Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322838 defa)

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4095 : 11 Nisan 2017, 22:26:15 »
güvenilir mi bilmiyorum ama eyüp yıldız'ın haberine göre uşak'tan zach auguste'ı istiyormuşuz.

O adamı oli istiyor diye duymuştum

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4096 : 12 Nisan 2017, 10:55:07 »
Bogdan giderse bende Shved istiyorum ama bunu tamamen bilmediğimden soruyorum De Colo'yu Barcelona alabiliyorsa (alma ihtimali doğuyorsa) biz neden alamayalım? Şu koçun eline bir kerede euroligde pozisyonun en iyisi denilen adamlardan biri teslim edilsin.
Bu yapıldı zaten, Bjelica, Vesely, Udoh, Bogdan... hepsi pozisyonun en iyi adamları. Vesely sadece bu seneye bakarak değerlendirilmemeli.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4097 : 12 Nisan 2017, 11:04:53 »
 Nunnualynin iyi niyeti ve itaatkar oluşu gayet güzel tabi, ama her sene şampiyonluğun en önemli adayı olmasını beklediğimiz bir takımda sürekli kadroda yer bulabilmek için bu özellikler yeterli değil bence.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4098 : 12 Nisan 2017, 12:32:03 »
Bu yapıldı zaten, Bjelica, Vesely, Udoh, Bogdan... hepsi pozisyonun en iyi adamları. Vesely sadece bu seneye bakarak değerlendirilmemeli.

Katiliyorum.. Hatta ekliyorum benim gozumde 3 numaranin en iyi ismi Datome... yedegi olmamasi bir sorun ama kendi vazgecilmez.... Ayni sekilde Dixon en yarali oyunculardan biri ....

Sloukas icin At Avrat yunan guard dedigimiz gunleri de hatirlatirim ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #4099 : 12 Nisan 2017, 12:46:32 »

Abi bu oyuncuların hepsi bizim takımdayken pozisyonlarının en iyileri oldular. İlk transfer edildiklerinde pozisyonlarının en iyi adamı değillerdi. Koç ve çok çalışmaları  sayesinde bugün pozisyonlarının en iyisi diyebiliyoruz..

Çevrimdışı kursad2fun

• Üye
  • Yer: Bodrum
« Yanıtla #4100 : 12 Nisan 2017, 15:11:29 »
Bence Vesely de Bogdan da hiç bir zaman Avrupa'da pozisyonunun en iyisi olmadı..
En iyi 3-4 adamdan biri demek daha doğru olur..
Vesely'i iyi gösteren Udoh'la yakaladığı uyum.. Asıl yanıltıcı olan kariyer ortalamasının üzerine çıktığı geçen sezonki performansı..
Bogdan da gözümüzün bebeği ama onu eşsiz yapan 1-2-3 pozisyonlarında katkı verebilmesi ve bizim oyunumuzun kilit noktası olması..
Pozisyon olarak değerlendirecek olursak (PG/SG) DeColo ve Llull'u Bogdan'ın önüne yazarım şahsen..

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4101 : 12 Nisan 2017, 15:19:59 »
Bence Vesely de Bogdan da hiç bir zaman Avrupa'da pozisyonunun en iyisi olmadı..
En iyi 3-4 adamdan biri demek daha doğru olur..
Vesely'i iyi gösteren Udoh'la yakaladığı uyum.. Asıl yanıltıcı olan kariyer ortalamasının üzerine çıktığı geçen sezonki performansı..
Bogdan da gözümüzün bebeği ama onu eşsiz yapan 1-2-3 pozisyonlarında katkı verebilmesi ve bizim oyunumuzun kilit noktası olması..
Pozisyon olarak değerlendirecek olursak (PG/SG) DeColo ve Llull'u Bogdan'ın önüne yazarım şahsen..
ben de bogdanı hem llulun hem de decolonun önüne yazarım.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı kursad2fun

• Üye
« Yanıtla #4102 : 12 Nisan 2017, 17:52:01 »
Herkes kendince sebeplerden bazı oyunculara daha fazla sempati ile bakabilir tabii ama özellikle karar anlarında Bogdan'ın hala kritik hatalar yaptığını düşünüyorum..
Final four finalinde, son 10 saniye kala top bizde olsa maç topunu Bogdan yerine Llull'un kullanmasını tercih ederdim mesela..

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4103 : 12 Nisan 2017, 19:46:38 »
Herkes kendince sebeplerden bazı oyunculara daha fazla sempati ile bakabilir tabii ama özellikle karar anlarında Bogdan'ın hala kritik hatalar yaptığını düşünüyorum..
Final four finalinde, son 10 saniye kala top bizde olsa maç topunu Bogdan yerine Llull'un kullanmasını tercih ederdim mesela..
Bunu, 2 senede 4 kez son saniye basketiyle maç kazandırmış bir oyuncu için yazıyorsunuz yani. Enteresan...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı kursad2fun

• Üye
« Yanıtla #4104 : 12 Nisan 2017, 19:59:34 »
Bakın, benim Bogdan'dan yana herhangi bir memnuniyetsizliğim yok.. iki önceki yorumumda gözümüzün nuru diyorum hatta ama Llull bu konuda daha başka bir seviyede.. Ayrıca Bogdan'ı geçtim, bizim takımda maç sonu oynamak konusunda gerçekten güvenip gönül rahatlığı ile topu teslim edebileceğiniz biri var mı?

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4105 : 12 Nisan 2017, 20:38:11 »
Bence bu seneki gidişat sizi biraz karamsar yapmış. Geçen sene olsaydı bu sorunuza cümle alem gönül rahatlığıyla Datome, Dixon derdi sanırım. Final maçının son anlarındaki Dixon'ı hatırlayın misal.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #4106 : 12 Nisan 2017, 22:43:29 »
Udoh-Datome bence avrupada pozisyonlarının en iyileri.

Bogdan ise bana göre De Colo'nun bir adım gerisinde.

Vesely 4 numara olarak randolph-printezis gibilerle kıyas olmaz, bir alt sınıfta.

Ha keza 1 numaramız da llul/teo ayarında degil bir alt sınıfta.

Bunda da bir gariplik yok açıkçası,

Llul-De Colo-Datome-Randolph-Udoh kadrosunu kimse kuramaz zaten.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2017, 22:44:06 Gönderen: Del Piero »

Çevrimdışı KhaN

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4107 : 13 Nisan 2017, 02:22:04 »
llull ve de colo ile bogdan'ın arasında 5 yaş var. karar anlarında bir zahmet daha doğru tercihler yapsınlar. nba durumu ortadan kalksa ve takımıma birini alacak olsam bogdan'ı alırım tabi ki.

Çevrimiçi Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4108 : 13 Nisan 2017, 05:24:32 »
Llull gerçek bir oyun kurucu, Bogdan esasen oyun kurucu değil ki. Karar anlarında Llull'un daha iyi olması elbette normal. De Colo bile safkan oyun kurucu değil, 2 numaraya daha yatkın bir oyuncu De Colo, tıpkı Bogdan gibi.

Bogdan'ın topu getirmesi ve oyunu kurup yönlendirmesi öncelikli görevi olmamalı, onu bundan kurtarmamız lâzım öncelikle. Ben Bogdan'ın tamamen 2 numaraya konsantre olmasını ve hücumda sorumluluk almasını, potayı bulmasını istiyorum. Ön alanda baskı yediğimizde oyun kurucumuza yardımcı olsun ama onun dışında diğer oyunculara pozisyon ayarlamakla uğraşmasın istiyorum. Bu yüzden Sloukas'tan daha üstün bi oyun kurucu getirirsek Bogdan'ın da yükü hafifler.

Takımda kalacağına inanıyorum ayrıca. İkna edip yanına Serrod yaparsak rakipler kimi nasıl durduracağını şaşırır ve Bogdan'ın hücum gücü daha da net ortaya çıkar.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #4109 : 13 Nisan 2017, 10:28:34 »
Yaş, potansiyel, oyun ahlakı  ve yetenek olarak Lull'un önünde, zaten pozisyonları farklı.De Colo ise şu an için Bogdan'nın önünde ama  Bogdan'ın gelişimi devam ediyor.O başka ve özel bir oyuncu olacak.Ayrıca bu adamlar Avrupa'nın en elit takımlarında en elit oyuncular ile beraber oynuyorlar. Bogdan'nın yükü onlardan fazla, bu yüzden hata payı yüksek.