Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270776 defa)

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #735 : 13 Ağustos 2014, 12:01:16 »
Berk'le 5 yıllık profesyonel sözleşme yapılması sevindirici bir haber. Kenan'da dönmüş. Gençler adına sevindirici haberler geliyor şubeden. Böyle devam. Şu dünya kupası başlasa da bizde rahat etsek. En fazla ikinci grup aşamasını görürüz zaten. Oyuncular erkenden gelsin katılsın takıma..
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #736 : 13 Ağustos 2014, 13:38:59 »
Kurumsallık sevdasında tek yüzümüzü güldüren branş erkek basketbol gibi görünüyor şimdilik. Nazar değmesin.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #737 : 13 Ağustos 2014, 17:20:05 »
bu arada dopingçi kerem karakterini konuşturmuş.gs ye gider gitmez benim için geçen senenin şampiyonu gs dir demiş.şu adama  karakterli diyenler bir daha mümkünse demesin.ortadaki emeği nasıl bu kadar gözardı ediyorlar pes diyorum.küfür edeceğim mesajım silinecek.neyse dopingçi hocasının dopingçi öğrencisinden başka bir şey beklenmezdi herhalde ben fazla takmayayım kafaya.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2014, 17:20:24 Gönderen: active »

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #738 : 13 Ağustos 2014, 23:38:27 »
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.Şunlara umarım bu sene de tokat vururuz.

Çağlar Torun denen karaktersiz herif bu sefer de Berke kafayı takmış.Gerçekten sorunlu bunların hepsi.Berkin yaptığını fazla tasvip etmiyorum ama bununla uğraşacak ya da eleştirecek son kişi o paralı askerdir.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2014, 23:52:43 Gönderen: Undisclosed Desires »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #739 : 14 Ağustos 2014, 10:57:09 »
Berk ne yapmış ki tasvip kısmına giriyoruz, net bir şekilde Çağlar denen tetikçinin hedef göstermesi, başka bir şey değil.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #740 : 14 Ağustos 2014, 11:04:22 »
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.Şunlara umarım bu sene de tokat vururuz.

Çağlar Torun denen karaktersiz herif bu sefer de Berke kafayı takmış.Gerçekten sorunlu bunların hepsi.Berkin yaptığını fazla tasvip etmiyorum ama bununla uğraşacak ya da eleştirecek son kişi o paralı askerdir.
benim twitter ım yok ama berk in olayını öğrendim çocuğun hiçbir suçu yok.elin b.ktan herifleri bizim gencimizi paralamaya çalışıyor ama biz berk i onlara yedirmeyiz bunu kafalarına soksunlar.ergin ataman uslu bana pantolonunu gösterip seni bilmem ne yapacağız dediğinde suçsuz.berk bunun ile ilgili yapılan ve benim de güldüğüm bir espiriyi favlayınca mı suçlu.çağlar torunun sülalesine ...

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #741 : 14 Ağustos 2014, 15:56:51 »
Ya Berk 18 yaşındaki bir çocuk.. Yaptığı yanlış değil de diyelim ki yanlış olsun. 36 yaşında sözde pek centilmen Kerem Gönlüm dün yaptığı açıklamalardan sonra Berk'ın yaptığı hiç bir şey..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Cnbaz

• Üye
    • @Mhsinusta
« Yanıtla #742 : 14 Ağustos 2014, 16:19:13 »
İmam böyle yaparsa cemaat ne yapar misali, Ergin´in hali, tavrı ortadayken tetikçisinden ne bekliyorduk...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #743 : 15 Ağustos 2014, 00:01:24 »
Serhat Çetin Milli takım kampından çıkartılmış
çok güzel haber bizim için :)

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #744 : 15 Ağustos 2014, 00:55:36 »
Hickman-Kenan-Berk-Goudelack-Can-Serhat-Metecan-İzzet-Vesely-Semih Erden.Geçen sezon sene başı kampına sadece 4 oyuncu(15-17 yaş grubunu saymıyorum) ile başladık,gayet iyi bir rakam.Artık diğer oyuncularımızın bir an önce gelmesini bekleyeceğiz.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #745 : 15 Ağustos 2014, 01:20:23 »
Hickman-Kenan-Berk-Goudelack-Can-Serhat-Metecan-İzzet-Vesely-Semih Erden.Geçen sezon sene başı kampına sadece 4 oyuncu(15-17 yaş grubunu saymıyorum) ile başladık,gayet iyi bir rakam.Artık diğer oyuncularımızın bir an önce gelmesini bekleyeceğiz.
Olmayanlari da yazalim Melih, Emir, Oguz, Bogdan, Bjelica, Zoric. Melih disindakilerin sampiyonada olmasi krsin gibi. Biz hizlica eleniriz ikinci turda da Sirbistan ve Hirvatistan biraz ilerleyecek gibi ne yazik ki.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #746 : 15 Ağustos 2014, 01:25:28 »
Olmayanlari da yazalim Melih, Emir, Oguz, Bogdan, Bjelica, Zoric. Melih disindakilerin sampiyonada olmasi krsin gibi. Biz hizlica eleniriz ikinci turda da Sirbistan ve Hirvatistan biraz ilerleyecek gibi ne yazik ki.

VİDMAR ne olcak acep
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #747 : 15 Ağustos 2014, 12:13:11 »
Melih de çıkar kadrodan kuvvetle muhtemel.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #748 : 15 Ağustos 2014, 15:56:05 »
Serhat Çetin Milli takım kampından çıkartılmış
çok güzel haber bizim için :)

Gergin Melihi de çıkartırsa en çok sevdiklerim listesine ekleyebilirim kendisini :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #749 : 15 Ağustos 2014, 16:02:32 »
Gergin Melihi de çıkartırsa en çok sevdiklerim listesine ekleyebilirim kendisini :)
melih kadroda kalsa bence onun için daha iyi olur.zaten takımı tanıyor.dünya şampiyonasında oynaması kendisini kanıtlaması için fırsat olur.ayrıca takımda melih gibi kendi pozisyonunu hazırlayıp atabilecek emir dışında birisi yok.melih bu görevi yapabilir.tabi gergin bu şansı ona verirse. ???