Gönderen Konu: Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Şampiyonlar Ligi (2014/15)  (Okunma sayısı 162442 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Şampiyonlar Ligi (2014/15)
« Yanıtla #1170 : 06 Nisan 2015, 00:38:04 »
Murat Abi bence kimyayi bozan
Abbo

Yani şimdi Liberomuz ve Orta oyuncularımız biraz sıkıntılı..O yüzden bişey demiyorum..Zaten Abbo ya karşı bakış açım ortada.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1171 : 06 Nisan 2015, 00:43:14 »
Yani şimdi Liberomuz ve Orta oyuncularımız biraz sıkıntılı..O yüzden bişey demiyorum..Zaten Abbo ya karşı bakış açım ortada.

Yav Murat, Avrupa'da uc tane adamakilli takim var zaten: Fenerbahce, Vakifbank, Eczacıbaşıbasi...  Gerisi hikaye.  Hani derler ya, su kadar defa Final Four'a cikti da, kupayi aldi...  Kulaga cok buyuk gelen ama aslinda hicbir sey ifade etmeyen ifadeler. 

Durum bu olunca, bizim rakiplerimiz de belliydi.  Libero ve orta oyuncular dedigin gibi felaket ama cok degil, Ze Roberto oyunumuzu bir tik bile yukseltse, biz Vakifbank'i elerdik. 

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1172 : 06 Nisan 2015, 00:49:38 »
Gizem orge zaten FenerbahceLi
Neden aLinmaz anLamiyorum.
Seneye Fabi yada Rasic oLsa
Larson oLsa
pasor caprazi ve pasore isim buLamadim

OnceLikLe hoca degismeLi

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #1173 : 06 Nisan 2015, 00:58:21 »
Gizem orge zaten FenerbahceLi
Neden aLinmaz anLamiyorum.
Seneye Fabi yada Rasic oLsa
Larson oLsa
pasor caprazi ve pasore isim buLamadim

OnceLikLe hoca degismeLi

Larson'u Eczacıbaşıbasi'nin birakacagini sanmiyorum.  O tren gecti gibi.  Kosheleva'yi getirelim.  Fabi'yi getirelim.  Bir de Fenerbahce'nin cocugu Gizem Orge'yi alirsak, pasore isterse Violet Duca gecsin. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #1174 : 06 Nisan 2015, 01:02:50 »
Bu arada, Twitter'dan gordugum kadariyla Fabiana isi olacak.  En azindan, kizin bize gelmek istedigi gun gibi asikar. 
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2015, 01:03:05 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1175 : 06 Nisan 2015, 01:05:52 »
Larson'u Eczacıbaşıbasi'nin birakacagini sanmiyorum.  O tren gecti gibi.  Kosheleva'yi getirelim.  Fabi'yi getirelim.  Bir de Fenerbahce'nin cocugu Gizem Orge'yi alirsak, pasore isterse Violet Duca gecsin.
Larsonun anLasmasi iki yiLLikmiydi Abi
Evet KosheLeva da oLur
Montano iLe devam ediLirmi Abi
BeLki pasore Naz aLinir.
Yamamayin pasoru nasiL sizce

Kim gibi dunya yiLdizinin etrafinda bir takim kuramadik

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #1176 : 06 Nisan 2015, 01:32:00 »
Larsonun anLasmasi iki yiLLikmiydi Abi
Evet KosheLeva da oLur
Montano iLe devam ediLirmi Abi
BeLki pasore Naz aLinir.
Yamamayin pasoru nasiL sizce

Kim gibi dunya yiLdizinin etrafinda bir takim kuramadik

Pasore Naz alinirsa, bir daha Fenerbahce'nin oynadigi hicbir voleybol macini izlemem. 

Yani Kosheleva gelirse, pasor caprazi o kadar muhim degil.  Aslinda Sheilla Vakifbank'ta kotu filan diyorlar ama Kim ve Kosheleva'nin oldugu takimda 10 numara is yapar. 

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1177 : 06 Nisan 2015, 01:35:22 »
Pasore Naz alinirsa, bir daha Fenerbahce'nin oynadigi hicbir voleybol macini izlemem. 

Yani Kosheleva gelirse, pasor caprazi o kadar muhim degil.  Aslinda Sheilla Vakifbank'ta kotu filan diyorlar ama Kim ve Kosheleva'nin oldugu takimda 10 numara is yapar.
Abi iyi yerLi pasor
Yabanci kuraLinda fark yaratiyor
İyi bLok tutan pasor tercihimdir

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #1178 : 06 Nisan 2015, 02:19:39 »
Abi iyi yerLi pasor
Yabanci kuraLinda fark yaratiyor
İyi bLok tutan pasor tercihimdir

Isterse tek basina 20 sayi alsin her mac.  Fenerbahce'den nefret eden bir oyuncuyu ben kabul edemem. 

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1179 : 06 Nisan 2015, 10:40:21 »

Besim senin Naz takıntını anlıyorum.Ama Naz , Emre ,Nevriye 3 önemli Türk oyuncu gittiğinden buyana takım pek rayına gidemedi.Naz'dan buyana yerli ve yabancı bir çok pasör geldi ama onun yerinin doldurulamayışına ne diyorsun.?

Alt yapı alt yapı diyoruz bizdeki oyuncular Fenerbahçeli olsun diyoruz ama nedense Alt yapıdan bir oyuncu katamıyoruz.Sonrada rakiplere veriyoruz.Taraftar isterki biz taraftarlar gibi oyuncumuz olsun örneğin Volkan gibi.Ama olmuyor be arkadaşım.Yabancı Transferlerden hangisi Fenerbahçe'li açık konuşalım.Besim sen yaşadığın şehiride düşünürsek senin bu kalıpları aşmış olman gerekmez mi? Masa tenisini seyrettinmi?Oynuyanların biri çin'li,Biri Alman,biri Romen ama fenerbahçe için ter döktüler bizde çoştuk.bu her branşta var.Hani Melek Hu'mıuz nerde ?bu sene bizde olan önümüzdeki sene rakibimizde olabilir.Geçen sene Montana,Bianco Galatasaray'da değilmiydi.Bence farklı bir bakış açısı şart.

Pasör açığımız Naz'dan buyana sürüyor.Ben kişilik hal ve hareket olarak sevmiyorum.Hatta şuan nefret ediyorum.Ama deseler ki Fenerbahçe'ye geri getireceğiz ben sevinirim.Çünkü benim için yenilmez Arma olmak daha önemli.

Nilay bizim pasörümüzken belkide biz yeterince şanş vermedik belkide onuda biz Naz yapabilirdik.ama olmadımı olmuyor.Eczacıbaşı'nda daha çok yararlı oluyor.

Besim kardeşim birde yazdıklarından anladığım kadarıyla ben bu sene Erkek veleyboldada ,bayan basketboldada olduğu gibi Bayan veleyboldada Bianco,Montana ve Bosetti ,Kristin, gibi yanlış transfer ler yapıldığı hem fikir değiliz sanırım.Çünkü bu takımlada biz Vakıfbank'ı yenerdik diyorsun.Ozaman murat kardeşin dediği gibi Bu takımın kimyasımı eksik sizce.Birşeyler eksik ama bana göre Transfer yanlışlıkları . 

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1180 : 06 Nisan 2015, 10:51:03 »
Nilay 2 senede 2 pas atamadı.basta Elif oynuyordu.o kadar sikayet ettik.Sonunda Nilay oynamaya basladı.Fazlasıyla sans buldu.Ama degerlendiremedi.Nilay oynayamadıysa sorun kendişsindedir.Ben bırak iyi oynamasını MVP olmasını bekliyordum.Ama o KSK,Toki deki Nilay yoktu.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1181 : 06 Nisan 2015, 10:53:44 »
Nilay 2 senede 2 pas atamadı.basta Elif oynuyordu.o kadar sikayet ettik.Sonunda Nilay oynamaya basladı.Fazlasıyla sans buldu.Ama degerlendiremedi.Nilay oynayamadıysa sorun kendişsindedir.Ben bırak iyi oynamasını MVP olmasını bekliyordum.Ama o KSK,Toki deki Nilay yoktu.

Nilay asla bir takımın as pasörü olamaz abi..Ne zaman başarılı olduysa hep birinin arkasından oyuna girdikten sonra oldu...

Ayrıca biz Nilaya şans verdik..O zaman takım da kötüydü ama asla stabil olamadı..
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2015, 10:54:31 Gönderen: murat kaya »
HaBaBaM GüM GüM GüM

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1182 : 06 Nisan 2015, 11:20:07 »
Nilay asla bir takımın as pasörü olamaz abi..Ne zaman başarılı olduysa hep birinin arkasından oyuna girdikten sonra oldu...

Ayrıca biz Nilaya şans verdik..O zaman takım da kötüydü ama asla stabil olamadı..
2 set oynadı.Onda da Asuman batırdıgı icin oyuna girdi.Sanki takımı tasımıs gibi lanse edilmeye calısılıyor.Nilay-Ozge batırdıgı icin Naz'ı aldılar.Naz'ı severiz sevmeyiz ama tırnagı olamazlar.25 kisilik kadro ile 20 sene sonra bir kupa alıyorlar.Bu da basarı gibi lanse ediliyor.FB alması bu 2 takıma ve adaletsiz duzene ragmendir.Ama bunların aldıgı kendi duzenlerinin sonucu ,Gozde Yılmaz dedigin senelerce kiralanmıs oyuncu,Dilara bagcı gibi liberoyu bitirmisler,2 sene 2. lig dahil gondermis bu sene de cogu macta kadroya bile almamıslar.3 yılını yemisler.Melis Durul,Cansu Cetin,Arelya,Hande bir suru kiralık var.Kuruldugundan beri Genc-Yıldız-Milli hepsini toplamıslar.Ona ragmen agır basarısız bir takım

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1183 : 06 Nisan 2015, 11:37:55 »
 Sonuç ne? Neolacak amatör şubelerin hali?Yanlışlarımız nerde?Naıl düzelecek bu takımlar?Devletbankalarının hakimiyetine nezaman son vereceğiz?Naz'ı alma,Gözde'yi alma,Gizem'i alma,Neslihan'ı alma,Neriman'ı alma ozaman elimizdeki gençlerin MeliHa gibi,Melis Gibi,Polen gibi,Ezgi gibi takıma uyum sağlamalarını mı bekliyeceğiz?Sıkıldım Amotör şubelerden ALLAHTAN Masa tenisi yüzümüzü güldürdü:

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1184 : 06 Nisan 2015, 11:41:41 »
Sonuc Neriman'ı alabiliyorsan al.Gozde sana gelmez.Gizem Orge bana gore gelecek olsa bize imza atardı.Naz onu Naz yapan takımı en ufak tokezlemede bırakıp gitti.Naz icin birsey diyemiyorum.Gelse is yapar mı yapar.3 yıldır ligin dengesini degistirdi mi degistirdi.Naz'ı bilemem de Neriman'ı isterim.