Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)  (Okunma sayısı 63512 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)
« Yanıtla #15 : 13 Ağustos 2017, 00:24:04 »
Valbu ve Alper dışında hücumda hiçbir etkinlik yok.Persie ruhsuzundan acil kurtulmak gerek.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #16 : 13 Ağustos 2017, 00:42:47 »
Ayı ayılığını yapmasa eğer 3 puanla ayrıldığımız bir maç olacaktı. Pes. Roman gerçekten olsa olsa 4. Alternatif olur. Acilen stopere transfer yapmalıyız. Souza Topal ikisi birlikte olmuyor etkinliklerini de düşürüyorlar birbirlerinin, Atiba tek ÖL olduğu için etkili oluyordu mesela. Sol bek stoper forvet orta saha en çok sırıtan bölgelerdi ve sol bek ile stoper hala boş. Ve maalesef ki beğendiğim Dirar bugün hayal kırıklığına uğrattı beni 2011 yılındaki Topuz'un oynadığı sağ kanattan bir fark göremedim ben şahsen.
Kameni geçmezse kaleye Aykut'un iyi niyetine asla inanmam(zaten şüpheliyim bu tarz konularda)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #17 : 13 Ağustos 2017, 10:47:44 »
Rakip lige yeni çıkmış, oyuncularının çoğu ilk kez beraber oynuyor, maç seyircisiz... Ona rağmen 7-8 defansif oyuncuyla başlıyor adam, bu ne korkaklıktır. İlk gol dışında 1 tane organize atak yoktu herhalde. Zaten Konyaspor ile Fenerbahçe'yi aynı anlayışla oynatmaya çalışan birinden çok şey beklemek en büyük hata. Tabi diktatörün manevi evladı olan çöp kovası da ayrı rezalet.
Kimler o 7-8 defansif oyuncu?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #18 : 13 Ağustos 2017, 10:48:54 »
İlk yarı gayet iyi oynadık ve daha maçın başında öne geçtik fakat takımı içten sabote eden bir kaptanı var. Bu adam bu takımdan gitmeden de fazla beklentiye giremiyorum doğrusu.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #19 : 13 Ağustos 2017, 12:17:51 »
Kimler o 7-8 defansif oyuncu?

Van persie, Valbuena ve Alper dışında hücum oyuncusu yoktu. Göztepe'nin kadrosu bile daha ofansifti. Zaten kadroları çok yeni olduğundan sürekli açık verdiler,  başka bir rakip olsa bunu kullanabilirdi. Dirar'a bir şey diyemiyorum, zaten Lens gibi rakip defansı çaresiz bırakmasını bekleyemeyiz ama adam zaten geldiğinde bek pozisyonunda daha iyi ve rahat oynadığını söylemişti.

Bunun dışında kanat rotasyonunda lig şartlarına göre iyi bir yedek olan Stoch'un gönderilmesi de çok yanlış. Skora katkı yapabilecek oyuncu sayısı çok azaldı, kanatlarda oyuncu kalmadı. Orta saha ise aşırı dolu. Topal ve Josef'in önüne Coutinho'yu koysak çürür, o yüzden Ekici ve Giuliano'nun sürekli birlikte oynaması şart ama zor görürüz bunu herhalde. Kaledeki çuval için ne desem boş zaten.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2017, 12:18:52 Gönderen: franz392 »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #20 : 13 Ağustos 2017, 12:19:14 »
Nani - Lens - Dirar

Takımın kademe kademe düştüğü durum ortada. Dünkü maçta sahaya çıkan 1-2 oyuncuyu saymazsak hangi takım Göztepe hangi takım Fenerbahçe anlamak mümkün değildi. Zaten oyun olarak hiç belli değildi, kadro olarak da dediğim gibi fark yok arada.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #21 : 13 Ağustos 2017, 13:25:50 »
Şahsen Alper'i yeterli bulmuyorum, bu seviyenin oyuncusu olmadığını düşünüyorum. İyi niyetli ve çabalıyor ama seviyesi belli.

Souza ve Mehmet'in aynı anda oynaması da fazlasıyla gereksiz, böyle devam ederse işimiz...

Şu Roman'ı Ruslara iteleme fırsatı olmadı mı acaba, yerine sağlam bir stopper lazım.

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #22 : 13 Ağustos 2017, 14:07:25 »
Bence volkan efendi yedeğe çekilmeli. Yoksa ona yapılan beddualar takıma zarar verecek. Ayrıca wiel efendi  gitmeli. Bir stoper alınıp roman efendi alternatif olarak kalmalı veya gitmeli. Sola da biri alınıp İsmail efendi kiralık verilmeli. Mümkünse de Feyenoord RVP kavuşmalı😊
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2017, 14:08:41 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #23 : 13 Ağustos 2017, 15:24:32 »
Soldado-Rvp(yada diğer bir forvet) ile başlayacağımız bir maç olursa, arkalarında Mehmet-Josef bir arada oynamazsa ve kalede de Volkan olmazsa takıma ve Aykuta inanmaya, güvenmeye başlayabilirim.
Dün akşam için fazla da birşey söyleyemiyorum. Yedek listesini görünce insanın içi kararıyor. Düne ait tek eleştirim Roman-Rvp yerine genç oyunculardan birisini oynatabilirdik. Eldeki malzeme bu malesef...

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #24 : 13 Ağustos 2017, 16:21:38 »
Van persie, Valbuena ve Alper dışında hücum oyuncusu yoktu. Göztepe'nin kadrosu bile daha ofansifti. Zaten kadroları çok yeni olduğundan sürekli açık verdiler,  başka bir rakip olsa bunu kullanabilirdi. Dirar'a bir şey diyemiyorum, zaten Lens gibi rakip defansı çaresiz bırakmasını bekleyemeyiz ama adam zaten geldiğinde bek pozisyonunda daha iyi ve rahat oynadığını söylemişti.

Bunun dışında kanat rotasyonunda lig şartlarına göre iyi bir yedek olan Stoch'un gönderilmesi de çok yanlış. Skora katkı yapabilecek oyuncu sayısı çok azaldı, kanatlarda oyuncu kalmadı. Orta saha ise aşırı dolu. Topal ve Josef'in önüne Coutinho'yu koysak çürür, o yüzden Ekici ve Giuliano'nun sürekli birlikte oynaması şart ama zor görürüz bunu herhalde. Kaledeki çuval için ne desem boş zaten.
Olur mu yahu, Alper aslında defansta oynamayı, Valbuena da ön liberoda rahat ettiğini söylemişti. Sadece Van Persie vardı ofansif.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #25 : 13 Ağustos 2017, 16:32:41 »
Olur mu yahu, Alper aslında defansta oynamayı, Valbuena da ön liberoda rahat ettiğini söylemişti. Sadece Van Persie vardı ofansif.

Alay edilecek bir şey var da ben mi kaçırdım acaba? Böyle yapınca her şey düzeliyor galiba. Sorun sadece Dirar'ın pozisyonunu tartışmak olsaydı keşke. Bu da resmi siteden alıntı:

Şu an için bek ve defans mevkiinde daha iyi olduğunu ifade eden başarılı futbolcu, “Şu anda benim tercihim bek pozisyonu ve defans pozisyonunda da oynamayı seviyorum...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #26 : 13 Ağustos 2017, 18:27:00 »
Alay edilecek bir şey var da ben mi kaçırdım acaba? Böyle yapınca her şey düzeliyor galiba. Sorun sadece Dirar'ın pozisyonunu tartışmak olsaydı keşke. Bu da resmi siteden alıntı:

Şu an için bek ve defans mevkiinde daha iyi olduğunu ifade eden başarılı futbolcu, “Şu anda benim tercihim bek pozisyonu ve defans pozisyonunda da oynamayı seviyorum...
Hayatında kaç maç bek oynamış bu adam? Kim bilir nasıl çevrildi. Kaldı ki özellikle ilk yarıda iki bek de çok aktif hücumdaydı.

Dün hayvanın birisi insan gibi oynasaydı da yenseydik kim bilir neler söylenecekti. Geçinizi...

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #27 : 13 Ağustos 2017, 19:02:10 »
Hayatında kaç maç bek oynamış bu adam? Kim bilir nasıl çevrildi. Kaldı ki özellikle ilk yarıda iki bek de çok aktif hücumdaydı.

Dün hayvanın birisi insan gibi oynasaydı da yenseydik kim bilir neler söylenecekti. Geçinizi...

Bu mantıkla bilmediğimiz bir yabancı dildeki hiçbir söyleme inanmayalım o zaman. Ben Dirar kötüydü demedim ama bu adamdan Lens gibi skora katkı yapması bekleniyor, bu da çok zor. Mesele beraberlik değil ayrıca. Bazen kötü oynarsın ama kazanırsın, iyi oynarsın ama kaybedersin. Önemli olan sahadaki zihniyetti ama maalesef 4-5 yıl öncekinden bir fark olmadığını gördük. Tabi aziz'in paralı elemanları şimdiden bahaneleri sıralamaya başlamış: Hava sıcaktı, yeni bir takımız, zamana ihtiyaç var, vb.... Bir de Valbuena'ya da sabır diliyorum şimdiden, bakalım ne kadar dayanacak bu takıma.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2017, 19:30:21 Gönderen: franz392 »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 14 Ağustos 2017, 07:30:17 »
Son soyleyecegimi ilk soyleyeyim.Bu hakemlerle lig bitmez.18 de Pereiera Fofana nın kasti baglarına basıyorlar 60 da Durica Traure nin ayagını kırıyorlar.Birine kart yok digerine Sarı Kart cıkıyor.
Haftasonu aynı adamlar Guilano,Soldado'nun bacagını kırdı.Nasıl sampiyon olacagız?

Dirar hazırlık maclarının en iyi 2 oyuncusundan biriydi.Lens'den Dirar'a dustuk gibi bir seyi kendi adıma kabul etmiyorum.Alper bana gore yetersiz bir oyuncu, Ozan-Salih-Roman bu takımın oyuncusu degiller, eger adam alınmayacaksa stopere Topal'ı cekerim.
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2017, 10:42:22 Gönderen: hmetin »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #29 : 14 Ağustos 2017, 14:25:30 »
Bu Volkan Demirel'le bu lig bitmez. Üstüne hakemleri de eklerseniz, izlemeye değmez.