Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270793 defa)

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı narcikmazi

• Üye
  • Yer: Istanbul
    • @skayalar2
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1335 : 01 Ekim 2014, 10:24:48 »
1 numaraya Heurtel
3 numaraya Micov
5 numaraya Pleiss
Transferlerini çok rahat yapardık diye tahmin ediyorum ama yapmadık. Çok da iyi olurdu. Neden acaba bu arkadaşları tercih etmedik?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yıl 1998
Yer Abdi İpekçi
Fenerbahçe 99-84 Zalgiris Kaunas
Ordaydım...

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1336 : 01 Ekim 2014, 10:28:15 »
Pleiss'i zor alırdık da digerlerini bilemem.Hele tercihimiz o yonde olsa eziklerin aldıgı oyuncuyu hayli hayli alırdık.Ben Micov'u pek begenmiyorum.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1337 : 01 Ekim 2014, 10:35:05 »
Pleiss zor bir transfer değil Hüseyin abim.Barca 600 bin'e aldı Pleiss'i.Bizde onu alıp Zorici 7.yabancı olarak pek ala kullanabilirdik.
Dogusum ben paradan degil de Barca istiyorsa onlar alır diye dusundugum icin zor dedim.Yoksa CSKA,Real,Barca dısında para ile bizle yarısacak takım yok.Adam Barca isteyince oraya gitmek istiyorum der diye dedim.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1338 : 01 Ekim 2014, 12:26:02 »
Pleiss, bu yaz bile 2 kere NBA'ye gitmek istediğini söyledi.. Önümüzdeki sezon %99 gidecek. Yanlış hatırlamıyorsam kontratında çıkış var. O yüzden bu hamleyi yapmak bana saçma geliyor..

Micov olayına hiç girmiyorum.. 3 numarada düşündüğünüz eksikliğin olduğunu düşünmüyorum.

Thomas veya Koponen transferinde ise ben bu oyuncuların çok büyütülmeye başlandığını düşünüyorum.Ben iki oyuncuyu da basketbolunu severim. Ama ikisininde düşündüğünüz kadar elit organizatör olduğunu düşünmüyorum..

Bu transferler olursa sadece Hickman'ı daha verimli kullanabileceğimiz için sevenirim.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı gimme

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1339 : 01 Ekim 2014, 13:35:16 »
Pleiss, bu yaz bile 2 kere NBA'ye gitmek istediğini söyledi.. Önümüzdeki sezon %99 gidecek. Yanlış hatırlamıyorsam kontratında çıkış var. O yüzden bu hamleyi yapmak bana saçma geliyor..

Micov olayına hiç girmiyorum.. 3 numarada düşündüğünüz eksikliğin olduğunu düşünmüyorum.

Thomas veya Koponen transferinde ise ben bu oyuncuların çok büyütülmeye başlandığını düşünüyorum.Ben iki oyuncuyu da basketbolunu severim. Ama ikisininde düşündüğünüz kadar elit organizatör olduğunu düşünmüyorum..

Bu transferler olursa sadece Hickman'ı daha verimli kullanabileceğimiz için sevenirim.

Pleiss'in biraz kilo alması lazım zaten şu anki oyunuyla bize artı bir değer katmaz. Alman oyuncu için en mantıklı hamle NBA olacaktır.

Thomas bu yaz gerçekten kendisinden beklenmeyecek kadar iyi iş çıkardı fakat bizim sisteme geldiği gibi fayda sağlayacağı düşünmediğim bir oyuncu. Sadece bu sezonu kurtarmak adına yapılacak bir hamle olacaksa bence top 16'yi beklemekte fayda var ama Thomas için uzun vadeli bakılıyorsa kesinlikle alınması gereken bir oyuncu.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1340 : 01 Ekim 2014, 13:42:07 »
Sadece bu sezonu kurtarmak adına yapılacak bir hamle olacaksa bence top 16'yi beklemekte fayda var ama Thomas için uzun vadeli bakılıyorsa kesinlikle alınması gereken bir oyuncu.

Valla bir hamle yapılacaksa hemen yapılsın bitsin, devre arası gelcek adam takıma adapte olana kadar iş işten geçmesin.

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
« Yanıtla #1341 : 01 Ekim 2014, 16:09:39 »
Konunun yeri burası mı bilmiyorum ama bu yıl yeni formalar olacak mı, yoksa geçen yılki formalarla devam mı edilecek? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1342 : 01 Ekim 2014, 16:13:56 »
Nike gecen seneki formalar ile devam ediyor.

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #1343 : 01 Ekim 2014, 16:17:44 »
Nike gecen seneki formalar ile devam ediyor.

O zaman gönül rahatlığıyla alayım, yenileri bekliyordum  :)

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1344 : 01 Ekim 2014, 16:19:37 »
3.forma çıkarma gibi bir durum olsa güzel olurdu ama hali hazırda geçen seneki formalar gayet güzel olduğundan değiştirilmesine gerek yok bence.
Ha illa bir değişiklik yapılacaksa ülker reklamı her iki formada da eğreti duyuyor.
Bu işler pek anladığımı iddia etmemekle birlikte ülker yazısını forma ile aynı zemin üzerinden yapıştırmaktan vazgeçilirse .ok daha güzel olabilir.
...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1345 : 01 Ekim 2014, 17:04:37 »
3.forma çıkarma gibi bir durum olsa güzel olurdu ama hali hazırda geçen seneki formalar gayet güzel olduğundan değiştirilmesine gerek yok bence.
Ha illa bir değişiklik yapılacaksa ülker reklamı her iki formada da eğreti duyuyor.
Bu işler pek anladığımı iddia etmemekle birlikte ülker yazısını forma ile aynı zemin üzerinden yapıştırmaktan vazgeçilirse .ok daha güzel olabilir.

valla renk konusunda biraz katı Ülker

Çevrimdışı gimme

• Üye
« Yanıtla #1346 : 01 Ekim 2014, 17:19:23 »
Valla bir hamle yapılacaksa hemen yapılsın bitsin, devre arası gelcek adam takıma adapte olana kadar iş işten geçmesin.

Geçen seneki Top16 transferleri tercih olarak yanlıştı. Jackson D-league' den gelmiş , Sekulic ise en son, Euroleague seviyesinde basketbolu  2008 yılında görmüştü. 2012-2013 sezonunu  sezon içi transferlerini yazmama bile gerek yok herhalde. Bence bizim tercihlerimiz sıkıntılıydı.Bu sezon Gherardini 'nin gelişiyle bence böyle bir sıkıntı yaşayacağımızı zannetmiyorum.
Oyuncu havuzu sezon ortası itibariyle dar olabiliyor fakat ilk turda elenen takımlardan iyi oyuncular oluyor.Bence ihtiyaca göre yani sakatlık, form durumu vs.  gibi durumları dikkate alıp ona göre o elenen takımların birinden Eurolegue havası solumuş bir oyuncuyu transfer etmek daha mantıklı geliyor bana.  Tabii son yazdığım benim gönlündem geçen , riski bence en az olanı. Belki buna Gherardini'nin NBA'deki kendi oyuncu havuzunu da ekleyebiliriz.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1347 : 01 Ekim 2014, 17:28:15 »
valla renk konusunda biraz katı Ülker

Hocam benim demek istediğim misal, beyaz formaya beyaz zemin üzerinden ülker logosunu basıyorlar.
Beyaz formada ikinci bir beyaz zemin görünüyor logonun altında.
Yoksa ülker'in renginin değişeceği konusunda sizle hemfikirim(basktbolda sanırım bir sarı formamızda değişmişti lacivert yapmışlardı seneler önce).
...

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #1348 : 02 Ekim 2014, 21:43:14 »
TBL'de sezonun en iyi transferi, açık ara Jan Vesely.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1349 : 02 Ekim 2014, 22:55:26 »
TBL'de sezonun en iyi transferi, açık ara Jan Vesely.

Taraftar için olabilir.. Belki yayıncı kuruluş içinde olabilir ama ben buna asla katılmıyorum..

Vesely, çok iyi niyetli.. Çok da çalışıyor ama savunmada yaptığı hatalar çok can sıkar.. Atletik oyuncuların çoğunluğunda olan hastalık onda da var.. Çok fazla atletizmine güveniyor..

Savunma bilgisi Partizan'daki halinden bile kötü.. Yardım savunmasını en baştan tekrar öğrenmesi lazım.

Ayrıca, o atletizm ile daha fazla ribaunt almalı..

Hücumda ise takımın tıkanma sebeplerinden biri.. Top dolaşırken çoğu zaman denemediği için hücum tıkanıyor..

Vesely'nın 5'e evrilmesi lazım..
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2014, 22:56:06 Gönderen: Utkan Şahin »
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.