Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270641 defa)

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1305 : 28 Eylül 2014, 17:02:32 »
Beklentiyi F4 yapanların yadırganmasını hicbir sartta anlamıyorum.Bo,Bojan,Kleiza,Bjelica gibi oyuncuların olacak, U18 MVP Kenan olacak, salon-seyirci 1 numara olacak,20-25m dolar/avro neye butce olacak.Ama F4 deyince sabırsız denilecek.Ustune de bu beklentilerden dolayı bu beklenti icine girenlere tepki olacak.Ben bu dusunce yapısını anlayamıyorum.
Dunya finalisti Bogdan-Bjelica, MVP Goudelock, El sampiyonu Hickman, buyuk transfer Vesely, MVP Kenan hedef F4 deyince yadırgama

Evet çünkü sen bu kadar adama rağmen neredeyse 1 bilet için mücadele ediyorsun.

Madrid, Barcelona ve CSKA zaten çoğu zaman direk F4 te üçü yer alıyor.. Zaten sizinde bildiğiniz gibi bu üç takımdan bizden çok daha fazla bütçeye sahip..

Diğer sıra içinde sadece biz yarışmıyoruz.. Maccabi (bu sezon belki değil), Oly, Milano gibi takımlar direk orayı hedefliyor.. Bunların dışında Valencia, Novgorod, Malaga gibi takımlarda oldukça iyi takımlar kuruyor..

Bu noktada F4 bence kesin yapmamız gereken bir şey değil. F8 evet yapmamız gerekiyor ama F4 için yapmazsak bittik demek bence yanlış..

Aynı mantıkla Madrid, 2 sezondur en fazla parayı harcayan takım ama şampiyon olamıyor.. Onların bu kadar dert ettiklerini görmedim.

Ha şunu da söyleyeyim. Bence Maccabi-Milano serisi F4 için çok güzel bir örnektir. Seride net bir şekilde favori olan ve formda gelen Milano, sırf bir 4. çeyreği kötü oynadığı için elendi ve F4 yapamadı.
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2014, 17:03:37 Gönderen: Utkan Şahin »
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı gimme

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1306 : 28 Eylül 2014, 20:16:05 »
Evet çünkü sen bu kadar adama rağmen neredeyse 1 bilet için mücadele ediyorsun.

Madrid, Barcelona ve CSKA zaten çoğu zaman direk F4 te üçü yer alıyor.. Zaten sizinde bildiğiniz gibi bu üç takımdan bizden çok daha fazla bütçeye sahip..

Diğer sıra içinde sadece biz yarışmıyoruz.. Maccabi (bu sezon belki değil), Oly, Milano gibi takımlar direk orayı hedefliyor.. Bunların dışında Valencia, Novgorod, Malaga gibi takımlarda oldukça iyi takımlar kuruyor..

Bu noktada F4 bence kesin yapmamız gereken bir şey değil. F8 evet yapmamız gerekiyor ama F4 için yapmazsak bittik demek bence yanlış..

Aynı mantıkla Madrid, 2 sezondur en fazla parayı harcayan takım ama şampiyon olamıyor.. Onların bu kadar dert ettiklerini görmedim.

Ha şunu da söyleyeyim. Bence Maccabi-Milano serisi F4 için çok güzel bir örnektir. Seride net bir şekilde favori olan ve formda gelen Milano, sırf bir 4. çeyreği kötü oynadığı için elendi ve F4 yapamadı.

Bence euroleague'in açık ara en iyi takımı Real Madrid . 2011-2012 sezonunda  CSKA'nın Kirilenko'lu kadrosunu anımsatıyorlar.Final Four tek maç üzerinden oynanması biraz yanıltıcı olabiliyor. Kesinlikle Maccabi ve Oly. kazandığı şampıyonlukları küçümsemek için söylemiyorum sadece oyun açısından EL 'nin en iyi takımı görüntüsü vermediler. Geçen sene kendimi bir Real Madrid'li taraftar yerine koysam , kaçan sampiyonluk için bütün sezonun iyi oyunana gölge düşürmezdim diye düşünüyorum. Örnek olarak, bizim takımımızın 2010-2011 sezonunda oynadığı oyun çok iyiydi , sakatlıklar olması belki F4'te yerimizi alacaktık. Ancak o seneden sonra takım bir türlü toparlanamadı. Belki geçen sezonun başında iyi bir ivme yakalamiştık diyebiliriz ama oyun açısından yine defolarımız vardı kesinlikle. Bu sezon F4'u  konuşmak için çok erken ama hazırlık maçlarında gözüken 3 ana sıkınıtı var bence. Takım savunması( özellikle 3 sayı), top paylaşımı ve top kayıpları. Takım savunması ve top paylaşımı geçen seneden kalma fakat yapılan top kayıpları hazırlık maçlarına özgü olmayacağının sinyalini verdi gibi umarım yanılırım. Geçon sezon Top 16'da düşüşe geçtik ve kötü de oynadık fakat neredeyse son 8 arasına girecektik .  Bu sezon takım form olarak kapasitesinin çok altında, yavaş yavaş form tutmak daha iyi olacaktır.Ayrıca EL'deki grup bizim için iyi bir test olacaktır. Maçların Top16 sertliğinde geçeceğini düşünüyorum açıkçası .İlk tur maçlarını kazasız ve kayıpsız atlatırsak ilerisi için daha sağlıklı değerlendirmede bulunabiliriz.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1307 : 28 Eylül 2014, 22:07:53 »
Oynarda işte..Ona uygun bir 1 numara lazım yanına..Teo ısmarladı o içti.

O 1 numara Kenan olacak, o yokken Berk olacak. Bizler inandık siz de inanın :)

Çevrimdışı gozkus

• Üye
Ynt: Kombineler
« Yanıtla #1308 : 28 Eylül 2014, 23:22:36 »

Fenerbahçe Ülker Kombine Kart Satış ve Dağıtımı Hakkında

Taraftarlarımızın büyük ilgi gösterdiği 2014-2015 sezonu Fenerbahçe Ülker kombine kart genel satışı 27 Eylül Cumartesi günü sona erecektir.

Taraftarlarımız, satın aldıkları kombine kartlarını Fenerbahçe Ülker Sports Arena Batı Girişi Bilet Gişesi’nden aşağıdaki tarihler arasında teslim alacaktır:

29 Eylül-2 Ekim arası
8-10 Ekim arası
13-16 Ekim arası

Çalışma saatleri: 10.00-19.00

Not: Resmi tatilleri ve maç günleri kart dağıtımı yapılmayacaktır.

diye bir açıklama gelmiş şimdi gördüm http://www.fenerbahce.org/fbulker/detay.asp?ContentID=41658

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1309 : 29 Eylül 2014, 15:50:44 »
Bir hazırlık turnuvasına bakıp, takıma ömür biçme olayı fazla naif bir anlayış sanki. 2,3,4,5 numaralar da kötüydü cska-oly maçlarında ama 1 numara transferi kesmedi ya hemen adam alalım deniyor. obradovic, pao ile Euroleague'i aldığı zamanlarda takımı ocak ayına kadar nasıl oynuyor, sonra şubattan itibaren nasıl zirve yapıyor pek bakmiyoruz sanki. bizim oynamak istedigimiz basketbolu düşündukce ihtiyacımız olan parçalara sahibiz diye düşünüyorum. beraber antrenman yaptıkça ve roller oturdukca çok tehlikeli bir takım olacağız. Ayrıca Bogdan diye bir gerçek var avrupa basketbolunda, onu da izleyeceğiz.

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #1310 : 29 Eylül 2014, 15:58:32 »
Gündemimizde guard transferi var ama euroleague yaklaşıyor parkedefener grubu olarak bir fantasychallenge etkinliğimiz olsa sadece forumdan arkadaşların katılacağı güzel olmaz mı ?

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1311 : 29 Eylül 2014, 15:59:11 »
Gündemimizde guard transferi var ama euroleague yaklaşıyor parkedefener grubu olarak bir fantasychallenge etkinliğimiz olsa sadece forumdan arkadaşların katılacağı güzel olmaz mı ?
Bence de çok güzel olur yapalım yaa onu :)

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1312 : 29 Eylül 2014, 16:41:44 »
Ligimizi dün kurduk. Buradan takip edebilirsiniz.

http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=764.0

Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1313 : 29 Eylül 2014, 21:27:41 »
Son 3 gündür yemeden içmeden kesildik pg transferi lazım mı değil mi, olacak mı olmayacak mı? diye.. 

Yahu forumun x branşında bir soru soruluyor, mutlaka bilen vardır ama hadi diğer arkadaşları geçtim, yönetici arkadaşlardan biri bilmiyorlarsa bile nezaketen iki cümle bir şey yazar. Son günlerde bu konuyla ilgili serzenişte bulunan arkadaşlar vardı. Cidden bende inanmaya başladım, forumda samimi arkadaş grupları var, muhabbet güzel. diğerleri yazmış çizmiş hikaye.

FENERBAHÇE

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1314 : 29 Eylül 2014, 21:39:19 »
Son 3 gündür yemeden içmeden kesildik pg transferi lazım mı değil mi, olacak mı olmayacak mı? diye.. 

Yahu forumun x branşında bir soru soruluyor, mutlaka bilen vardır ama hadi diğer arkadaşları geçtim, yönetici arkadaşlardan biri bilmiyorlarsa bile nezaketen iki cümle bir şey yazar. Son günlerde bu konuyla ilgili serzenişte bulunan arkadaşlar vardı. Cidden bende inanmaya başladım, forumda samimi arkadaş grupları var, muhabbet güzel. diğerleri yazmış çizmiş hikaye.

Rica etsem bir Kişisel mesaj bölümüne bakabilir misiniz?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1315 : 30 Eylül 2014, 13:42:39 »
Obradovic'ı in bu sene sonu ayrılma ihtimali yüksek gibi duruyor.
Sanırım bu kararında sanal ortamda yazılan "transfer yapmayacaksa istifa etsin " söylemleri etkili olmuş. Fakat takımı yarı yolda bırakmak istemediği için bu kararı sezon sonuna ertelemiş.
Obradovic twitter hesabı açacakmış şikayeti olanlar ile dm den sohbet edecekmis ama instagram hesabı yok bilginiz olsun. Türkçe bilse bizim foruma üye yapacam keratayi 8)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1316 : 30 Eylül 2014, 13:52:58 »
FB SK bana gore Dunya'nın en buyuk SK'dur.Obradovic de Avrupa'nın en iyi kocudur.Ayrılmasını istemem.Daha iyisi yok.Klup 5 yıllık teklif yapar hoca klaır hepimiz seviniriz.Ama illa ayrılıcam derse yapacak birsey yok.
Pana'da ne bu salon ne bu seyirci ort. ne de bu kadar bransı olan bir klup mu vardı.Sonucta kendisi karar verecek.Zaten yerli olsun yabancı olsun cogu oyuncu oynadıgı ulkenin ve takımın buyuklugunun farkında degiller yoksa bu ulkede futbolda 1Cl,1 finali,2-3 UEFA Kupası,Basketbolda da en az 3-4 F4 olurdu.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1317 : 30 Eylül 2014, 14:11:02 »
Goygoy yapıyorum reis ile ilgili kısımda 8)
Ayrıca
Panathinaikos basketbol salonu da taraftarida bizden kat ve kat daha iyi ve büyüktur. Kıyas bile yapılamaz
Kendimizi niye bu kadar dev aynasında görüyoruz anlamakta zorluk çekiyorum...

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1318 : 30 Eylül 2014, 14:23:15 »
Cem Hoca ben kendi adıma goruyorum.NTV serilerinden Oly ve Pana salonlarını gordum,kapasite yuksek olabilir.Ama eski,kotu salon bana gore ayrıca kafes altına almıslar birbirlerinin seyircilerini neden dev aynası olsun.Ben FB de Anelka'yı da seyrediyorum,Ndour'u da seyrediyorum,Sokolova,Kim'i de seyrediyorum,Korkunc Ivan'ı da seyrediyorum,Victoria Pavlovich'i de seyrediyorum,Bogdan'ı da seyrediyorum,2 saatte 2 Avrupa Kupası da kaldırıyorum,atletizmde kız-erkek Dunya Sampiyonu oluyorum,kurekte madalyaları topluyorum,Gureste eziklerin baskanından altın madalya alıyorum,Boksta butun kupaları alıyorum.Bunu FB bunyesindeki herhangi bir sporcu da goruyor.
Sinan Erdem'de de,FB Ulker Arena'da da seyirci rekoru kırıyorum bunu 20-22 bin kapasiteli salonu olanlar yapamıyor.Ustune Dunyanın en iyi tesislerinde calısıyorum.Fb Arena'da macımı yapıyor,Topuk Yaylasında kondisyon depoluyor,İncek tesislerinde konaklıyorum.Bunun dev aynasında gormekle ilgisi yok.Bunların hangisi Oly,Pana da var.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #1319 : 30 Eylül 2014, 14:32:33 »
@hmetin

söylediklerinde haklısın lakin saydıklarının hiç biri şu ambiyanslara tesadüf etmiyor. Yanlış anlaşılmasın, yönetim biraz ders alsa, bu ortamın katbekatı olur bizde. ama biz şimdilik bu seviyeden uzağız

Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.