Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270706 defa)

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #360 : 05 Nisan 2014, 13:08:35 »
Yok kardeşim sen değil zaten, sosyal medya da gitmesini düşünenler var, ondan dolayı yazmıştım.
Özcan abicim boşver sosyal medyayı,birçoğu için daha 1 ay önce Obra kraldı,kimi getireceğiz Obra yerine,Greg Popovich mi gelecek :D Şaka bir yana Obradovic ile 5 yıllık sözleşme yapalım,Tanjevic'e bile3 yıl sabır gösterdik.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #361 : 05 Nisan 2014, 13:10:15 »
Vallaha ben takıntılı insan değilim Özcan
Tabiki sevdiğimiz hatta çok sevdiğimiz isimler var ama göz göre göre hak da yiyemem
Obradovic ismi çok çok büyük o yüzden kredisi.bol ama abbo yu da gereksiz harcamaya gerek yok bence

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #362 : 05 Nisan 2014, 15:18:01 »
"THY Euroleague, önümüzdeki sezondan itibaren 5 yıl boyunca Lig TV'de yayınlanacak."
ntvspor dsmart belasından kurtulduk derken lig tv ve murat kosovadan daha berbat sunuculara sahip kanala geçmesine üzüldüm.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #363 : 05 Nisan 2014, 15:34:31 »
"THY Euroleague, önümüzdeki sezondan itibaren 5 yıl boyunca Lig TV'de yayınlanacak."
ntvspor dsmart belasından kurtulduk derken lig tv ve murat kosovadan daha berbat sunuculara sahip kanala geçmesine üzüldüm.
aga lig tv'nin spikerleri murat kosovaya dua ettirir.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2014, 15:34:49 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #364 : 05 Nisan 2014, 15:50:58 »
İsmet Badem i üstüne para verseler dinlemem. Euroleague tv ye kaldık

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #365 : 05 Nisan 2014, 16:03:50 »
Murat Murathanoğlu ile Euroleague daha iyi olacaktır ama badem midede asit yapar ona bi çözüm bulmak şart :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #366 : 05 Nisan 2014, 16:12:18 »
Keşke Yiğiter Uluğ'u transfer etselerde keyifle izlesek.Eskiden Euroleague maçları Kanal24te bu 2li anlatırken çok keyifliydi :)
Aynen ...
Bu ikili çok iyi olur

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #367 : 05 Nisan 2014, 17:03:37 »
D-smart'ın ihaleyi kazanmamasına sevindim.
Hani üyesi falan değilim ama şimdiye kadar d-smart'tan mahkemelik olmadan ayrılan bir tanıdığım yok.
Ligtv'yi Demirören'lerin alması sonrası futbol maçlarını da kaptırmayacakları ortada.
BBL,STSL,EL...
Hiç sevmesem de gelecek sezon bir decoder almak lazım artık.
...

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #368 : 05 Nisan 2014, 17:16:33 »
NTV Spor bünyesinde Türk basketbolseverlerle buluşan THY Euroleague maçları platform değiştirdi. Lig TV, organizasyonun yayın haklarını 5 yıllığına aldı. Her hafta 1 Türk takımının maçı açık kanaldan yayınlanacak.

Avrupa’nın kulüpler bazında 1 numaralı turnuvası olan THY Euroleague’ın Türkiye’deki yayın hakları el değiştirdi. NTV Spor bünyesinde yer alan organizasyon, Lig TV’ye geçti. Lig TV, yayın maliyetleriyle birlikte yıllığı 3 milyon eurodan 5 sezonluk anlaşma yaptı. Böylelikle önümüzdeki 5 yıl, THY Euroleague karşılaşmaları Lig TV’de olacak.

Anlaşmanın şartları da belirlendi. Buna göre 3 Türk takımı THY Euroleague’de yer alırsa her hafta 1 maç açık kanaldan yayınlanacak. NTV Spor bünyesindeyken kanal bu hakkını Anadolu Efes maçlarından yana kullanıyordu. Ancak yeni sözleşme gereği F.Bahçe Ülker veya Türkiye Ligi’nde sezonu şampiyon tamamlayacak takımın maçları da açık kanal üzerinden yayınlanacak.
Son 16 gruplarına tek Türk takımı kalması halinde 1 hafta maç şifreli, gelecek hafta ise açık kanaldan naklen ekranlara getirilecek.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2014, 17:16:51 Gönderen: onee »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #369 : 05 Nisan 2014, 21:11:37 »
Açık kanal hangi kanal olur, Lig tv platformunda bulunan kanallardan mı olur ?
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #370 : 05 Nisan 2014, 21:22:36 »
Eskiden SkyTürk olur derdim ama Mehmet Emin Karamehmet'in Tmsf macerası sonrası medya yapılanması tamamen el değiştirdiğinden neresi olacağı belirsiz.
...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #371 : 05 Nisan 2014, 21:39:17 »
nasılsa o maçların hiçbiri Fenerbahçe maçı olmaz
önemsiz
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #372 : 05 Nisan 2014, 21:44:24 »
nasılsa o maçların hiçbiri Fenerbahçe maçı olmaz
önemsiz

Bende bizim maçların yayınlanmayacağını düşünüyorum ama yeterince açık olmamakla birlikte, aşağıdaki anlaşma şartına istinaden yine de beklemek lazım.

Anlaşmanın şartları da belirlendi. Buna göre 3 Türk takımı THY Euroleague’de yer alırsa her hafta 1 maç açık kanaldan yayınlanacak. NTV Spor bünyesindeyken kanal bu hakkını Anadolu Efes maçlarından yana kullanıyordu. Ancak yeni sözleşme gereği F.Bahçe Ülker veya Türkiye Ligi’nde sezonu şampiyon tamamlayacak takımın maçları da açık kanal üzerinden yayınlanacak.
...

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #373 : 06 Nisan 2014, 01:24:44 »
Eskiden SkyTürk olur derdim ama Mehmet Emin Karamehmet'in Tmsf macerası sonrası medya yapılanması tamamen el değiştirdiğinden neresi olacağı belirsiz.
lig tvde yayınlanır yine.çünkü süper ligde 2.yarı bir maçı açık kanaldan veriyorlar ve o maçı da lig tvden veriyorlar.o günkü programa göre hangi kanal yayınlarsa onun yayınını açarlar.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #374 : 06 Nisan 2014, 01:33:31 »
bu yayın konusunda bir teorim var:

eğer Fenerbahçe'nin tüm basketbol maçları açık kanaldan yayınlanırsa, hem taraftarın ilgisi hem de takım üzerinde etkisi artar. Çoğu kimse ancak özetler ve sonuçları görebiliyor. Ben Malaga maçında Kırşehir'de izleyebileceğim bir yer bulamadım mesela. ne kadar çok kişi izler ve üzerine laf ederse o kadar şube güçlenir.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.