Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270742 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #420 : 10 Nisan 2014, 20:23:55 »
Koç kimse kötü oynuyor şut sokamıyor diye ne kızar nede kadro dışı bırakır.Bojana katlanmasıda bu yüzden zaten.Şöylede bir durum var dün burada birisi İniguez gitmeli demişti birçok kişide bu saatte ne faydası olacak sene sonunu bekleyelim dereyi geçerken at değiştirilmez demişti.Emiri artık tanımayı geçtim ezberledik yıllardır böyle.Bunca zamandır katlanıpta tam final dönemi yaklaşırken bu kararı almak bana yanlış geldi.Az daha sabredip sene sonu yollayalım.Hemde bu adamla daha sezon ortası 3 yıllık sözleşme uzattık.Madem hep böyleydi neden sözleşme uzattık ? Obradovic Emiri o zaman tanımıyordu şimdi tanımaya başladı dersenizde ben size sorarım o zaman menajerler şube yetkilileri ne iş yapar bu kulüpte ? Aynı şekilde Pierre Jacksonada lisans çıktı adam 1 hafta sonra yollandı.1 hafta önce iyiydide şimdi mi kötü oldu.Bir şube yetkiliside demiş Euroleague bitince gidecekti zaten.O zaman lisansı niye çıkarıyorsunuz.Tutarsızlıklar silsilesi

İyi de güzel kardeşim koçla bu aynı değil.. Br koç takımı organize eden, takımı yönlendiren kişidir. Sezonun en kritik noktasında göndermek çoğu zaman işe yaramaz..

Ama bir oyuncu böyle değil. Takım da oynamalar yaparsın, bazı oyunculara daha fazla görev verirsin bunu aşmaya çalışırsın..

Ayrıca kadın basketbolu şuanda finale geldi.. Biz de öyle birşey yok. Daha normal sezon bile bitmedi. Ve koç şu önündeki 5-6 hafta da takımı şampiyonluğa taşıyacak. Bir düzen kurmak istiyor.. Bu düzeni kurarken de 3 yıldır çıban olan oyuncu gönderip hem ondan kurtuluyor hemde takıma mesaj veriyor. Yoksa koç Emir ile şampiyon olacağını düşünüyor olsa 3 ay beklerdi..

Pierre konusunda CEM abi söyledi. Kaç kere açıkladık anlamak istiyorsun.

Sözleşme uzatma işine gelirsekte evet bu takımın Menajerleri hiç bir işe yaramıyor.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #421 : 10 Nisan 2014, 20:25:14 »
@Ereng.

Emirin ne yaptığını bilmemekle beraber şubede son yıllarda neler yapıldığını biliyoruz. Örneğin herkes gelip geçerken Nedim Karakaş hakkında neden bir şey yapılmıyor. Suçludur suçsuzdur. Ben artık bir oyuncuya faturayı kestik olay kapandı zihniyetini istemiyorum. Yıllardır aynı olay gözümüzün önünde tekrarlanıyor.

Nedim Karakaş konusunda sonuna kadar haklısınız . Faturayı kestik olay kapandı zihniyetini ben de sevmiyorum . Ama karar Obradovic'ten çıkmış olunca böyle olmayacağını düşünüyorum ben . Ligde sezonun en önemli dönemlerinin başlayacağının , rotasyonun iyice daralacağının , Emir Türk statüsünde olduğunun o da en az bizim kadar farkındadır . Aldığı kararın altını doldurmak için planları da muhakkak vardır . İnşallah tutar o hesaplar ki ben uzun vadede bizim lehimize olacağını düşünüyorum .

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #422 : 10 Nisan 2014, 20:26:05 »
birilerine gözdağı vermek için Emir kurban edilmişse bu kararı doğru bulmuyorum lakin bu tip durumlarda faturayı ilk takımın yıldızı öder.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #423 : 10 Nisan 2014, 20:31:51 »
birilerine gözdağı vermek için Emir kurban edilmişse bu kararı doğru bulmuyorum lakin bu tip durumlarda faturayı ilk takımın yıldızı öder.

Emir in manevi abisi olarak kendisi ile konuştun mu ? ,yoksa bu da pararlel yapının bir kararı mıdır Kemal ERdem

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #424 : 10 Nisan 2014, 20:36:11 »
Emir in manevi abisi olarak kendisi ile konuştun mu ? ,yoksa bu da pararlel yapının bir kararı mıdır Kemal ERdem

abi sabah konuştuk aslında denk geldi üstüne ..

bir sıkıntı olduğunu biliyorduk zaten, kulağımıza gelen şeylerden, sahada oynanan oyuna kadar, sıkıntı kendini belli ediyordu. koçun kararına saygı duymakla birlikte olayın tüm detaylarına hakim olduktan sonra daha net yorum getirebiliriz.

bu olay disiplin açısından bir etki yaratacaktır orası aşikar.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #425 : 10 Nisan 2014, 20:36:56 »
abi sabah konuştuk aslında denk geldi üstüne ..

bir sıkıntı olduğunu biliyorduk zaten, kulağımıza gelen şeylerden, sahada oynanan oyuna kadar, sıkıntı kendini belli ediyordu. koçun kararına saygı duymakla birlikte olayın tüm detaylarına hakim olduktan sonra daha net yorum getirebiliriz.

bu olay disiplin açısından bir etki yaratacaktır orası aşikar.
Kemal bizi mi dinliyorlar yahu ;)
aklıma ilk sen geldin yahu sabah bu mevzuyu konuşuk akşamına olay patladı :)

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #426 : 10 Nisan 2014, 20:37:43 »
Emir'in yerine Metecan süre alacaktır.Metecan savunmamıza direnç getirecektir,şutu iyi değil gerçi Emir'in ne kadar iyiydi o ayrı mesele

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #427 : 10 Nisan 2014, 20:39:28 »
şu oynayacak Emirin şutu iyi veya onun busu kötü kısmı olarak bakarsak bir faydası olmaz alınan bu kararın
çok daha geniş bir açıdan bakmak lazım diye düşünüorum

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #428 : 10 Nisan 2014, 20:44:17 »
şu oynayacak Emirin şutu iyi veya onun busu kötü kısmı olarak bakarsak bir faydası olmaz alınan bu kararın
çok daha geniş bir açıdan bakmak lazım diye düşünüorum
Ne demek istediğini anladım abi,ben verilmek istenen mesajı biliyorum.Hani öylesine bir kıyaslama yapayım dedim :D

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #429 : 10 Nisan 2014, 20:47:39 »
Gecenlerde takimin bana gore sorunlari olarak Emir, Bojan'in performanslari, oyun kuramayan oyun kuramayan oyun kurucular ve cember savunamayan pivotlar olarak siralamistim. Emir sorunu bu sekilde cozulecek gibi. Kim ne derse desin bence su ortamda hala antrenmanlara gec gelmesi kadro disi birakmak icin yeterlidir. Turk statusunde olsa da gencecik oyuncularimiz var onlar oynasin. Umarim bir daha kadroya giremez.
Bojan konusunda takimdan gondermeden cozulebilecegini (hala) umuyorum. Hicbir zaman winner, lider bir oyuncu olamayacak belki ama Kobe'nin Gasol'u gibi tamamlayici bir yildiz olabilecegini dusunuyorum.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #430 : 10 Nisan 2014, 23:43:05 »
antremanlara sürekli geç geliyosan reisin olduğu yerde jordan olsan ne yazar. bence çok yerinde bir karar. diğerlerine ders olsun diye koçun emiri harcıyacağını düşünmüyorum.Bekleyip görmek lazım.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #431 : 10 Nisan 2014, 23:46:42 »
Kemal bizi mi dinliyorlar yahu ;)
aklıma ilk sen geldin yahu sabah bu mevzuyu konuşuk akşamına olay patladı :)

Fenerbahçe paralelleri sizi 8)
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #432 : 11 Nisan 2014, 00:04:40 »
Ne kadar sevindim yahu.Bize böyle kararlar alacak koç lazımdı.Bu adam bize çağ atlatacak.Ömür boyu sözleşme yapmak lazım  kendisiyle 8)
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #433 : 11 Nisan 2014, 00:07:39 »
Bu arada süresiz kadro dışı değilmiş..SANIRIM koç biraz ezecek sonra yalvartacak..Bilir işini diyorum
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #434 : 11 Nisan 2014, 00:15:43 »
Fenerbahçe paralelleri sizi 8)
vallaha bizim tapeler bi çıksa da görsen Okan'ım.
sabah konuştuğumuz konular aslında hepimizin şikayeti olan mevzulardı.