlarında önemli parçalar olduğu hissettirilmeli.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2023, 11:40:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #4897 : 11 Ekim 2023, 11:44:28 »
Dorsey yada Wilbekinden biri yollanmalı.Çatlak oyuncular.Ne yapacağız 5 yabancıyı neye göre seçeçeğiz.Dorsey daha problem olduğu için yol verilmeli 1 tane Madar yanına kısa alınmalı.Sıkıntı bu bence.
Ligde ilk maç Dorsey ve Hayes ikinci maç Guduric ve Pierre kadroya girdi. Üçüncü maçta Wilbekin ve Papa, bench'e girerse hocanın kafasındaki rotasyon az çok şekillenir. Gerisi laf-ı güzaf...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #4898 : 11 Ekim 2023, 11:59:35 »
...

Oyunculara koçlarımıza sahip çıkalım.Bende Polonyalı oyuncuyu eleştirmeyeceğim alındı madem.

Polonyalı oyuncu kim?
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4899 : 11 Ekim 2023, 12:03:56 »
Dorsey yada Wilbekinden biri yollanmalı.Çatlak oyuncular.Ne yapacağız 5 yabancıyı neye göre seçeçeğiz.Dorsey daha problem olduğu için yol verilmeli 1 tane Madar yanına kısa alınmalı.Sıkıntı bu bence.Hidayet Ataman herşeyi mahvetti.Bunlara kusalım öfkeyi.

Dorsey Wilbekini koç ve şube yetkileleri alıp konuşmalı.Buda olur.Oyun planlarında önemli parçalar olduğu hissettirilmeli.

Özür dilerim Polonyalı oyuncu kim?

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #4900 : 11 Ekim 2023, 12:13:31 »
Polonyalı oyuncu kim?

Pardon anladım. Sebastian Szymański'den bahsedilmiş. Ne bileyim Wilbekin, Dorsey, Madar, Hidayet, Ataman içerisinde kullanıldığı için basketbolla ilgili bir oyuncudan bahsediliyor sanmıştım. Kabahat bende ki yazınızda mantıklı bir yorum aramışım.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4901 : 11 Ekim 2023, 12:20:07 »
Pardon anladım. Sebastian Szymański'den bahsedilmiş. Ne bileyim Wilbekin, Dorsey, Madar, Hidayet, Ataman içerisinde kullanıldığı için basketbolla ilgili bir oyuncudan bahsediliyor sanmıştım. Kabahat bende ki yazınızda mantıklı bir yorum aramışım.
Oyuncuyu örnek vermek için yazdım başka branşımızdan.Tutmasakta destek verilmeli sonuçta taraftarız kadroyu biz yapmıyoruz eleştiriler dozajında olmalı.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2023, 12:20:55 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #4902 : 11 Ekim 2023, 13:08:07 »
Bizim burada bir kaç yerde gördüm. Bilmiyorum ülke genelinde yaygınlığı nedir... Adam, mercimek çorbası (sarı-hardal rengi) ile ezogelin (turuncu-hafif kahveye çalan ya da kırmızıyı andıran diyelim) çorbasını aynı kaseye yan yana koyup, olabildiğince karıştırmadan servis yapıyor adına da cim-bom çorbası diyor.

Adam çorbaları bile karıştırmadan servis ediyor. Ama bizim Tom...

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4903 : 10 Kasım 2023, 18:45:57 »
Arkadaşlar merhaba,
Bizde Ömer onan in oğlu vardı. Sırbistan a mi bir yere transfer olmuştu. Ne oldu piyasa da yok

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4904 : 10 Kasım 2023, 20:25:54 »
Arkadaşlar merhaba,
Bizde Ömer onan in oğlu vardı. Sırbistan a mi bir yere transfer olmuştu. Ne oldu piyasa da yok
abi içine mi doğdu az önce karşıma çıktı twitterda :D

Yiğit Onan (02') vs. Harem Spor

• 38 dakika
• 24 sayı
• 9/16 saha içi
• 4/6 serbest atış
• 15 ribaund
• 5 asist
• 3 top çalma
• 36 VP