Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270632 defa)

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fbkolik

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #825 : 10 Eylül 2014, 22:06:08 »
5 Eksik var . 3 tanesi takımın temel taşı olacak oyuncular. ilk hazırlık karşılaşması . günde 5 saat eşşek gibi antremandan çıkıyorsun Kenan 6 ay sonra ilk kez parkeye çıkıyor yeni bir takım maçı izleme imkanı yok sadece rakamlar üzerinden maç analizi yapmak da bize özgü bir durum olsa gerek
Rakamlar üzerinden analiz yapmıyorum abi,kurulan kadro üzerinden analiz yapıyorum.Zaten sürekli yazıyorum 1 numarada sıkıntı yaşayabileceğimizi.Maccabi'nin 2 senedir tonlarca maçını izledim Hickman'ın 1 dakika bile 1 numara oynadığını görmedim,Goudelock zaten tamamen 2 numara,Bogdanovic ise daha çok 2 ve 3 numara.Herkes 3 ve 5'te sıkıntı yaşayabileciğimizi düşünüyor.3 ve 5 'e rahatlıkla çözüm buluruz bence.Bogdanovic zaten Sırbistan'da 2 den çok 3 numara oynadı,Serhat olabilir,Emir olabilir,5 te Vesely oynarsa ve Semih eski formunu bulursa çözülebilir ama 1 numarada çok büyük sıkıntılar yaşayabileceğimizi düşünüyorum ben,ama daha önce yazdığım  gibi inşallah yanılırım.
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2014, 22:07:45 Gönderen: fbkolik »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #826 : 10 Eylül 2014, 22:32:41 »
Rakamlar üzerinden analiz yapmıyorum abi,kurulan kadro üzerinden analiz yapıyorum.Zaten sürekli yazıyorum 1 numarada sıkıntı yaşayabileceğimizi.Maccabi'nin 2 senedir tonlarca maçını izledim Hickman'ın 1 dakika bile 1 numara oynadığını görmedim,Goudelock zaten tamamen 2 numara,Bogdanovic ise daha çok 2 ve 3 numara.Herkes 3 ve 5'te sıkıntı yaşayabileciğimizi düşünüyor.3 ve 5 'e rahatlıkla çözüm buluruz bence.Bogdanovic zaten Sırbistan'da 2 den çok 3 numara oynadı,Serhat olabilir,Emir olabilir,5 te Vesely oynarsa ve Semih eski formunu bulursa çözülebilir ama 1 numarada çok büyük sıkıntılar yaşayabileceğimizi düşünüyorum ben,ama daha önce yazdığım  gibi inşallah yanılırım.

sezona dair genel endişelerin olması son derece doğal
ama 12 asistimiz var can sıkıcı yazdıktan sonra oradan devam etmen üzerine söyledim ben
ayrıca tonla maç izledim diyorsun ama geçen sene çok fazla izlemedin sanırım
Hickman ve Logan 1 2 oynuyorlardı Maccabi de belli sürelerde ama MAccabi sistemi çok farklı bir sistem o yüzden oradan oyuncunun hangi pozsiyonda oynadığı çok da baz alınmaz bana göre

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #827 : 11 Eylül 2014, 00:34:43 »
Gecen sene Ohayon ve Rice sürekli 1 numarada değişiyordu Cem abi,Hickman hep 2 numara oynuyordu,2 sene önce de görmedim ben açıkçası,Logan ve Ohayon sürekli 1 numarada değişiyorlardı,1 numara da göstermelik oynadığı olabilir ama ben topu alıp oyunu domine ettiğini görmedim.Hickman ve Bogdanovic müthiş 2 transfer bana göre ama bu adamları 1 numarada kullandığımız an  bu oyuncuların performansı doğal olarak da takımın performansı düşer gibi geliyor bana,neyse hayırlısı artık,eğer 1 numara transferi yapmayacaksak da koç bir yolunu bulur inşallah,tek güvencem o bu konuda.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #828 : 11 Eylül 2014, 01:40:23 »
Hickman, İtalya da sürekli 1 oynadı o konuda sıkıntın olmamalı bence.

Burada 20 yı görürüz inşallah demişsin geçen sezon TBL de 19.8 asist ortalamasıyla ligde liderdik.

Kenan'a, Obradovic güvenirdik iken bizim güvenmemiz bana çok saçma geliyor.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #829 : 11 Eylül 2014, 12:13:49 »
Eksiklerden takım kurup gidenlerle takviye etsek playoff larda yarı final oynar o takım.
Bogdan, Emir, Bjelica, Oguz, Zoric.
Kleiza, Bo, Bojan, Vidmar, Ömer, Baris.
Yerli konusu biraz sıkıntılı tabi :)

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #830 : 11 Eylül 2014, 13:08:01 »
Hickman, İtalya da sürekli 1 oynadı o konuda sıkıntın olmamalı bence.

Burada 20 yı görürüz inşallah demişsin geçen sezon TBL de 19.8 asist ortalamasıyla ligde liderdik.

Kenan'a, Obradovic güvenirdik iken bizim güvenmemiz bana çok saçma geliyor.
Ben eurolegue'yi kastetmiştim Utkan :) Açıkçası benim hep baz aldığım yer eurolegue,oraya inanılmaz önem veriyorum.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #831 : 12 Eylül 2014, 08:20:34 »
Goudelock bu sene sayı kralımız olacak inş :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #832 : 12 Eylül 2014, 09:21:35 »
Yerli rotasyonu olarak en azından lig için düşünürsek rakiplerimizden bayağı öndeyiz.Gs'de Ender Sinan Furkan Kerem gönlüm ki Sinan dışında ikisi de vasat altı oyuncular.Efes'te Cedi Cenk Doğuş falan.Onlarınki Gs'den de beter.Bizdeyse Kenan Emir Melih Serhat Can Semih Oğuz gibi üst düzey katkılar verebilecek isimler var.Zaten Emir şu anda EL'nin en iyi SF'si ban göre.Semih'i her türlü Furkan'a tercih ederim.Oğuz ise kenardan girip katkı veriyor.Melih ve Serhat gayet iyi rol oyuncuları.Can ise oyuna girip savunma katkısı penetre enerji sertlik gibi bazı önemli eksiklerimizi kapatabilir.
 Yabancı olarak da 6 yabancı olsak bile yabancılarımızın hepsi üst düzey oyuncular.O konuda da öndeyiz bence.

Çevrimdışı zoradam0

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #833 : 15 Eylül 2014, 12:48:37 »
GS Liv Hospital, FB Ülker ve Darüşşafaka Doğuş'un yer alacağı Zadar Turnuvası NTV Spor'dan canlı yayınlanacak.via @huseyinozkok çok iyi oldu.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #834 : 15 Eylül 2014, 12:55:41 »
Telekom macının istatistiklerini yeni gördüm de o yenilen 3lükler can sıkıcı.
Tamam ilk maç, yenilebilirsin tabiki ama gecen sene cok sıkıntı cektigimiz mevzunun hala devam ediyor olusunu görmek, korkutmadı degil.

Semihin kısa sürede yaptıgı katkı güzelmiş.
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #835 : 15 Eylül 2014, 13:42:40 »
GS Liv Hospital, FB Ülker ve Darüşşafaka Doğuş'un yer alacağı Zadar Turnuvası NTV Spor'dan canlı yayınlanacak.via @huseyinozkok çok iyi oldu.

Turnuvanın tarihleri nedir :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #836 : 15 Eylül 2014, 13:55:21 »
18-21 Eylül tarihleri arasında oynanacak.İlk maç 18 Eylül saat 19.00'da ev sahibi Zadarla ama Ntvspor yayın akışında maç saatleri 21.30 diye görünüyor.Heralde maçlarımızı banttan yayınlayacaklar

Banttan da olsa seyrederiz ama canlı yayın olsa iyi olurdu Doğuş. Zaten bu ntvsporun bi halta yaradığı da yok, altyapıların ne futbol ne voleybol ne basketbol maçlarını yayınlamıyor. Avrupa ligi futbol maçları desen D-Smartın hamallığını yapıyor. Tenis maçlarını da ligtvye kaptırdı. 3 tane kanalı var Şahenk efendinin hepsini toplasan adam gibi bir tane spor kanalı etmiyor, tüccar zihniyeti de değil bu, böyle devam edeceklerse kapatsınlar ntvsporu bence.

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #837 : 15 Eylül 2014, 18:02:55 »
Zoric,emir ve oğuz takıma katıldılar mı ?
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #838 : 15 Eylül 2014, 18:51:17 »
Zoric,emir ve oğuz takıma katıldılar mı ?

Zoric bugün katılmış, tahminimce haftasonu da yerlilerimiz katılacaktır zoric in katılma zamanına bakılırsa...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #839 : 15 Eylül 2014, 19:39:11 »
Şimdiki çocuklar ne kadar da şanslı, bugün Fenerbahçe Kolejinin yeni eğitim öğretim yılı açılışına Obradovic katılmış, uzunca da bi konuşma hazırlamış. Ama başkanla her yan yana gelişinde acaba ters düşecekler mi diye de korkmuyo değilim :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...