Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270729 defa)

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #405 : 10 Nisan 2014, 19:32:08 »
Değişim şimdi başlıyor.

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #406 : 10 Nisan 2014, 19:38:06 »
Haber kesin mi timsaha gelmeyelim ? Şayet gerçekse sevinirim,bojan da kalmazsa daha çok sevinirim.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #407 : 10 Nisan 2014, 19:40:20 »
İsmail Şenol da yayında sakatlıgı olmamasına rağmen kadro dışı olduğunu söyledi. İbo : '' büyük ihtimalle dönemlik bir şeydir fakat sonuç olarak bi mesaj var ortada ''

Radikal kararlar yolda

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #408 : 10 Nisan 2014, 19:41:31 »
Çok güzel oldu çok

Kesinlikle katılıyorum, basketbol şubesi kimsenin çiftliği değil unutulmasın. Obradovic geldiği ilk gün evim artık burası demişti, Obradovic belki de bugüne kadar pek dillendirilmeyen Fenerbahçe formasını taşımanın ağırlığından, çok sayıda taraftarı olan Fenerbahçe'mize yakışır şekilde davranılması gerektiğini defalarca söyledi, bunları söylerken birilerine mesaj veriyordu.  Bunlara uygun şekilde davranmayan kim varsa hepsi gidebilir, bize zaten yeni ve başarılı bir Fenerbahçe gerekiyor, bu yolda Obradovic tarafından alınacak her türlü karara saygı duymalıyız.

Eğer Emir'in geç kalma olayı doğruysa hocanın haklılığı zaten kanıtlanmış olur, adam defalarca kendimizi basketbola adamalıyız dedi, burda mesaj verdiği kişiler belli. Kendini basketbola veren adam antrenmana geç kalmaz, Emir ki hepimizin ortak düşüncesi herkesden fazla çalışarak başarılı olabilecek bir isim, sözleşmeyi imzalayıp yatışa geçiyorsa buna müsaade edilmemeli.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2014, 19:42:16 Gönderen: Solamnus »

Çevrimdışı Cnbaz

• Üye
    • @Mhsinusta
« Yanıtla #409 : 10 Nisan 2014, 19:41:46 »
Valla sonucu ne olur bilemem lakin hem takım hem Emir için hayırlısı olsun. Gönlümden geçen yanlış olduğu. Emirin kadro dışı kaldığı bir takımda Bogdanoviçin bu takım bünyesinde barındırılmaması lazım. Üzüldüm açıkcası Bogdanoviçe tahammül edip Emire fatura kesmek yakışmadı. Bu kararı kim verirse versin adil davranılmadı.

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #410 : 10 Nisan 2014, 19:52:36 »
Kaan Kural ‏@kaankural 3 dk.

Preldziç kadrodışı haberinin detayları belli değil daha ama Efes maçı için salonda bile değil.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #411 : 10 Nisan 2014, 19:54:21 »
emir ile yollar kesin olarak ayrıldı, sürekli antremanlara geç kaldığından dolayı obradoviç takımda istemedi, bugünde arenadan eşyalarını aldı, bugünde kadroda yok
kesin bilgi yayalım

ahmet salonda görevli bir kardeşimiz.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #412 : 10 Nisan 2014, 19:55:33 »
İmza aticaktim ama kleizayi eklemeyi unutmussun :)

Oldu bütün takımı gönderilsin o zaman.. Unutmamak lazım hala şampiyonluğa oynuyoruz.

Böyle durumlarda çıban başı kimse fatura hep ona kesilir.. Ki diğerleri mesajı alsın. 3-4 yıldır takımı hegomanyası altına kim aldıysa o cezasını çekti..

Ayrıca koç Emir beklenilen performansı göstermedi diye kadro dışı bırakmıyor Emir'i, antrenmanlara geç kalması, sorumsuz davranışları sebebiyle kadro dışı bırakıyor..

Siz antrenmanları izleme gibi bir şansı elde ediyor musunuz? Kleiza ve Bogdanovic'ın ne durumda olduğunu biliyor musunuz? Ben mesela Bogdanovic antrenmanlar da çok ciddi olduğunu biliyorum..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #413 : 10 Nisan 2014, 19:56:01 »
Valla sonucu ne olur bilemem lakin hem takım hem Emir için hayırlısı olsun. Gönlümden geçen yanlış olduğu. Emirin kadro dışı kaldığı bir takımda Bogdanoviçin bu takım bünyesinde barındırılmaması lazım. Üzüldüm açıkcası Bogdanoviçe tahammül edip Emire fatura kesmek yakışmadı. Bu kararı kim verirse versin adil davranılmadı.

Abi Emir'in ne yaptığını bilmiyoruz ki . Eğer saha içi sebepler olsaydı çoktan alınmış olurdu bu karar . Saha dışında yaptığı bir şeyse Bojan'ın suçu ne ki kadro dışı kalsın ?

Sebebin antremanlara geç geldiği olduğu söyleniyor .

« Son Düzenleme: 10 Nisan 2014, 19:57:00 Gönderen: Ereng. »

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #414 : 10 Nisan 2014, 20:06:05 »
Haftalarca Emir kadro dışı kalmalı diye yazdım buradan,çok kişi imkansız dedi ama oldu :D Metecan'ın süreleri artacaktır.Hücum yönü zayıf olsa da savunmaya sertlik katacaktır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #415 : 10 Nisan 2014, 20:08:33 »
Koç kimse kötü oynuyor şut sokamıyor diye ne kızar nede kadro dışı bırakır.Bojana katlanmasıda bu yüzden zaten.Şöylede bir durum var dün burada birisi İniguez gitmeli demişti birçok kişide bu saatte ne faydası olacak sene sonunu bekleyelim dereyi geçerken at değiştirilmez demişti.Emiri artık tanımayı geçtim ezberledik yıllardır böyle.Bunca zamandır katlanıpta tam final dönemi yaklaşırken bu kararı almak bana yanlış geldi.Az daha sabredip sene sonu yollayalım.Hemde bu adamla daha sezon ortası 3 yıllık sözleşme uzattık.Madem hep böyleydi neden sözleşme uzattık ? Obradovic Emiri o zaman tanımıyordu şimdi tanımaya başladı dersenizde ben size sorarım o zaman menajerler şube yetkilileri ne iş yapar bu kulüpte ? Aynı şekilde Pierre Jacksonada lisans çıktı adam 1 hafta sonra yollandı.1 hafta önce iyiydide şimdi mi kötü oldu.Bir şube yetkiliside demiş Euroleague bitince gidecekti zaten.O zaman lisansı niye çıkarıyorsunuz.Tutarsızlıklar silsilesi
pierre lisans mevzusunu izah ettik ama inatla kafandaki sabit şeyi yazıp duruyorsun .
SEKULİC SAKATTI O YÜZDEN LİSANSI İPTAL EDİLDİ VE PİERe çıkartıldı

Çevrimdışı Cnbaz

• Üye
    • @Mhsinusta
« Yanıtla #416 : 10 Nisan 2014, 20:09:41 »
@Carter- Williams 

Haklısın kimin çalışıp çalışmadığını bilemem lakin Ahde vefa diye bir kavram var. Emir bu takıma Bojanın verdiği katkının bir kaç kat fazlasını vermiştir. Birinin üstü çizilecekse bu Emir olmamalıydı. Emirin üstü çizilecekse bile bu isim sadece Emirle sınırlı kalmamalıydı.

@Ereng.

Emirin ne yaptığını bilmemekle beraber şubede son yıllarda neler yapıldığını biliyoruz. Örneğin herkes gelip geçerken Nedim Karakaş hakkında neden bir şey yapılmıyor. Suçludur suçsuzdur. Ben artık bir oyuncuya faturayı kestik olay kapandı zihniyetini istemiyorum. Yıllardır aynı olay gözümüzün önünde tekrarlanıyor.

Bojan konusunda istediği kadar çok çalışsın. O formayı giyip Obradoviç gibi bir koçla çalışmak isteyen ve onun çalışmasının iki katını antremanlarda gösterebilecek oyuncular mevcuttur. Peki sahada Bojan ne yapıyor ? 3 yıldır play off ilk turunu geçemedik. Önemli maçların hepsinde çuvalladı. Tamam emiğini karalamıyorum benim haddime düşmez. Yaptıklarından Allah razı olsun lakin İtalya´da oynadığımız Cantu maçı ve bir kaç Galatasaray maçı hariç Bojan´ın önemli performansını hatırlamıyorum. Yinede Obradoviç bilir diyerek geleceği hakkında direk konuşmak istemezdim lakin. Emir konusunda duygusal davrandığımdan örnek verdim umarım herkes için hayırlısı olur.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #417 : 10 Nisan 2014, 20:13:45 »
hayırlı olsun umarım, takıma ve hatta yıllardır bizi yiyip bitiren içerdeki saçma yapıya çok sağlam bir mesaj olmuş.

uzun vadede çok çok iyi olacağı kesin, lakin kısa vadede rotasyon iyice daralacak, umarım telafi edebiliriz.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #418 : 10 Nisan 2014, 20:15:35 »
Sekulicin sakatlığı uzun süreli mi sezonu kapadı mı ?
4 hafta oynamadı ... yeterli bir süre değil mi ????

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #419 : 10 Nisan 2014, 20:23:01 »
Hayırlısı neyse o olsun.5 kişilik yabancı rotasyonu kaldı artık Zorice ve Oğuza birşey olmaması için ekstradan dua edicez
İlkan bugün kadroda gerekirse İlkan'ı 5 numaraya çeker hoca