Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270643 defa)

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1290 : 28 Eylül 2014, 06:16:36 »
Biz takımımızı yerden yere vuruyoruz ya..

Euroleague de grubumuz da yer alan Barcelona, Madrid'ten fark yedi.
Bayern Münih, Süper Kupa'yı Alba Berlin'e kaptırdı..
Panathinakos, hazırlık maçında Zalgiris Kaunas'tan 25 sayı fark yedi..

Ha ligdeki en önemli rakibimiz Galatasaray LH ise Kuban'dan 20 yedi..

Bence oturup tekrardan bir değerlendirmeye gerek var.
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2014, 06:34:00 Gönderen: Utkan Şahin »
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1291 : 28 Eylül 2014, 10:49:17 »
CSKA basarısız olabilir ama basarısız dedigin takım ya F4 kaybediyor ya da final kaybediyor.F8 de elenmiyor.Real basarısız olabilir ama basarısız dedigin takım finali kaybediyor.Barca basarısız olabilir ama o da her sene F4 goruyor.Oly de para harcıyor ama ya F4 goruyor ya kupayı kaldırıyor.
Biz ise sadece para harcıyoruz,taraftar EL de rekor kırıyor.Biz her sene bir bahane ile gecistiriyoruz.Klubun F4 hedefi yoksa Ulker'e yazık ben Ozokur olsam istediginiz adamları alırım,butceyi de gerekirse arttırırım ama F4 isterim,bahane de kabul etmem derim.Maalesef bizim en buyuk istikrarırımız her sene 90-100 yemek bu yonetim ve taraftar bu neticileri hak etmiyor.Bizim gecen sen kadromuz ne kadar genis ya da ne kadar darsa Maccabinin de aynıydı.Ben her platformda eziklere hak ettikleri cevapları veriyorum.Kufur de yiyoruz hakaret de isitiyoruz.Dibine kadar savunurum ama bir o kadar da elestiririm.Masa tenisine de bakarım,voleyboluna da bakarım.

Hepinize saygı duyuyorum.Ama kurulan kadroların dar oldugunu kabul etmiyorum.Son 2 senede F4 harici neticeyi basarısızlık kabul ediyorum.Ayrıca Can icin mesela aldıgı paranın cok daha fazlasına transfer edilmesine de anlam veremiyorum.

Can Karşıyka'da aldığı paranın aynısına bizde de oynardı sıkıntı o değil. Sanıyorum şu an Berk ile birlikte en az ücret alan oyuncu zaten.Atlanılan nokta nasıl çok yüksek ücret alan bir oyuncu takım içi dengeleri bozuyorsa aynı şekilde çok belirgin bir şekilde az ücret alan oyuncu da aynı sıkıntıya yol açar. Sanırım bunun önüne geçilmek istenmiştir.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1292 : 28 Eylül 2014, 12:01:57 »
koçun 1.sınıf oyun kurucuları istediği ama bunları getiremediğimiz için orjini 2 numara olan adamlara dönük yeni bir sistem oturtmaya çalıştığı belli.

teo ve calathes ile anlaşıldığı haberleri burda da paylaşıldı. Son ana kadar bunların bekleyip piyasada ki alternatiflerini kaybettik ya da bi alt klasman sayılacak huertel koponen de colo gibi isimleri reis mi istemedi bunu düşünüyorum. ??

Huertel de olmadı...De Colo da zaten listede yoktu....

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1293 : 28 Eylül 2014, 12:02:39 »

Nokta atışı

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #1294 : 28 Eylül 2014, 13:56:39 »

İmzamı atarım.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1295 : 28 Eylül 2014, 15:02:13 »
Can Karşıyka'da aldığı paranın aynısına bizde de oynardı sıkıntı o değil. Sanıyorum şu an Berk ile birlikte en az ücret alan oyuncu zaten.Atlanılan nokta nasıl çok yüksek ücret alan bir oyuncu takım içi dengeleri bozuyorsa aynı şekilde çok belirgin bir şekilde az ücret alan oyuncu da aynı sıkıntıya yol açar. Sanırım bunun önüne geçilmek istenmiştir.
Ben buna katılmıyorum.Bizim belli bir butcemiz varken ve cok daha buyuk takımla EL de oynama sansı varken misal 180binTL alıyorsa 3-4 katı ucreti vermeyi ben dogru bulmuyorum.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #1296 : 28 Eylül 2014, 15:49:25 »
bir sene daha bu safkan pass first kanlıcanlı PG edebiyatına devam edelim
seneye Kenan ve Berk hazır olacak nasılsa
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1297 : 28 Eylül 2014, 15:54:22 »
bir sene daha bu safkan pass first kanlıcanlı PG edebiyatına devam edelim
seneye Kenan ve Berk hazır olacak nasılsa

Yani Okan haklısın kardeşim mantıkende..İşte bu beklentiler yok mu beklentiler insanın dilini çenesini açtıran o beklentiler çok büyüdü maalesef.Alalım F4 yapalım modunda herkes.Öyle bir dünya olsa keşke ama napacaksın beklentiler.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #1298 : 28 Eylül 2014, 15:56:44 »
Bizim First Pass asdfgghhhj ye ihtiyacımız yok..Saha içi liderine ihtiyacımız var..O da Teo idi.Belki biraz da şu Lokomotiv Kubana giden çocuk..Oyun kurarken skor da yapacak bir adam..Yani ne combo nede First pass şeyi olan..2 sini içinde barındıran
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #1299 : 28 Eylül 2014, 16:06:06 »
Bizim First Pass asdfgghhhj ye ihtiyacımız yok..Saha içi liderine ihtiyacımız var..O da Teo idi.Belki biraz da şu Lokomotiv Kubana giden çocuk..Oyun kurarken skor da yapacak bir adam..Yani ne combo nede First pass şeyi olan..2 sini içinde barındıran
Abi bizde de o liderliği yapacak adam belli Bogdan Bogdanovic:))
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #1300 : 28 Eylül 2014, 16:24:48 »
Abi bizde de o liderliği yapacak adam belli Bogdan Bogdanovic:))

Sanmıyorum..Sırbistanda Swingman şeklinde oynadığında boş şutları buldu..Biz ona 30 dakıka takımı yönet dersek ne enerji kalır ne bişey.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #1301 : 28 Eylül 2014, 16:34:12 »
Abi 30 dak. yapmasına gerek yok ki Emir var,Hickman var,çok zorda kalırsak Gou da var yeter ki maç sonlarını Bogdanoviç oynasın
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #1302 : 28 Eylül 2014, 16:43:25 »
Abi 30 dak. yapmasına gerek yok ki Emir var,Hickman var,çok zorda kalırsak Gou da var yeter ki maç sonlarını Bogdanoviç oynasın
Oynarda işte..Ona uygun bir 1 numara lazım yanına..Teo ısmarladı o içti.
HaBaBaM GüM GüM GüM

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1303 : 28 Eylül 2014, 16:43:38 »
Beklentiyi F4 yapanların yadırganmasını hicbir sartta anlamıyorum.Bo,Bojan,Kleiza,Bjelica gibi oyuncuların olacak, U18 MVP Kenan olacak, salon-seyirci 1 numara olacak,20-25m dolar/avro neye butce olacak.Ama F4 deyince sabırsız denilecek.Ustune de bu beklentilerden dolayı bu beklenti icine girenlere tepki olacak.Ben bu dusunce yapısını anlayamıyorum.
Dunya finalisti Bogdan-Bjelica, MVP Goudelock, El sampiyonu Hickman, buyuk transfer Vesely, MVP Kenan hedef F4 deyince yadırgama

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #1304 : 28 Eylül 2014, 16:58:09 »
Beklentiyi F4 yapanların yadırganmasını hicbir sartta anlamıyorum.Bo,Bojan,Kleiza,Bjelica gibi oyuncuların olacak, U18 MVP Kenan olacak, salon-seyirci 1 numara olacak,20-25m dolar/avro neye butce olacak.Ama F4 deyince sabırsız denilecek.Ustune de bu beklentilerden dolayı bu beklenti icine girenlere tepki olacak.Ben bu dusunce yapısını anlayamıyorum.
Dunya finalisti Bogdan-Bjelica, MVP Goudelock, El sampiyonu Hickman, buyuk transfer Vesely, MVP Kenan hedef F4 deyince yadırgama

Eğer transferler bu beklentiyi yaratıyorsa şunu not düşelim

Hickman hariç bu kadroda f4 oynamış topçu yok.

Sorun f4 beklemek dilemek değil, olmaması olmasından daha muhtemel bir olay için takımı oyuncuları hocayı kıyasıya Eleştirmekde. Zaten yadırganan da daha eylül ayında herşey hakkında bu denli karamsar olmak
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.