Gönderen Konu: Fenerbahçe Safiport-Sopron | Kadınlar Euroleague Finali  (Okunma sayısı 19956 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Safiport-Sopron | Kadınlar Euroleague Finali
« Yanıtla #315 : 11 Nisan 2022, 02:03:51 »
Tamamlamasın elini kolunu sallaya sallaya gideceğine, siktir edilsin.
Aynen öyle, teneke bağlanıp rezil edilerek gönderilmeli.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #316 : 11 Nisan 2022, 02:31:27 »
İşte, siktir etmenin pek bir faydası yok. Kalsa ne gitse ne. Pek takmamak lazım bu takımı bu sene artık. Kaale almamak... Siktir edilse içim soğumaz, Yoğurtçu Parkında üzerine katran sürülerek kementle boğdurulmalı bence ama işte, bir işe yaramaz artık.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #317 : 11 Nisan 2022, 02:56:15 »
Sezon sonuna kadar değil tam yetkiyle Ömer Buharalı koç olarak takımın başına getirilmeli.Artik kontenjan olacağı için avrupada muhtemelen hedef küçüleceği için yabancı koça gerek yok.Zaten taraftarın beğendiği koçta yok.Hepsi mi kötü.Kav koç geldi.Garnieti bile beğenmedik biz.Kadin kaç tane madalya kupa akdi milli takımla.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #318 : 11 Nisan 2022, 03:06:26 »
Sezon sonuna kadar değil tam yetkiyle Ömer Buharalı koç olarak takımın başına getirilmeli.Artik kontenjan olacağı için avrupada muhtemelen hedef küçüleceği için yabancı koça gerek yok.Zaten taraftarın beğendiği koçta yok.Hepsi mi kötü.Kav koç geldi.Garnieti bile beğenmedik biz.Kadin kaç tane madalya kupa akdi milli takımla.

Ben Fırat Okul + Aziz Akkaya koalisyonu diyorum. Tam yetki kulüplere ve kurumlara zarar veriyor. Bak ülkeye de zarar verdi. O yüzden iki koç olmalı bence. Ne dersin abi?

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #319 : 11 Nisan 2022, 03:21:37 »
kapatalım gitsin allahla da inatlaşmamak lazım

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #320 : 11 Nisan 2022, 07:40:04 »
Sahamizda soprona yenilip avrupa sampiyonlugunu verdiğimiz bir pazartesiye uyandım. Öfkem de üzüntüm de hayal kırıklığım da hiç geçmedi. Emegi geçenlerin bir kez daha Allah belasını versin.

Simdi iki gün sonra Mersin maci var. Umarim orada da kaybedersiniz. Ligi de verirsiniz. Zira siz hiç bir boku haketmeyen yüz karası bir takimsiniz. Mcbride, williams, sabally bu isimleri tarih unutmayacak. Tarihte utanç kaynağı, kara bir leke olarak kalacaksınız. Turnike atmayi, top sürmeyi bilmeyen, elden top veren, surati sirke satan basketbolcu bozuntuları.

Yerelde peynir ekmek gibi verilen kupalara Avrupa da da devam ettiniz. Utanmaz, reziller. Hepinize yazıklar olsun.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #321 : 11 Nisan 2022, 08:15:10 »
Sen gene uyumuşsun, ben onu da yapamadım. Bi 6 ay kafam kalır burada benim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #322 : 11 Nisan 2022, 08:38:54 »
Maça sonradan baktım Savaşma konusunda en rakip kadar savaşmışız bunda sıkıntı yok ama panik atak oynayarak girmişiz naca onlar sakin.Bizim zaaflarındık iyi etüd etmişler . Artı 4 5 bandında bitti.Minimum 5 atış kaçmış Olcay bile kaçırmış Elizabeth   son anlar 2 dahada var ilk devre atsan uzatma maçı.Kapanma olmayacak ams bu takım.dagilir artık.Öte yandan neden alt kupa küçümsemiyor kupa kupadır. Dizaynı bile ana büyük kupadan ğuzel.Burda kayıp var toplam 5 final kayıp var yani Italyan ekibine kaybetmiştik.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #323 : 11 Nisan 2022, 10:02:32 »
Sopron'a kupa vermenin tabii ki bahanesi yok da bu takım bu seneye de berbat başladı, son dönemde de aynı mallıklara dolu dizgin devam edip Mersin'e kupa filan verdi. Yani Perşembenin gelişi Çarşambadan belli oldu biraz, Iniguez zamanı GS'ye tüm kupaları verdiğimizde de belliydi takımın hâli. Ama koçu göndermediler, neşteri vurmadılar. Şimdi de aynısını yaptılar.

Misal McBride... Geçen Final Four'da kayboldu. Bu kadının savunduğu Quigley geçen sene 30'u buldu. Yakın Doğu'dayken Torrens'e 30, Final Four'da Yvonne Turner'a 19 sayı attırdı. Yakın Doğu'da 15'te 5 isabetle oynamış, dün 10'da 1. Geçen sene de aynı böyleydi.

Şimdi böyle kıta dışı seçiyorsun, senelerdir böyle bir oyuncu olduğu belli olmasına karşın Ceci'yi gönderip bu kolsuz hatunla devam ediyorsun, kıta dışını bir buna bir de Williams kalasına harcıyorsun, başında zaten koç yok... E yani... Sonra da neden şampiyon olamadım. Mersin gelse ona da verirdik kupayı biz.

Seneye bütçe düşecekse şayet, yapılması gereken şey ana kalitedeki oyuncuları koruyup yanlarına yerli parçalar eklemek. Yani bench'i dandik tutmak. Alacaksın Jones'u 35 dakika oynayacak. Zahui, Hartley filan gibi oyuncularla rotasyon yapmanın bir anlamı yok görüldüğü üzere. Kenarda Hartley olacağına Sevgi olsun. Bir şey değişmez.
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2022, 10:03:28 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #324 : 11 Nisan 2022, 19:01:21 »
2012'de Cappie yoktu ya sanki. Tamane vardı ama.

Valla ben de sıkıldım ama konuşturuyor işte. İşin doğrusunu yapmak bu kadar kolayken hatada sürekli ısrar ayrı bir eşeklik. Bunda da kurumun değil, o eşeklikleri yapanların mesuliyeti var.
Bile isteye yapıyorlar ama,ben gerçekten bu işten onu anlıyorum,bu kadar bütçeyle bu kadar birbirine uymayacak oyuncu grubuyla kurulmuş bir takım,zahui williams stokes,ikisinden birisi bile gereksiz bir fazlalık her şeyden önce,bunların ikisine birden gideceğine git gerçekten artık alanını domine edebilecek stewart-jones ve hatta dolaylı yoldan messeman gibi isimlere,hala doğru lider bir profile gidemedik uzunlarda
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2022, 19:06:31 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #325 : 11 Nisan 2022, 19:10:12 »
Sopron'a kupa vermenin tabii ki bahanesi yok da bu takım bu seneye de berbat başladı, son dönemde de aynı mallıklara dolu dizgin devam edip Mersin'e kupa filan verdi. Yani Perşembenin gelişi Çarşambadan belli oldu biraz, Iniguez zamanı GS'ye tüm kupaları verdiğimizde de belliydi takımın hâli. Ama koçu göndermediler, neşteri vurmadılar. Şimdi de aynısını yaptılar.

Misal McBride... Geçen Final Four'da kayboldu. Bu kadının savunduğu Quigley geçen sene 30'u buldu. Yakın Doğu'dayken Torrens'e 30, Final Four'da Yvonne Turner'a 19 sayı attırdı. Yakın Doğu'da 15'te 5 isabetle oynamış, dün 10'da 1. Geçen sene de aynı böyleydi.

Şimdi böyle kıta dışı seçiyorsun, senelerdir böyle bir oyuncu olduğu belli olmasına karşın Ceci'yi gönderip bu kolsuz hatunla devam ediyorsun, kıta dışını bir buna bir de Williams kalasına harcıyorsun, başında zaten koç yok... E yani... Sonra da neden şampiyon olamadım. Mersin gelse ona da verirdik kupayı biz.

Seneye bütçe düşecekse şayet, yapılması gereken şey ana kalitedeki oyuncuları koruyup yanlarına yerli parçalar eklemek. Yani bench'i dandik tutmak. Alacaksın Jones'u 35 dakika oynayacak. Zahui, Hartley filan gibi oyuncularla rotasyon yapmanın bir anlamı yok görüldüğü üzere. Kenarda Hartley olacağına Sevgi olsun. Bir şey değişmez.
Bencede şu aşamada gidilebilecek en ideal düzen bu kesinlikle,fazla yabancının hayrını göremedik madem,artık mümkünse az ama öz yabancılarımız olsun,mcbride hartley zahui williams,eğer mccowanı getirebileceksek stokes,ve hatta sabally bile,şu an bu isimlerin tamamının yerine duruma göre 2 veya 3 çok net profile git,doğru yerlileri eklediğin takdirde mevcut görüntünden çok uzaklaşmadan devam edebilirsin bile,ama biz uzunlarda yine a+ birine gitmek yerine yardımcı oyuncular bakarız %100
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2022, 19:10:42 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #326 : 11 Nisan 2022, 19:32:35 »
Mevcut sporcular ve koçumuz hakkında daha güzel cümlelerle eleştiri yapalım.Davardi suydu bu kullanmayalım.Hic biri kötü niyetli değil.

« Son Düzenleme: 11 Nisan 2022, 19:32:59 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #327 : 11 Nisan 2022, 21:08:50 »
Kayla'nın attığı story'e göre Prag maçından sonra koç, Kayla, Alina ve Satou filan zehirlenmişler. O yüzden böyle oldu diyor. Maçtan bir saat evvel taburcu edildik diyor.

Ben böyle mallığın içine sıçayım. Özürleri kabahatlerinden büyük derler ya... Adana dürüm mü gömdünüz maçtan sonra ne yaptınız aq?

« Son Düzenleme: 11 Nisan 2022, 21:09:45 Gönderen: Maldonado »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #328 : 11 Nisan 2022, 21:23:57 »
Ya küfürsüz yazalım.lütfen.Dibine kadar eleştiri olsun o ayrı.Hikaye o gününde değilerdi.Zehirlenme
 olsada bu şut mekaniğini bozmaz.
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2022, 21:25:37 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #329 : 11 Nisan 2022, 21:28:21 »
Ya küfürsüz yazalım.lütfen.Dibine kadar eleştiri olsun o ayrı.Hikaye o gününde değilerdi.Zehirlenme
 olsada bu şut mekaniğini bozmaz.

Abi sen hiç zehirlendin mi? Hafif bir zehirlenmedir filan vs. ama performansı son derece etkileyen bir şey olduğu su götürmez bir şey. İnsanın orada idrarı gelse rahat zıplayamaz, top oynayamaz, konsantre olamaz ama sen zehirlenmiş, muhtemelen serum yemiş, kendisini kötü hisseden, bağırsakları muhtemelen bozuk ve ishal, midesi bulanan insanların oynadığı kötü top için şut mekaniğini bozmaz diyorsun... Mantıklı mı yani.