Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270797 defa)

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1125 : 26 Eylül 2014, 00:49:20 »
simdi twitter ve forumda gordugum kadariyla elestiriler genel olarak 1-5 numara transferiyle alakali ve heralde bu takimin genel olarak eski takimdan daha iyi bir takim oldugunda hemfikir. Ancak obradovic istemez mi oyun kurucu teodosic olsun, calathes olsun. bu oyuncular transfer edilmeye calisildi mi? calisildi. transferler olmadi. zannediyorum bu forumdaki herkes bundan haberdardir. peki sunulan alternatif nedir? Huertal. Peki transfer baslamadan once kac kisi Huertal'i Hicman'a tercih ederdi? nerdeyse kimse. Peki hal boyleyken nedir bu 1 numaraya transfer yapilsin israri? denenmis, olmamis ve imkan dahilinde alinacak en iyi oyunculardan biri gelmis. artik bu is bitti. isler cikmaza girerse belki bir transfer daha yapilir ama durum bu. Hal boyleyken bu meseleyi isitip isitip tartismanin bir anlami yok yok heralde.  Bence transfer konusmaktansa mevcut eksiklikler nasip kapatilir onu tartismak daha mantikli.

Çevrimdışı Adnanmurat

• Üye
  • Yer: Buenos Aires
« Yanıtla #1126 : 26 Eylül 2014, 02:15:30 »
Bence takım yeni sayılır Bogdanovic ve Bjelica nın farklı bir kümese konmuş tavuk gibi bakışlarının tek nedeni bu bence , 1-2 aya Hickman oturur ve tanır artık kimin nereye gideceğini nasıl hareket edeceğini Top16 ya doğru da Kenan yavaş yavaş varlığını hissettirir ama ben Berk in de kalmasından yanayım o çocuk da güzel top taşıyor ve safkan oyun kurucu adam sırf asist.

Bu arada 3 dür Obradovic Itoudis i yenemiyor arkadaş.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1127 : 26 Eylül 2014, 04:53:15 »
yeni bogdanovicler gelir bülent bey :D

Emir takıntısının tedavisi var, soda :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1128 : 26 Eylül 2014, 04:57:04 »
Marc Dickel Erkan Veyseloğlu Chris Booker Barış Güney yani Haldun Alağaş zamanından beri düzenli basketbol izleyicisiyim ve o kadar senede bir türlü en üst seviyeye çıkamadık o kadar yatırımlara rağmen ve bu da üzüyor beni

Yaşın 20 olduğuna göre Erkanı seyrettiğin zamanlarda 10 yaşlarında falandın. Üzülecek birşey yok daha çok gençsin :)

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #1129 : 26 Eylül 2014, 07:27:51 »
Marc Dickel Erkan Veyseloğlu Chris Booker Barış Güney yani Haldun Alağaş zamanından beri düzenli basketbol izleyicisiyim ve o kadar senede bir türlü en üst seviyeye çıkamadık o kadar yatırımlara rağmen ve bu da üzüyor beni

Ben Efe aydan lı takımın GS Dawkins li GS ye kaybettiği maçları da hatırlıyorum, Hüsnü, Aliço, Ferhat, Can, Lary Richard lı şampiyonluğuda. Malesef üst seviyelere çıkmak parayla ve zamanla alakalı değil. Bir sistem, plan olmalı, istikrar olmalı ki malesef bizde ve Türk sporunda pek de olan birşey değil bu. Aziz Yıldırım söylediğinde herkes bir tarafından anladığı (yada anlamak istediği için) slogan bile oldu ama bunları getirmezsek hiçbir başarı tesadüf olmanın ötesine geçemez...

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #1130 : 26 Eylül 2014, 08:00:45 »
Barışcığım şimdi gördüm mesajını kusura bakma. Gelemedim haliyle :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
ben hiçbirine gidemedim abi 2 gündür hastalıkla uğraşıyorum :((
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1131 : 26 Eylül 2014, 08:47:33 »
Koçun dediği gibi çok top kaybı yaptık ve savunmamız yeterli düzeyde değildi. CSKA'nın her attığı girdiği tezine katılmıyorum %60 ikilik %41 (9-22) üçlük isabeti var adamların, çok top kaybı yapmamızın yanı sıra ribaundlarda da kötüydük 29-35 CSKA üstünlüğü var ribaundlarda. Takım olarak iyi değildik yine de Vesely ve Melih bence en iyilerimizdi, Zoric de iyi mücadele etti hakkını teslim etmek gerek.

Transfer konusunda halen 1-5 transferi lazım deniyor, gerçekçi olalım en azından devre arasına kadar bir transfer olmaz , devre arasında geçen senekine benzer transferler yapılacaksa hiç yapılmasın daha iyi zaten. Bu yüzden böyle bir ortamda yeni transfer tartışmak anlamsız, vaktinize yazık.

Her yönüyle geçen seneden daha güçlü bir kadromuz var, transfer yapılmayacağı da ortada oyuncuları günlük performansları yüzünden yerin dibine sokmak yerine sahip çıkmamız gerekiyor. Önümüzde uzun bir sezon var her oyuncunun mükemmel derecede iyi ve mükemmel derecede kötü performanslarına şahit olacağız, o yüzden ne överken göklere çıkartalım ne de eleştirirken yerin dibine sokalım oyuncuları. Koç zaten performanslara göre rotasyon sürelerini ayarlamak konusunda oldukça iyi, fazla endişe etmeye gerek yok, hak eden ve iyi olan gerektiği kadar süreyi alacaktır zaten.
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2014, 08:51:40 Gönderen: Solamnus »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1132 : 26 Eylül 2014, 08:56:31 »
Tekrar ediyorum: Benim için şu anda en büyük bilmece bu takımda Bogdan'ın rolü ne olacak? Yani ondan bir İbrahim Kutluay mı olmasını bekleyeceğiz, Ömer Onan mı, Bojan mı, ya da her işten bir parça yapar Kinsey ya da Marko Tomas mı? Onun rolü netleştiğinde, daha doğrusu koçun kafasında bu bellidir ama diğer bazı oyuncuların bekleneni verememesi durumunda değişkenlik de gösterebilir, yahut Bogdan da yeni rolüne adaptasyon sıkıntısı yaşayabilir, işte bu belirsizlik ortadan kalktığında bir çok şeyi daha net olarak göreceğimizden eminim.

Çevrimdışı SiegFried

• Üye
    • cmluzun
« Yanıtla #1133 : 26 Eylül 2014, 09:27:17 »
Ben de Bogdan'ın rolünün takım için çok büyük etkisi olacağını düşünüyorum ve kendisinin 1 numarada gayet oynayabileceğini düşünüyorum. Henüz tüm oyuncular hazır değil ve sanırım Vesely düşündüğüm gibi çıkmayacak :( Ribaund açısından yani.

Bu arada Hakan abi, Cem abi Fenerbahçe Ülker Oyuncuları diye bir başlık açsak iyi olmaz mı? Burada oyuncuları tartışmaya kalkıyoruz yarım kalıyor.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1134 : 26 Eylül 2014, 09:39:53 »
Bu arada 3 dür Obradovic Itoudis i yenemiyor arkadaş.
Bu durum benimde dikkatimi çekti. Sanki Itudis reise karşı dahi bir motive çıkıyor.
PG konusunda koçun dönüşümlü olarak Hickman, Kenan ve Emir'i kullacağını düşünüyorum. Berk'in kalmalı ve ligde uzun süreler verilmeli.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #1135 : 26 Eylül 2014, 09:47:47 »
Yenilgiyi fazla önemsemedim.
Yenilgi olacaksa böyle hazırlık maçlarında olsun. Önemli olan hata ve eksikleri görüp, onları gidermek. Teknik ekibe ve oyuncu kadrosuna güveniyorum. Zaman lehimize olacaktır. Onun için dünkü maça fazla takılmamak gerekir.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1136 : 26 Eylül 2014, 10:15:19 »
Yenilgiyi fazla önemsemedim.
Yenilgi olacaksa böyle hazırlık maçlarında olsun. Önemli olan hata ve eksikleri görüp, onları gidermek. Teknik ekibe ve oyuncu kadrosuna güveniyorum. Zaman lehimize olacaktır. Onun için dünkü maça fazla takılmamak gerekir.

Hele bir gün önce CSKA'nın çok kötü bir basketbol oynadığını hatırlarsak... Demek ki, sezon başlarında takımlar henüz hazırlık sürecindeyken onlardan belli bir istikrar çizgisi beklemek ve iki gün üst üste aynı iyi oyunu istemek ham hayalden öte bir anlam ifade etmez.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1137 : 26 Eylül 2014, 10:21:10 »
Herkesin gazladığı OLY nin Malaga ya karşı ne duruma düştüğünü izledik.. sezon başında olur ama bizde sıkıntı olduğu aşikar
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Munez

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #1138 : 26 Eylül 2014, 10:57:50 »
bence hickman yerine bogdan bir numarada denenmeli. adam bariz bir şekilde hickmandan daha iyi saha görüşüne sahip ve ikilileri çok daha iyi oynuyor. hickmanın yeri iki numara olduğu geç anlaşılmaz umarım
3D

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #1139 : 26 Eylül 2014, 11:20:03 »
Ülker arenanın orada bilet alabiliyor muyuzu ?