Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270798 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #345 : 03 Nisan 2014, 19:15:55 »
Aktif koçlar içinde bence en iyi iki koç karşı karşıya gelecek.
Çok güzel bir maç olacaktır.
...

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #346 : 03 Nisan 2014, 19:20:12 »
abi ciddimisiniz yaaaa :))))
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #347 : 03 Nisan 2014, 20:47:26 »
Aktif koçlar içinde bence en iyi iki koç karşı karşıya gelecek.
Çok güzel bir maç olacaktır.

Yapacağım yorumu yapmışsın abi. Bana göre iki organizasyonun da en önemli iki koçu. Güzel olacak.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #348 : 04 Nisan 2014, 08:29:49 »
Her ne kadar o gün 38 yaşını devirmiş bir yaşayan efsane sıfatı taşıyacak olsa da...

Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en iyi power-forveti Tim Duncan geliyor; yetmez mi?

Hele bir de eski efsane sıfatıyla Amiral Robinson'da kafileye eklenirse; değme keyfime gitsin.

Gerçi daha çok zaman var; kim öle, kim kala... Yine de içi kıpır kıpır ediyor insanın.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #349 : 05 Nisan 2014, 00:51:56 »
Eurohoopsda Nikos Varlas güzel bir analiz hazırlamış
http://www.eurohoops.net/2014/04/dribbling/45952#comment-321482

Kısaca şu 4 hatayı işaret etmiş:

1. Zoc, Amerikalı oyunculara -hele hele Avrupa tecrübesi olmayanlara- hiç güvennmiyor. Oyun gitgide hızlanmasına ve atletizm ön plana çıkmasına rağmen Zoc bu düşüncesinden vazgeçmedi. Takımda kalan Bo ve sonradan sakatlıktan ötürü gelen Pierre hariç hiç Amerikalı oyuncu almadı.

2.Zoc'un PAO yıllarında mucize yaratmasında yardımcı bir guard rotasyonu vardı -Saras,DD,Spanoulis- En az bir tane bu ayarda adama ihtiyacı vardı. Bo daha ziyade içgüdüleriyle hareket eden bir skorer. Kenan veMelih ise henüz çok tecrübesiz

3.Takımın bütünü bire-bir savunmada orta hatta kötü. Eldeki anahtar oyuncuların hiçbirinin dikkate değer bir savunmacı yanı yok. Bu yüzden hiç bi kilit maçta savunma temposu yakalanamadı.

4. Önce Bjelica, sonra Bo ve son olarak Artagea'ya verdiği tepkiler, onun hiçbirşeyi boşa yapmayan bir tarafı olduğunu düşünürsek akıllıca gelebilir. Ancak onun bu düşüncesi, sahaya hiçbir şekilde yansımadı.

son olarak da diyor ki Varlas:

"Obradovic 100% seneye de Fenerbahçe'nin başında olacak. Kişisel intikamını alabilmek düşüncesiyle önümüzdeki sezon hazırlıklarına erken başlayacak. bu durumdan en çok Fenerbahçe taraftarları fayda görecek
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #350 : 05 Nisan 2014, 09:54:01 »
Çok açık olarak belirtmek lazım  bunu yazmaktan veya söylemekten çekinmiyorum kendisini inanılmaz seviyorum
Nasikki ilk turlar sırasında lider bitirirken tüm övgü hocaya veriyordum(k) top 16 da ki başarısızlık sorumlusu da Obradoviç tir. Ama benim gözümde ve sanırım birçoğumuzun gözünden hocanın kredisi çoktur ,kendisinin bilgi.birikim kazanmis olduğu büyük başarılar ile.bu krediyi sonuna kadar hak ediyor.
Ama dedigim gibi olumlu olumsuz her neticede 1numarali sorumluluk hocanin sir. Zaten kendisi bunu her zaman açık yureklilik ile söyler.
Hakan abi yazmisti hemen haziran ayında 5 senelik yeni bir sozlesme imzalamak lazım
Takim 2 senedir enkaz halinde ve lig playoff larinda bile eleniyordu bunu islamamamak lazım
Top 16 daki hayal kırıklığına rağmen belli bir noktaya geldik bunu da inkar etmeyelim
Inaniyorum ki önümüzdeki sene ve sonrasi daha iyi olacağız.

Edit : Obradovic gibi marka kalite adamlar mutlaka gittikleri yerde başarılı olurlar. 4 sene önce ivan miljkovic geldiği ilk 4 5 ay iyi değildi ve birçok kişi yerin dibine soruyordu , benim güzel yakışıklı Gürol abim bile  kendisine çok kızıyordu
Biraz zaman ve bu tarz adamlara güvenmek bence işin en önemli noktask. Bugün ivan için neler düşünüyoruz ....biraz sabır önemli hepimiz için zor bi kelime ama ......
Dünü çabuk unutuyoruz
Bir örnek bayan voleybol takımı için verelim. Geçen seneki hakimiz ortada hemde Kim e rağmen. ... benim sevmediğim hoca geldi ama hakkını vereyim çok iyi iş çıkardı cev kupasi alındı 2nci bitirdik ligi ve play offlarda şampiyonluk şansımız var yani abbondanza kesinlikle önümüzdeki sene için krediyi hak etmiştir ama görüyorum 'bu herif seneye gitsin 'yazan diyen birçok dost var
Bu kluo deneme tahtası değil yahu
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2014, 10:11:58 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #351 : 05 Nisan 2014, 12:04:57 »
Spurs işi resmileşirse müthiş olur. Bi yanda Obradovic bi yanda Popovich sahada Tim Duncon vay ki ne vay

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #352 : 05 Nisan 2014, 12:06:18 »
Tim de bu yaz basketbolu bırakmaz umarım , bir efsaneyi canlı gözler ile görmek güzel olacaktır.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #353 : 05 Nisan 2014, 12:20:37 »
Çok açık olarak belirtmek lazım  bunu yazmaktan veya söylemekten çekinmiyorum kendisini inanılmaz seviyorum
Nasikki ilk turlar sırasında lider bitirirken tüm övgü hocaya veriyordum(k) top 16 da ki başarısızlık sorumlusu da Obradoviç tir. Ama benim gözümde ve sanırım birçoğumuzun gözünden hocanın kredisi çoktur ,kendisinin bilgi.birikim kazanmis olduğu büyük başarılar ile.bu krediyi sonuna kadar hak ediyor.
Ama dedigim gibi olumlu olumsuz her neticede 1numarali sorumluluk hocanin sir. Zaten kendisi bunu her zaman açık yureklilik ile söyler.
Hakan abi yazmisti hemen haziran ayında 5 senelik yeni bir sozlesme imzalamak lazım
Takim 2 senedir enkaz halinde ve lig playoff larinda bile eleniyordu bunu islamamamak lazım
Top 16 daki hayal kırıklığına rağmen belli bir noktaya geldik bunu da inkar etmeyelim
Inaniyorum ki önümüzdeki sene ve sonrasi daha iyi olacağız.

Edit : Obradovic gibi marka kalite adamlar mutlaka gittikleri yerde başarılı olurlar. 4 sene önce ivan miljkovic geldiği ilk 4 5 ay iyi değildi ve birçok kişi yerin dibine soruyordu , benim güzel yakışıklı Gürol abim bile  kendisine çok kızıyordu
Biraz zaman ve bu tarz adamlara güvenmek bence işin en önemli noktask. Bugün ivan için neler düşünüyoruz ....biraz sabır önemli hepimiz için zor bi kelime ama ......
Dünü çabuk unutuyoruz
Bir örnek bayan voleybol takımı için verelim. Geçen seneki hakimiz ortada hemde Kim e rağmen. ... benim sevmediğim hoca geldi ama hakkını vereyim çok iyi iş çıkardı cev kupasi alındı 2nci bitirdik ligi ve play offlarda şampiyonluk şansımız var yani abbondanza kesinlikle önümüzdeki sene için krediyi hak etmiştir ama görüyorum 'bu herif seneye gitsin 'yazan diyen birçok dost var
Bu kluo deneme tahtası değil yahu
TOP16 hayal kırıklığı oldu,hayal kırıklığının diğer senelere oranla daha fazla olma sebebi ilk kez bu kadar iddialı olmamızdı.Seneye yabancı kuralı büyük ihtimalle değişecektir.Bojan yerine Weems takviyesi çok iyi olur.Nedense bana seneye Bo takımda olmayacak gibi geliyor.Top16'da Kenan ve Vidmar'ın sakatlığı olumsuz etkiledi.Yerlerine transfer edilen oyuncular bu iki ismin kalitesinde değildi.Gerçi Sekulic Milano maçında iş yapabilirdi.Rotasyon çok daraldı TOP16 maçlarında.Neyse sağlık olsun.Obradovic'n sözleşmesini uzatmaya bakalım.Herşeye rağmen lig şampiyonluğu için ciddi şansımız var.Her ne kadar bu kadro sadece lig şampiyonu olmak için kurulmadıysa da 2 senedir çeyrek finalde süpürüldüğümüzü unutmayalım.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #354 : 05 Nisan 2014, 12:34:11 »
Bu sene Obradovıc ismi bizi çok büyük beklenti içine soktu, iki senedir yaşadığımız kötü durumları,gelen geçenden 90 sayı yediğimizi çabuk unuttuk.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #355 : 05 Nisan 2014, 12:47:38 »
Özcan
Haklısın tabi Euroleague ilk grup performansı cidden çok iyiydi ..
Ama birçok sebep sıralanabilir düşüş için
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2014, 12:48:11 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #356 : 05 Nisan 2014, 13:00:29 »
Evet, Cem gruplarda da iyi olunca beklentimiz çok yükselmişti.
Ama başarısız olduk deyip Obradovıc gibi birini de bir kalemde silmemek lazım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #357 : 05 Nisan 2014, 13:03:24 »
Himm o zaman güzel tim reiscik :) gelir ...

Özcan
Yok yahu kim silip atacak obradovic i .
Eleştirmek doğal ama sonuna kadar arkasında oluruz.
Bir an Aziz Yıldırım gibi hissettim kendimi , arkasında durduğu herkesi yolladı sağolsun :)

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #358 : 05 Nisan 2014, 13:05:52 »
Himm o zaman güzel tim reiscik :) gelir ...

Özcan
Yok yahu kim silip atacak obradovic i .
Eleştirmek doğal ama sonuna kadar arkasında oluruz.
Bir an Aziz Yıldırım gibi hissettim kendimi , arkasında durduğu herkesi yolladı sağolsun :)

Yok kardeşim sen değil zaten, sosyal medya da gitmesini düşünenler var, ondan dolayı yazmıştım.
:) Bilemem artık Voleybol da Abondanza yı savunuyorusun :)
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2014, 13:07:50 Gönderen: Özcan Özdemir »

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #359 : 05 Nisan 2014, 13:07:06 »
Özcan
Haklısın tabi Euroleague ilk grup performansı cidden çok iyiydi ..
Ama birçok sebep sıralanabilir düşüş için
En önemli sebep rotasyonun daralması.Kenan-Vidmar ikilisinin sakatlığı çok etkiledi.Diğer bir sebep ilk grupta çok iyi neticeler alınca rakiplerimiz daha fazla önem verdiler bizimle oynadıkları maçlara.Emir'in sözleşmesini uzattıktan sonra serbest düşüşe geçmesi,Bojan'ın büyük maç oynayamama sorununu aşamaması.