Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270762 defa)

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #525 : 02 Mayıs 2014, 16:15:30 »
oğlum biz yaşlıyız, ben çocukluğum boyunca DAvid Stern adını okudum. yeni geleni hayatta sallamam :) mesela Utah koçu da bana göre daima Jerry Sloan değişemez :) 70.dakikada da oyuna Selçuğu alırım. aynı hesap

Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #526 : 02 Mayıs 2014, 17:07:42 »
http://instagram.com/p/nfit4uwdO3/#

Hala inanamıyorum yahu, fotoğrafını gördükçe şaşırıyorum felan :)  Fenerbahçe nin koçu Zeljko Obradovic..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #527 : 02 Mayıs 2014, 17:14:38 »
Acaba neye gülüyor
Emire Oğuza filan bakınca kendi kaderine mi gülüyor acaba :)

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #528 : 02 Mayıs 2014, 17:53:48 »
Nereden geldim ben buraya, bunların içinde hiç mi kabiliyetli adam olmaz diye gülüyordur sinirden.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #529 : 02 Mayıs 2014, 18:41:27 »
Yok kalitesizlik değil
Bu sene alıştırma oldy seneye hepinizi ...... diye gülüyordur

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #530 : 04 Mayıs 2014, 23:36:06 »
Fenerbahçe Ülker'in Hırvat basketbolcusu Luka Zoric, bu sezon şampiyonluktan başka bir ihtimali düşünmediklerini söyledi.
Zoric, sarı-lacivertli kulübün resmi yayın organı Fenerbahçe dergisinin mayıs sayısına yaptığı açıklamada, ligdeki şampiyonluk yarışına değinirken, takımın Sırp başantrenörü Zeljko Obradovic'den de övgüyle bahsetti.
Beko Basketbol Ligi'nde şampiyonluktan başka düşüncelerinin olmadığını belirten 29 yaşındaki oyuncu, "Maç maç ilerleyip, takım olmamız gerekiyor. Koçu çok iyi dinleyip, dediklerini uygulamamız gerekiyor. Şampiyon olmaktan başka bir ihtimali düşünmüyoruz. Kesinlikle ona yönelmemiz gerekiyor" değerlendirmesinde bulundu.
Fenerbahçe Ülker ile anlaşmasında Obradovic'in takımın başında yer almasının etken rol oynadığını kaydeden Zoric, şu ifadeleri kullandı:
"Basketbol kariyerim hep adım adım ilerledi. Obradovic gibi bir antrenör ve Fenerbahçe Spor Kulübü ile şu anda olabileceğim en yüksek adımdayım. Buraya gelmeden önce birçok teklif vardı ama tabii ki Obradovic seni çağırırsa, gitmemek söz konusu değil. Obradovic, benim için basketboldaki en büyük efsanedir. Fenerbahçe de zaten çok büyük bir kulüp. Fenerbahçe'yi taraftarı, başkanı ve yaptığı yatırımlarla biliyordum. O yüzden şu anda kariyerimin zirvesinde olduğumu düşünüyorum."
Sarı-lacivertli taraftarlardan da övgüyle bahseden pivot, "Fenerbahçe seyircisi çok müthiş bir taraftar topluluğu. Şu ana kadar müthiş destek verdiler. Varlıklarıyla bize sahada çok büyük destek oluyorlar. Aynı şekilde destek olmaya devam etsinler. Sayelerinde sahamızda çok az kaybımız oldu. Play-off maçlarında da salonlara gelsinler ve bizleri desteklesinler. Onların yardımları ile şampiyon olacağız" şeklinde görüş belirtti.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #531 : 05 Mayıs 2014, 14:47:39 »
Kleiza: Lider Oyuncu Eksiğimiz Var

Yıldız oyuncumuz Linas Kleiza, Litvanya gazetesine ilginç açıklamalarda bulundu..

Kleiza, lider bir oyuncu eksiklerinin bulunduğunu söylerken, hakemler tarafından hedef haline geldiğini iddia etti.

Kleiza, "Türkiye kendine özgü bir ülke.. Ligi de öyle.. Benim gördüklerimden daha farklı ama detaya girmek istemiyorum. Sonuçlar sadece basketbola göre belirlenmez, diğer faktörler de vardır. Deplasmanda kazanmak son derece zor.  Taraftarımı seviyorum. Onlar bütün sezon bizi destekledi ve inanıyorum ki bizi gelecekte de destekleyecekler. Savaşacak şeylerimiz var. Hepimiz hayal kırıklığı yaşadık. Ancak kimse bizi ofise çağırmadı. Konuştuk ancak içimizde. Obradovic ile bir sıkıntımız yok. Onun sözü önemlidir. O ne istiyorsa sahada uygulamalıyız. Fenerbahçe zengin bir kulüp.. İyi sonuçlar gelmeyince bunu hissediyorsunuz.  Daha her şeyi kaybetmedik. Biz Türkiye Ligini kazanacağız. Biz sezona çok iyi başladık. Ancak sonra bencil bir takım olduk ve işler ters gitti. Bizde bir kişi eksik. O da sahada bizi birbirimize bağlayacak lider bir oyuncu.. Kendimi takımdan dışarıda hissetmiyorum. Ne yapmam gerektiğini biliyorum. Sezonun geri kalanı çok önemli. Biz başarıya açız ve şampiyonluk olmak istiyoruz." dedi.

Hakemler hakkında da konuşan Kleiza, "Türkiye'nin kendi kuralları var. Hakem bir şeyler söyledi ve ben ceza aldım. Şok oldum.Hakemler için bir hedefim. Sanki sürekli beni avlamaya çalışıyorlar gibi. Kendimi kontrol etmeye çalışıyorum. " dedi. 

Parkede Fener-Utkan
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #532 : 05 Mayıs 2014, 14:55:13 »
Biz sezona çok iyi başladık. Ancak sonra bencil bir takım olduk ve işler ters gitti. Bizde bir kişi eksik. O da sahada bizi birbirimize bağlayacak lider bir oyuncu.

hocanın da daha önceden bahsettiği sorun ve eksiklik kısımlarını güzel izah etmiş...
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2014, 14:55:32 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #533 : 05 Mayıs 2014, 14:58:15 »
Biz sezona çok iyi başladık. Ancak sonra bencil bir takım olduk ve işler ters gitti. Bizde bir kişi eksik. O da sahada bizi birbirimize bağlayacak lider bir oyuncu.

hocanın da daha önceden bahsettiği sorun ve eksiklik kısımlarını güzel izah etmiş...

ömer onan o görevi üstlernir gibime geliyosu sezon başında ama ya takım onu takmadı yada oda boşverdi.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #534 : 05 Mayıs 2014, 15:05:01 »
Utkan çok teşekkürler. Ayrıca; koçun uygulamak istediklerinde bir çarpıklık yok, biz bunları sahaya yansıtamadık diye bir sözü de var.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #535 : 05 Mayıs 2014, 15:08:58 »
Tespitler doğru olsa da can sıkıcı bir nokta var.
Biz liderliği Linas'tan bekliyorduk.
Meğersem kendiside lider oyuncu arayışındaymış.
...

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #536 : 05 Mayıs 2014, 15:15:36 »
Ne demek abi..

Şöyle bir şey var geldiği günde söyledim.. Kleiza çok yetenekli bir oyuncu, NBA çapında bile iyi bir skorer ama kariyerin çoğu bölümünde lider oyuncu olmadı. Hatta milli takımdaki bir kaç yılını çıkartırsak hiç olmadı.

NBA'de her zaman iyi bir rol oyuncusu oldu. Olympiakos'ta iyiydi ancak takımının lideri değildi. Hatta bu yaz Avrupa şampiyonasında çok iyi bir turnuva geçirdi ama takımın bir lideri değildi. Sadece skoreriydi.

Bütün bunlara baktığımızda Kleiza'dan daha önce pek hatta neredeyse hiç olmadığı bir şeyi yapmasını istiyoruz..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #537 : 05 Mayıs 2014, 15:21:55 »
ömer onan o görevi üstlernir gibime geliyosu sezon başında ama ya takım onu takmadı yada oda boşverdi.

Ömer yıldızlar topluluğunun lideri değil, ateşleyicisi olabilir en fazla bence. Oyun lideri lazımdı ve Emir, ve sonra Bojan ile denendi ve olmadı.

Yıldızlar topluluğu deyince hemen bunlar mı yıldız demeyin, demek istediğim başka
Fenerbahçe

Çevrimdışı tecessus

• Üye
« Yanıtla #538 : 05 Mayıs 2014, 15:24:00 »
Tespitler doğru olsa da can sıkıcı bir nokta var.
Biz liderliği Linas'tan bekliyorduk.
Meğersem kendiside lider oyuncu arayışındaymış.

Kleiza milli takımda bile hiç bir zaman gerçek lider olmadı. Skor lideri oldu ama oyunun ve takımın lideri değildi.
Oyun lideri olabilecek potansiyelde sadece Emir var ama o da kafadan çatlak maalesef.
Bojan iyi niyetli olsa da olamıyor, olamayacak da büyük ihtimal
Fenerbahçe

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #539 : 05 Mayıs 2014, 15:43:37 »
Oyuncunun geçmişinde lider olup olmamasında değilim.
Benim demek istediğim transfer edilirken şu kadroyu bir noktaya taşıyabilecek adam varsa o da Kleiza demiştik(en azından ben demiştim).
Lakin o'da ben burada skorer bir rol oyuncuyum demesiyle ayrı telden çaldığımızı öğrenmiş olduk.
...