Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270651 defa)

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan330

• Üye
  • Yer: Gebze / İstanbul
    • serkancelik
Ynt: Fenerbahçe Ülker Arena
« Yanıtla #1695 : 23 Mart 2015, 16:52:12 »
salonla ilgili ufak bir kaç şey yazayım salondaki şuanki sorun biri 2. biri 1. katta olan 2 ayrı taraftar grubu var euroleague maçlarında
arkadaşlar asla bir birinin tezahüratına katılmıyor aksi şekilde bağırıyorlar.
pota arkasında oturan arkadaşlar basketbol kuralarını bilmiyorlar muhtemel eğlence olsun diye geliyorlar.
en yakın örneği 8 sayı öndeyken vur kır parçala muhabeti
ama genel olarak çok bilinçli baya taraftarda var. gerekli yerde tepki koyan
sürekli salonda sorun var burda olmaz demek yerine nasıl olur nasıl yaparızı konuşsak bence daha iyi olur çünkü top 8 başlıyor . her zaman itici kuvvete ihtiyaç oluyor.

(EREN)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1696 : 24 Mart 2015, 13:23:09 »
salonla ilgili ufak bir kaç şey yazayım salondaki şuanki sorun biri 2. biri 1. katta olan 2 ayrı taraftar grubu var euroleague maçlarında
arkadaşlar asla bir birinin tezahüratına katılmıyor aksi şekilde bağırıyorlar.
pota arkasında oturan arkadaşlar basketbol kuralarını bilmiyorlar muhtemel eğlence olsun diye geliyorlar.
en yakın örneği 8 sayı öndeyken vur kır parçala muhabeti
ama genel olarak çok bilinçli baya taraftarda var. gerekli yerde tepki koyan
sürekli salonda sorun var burda olmaz demek yerine nasıl olur nasıl yaparızı konuşsak bence daha iyi olur çünkü top 8 başlıyor . her zaman itici kuvvete ihtiyaç oluyor.

O pota arkasında duran yengeçlerden zerre haz etmesemde. Sorunun temelinin ne onlar nede salona uzak allaha yakın koltuklardan tribün yapmaya çalışan Unifeb olduğunu düşünüyorum. Pota arkasında güruh zaten basketbolu geçtim, yaşamın gerektirdiği asgari her yetkinliğe uzak olduğundan bir şey anlatmaya çalışmak  imkansız. Bence esas sorun salonun en yakın kısımlarında (1. ve 2. bölge) oturanların hiç bir şekilde oyuna etki etmemesi. Onlardan zaten ayağa kalkmalarını, tezaurat yapmalarını bekleyen kimse yok ama bari en azından rakip hücum yaparken oturduğun yerde "yuh" de . Basket atınca da coşkuyla sevin

O kısımlar tamamen sessiz kaldığı için. Bu pota arkasında abuk subuk davranan güruh ,kulağı iyice tırmalamış oluyor.  Hani öğretmen ders anlatmaya çalışır ama öğrenciler kendi aralarında konuşur, dersi kimse dinlemez ya. Öyle kopuk bir ortam oluyor. Sadece pota arkasının sesi çıkınca
Halbuki çok değil Milano maçının ikinci yarısı gibi bile olsa kolay kolay maç kaybetmeyiz. Ama onun için illa hakemin üst üste hatalı  karar vermesi gerekiyor.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2015, 13:24:17 Gönderen: (EREN) »

Çevrimdışı serkan330

• Üye
  • Yer: Gebze / İstanbul
    • serkancelik
« Yanıtla #1697 : 24 Mart 2015, 15:47:04 »
O pota arkasında duran yengeçlerden zerre haz etmesemde. Sorunun temelinin ne onlar nede salona uzak allaha yakın koltuklardan tribün yapmaya çalışan Unifeb olduğunu düşünüyorum. Pota arkasında güruh zaten basketbolu geçtim, yaşamın gerektirdiği asgari her yetkinliğe uzak olduğundan bir şey anlatmaya çalışmak  imkansız. Bence esas sorun salonun en yakın kısımlarında (1. ve 2. bölge) oturanların hiç bir şekilde oyuna etki etmemesi. Onlardan zaten ayağa kalkmalarını, tezaurat yapmalarını bekleyen kimse yok ama bari en azından rakip hücum yaparken oturduğun yerde "yuh" de . Basket atınca da coşkuyla sevin

O kısımlar tamamen sessiz kaldığı için. Bu pota arkasında abuk subuk davranan güruh ,kulağı iyice tırmalamış oluyor.  Hani öğretmen ders anlatmaya çalışır ama öğrenciler kendi aralarında konuşur, dersi kimse dinlemez ya. Öyle kopuk bir ortam oluyor. Sadece pota arkasının sesi çıkınca
Halbuki çok değil Milano maçının ikinci yarısı gibi bile olsa kolay kolay maç kaybetmeyiz. Ama onun için illa hakemin üst üste hatalı  karar vermesi gerekiyor.

bence salona gelenlere haksızlık oluyor. cumartesi milano maçından sonra 3 ten fazla sesi kısılan kişi tanıyorum. 106 da izledim maçı çok iyi bir atmosfer vardı

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1698 : 24 Mart 2015, 17:38:08 »
bence salona gelenlere haksızlık oluyor. cumartesi milano maçından sonra 3 ten fazla sesi kısılan kişi tanıyorum. 106 da izledim maçı çok iyi bir atmosfer vardı

Serkan, kusura bakma ama uzerlerine alinanlar bence meseleyi yanlis anliyorlar.  Guzel tezahurat yapan ve belli bir efor sarfeden insanlar tabii ki var ama o salonla ilgili sikintilar acik ve secik bicimde ortada.  Birincisi, seyircinin ciddi bir bolumu sahaya etki edecek sekilde tezahurat veya tepki ortaya koyamiyor.  Bolum bolum yapiliyor ama genel olarak bunun gerceklesmedigini soylemek yanlis olmaz.  Bir de o salonun nisbeten pahali koltuklarindan herhangi bir tepki veya tezahurat gorulemiyor.  Burada bunun dogru veya yanlis olmasindan ziyade bizi ilgilendiren kismi su: salondaki genel atmosferin baskili olmasina zarar getiriyor.  Yani "su soyle olmali" dmeekten ziyade, salondaki bir olgudan bahsediyorum. 

Ben gecen sene 2-3 maca gittim ve buyuk hayalkirikligina ugradim.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1699 : 24 Mart 2015, 23:34:45 »
Utkan Şahin, Kemal Erdem, dr_tylerr ve KendoKamae’nin katıldığı 3. podcast çalışmamızda Eurocup, Euroleague Top-16, temsilcilerimizin durumunu ve TBL’de Play-off yarışını konuştuk.

http://zonebasket.com/zonebasket-podcast-3-hafta/
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı ozkan

• Üye
  • Yer: ankara / istanbul
    • ozkanarya
« Yanıtla #1700 : 25 Mart 2015, 17:10:06 »
nisan ayı paket bilet alcam ama o tarihlerde top 8 maçları da dahil mi bir bilgi yokta?
yardımcı olabilecek var mı?

Kapsamıyor. 
Alıntı
Bu paket Fenerbahçe Ülker'in Türkiye Basketbol Ligi ve Turkish Airlines Euroleague'de nisan ayı içerisinde Ülker Sports Arena'da oynayacağı Eskişehir Basket ve Anadolu Efes maçlarını kapsamaktadır.

Zaten Play Off maçlarındaki en ucuz bilet, satılan bu aylık kombineyle hemen hemen aynı fiyat olur.

Çevrimdışı ozkan

• Üye
  • Yer: ankara / istanbul
    • ozkanarya
« Yanıtla #1701 : 25 Mart 2015, 17:21:17 »
Bizim düşüncesizlerin düşünemediği şeyi, konser organizasyonunu gerçekleştiren yetkililer düşünüyor.

https://twitter.com/UlkerSportArena/status/578958842488336384
Alıntı
Yarın (21 Mart) 16:00'dan itibaren Kozyatağı Metro durağından Arena’ya ring servisler düzenlenecek.

Bizim taraftar para verip gitmeye razıyken adamlar ücretsiz ring koyuyor salona.
Gözleri paradan başka bir şey görmeyenler anca taraftara ne kadar geçirsek diye düşünsün.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1702 : 26 Mart 2015, 11:18:24 »
Abicim oranın en büyük sorunu anonscusu...o değişip eskisi gelirse hava çok değişir.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #1703 : 26 Mart 2015, 11:53:45 »
Abicim oranın en büyük sorunu anonscusu...o değişip eskisi gelirse hava çok değişir.

aynen öle dostumm..geçen seneki çok iyiydi..bu seneki adam daha çıkan adamın ismini sölemekten bile aciz..

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1704 : 26 Mart 2015, 16:39:26 »
aynen öle dostumm..geçen seneki çok iyiydi..bu seneki adam daha çıkan adamın ismini sölemekten bile aciz..
Oyuncu,koç vs bazında sözleşme ve transfer durumunun olduğu gibi anonscular içinde öyle bi durum var. Eski anonscumuz mustafa özben yıllardır bizde görev alan işinde bayağı iyi biriydi bence. Ama sene basında efes onu transfer edince bizede şuanki anonscu kaldı. O da efesin eski anonscusuydu. Bi nevi takas yaptık
« Son Düzenleme: 26 Mart 2015, 16:39:45 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1705 : 04 Nisan 2015, 11:43:56 »

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #1706 : 04 Nisan 2015, 13:00:33 »
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1707 : 04 Nisan 2015, 13:26:21 »
Elinize sağlık gençler, bize böyle şeylerle gelin. :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1708 : 04 Nisan 2015, 13:33:24 »
Elinize sağlık gençler, bize böyle şeylerle gelin. :)

Zeki Abi, sen istersin de biz gelmez miyiz?  Buyur :)
https://youtu.be/3bfmysoB5Q8

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1709 : 04 Nisan 2015, 13:41:48 »
Eline sağlık Besim, senin hatırın için ben de  bir Zoriç güzellemesi yapayım dedim. :)
https://www.youtube.com/watch?v=w7TZPTdgJdI