Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270643 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #450 : 11 Nisan 2014, 20:38:18 »
http://www.basketfaul.com/makale/31315/preldzicli-antrenman.html Obradovic sorunu kökten halleti diye sevinmiştim  :-[
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2014, 20:38:33 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #451 : 11 Nisan 2014, 20:44:09 »
resim Efes maçına ait. Fenerbahçe Euroleague'den elenmiş, kazan kaynıyor, Emir kadrodışı kalmış. Kalanıyla ilgili yorum yapmıyorum. Allah neşenizi arttırsın

ne var ki bu resimde?

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #452 : 11 Nisan 2014, 20:49:29 »
ne var ki bu resimde?

başarısızlığın insanları biraz daha mahcup kılmasını bekliyorum. hata mı ediyorum? Mesela Obradovic ne demişti? Bu tarz sahneler, bizim kendimizi paraladığımızı ama işin başındakilerin çok da iplemediği düşüncesini doğuruyor bende

Alıntı
"Obradovic "Öncelikle Laboral Kutxa'yı bu akşamki galibiyetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Maçın başından sonuna dek bizden daha iyi oynadılar. Basketboldaki en anahtar konu motivasyondur ve ben, bu akşam takımımın motive olamadığını gördüm. Bu akşam oynadığımız oyundan dolayı çok üzgünüm. Kilit oyuncularımızdan istediklerimizi alamadık. Bazı şeyleri değiştirmeye, kenardaki oyuncuları kullanmaya çalıştık ancak doğru beşi bir türlü yakalayamadık. Zor bir durumdayız ve yapabileceğimiz her şeyi yapmamız gerekiyor. Ancak bu şekilde mücadele edersek bu mümkün değil. Sonuna kadar mücadele edeceğim, çünkü Türkiye Ligi'nde de önümüzde zorlu sınavlar var. Kulüpte beni destekleyen ve büyük şeyler başarmak isteyen insanlar olduğunu biliyorum. Bizi destekleyen 25 milyon insan var ve onların beklentilerini karşılayamamaktan ötürü de gerçekten üzgünüm" şeklinde konuştu."
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2014, 20:50:49 Gönderen: Okan Y. »
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #453 : 11 Nisan 2014, 21:02:53 »
Basketfaul'e göre Emir bügünkü antrenmanda takımla birlikte çalışmış.
İzmir deplasmanınada götürülecekmiş.
...

• Üye
« Yanıtla #454 : 11 Nisan 2014, 21:15:40 »
Basketfaul'e göre Emir bügünkü antrenmanda takımla birlikte çalışmış.
İzmir deplasmanınada götürülecekmiş.
Maalesef.Dün çok sevinmiştim Emir'in kadro dışı kaldığını duyunca,şimdi yine başa döndük.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya

• Üye

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #457 : 11 Nisan 2014, 22:48:20 »
Beyler açıklıyorum iskoch olarak tanıdığımız arkadaş aslında nedim Karakaş in ta kendisi...
Yıllarca twitter'da, fenerbaskette ve burada kendisini gizleyerek ajanlik yaptı ama ben derin uğraşlar sonucu tespit ettim.... :) ;) 8)

Bana inanıp iskendere küfür etmeyin lütfen !!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #458 : 12 Nisan 2014, 01:15:26 »
henüz erken ama bu maç için İtalya'dan misafirim olacak, inşallah süreyya da o zamana kadar sağlığına kavuşmuş olursa bende gönül rızası ile hem bu maça giderim hemde misafirimiz ile ilgilenme fırsatı bulurum

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #459 : 13 Nisan 2014, 10:27:18 »
Metecan Nike Hoop Summit'te 18 dakika 48 saniye süre almış, 1/3 üç sayı, 2/4 iki sayı isabetiyle 7 sayı attı, 1 asist, 1 top çalma, 3 blok üretmiş

istanbul1986

• Ziyaretçi
« Yanıtla #460 : 14 Nisan 2014, 20:00:41 »
Euroleague'de Top 16 turunun tamamlanmasıyla birlikte, takımların taraftar ortalamaları da netleşti. Buna göre, Euroleague resmi sitesinden yapılan açıklamada, bir önceki sezona göre yaklaşık %20'lik artış göze çarpıyor. Takımlar genelinde, 2013 sezonunda maç başına ortalama 7492 olan taraftar sayısı, 2014 yılında 8950'ye yükseldi.

Bu tabloda, taraftar ortalamasında en büyük artışı yaklaşık %60 ile Fenerbahçe Ülker gösterdi. Takımımız, 2013 yılında iç saha maçlarını ortalama 7215 taraftarı önünde oynarken, 2014 yılında bu sayı 11629'a yükseldi.

Bu sezon Euroleague macerasına Top 16 turunda veda eden Fenerbahçe Ülker, hem 2013-2014 sezonunu lig şampiyonu olarak tamamlama, hem de önümüzdeki sezonda Euroleague kulvarında daha yüksek hedeflere ulaşma yolunda yine büyük taraftarının desteğine güveniyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #461 : 16 Nisan 2014, 15:49:43 »
Fenerbahçe Ülker’in genç oyuncularından İlkan Karaman, sponsoru Redbull’un internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Uzun zamandır sakatlıktan dönüşün bekleniyordu. Euroleague’in son haftasında maç kadrosunda yer buldun. Artık yeniden sahalara döneceğin tarih çok yakın. Nasıl hissediyorsun, heyecanlı mısın?

Biraz uzun süren sakatlık sürecimden sonra sahalara dönüyor olduğum için çok heyecanlıyım. Özellikle de Zeljko Obradovic gibi efsane bir koçla çalışıp onun tecrübelerinden yararlanmak için sabırsızlanıyorum.

Bu süreçte maçları kenardan, tribünden izlemek nasıl bir duyguydu?

Zaman zaman çok zorlandığım oldu. Sahanın içine atlamak istiyordum, ancak bu pek de mümkün değildi tabii ki. Bunun yanında bazı artılarını da görmedim değil. Çünkü takıma dışarıdan bir gözle baktığınızda, taktiksel açıdan kendinize birçok şey katabiliyorsunuz. Ben de olayı bu şekilde pozitif görmeye çalışıyorum.

En çok “Keşke şimdi sahada olsaydım” dediğin maç hangisiydi? Böyle bir an hatırlıyor musun?

Özel bir maç yok ama bazı maçlarda keşke bu pozisyonda ben olsaydım, ya da keşke bu adamı ben savunuyor olsaydım dediğim çok oldu.

Fenerbahçe Ülker taraftarlarına neler söylemek istersin, bir geri dönüş mesajın var mı?

Bu sene taraftarımızın desteğini, geçen seneye oranla daha fazla hissettik. Fenerbahçe camiasının içinde olmaktan çok mutluyum. Umarım sakatlıktan dönüşümle birlikte, yine onlara iyi performans sergilediğim maçlar izletebilirim.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #462 : 16 Nisan 2014, 16:04:45 »
Fenerbahçe Ülker’in genç oyuncularından İlkan Karaman, sponsoru Redbull’un internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Uzun zamandır sakatlıktan dönüşün bekleniyordu. Euroleague’in son haftasında maç kadrosunda yer buldun. Artık yeniden sahalara döneceğin tarih çok yakın. Nasıl hissediyorsun, heyecanlı mısın?

Biraz uzun süren sakatlık sürecimden sonra sahalara dönüyor olduğum için çok heyecanlıyım. Özellikle de Zeljko Obradovic gibi efsane bir koçla çalışıp onun tecrübelerinden yararlanmak için sabırsızlanıyorum.

Bu süreçte maçları kenardan, tribünden izlemek nasıl bir duyguydu?

Zaman zaman çok zorlandığım oldu. Sahanın içine atlamak istiyordum, ancak bu pek de mümkün değildi tabii ki. Bunun yanında bazı artılarını da görmedim değil. Çünkü takıma dışarıdan bir gözle baktığınızda, taktiksel açıdan kendinize birçok şey katabiliyorsunuz. Ben de olayı bu şekilde pozitif görmeye çalışıyorum.

En çok “Keşke şimdi sahada olsaydım” dediğin maç hangisiydi? Böyle bir an hatırlıyor musun?

Özel bir maç yok ama bazı maçlarda keşke bu pozisyonda ben olsaydım, ya da keşke bu adamı ben savunuyor olsaydım dediğim çok oldu.

Fenerbahçe Ülker taraftarlarına neler söylemek istersin, bir geri dönüş mesajın var mı?

Bu sene taraftarımızın desteğini, geçen seneye oranla daha fazla hissettik. Fenerbahçe camiasının içinde olmaktan çok mutluyum. Umarım sakatlıktan dönüşümle birlikte, yine onlara iyi performans sergilediğim maçlar izletebilirim.

abi full geyik bu ya sakatlıkla ilgili ciddi bir bilgi yok, tam düzelmiş mi? eskisi gibi olmuş mu dizleri?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #463 : 16 Nisan 2014, 16:12:31 »
vallaha cemo eskisi gibi olup olmadığını bilmiyorum ama 2 dizinden sakatlık yaşadı o yüzden dönmesi beklenilen çok üzerinde oldu , ocak beklenirken nisan oldu anca kadroya giriyor.
sakatlığı tamamen geçti diye biliyorum bakalım bundan sonra yavaş yavaş süre alacaktır

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #464 : 16 Nisan 2014, 16:18:49 »
vallaha cemo eskisi gibi olup olmadığını bilmiyorum ama 2 dizinden sakatlık yaşadı o yüzden dönmesi beklenilen çok üzerinde oldu , ocak beklenirken nisan oldu anca kadroya giriyor.
sakatlığı tamamen geçti diye biliyorum bakalım bundan sonra yavaş yavaş süre alacaktır

inşallah süre alır abi, İlkan sevdiğim bir oyuncu. Bu yaz önümüzdeki seneyi düşünüp tatil yapmayıp çok çok çok ekstra çalışması lazım bence, neredeyse 1 yıl çalışamadı, aklı başında bir çocuk gibi duruyor umarım çok çalışır da bir yerlere gelir sönüp gitmesi üzücü olur.