Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270628 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #480 : 18 Nisan 2014, 11:13:09 »
6'9 boyundaki bir adamın nbade 4 numara oynaması cok cok zor
Yok üstadım Avrupa'da 4 numara daha uygun demek istedim.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #481 : 18 Nisan 2014, 13:02:20 »
Bu jenerasyon cidden zayıf bu arada ya. Şu Ramazan'ı falan hiç duymadım daha önce.

Ramazan, Pertevniyal'den Tofaş'a transfer oldu bu yıl.
2.13 pivot.
Müthiş bir fiziği var, sırtı dönük oyunu Euroleague seviyesi için dahi çok iyi falan ama kafası pek çalışmıyor.
Ne savunmada duracağı yeri biliyor, ne boxout yapmayı biliyor, çok basit fauller yapıyor falan.
3 senedir takip ederim kendisini, 3 senedir bir gram gelişmedi bu açıdan.

Son Avrupa şampiyonasında açık ara en iyi pivot Ramazan'dı...
Kafası biraz çalışmaya başlarsa Euroleagu oyuncusu çok rahat olabilir.
Ama zor olan kafasının çalışmaya başlaması tabi...

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #482 : 18 Nisan 2014, 14:47:38 »
Sergey karasev ile aynı yastaymıs berkay
Adam gecen sene eurocupta ciddi ortalama tutturmustu yanlısım yoksa

NBA yaptı hali ortada..
Kısaların nbade tutunmaları daha zor ama o boy büyük dezavantaj.

Hatta o boya yakın lottery giden oyuncular bile patlıyor NBA seviyesinde.
Bunun bir benzerini de Randle yasayabilir.

6'8 PF.. ciddi potansiyel ama işi çok zor
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2014, 14:48:38 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #483 : 18 Nisan 2014, 16:17:25 »
Ramazan'la karşılıklı oynadım. Karşıyaka'da gitme kendsi.. Onun o zekayla bundan ileriye gitme şansı yok.. Hakikaten allah boy vermiş gerisini koy vermişin tescilli örneğidir kendisi..

Antrenman yapmayı da hiç sevmez. O yüzden ben Ramazan'dan hiç bir şey beklemiyorum.

Ben guard olarak Efes'den Mersin'e gide Tayfun'dan çok umutluydum o olmadı.. Tam 4 sene karşılıklı oynadım onla.. Tam bir winner guardı. Ki alt yaş gruplarını hem domine ediyordu. Ama ne olduysa 17-18 yaşından sonra durdu..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

• Üye
« Yanıtla #484 : 18 Nisan 2014, 16:35:56 »
Ramazan'la karşılıklı oynadım. Karşıyaka'da gitme kendsi.. Onun o zekayla bundan ileriye gitme şansı yok.. Hakikaten allah boy vermiş gerisini koy vermişin tescilli örneğidir kendisi..

Antrenman yapmayı da hiç sevmez. O yüzden ben Ramazan'dan hiç bir şey beklemiyorum.

Ben guard olarak Efes'den Mersin'e gide Tayfun'dan çok umutluydum o olmadı.. Tam 4 sene karşılıklı oynadım onla.. Tam bir winner guardı. Ki alt yaş gruplarını hem domine ediyordu. Ama ne olduysa 17-18 yaşından sonra durdu..
Tayfun Erülkü'den ben de çok umutluydum ama yanlış takıma kiralandı..Mete Babaoğlu'nun genç oyunculara şans verdiğini hatırlamıyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #485 : 18 Nisan 2014, 16:39:02 »
Berkay im menajeri bizim nemenija bjelca dir
Bütün sezon kensidisini takip etti
Ondan yorum alalım

• Üye
« Yanıtla #486 : 18 Nisan 2014, 16:50:07 »
Berkay im menajeri bizim nemenija bjelca dir
Bütün sezon kensidisini takip etti
Ondan yorum alalım
Abi bak bu güzeldi :D Berkay Candan geçen seneyi Olin Edirne'de kiralık olarak geçirdi.Bence Aykon Ted Ankara Kolejliler'de olduğu gibi verimli değildi.3-4 oynayabiliyor ama bence kesinlikle 4 numara oynamalı.Fizik olarak da güçlendi bu sezon,şutu var,ribaund sezgisi kuvvetli,o konuda Mirsad Türkcan'dan birşeyler kapmış belli.Bu sene Eurocup'ta başarılı maçlar çıkardı,Avrupa Kupalarında tecrübe edinmesi önemli bir artı.Berkay Candan için Savanovic gibi ne  tam olarak 4 numara ne de  3 numara  değil yorumları yapılıyor,buna katıldığım söylenemez.Berkay Candan net 4 NUMARA.Gelecek sene takımda İzzet Türkyılmaz'ın yerine rotasyona gireceğini düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2014, 16:51:09 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #487 : 19 Nisan 2014, 02:38:15 »
Berkay bizde süre alırsa öpsün başına koysun, ne Amerika'sı? Bu sene normalde normalde %1000 ilk 3'te gidecek Embiid "lottery pick" olur mu (ilk 10-15) diye tartışılıyor.

Furkan savunmada iyi isler yapıyor ara ara ama adamda daha göğüs kası ya da omuz kası yok. Şutu olan, bileği yumuşak bir adam olsa, "şutunu bozmak istemiyor, kasları kısaltmak istemiyor" diyeceğim, Mirsad gibi, ama alakası yok. Kaldı ki Mirsad bildiginiz ince kaslı bir adamdı da! Bir de, Arroyo'ya rağmen hücumda bırakın üreten olmayı, bitirico bile değil.

İlKan ile ilgili ise kısaca yazayım, ne kadar çalışkan, disiplinli ve doğru yaşadığını duyuyorum. Bu yüzden orta ve uzun vadede hem kendisi hem de bizim için faydalı olacağını düşünüyorum. Pianigianili sezonda idman olarak da, yaşantı olarak da sonuna kadar direnenlerden olduğunu sadece yakınları değil, birkaç kişi Daha söylemişti.
Hoops and rap

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #488 : 22 Nisan 2014, 11:24:03 »
Arkadaşlar Emir konusunda bir bilgilendirme yapmak istiyorum.

Takım iki gün izinliymiş. Antreman daha bugün başlamış. Emir de zaten orada bulunmamış. Hoş, bulunsa da bir sıkıntı oluşturacak durumda değilmiş gördüğünüz gibi..

Play-Offlara giriyoruz. Hala daha önümüzde belirli bir hedef var. Bunu bazen ben de yapıyorum ama sizi daha sakin olmaya davet ediyorum. Hatta tüm içtenliğime rica ediyorum.. Çok kısa bir süre kaldı. Sonrasında değerlendirmeler yapılacaktır. Buna emin olabilirsiniz.

Mesajları temizledim. Forum illaki birileri tarafından takip ediliyor. Taraftarın nabzının attığı bir yer burası ve olumsuz bir hava oluşmasını kimse istemez. Yanlış bir konu üzerinden de tartışma yapılması bize zarar verecektir. Kimse üzerine alınmamıştır umarım.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #489 : 22 Nisan 2014, 13:15:02 »

Takım iki gün izinliymiş. Antreman daha bugün başlamış. Emir de zaten orada bulunmamış. Hoş, bulunsa da bir sıkıntı oluşturacak durumda değilmiş gördüğünüz gibi..

Play-Offlara giriyoruz. Hala daha önümüzde belirli bir hedef var. Bunu bazen ben de yapıyorum ama sizi daha sakin olmaya davet ediyorum. Hatta tüm içtenliğime rica ediyorum.. Çok kısa bir süre kaldı. Sonrasında değerlendirmeler yapılacaktır. Buna emin olabilirsiniz.

Mesajları temizledim. Forum illaki birileri tarafından takip ediliyor. Taraftarın nabzının attığı bir yer burası ve olumsuz bir hava oluşmasını kimse istemez. Yanlış bir konu üzerinden de tartışma yapılması bize zarar verecektir. Kimse üzerine alınmamıştır umarım.

Bilgilendirme ve hassasiyetin için teşekkür ederim. Bazı konuları play-offlar sonrasına bırakmakta yarar var.

• Üye
« Yanıtla #490 : 22 Nisan 2014, 14:00:13 »

Eren Bey öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim.İşin esası Emir'in orada olmamasına sevindim.Şahsen ben Emir'in performans düşüklüğü yaşamasını her zaman gece hayatına bağlıyorum.Dediğiniz gibi önümüzde bir hedef var,eksiklerimiz olmasına rağmen o hedefe ulaşmamak için hiçbir neden yok.Emir'in performansı o hedefe ulaşmada önemli bir etken,umarım iyi performans gösterir.
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2014, 14:02:12 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #491 : 22 Nisan 2014, 14:08:52 »
Anlayışınız için teşekkürler. Bundan sonra bu gibi durumlarda daha sakin ve daha çok bilgi alarak yola devam edelim. Kesin bilgiler oldukça ben de buradan paylaşacağım.  Forumda yazılanların bir şekilde takıma gittiğini unutmayarak yazalım.

Sezon bitince her şey masaya yatırılır tabii ki.
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2014, 14:13:41 Gönderen: Eto »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #492 : 22 Nisan 2014, 14:47:29 »
Forumda yazılanların bir şekilde takıma gittiğini unutmayarak yazalım.

Burdan başta Nedim abime.
Sonra Nedim abim aracılığıyla Obradovic reise.
Ondan sonra da Mirsad abiye çok çok selamlar, saygılar.

Ayrıca Almanya'daki amca oğluasffdfdssdf...

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #493 : 22 Nisan 2014, 14:56:45 »
Burdan başta Nedim abime.
Sonra Nedim abim aracılığıyla Obradovic reise.
Ondan sonra da Mirsad abiye çok çok selamlar, saygılar.

Ayrıca Almanya'daki amca oğluasffdfdssdf...

İskender, takıma gittiğini bizzat biliyorum :) İnanıp inanmamakta özgürsünüz tabii ki. Dışarıdan komik geliyor olabilir. Ona bir şey diyemem..

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #494 : 22 Nisan 2014, 15:03:00 »
İskender, takıma gittiğini bizzat biliyorum :) İnanıp inanmamakta özgürsünüz tabii ki. Dışarıdan komik geliyor olabilir. Ona bir şey diyemem..

inanmadığımdan değil.
takıma gittiğinden ötürü selam söyledim takımdaki sevdiğim isimlere. :)