Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270778 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1080 : 25 Eylül 2014, 15:32:16 »
macı cok verimli izleyememiştim simdi tekrarı izledim de,
hickman ne ikili oyunlar oynamıs öyle. Gecen seneki kabızlıktan sonra müthiş geldi valla :)

Herkesin aksine benim en cok güvendigim adamlardan biri valla. Belki goudelock kadar sut atmıyor skor bulmuyor ama cok bilerek oynuyor.
Tek sıkıntısı bazen top tasırken bocalıyor.

Bir canımı sıkan da, şimdi takıntılısın diyeceksiniz ama emirin topla oynama süresi.
bazen o kadar cok topla oynuyor ki bu goudelock ve bogdanovicin oyun icinde ısınmasına engel olabilir.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2014, 15:33:33 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1081 : 25 Eylül 2014, 15:36:48 »
hickman ne ikili oyunlar oynamıs öyle. Gecen seneki kabızlıktan sonra müthiş geldi valla :)

Herkesin aksine benim en cok güvendigim adamlardan biri valla. Belki goudelock kadar sut atmıyor skor bulmuyor ama cok bilerek oynuyor.

Bir canımı sıkan da, şimdi takıntılısın diyeceksiniz ama emirin topla oynama süresi.
bazen o kadar cok topla oynuyor ki bu goudelock ve bogdanovicin oyun icinde ısınmasına engel olabilir.

Hickman sahada gezinen bir beyin :D Gerçekten çok güzel asistler yaptı, izlerken çok keyif aldım :)

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #1082 : 25 Eylül 2014, 15:39:56 »

Takıntılısın :D
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #1083 : 25 Eylül 2014, 15:40:42 »
Benim bildiğim .... you redstar diye bağırıldı. Sırbistan diye bağırıldıysa  yakışmamış. Bu sene bence kilit oyuncumuz Zorıc olacak.  Önemli maçlarda inşallah gs ile oynadığımız final serisindeki oyununu  sergiler.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #1084 : 25 Eylül 2014, 15:44:22 »
...

Kızılyıldız maçında " fuck you sırbistan" diye bağırmanın bana biri mantıklı açıklamasını söylesin.bir arkadaş o kadarda olur yazmış. nasıl olur ya ? obradovic,vladimir androic(yardımcı coach),predrag zimonjic(kondisyoner),bjelica,bogdanovic sırp bu bilmiyormuş gibi gelip fuck you sırbistan diye bağırmanın hiç bir açıklaması olamaz. ayrıca takımda yugoslavya kökenli kenan sipahi,jan vesely,zoric ve emir prealdzic var. tamam novi pazar diye bağırda fuck you serbia diye bağırıp hem ırkçılık yapıyorsun üstüne üstlük kendi takımında 5 sırp vatandışı adam var. açıkçası böle bağıracaklarına hiç gelmesinler salona tiyatro izler gibi izleyelim daha iyi. geçen sene euroleague maçında da gereksiz bir novi pazar atmosferi oluşturulmuştu. macabi gelicek bu sene gereksiz bir atmosfer oluşturulcak yine. böle ucuz numaralarla taraftar olunmaz.

Katılıyorum.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1085 : 25 Eylül 2014, 15:48:41 »

okan o bağıran kardeşlerin yaşlarını ve profillirini söylesek şimdi yanlış anlaşılırız dimi ?
neyse girmeyelim bu konuya konuşmak bile gereksiz diye düşünüyorum

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #1086 : 25 Eylül 2014, 16:04:35 »
okan o bağıran kardeşlerin yaşlarını ve profillirini söylesek şimdi yanlış anlaşılırız dimi ?
neyse girmeyelim bu konuya konuşmak bile gereksiz diye düşünüyorum

şu kadarını söyleyelim

o grup o şekilde bağırmak için geldi, bağırdı ve gitti. üzerine durmaya gerek yok. kendilerinin kombine vesaire davalarında da pek bezi olduğunu sanmıyorum

oyuncular da hoca da beyinsiz değiller elhamdulillah. kimi neyi ciddiye alacaklarını biliyorlar.

tribünle ilgili diğer konuları düzenli ve edepli bir biçimde twitter da fenerbahceulker hesabına yazmak gerek, çünkü biliyoruz ki okunuyor. elden gelenin yapılacağını kalben inancım tam. onun dışında salona giden bizler de o atmosferin bir parçasıyız, elimizden geleni yapacağız inşallah. Bu arada öğrenci kombinesi uygulaması güzel oldu, UNIFEBin iki tam blok kapattığını öğrendim ki bu her maç takribi 500-1000 kişi arası bir kemik grup olacağını gösterir. Gayet de güzel olur bence

selamlar
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1087 : 25 Eylül 2014, 16:09:06 »
sahsen ben takımı cok begendim...4. periyotun 32-35. dk ları araısndaki 3 dakika haric ne yaptıgını bilen bir takım vardı sahada...
kenan biraz daha toparlanır ve bogdan'da uyum saglayınca cok ama cok ust duzey takım olacagız...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1088 : 25 Eylül 2014, 16:33:32 »
Ben de takımı ilk kez canlı seyrettim dün..TV'den bazı şeyleri tam net çözemiyorsunuz...Ama özellikle canlı olarak gördüm ki bırakın hızlı hücumu set tempomuz bile müthiş...Top öyle dolaşıyor ki rakip savunmanın da başı dönüyor... Ayrıca forvetlerden oynadığımız oyunlar da rakip savunmayı çaresiz bırakıyor. Zaten yardım geldiğinde de ters tarafa giden her top basket oldu...Ki Vesely dün Melih'in asistinde muazzam bir smaç vurdu öyle...Aynı oyunlarda köşede Bogdan beklese üçlük rekoru kırabilir...ha yardım gitmezse de zaten birinci elden basket oluyor...
Takımın olmazsa olmazı boyalı alan... Gaude'nin birebirleri dışında top mutlaka öncelikle buraya iniyor...Dün de gayet iyi oynadı uzunlarımız...Dışardan iyi şut soktuğumuz her maçta pota altını daha da verimli kullanırız.
İlk maçlar için genel eleştirilerden biri asist sayısının azlığı idi...Dün bu sayı 22 idi...
Ama en önemli artımız savunma görünüyor...Dün özellikle ikinci yarı öyle bir seviyeye çıktı ki savunmanın dozajı tribündekiler bile show up yapıyordu yerlerinde Zoriç ile beraber...Rakibin ekstra üçlükleri ise Bjelica'nın biraz uyuduğu anlarda geldi...
Takımın seviyesi hücumda henüz yüzde 50'lerde gibi... Birbirlerine alıştıkça daha da iyi olacaklardır...Savunmada ise tek sıkıntı 1 numara savunması olacak gibi... Ama takım olarak o sorun aşılabilir...3 tane uzunumuz ince belki ama eşittir 15 faul hakkı....Yani orada bence çok sıkıntı çekmeyiz...Bir şekilde hepsi basketbol oynamaya çalışıyor....Geniş kadro diyorduk dün İzzet ve Can kadroda yoktu..Yarın isimler değişebilir...Ama bu takım inanın çok heyecan verici..Mutlaka seyredin...Hele Vesely'yi..Conrad McRae'den beri bu kadar atlet bir oyuncu gelmedi bize...
NOT: Geçen sene baskıda dağılan bir takım vardı. Kalıyorduk Emir'in eline..Ama bu sene o şartlarda çözüm üretecek tam 4 oyuncu var takımda...Gaudelock pek fazla benimsenmemiş gibi ama skor istediği zaman atacak bir oyuncu...Dün de ikinci periyotta 7 sayıyı üst üste atıverdi..Ayrıca Hickman, Bogdan ve Emir ile sette de artık zorlanmayız...
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2014, 16:37:31 Gönderen: Tekirdağlı »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1089 : 25 Eylül 2014, 16:46:27 »
Vesely nin takıma kattığı dinamizmi görünce geçen sene için dahada kızıyorum..O tarz bir adam alamazmıydık NBA den
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1090 : 25 Eylül 2014, 16:48:05 »
Ben de takımı ilk kez canlı seyrettim dün..TV'den bazı şeyleri tam net çözemiyorsunuz...Ama özellikle canlı olarak gördüm ki bırakın hızlı hücumu set tempomuz bile müthiş...Top öyle dolaşıyor ki rakip savunmanın da başı dönüyor... Ayrıca forvetlerden oynadığımız oyunlar da rakip savunmayı çaresiz bırakıyor. Zaten yardım geldiğinde de ters tarafa giden her top basket oldu...Ki Vesely dün Melih'in asistinde muazzam bir smaç vurdu öyle...Aynı oyunlarda köşede Bogdan beklese üçlük rekoru kırabilir...ha yardım gitmezse de zaten birinci elden basket oluyor...
Takımın olmazsa olmazı boyalı alan... Gaude'nin birebirleri dışında top mutlaka öncelikle buraya iniyor...Dün de gayet iyi oynadı uzunlarımız...Dışardan iyi şut soktuğumuz her maçta pota altını daha da verimli kullanırız.
İlk maçlar için genel eleştirilerden biri asist sayısının azlığı idi...Dün bu sayı 22 idi...
Ama en önemli artımız savunma görünüyor...Dün özellikle ikinci yarı öyle bir seviyeye çıktı ki savunmanın dozajı tribündekiler bile show up yapıyordu yerlerinde Zoriç ile beraber...Rakibin ekstra üçlükleri ise Bjelica'nın biraz uyuduğu anlarda geldi...
Takımın seviyesi hücumda henüz yüzde 50'lerde gibi... Birbirlerine alıştıkça daha da iyi olacaklardır...Savunmada ise tek sıkıntı 1 numara savunması olacak gibi... Ama takım olarak o sorun aşılabilir...3 tane uzunumuz ince belki ama eşittir 15 faul hakkı....Yani orada bence çok sıkıntı çekmeyiz...Bir şekilde hepsi basketbol oynamaya çalışıyor....Geniş kadro diyorduk dün İzzet ve Can kadroda yoktu..Yarın isimler değişebilir...Ama bu takım inanın çok heyecan verici..Mutlaka seyredin...Hele Vesely'yi..Conrad McRae'den beri bu kadar atlet bir oyuncu gelmedi bize...

senin gibi karamsar adamdan böyle ağız balladıracak cümleler duymak güzeldi . dün seni tribünde görmek ayrıca güzeldi ..
yazıların bazen sert ama kendin pamuk kalpli şeker gibi adamsın :)

şu cümlen süper abi

'' Dün özellikle ikinci yarı öyle bir seviyeye çıktı ki savunmanın dozajı tribündekiler bile show up yapıyordu yerlerinde Zoriç ile beraber. ''

Zoriç cidden savunmada efsane oynadı inanılmaz yürek koydu , nazar değmesin savunmadaki adam değişimleri ve kaymalar süperdi.
hata olacak yapacağız sonuçta karşımızda bir rakip var 50 sayıda mı tutalım rakipleri :)

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #1091 : 25 Eylül 2014, 16:55:00 »

dün bogdana 2 pozisyon cok musaitken pası vermedi :)
partizanda falan olsa o pası alır göbegine de bırakırdı mesela.

emir sonunda baska birileri asisti yaptı o baska bir konu.
Bu takımın esas oglanı, karar mekanizması emir olmamalı artık

söyle söyleyeyim bizim franchise playerımız emir olmamalı, bogdan olmalı
veya bir baskası, emir olmasın.. Emir görev adamı olsun
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2014, 16:55:59 Gönderen: Bukefalos »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1092 : 25 Eylül 2014, 17:00:40 »
Bogdanovic'ler gider Preldzic'ler baki kalır Miraç bey.
...

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #1093 : 25 Eylül 2014, 17:01:28 »
Emir kabullenemez bence görev adamı olmayı. Bu takımın lideri benim diye Bo McCalebb ile kavga etmişti diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #1094 : 25 Eylül 2014, 17:03:53 »
Bogdanovic'ler gider Preldzic'ler baki kalır Miraç bey.

yeni bogdanovicler gelir bülent bey :D