Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270661 defa)

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1635 : 31 Aralık 2014, 00:58:52 »
Vay be abi.Senin ilk kez bizim oyunculardan birine soğuk baktığını görüyorum,şaşırdım :D

Fenerbahce'den ayrilsa da yine de Fenerbahceli kalan tek oyuncular kadin voleybolcular.  Bu ulkede bir Sari Melekler gercegi var.  Bojan ve Emir ikilisinden haz etmezdim.  Cok sukur Bojan gitti, artik oyuncumuz degil.  Emir de o formayi giydigi surece belli bir oranda destege nail olacaktir :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #1636 : 31 Aralık 2014, 00:59:42 »
Seda?
Kızcağız Besim hocanın dilinden kurtulabilmek için adını bile telafuz edemediği bir Çin takımına transfer oldu. :D

Bulent, direkt antitezi sunmussun.  Valla soyleyecek lafim yok.  O zaman soyle toparlayayim.  Demek ki, Sari Melekler'de bile istisnalar oluyorsa, basketbol takimi icin hayli hayli olur :)

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1637 : 31 Aralık 2014, 01:08:14 »
Takılıyorum yahu. :)

Seda yerden 5 cm zıplayamazken sürekli başarı bekleyen bir takımda kalması zordu.
Eleştirilmesi, sonrasında takımdan gitmesi doğal bir sonuçtu.

Zamanında söylemiştim tekrarlayayım hayatımda gördüğüm en rasyonel kişilik Besim hocadır.
O birisini eleştiriyorsa mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır.
Saygılar. :)
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2014, 01:08:41 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #1638 : 31 Aralık 2014, 01:59:45 »
Takılıyorum yahu. :)

Seda yerden 5 cm zıplayamazken sürekli başarı bekleyen bir takımda kalması zordu.
Eleştirilmesi, sonrasında takımdan gitmesi doğal bir sonuçtu.

Zamanında söylemiştim tekrarlayayım hayatımda gördüğüm en rasyonel kişilik Besim hocadır.
O birisini eleştiriyorsa mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır.
Saygılar. :)

Estagfurullah, Bulent.  Utandiriyorsun, valla :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1639 : 31 Aralık 2014, 11:27:25 »
Estagfurullah, Bulent.  Utandiriyorsun, valla :)

Seda bile Fenerli kalıp başka bir Türk takımına gitmedi Besim, yiğidi öldür ama hakkını teslim et. Bu arada Bojanın gitmesine en çok sevinenlerden birisi de benim kesinlikle. :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #1640 : 31 Aralık 2014, 15:45:34 »
Seda bile Fenerli kalıp başka bir Türk takımına gitmedi Besim, yiğidi öldür ama hakkını teslim et. Bu arada Bojanın gitmesine en çok sevinenlerden birisi de benim kesinlikle. :)

Zeki Abi, bu haliyle gidip, Galatasaray'i veya Vakifbank'i dibe cekemez miydi?  Cin'e gitti de, ne faydasi oldu bize? :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1641 : 31 Aralık 2014, 22:19:28 »
Zeki Abi, bu haliyle gidip, Galatasaray'i veya Vakifbank'i dibe cekemez miydi?  Cin'e gitti de, ne faydasi oldu bize? :)

Onlarda Seda'dan daha kötüler de var ama bizim maçlarda kahraman oluyorlar, Seda da gitse kahraman olurdu şüphen olmasın. :)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1642 : 31 Aralık 2014, 22:27:43 »
Seda'nın bende eziklere gitmesini bekliyordum.Benim icin de surpriz oldu.Ama senelerce onların teklifini kullanıp cok buyuk paralara hic perf. vermeden,cogunlukla sakat takımda kaldı.
2005'de 450 milyar bonservisle geldi.2005-2009 arası fıtına gibi esti.30-35 sayı yaptı.Takımı sampiyon yaptı.2009 dan sonra o 4-5 yılın ekmegini yedi.Devamlı sakat,yerden yukselemeyen,gerekli katkıyı vermeyen ama yuksek ucret alan bir oyuncuydu.

Bojan Bogdanovic'i ben begeniyordum.Gecen sene ilk turda fırtına gibi esti.Sonra 3'lukleri girmedi.Ama oyununu cesitlendirmisti.Sırtına rakibi alıp potaya kadar surup basketini atıyordu.Geri gelecek olsa ben hayır demem.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #1643 : 06 Ocak 2015, 15:18:10 »
Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic‚ Darüşşafaka Doğuş yenilgisinden sonra oyuncularına sert ifadelerle yüklendi.

"Anahtar oyuncular oynamadığında sıkıntı yaşıyoruz" diyen Obradovic‚ "Zaten kenardan da katkı çok az. Anlayamadığım çok şey var takımda. THY Euroleague´de oynayan takımlar her zaman ligde sorun yaşar evet ama daha büyük problemler var" dedi.

"HERKES OYNAMAK İSTİYOR AMA HİÇBİR ŞEY YOK"

Bjelica´yı CSKA maçında 44 dakika oynattığını söyleyen deneyimli çalıştırıcı‚ "İki gün sonra bugün de 34 dakika. Neden? Çünkü onsuz oynamamız zor‚ alternatif yok. Herkes "oynamak" istiyor. Ama sahada hiçbir şey yok... Başkasını sokuyorum‚ yine hüsran. İki gün önce maçtan sonraki sabahı boş bıraktım" ifadelerini kullandı.

"POLİS GİBİ DAVRANIP..."

"Hayatımda ilk defa kimsenin gelip çalışmadığını gördüm" diyen Obradovic‚ "Hiç kimse!... Sorsanız aptal bahaneler sayarlar. CSKA maçında oynayıp yorulanlardan bahsetmiyorum. Onlar da çalışmadı ama oynamayanları hiç anlamıyorum. Kimse gelmedi. İyi oyuncu olacakmış gibi davranıyorlar. Polis gibi davranıp yarın sabah herkes gelecek demem lazım.. Çünkü sıradan bahaneleri var. Sabah 10´da şuradaydım‚ buradaydım vs vs..." diye konuştu.

"KİMSE GELİP ÇALIŞMIYOR"

"Türkiye´nin en iyi takımlarından biriyiz‚ zirvedeyiz" ifadelerini kullanan Obradovic‚ "Ama en kötü istatistikler de bizde. Serbest atışlar‚ 3 sayı yüzdesi. Bu utançtır. Ve bunun çözümü nedir? Çalışmak. Ama kimse gelip çalışmıyor. Hep bahane buluyorlar" dedi.

Bir şeyler ters gidiyor ama sonumuz hayrola...
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #1644 : 06 Ocak 2015, 19:10:49 »
Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic‚ Darüşşafaka Doğuş yenilgisinden sonra oyuncularına sert ifadelerle yüklendi.

"Anahtar oyuncular oynamadığında sıkıntı yaşıyoruz" diyen Obradovic‚ "Zaten kenardan da katkı çok az. Anlayamadığım çok şey var takımda. THY Euroleague´de oynayan takımlar her zaman ligde sorun yaşar evet ama daha büyük problemler var" dedi.

"HERKES OYNAMAK İSTİYOR AMA HİÇBİR ŞEY YOK"

Bjelica´yı CSKA maçında 44 dakika oynattığını söyleyen deneyimli çalıştırıcı‚ "İki gün sonra bugün de 34 dakika. Neden? Çünkü onsuz oynamamız zor‚ alternatif yok. Herkes "oynamak" istiyor. Ama sahada hiçbir şey yok... Başkasını sokuyorum‚ yine hüsran. İki gün önce maçtan sonraki sabahı boş bıraktım" ifadelerini kullandı.

"POLİS GİBİ DAVRANIP..."

"Hayatımda ilk defa kimsenin gelip çalışmadığını gördüm" diyen Obradovic‚ "Hiç kimse!... Sorsanız aptal bahaneler sayarlar. CSKA maçında oynayıp yorulanlardan bahsetmiyorum. Onlar da çalışmadı ama oynamayanları hiç anlamıyorum. Kimse gelmedi. İyi oyuncu olacakmış gibi davranıyorlar. Polis gibi davranıp yarın sabah herkes gelecek demem lazım.. Çünkü sıradan bahaneleri var. Sabah 10´da şuradaydım‚ buradaydım vs vs..." diye konuştu.

"KİMSE GELİP ÇALIŞMIYOR"

"Türkiye´nin en iyi takımlarından biriyiz‚ zirvedeyiz" ifadelerini kullanan Obradovic‚ "Ama en kötü istatistikler de bizde. Serbest atışlar‚ 3 sayı yüzdesi. Bu utançtır. Ve bunun çözümü nedir? Çalışmak. Ama kimse gelip çalışmıyor. Hep bahane buluyorlar" dedi.

Bir şeyler ters gidiyor ama sonumuz hayrola...
Şu açıklamalar inanın korkutuyor. Tam net olarak bilmiyorum ama koçun Sırbistan milli takımını bırakırken de benzer gerekçeler ile bıraktığını hatırlıyorum. Allah sonumuzu böyle etmesin. Sezon sonu umarım durum tam tersi olur yönetim hocam biz sana sonuna kadar güveniyoruz der. Obrayı yerden yere vuranları da anlamıyorum tamam yanlışı varsa eleştir elbette yanlışları olacak ama bunu biraz aklını kullanarak yap bu adam gitse sanki başarı gelecek daha da geriye gidiceğiz. Bu sezon olmasa bile 1 ya da 2 sezon içinde muhteşem bir sistem çıkartacağına inanıyorum.

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #1645 : 06 Ocak 2015, 23:09:36 »
Affedersiniz ama eşşek Gibi de çalışacaklar. Avrupa'nın efsanesi gelmiş hepsinin başucuna hala birçoğunun g.tü başı oynuyor.
Hoops and rap

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1646 : 07 Ocak 2015, 09:54:04 »
Zisis-Kenan-Berk
Gou-Hickman-Melih
Bogdan-Emir-Serhat
Bjelica-Vesely-Ö.Faruk
Zoric-Oğuz-Semih

7 yabancılı gayet geniş bir kadro gibi duruyor ama Bjelica 44 dakika sahada kalabiliyor.Ligde şampiyon olalım, Türkiye kupasını alalım, EL'de gruptan çıkamasak da fazlasıyla tatmin olurum.

Çevrimiçi furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1647 : 07 Ocak 2015, 10:41:37 »
Zisis-Kenan-Berk
Gou-Hickman-Melih
Bogdan-Emir-Serhat
Bjelica-Vesely-Ö.Faruk
Zoric-Oğuz-Semih

7 yabancılı gayet geniş bir kadro gibi duruyor ama Bjelica 44 dakika sahada kalabiliyor.Ligde şampiyon olalım, Türkiye kupasını alalım, EL'de gruptan çıkamasak da fazlasıyla tatmin olurum.

Valla bana kalırsa lig şampiyonluğu+Euroleague çeyrek finali yeterli, Türkiye Kupası ya da Cumhurbaşkanlığı Kupası gibi kupalar elbette müzeyi zenginleştiriyor, hepsini kazanmak çok iyi olur ama yine de asıl hedefler arasında göremiyorum bu kupaları.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1648 : 07 Ocak 2015, 11:10:02 »
Valla bana kalırsa lig şampiyonluğu+Euroleague çeyrek finali yeterli, Türkiye Kupası ya da Cumhurbaşkanlığı Kupası gibi kupalar elbette müzeyi zenginleştiriyor, hepsini kazanmak çok iyi olur ama yine de asıl hedefler arasında göremiyorum bu kupaları.
Bu sezon beni en çok üzen maç açık ara Karşıyaka Cumhurbaşkanlığı maçı oldu.EL maçlarında nedense derbilerde ve kupa finallerinde duyduğum heyecanın yanına bile yaklaşamıyorum.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1649 : 07 Ocak 2015, 13:58:14 »
Zisis-Kenan-Berk
Gou-Hickman-Melih
Bogdan-Emir-Serhat
Bjelica-Vesely-Ö.Faruk
Zoric-Oğuz-Semih

Ömer Faruk zaten oynamıyor. Uzunlar ribaund, kısalarda oyun kurma konusunda sıkıntı yaşayınca her ikisi içinde Bjelica ya ihtiyaç oluyor. Bence Şampiyonluk ve EL de en az çeyrek final oynamak önemli, kupalar olsada olur olmasada..