Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)  (Okunma sayısı 63170 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)
« : 08 Temmuz 2017, 18:39:49 »
Bir sezon daha... Seneler akıp gidiyor... Şarkıcının dediği gibi; "Boşa geçmiş seneler / Bende hicran yarası."

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2017, 19:15:58 »
Romanya'nın dandik bir takımına (Juventus Bükreş) karşı ilk hazırlık maçımızı oynuyoruz. İlk yarıyı 3-0 geride kapattık. Daha doğrusu Volkan Demirel: 3 - Fenerbahçe: 0 durumu...

Yediği ilk golde topu müthiş çıkardı. Ama kalenin yarım metre içindeydi. Altyapı kalecileri bile kalenin içinde beklemez, çizgide durur.

İkinci gol, Edu-Volkan ortaklığı ile hediye edilen ve Galatasaray'ı şampiyon yapan golün seneler sonra bir benzeri... Bu defa suç ortağı Şener.

Üçüncü gol ise, halı sahada öyle gol yiyeni bir daha maça çağırmazlar.

Şimdi bu mesajı yazarken, ikinci yarıya gol ile başladık. Mehmet Ekici Fenerbahçe formasıyla ilk golünü attı.
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2017, 22:22:23 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2017, 20:06:29 »
İçler acısı bir takım
Tamamen yunan takımları gibi bir basketbol klübü olma yolunda gidiyoruz. Futbolun adını bile ağzına almayacak yakında kimse

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #3 : 08 Temmuz 2017, 20:27:12 »
Fenerbahçe taraftarını futbol takımından bu derece sogutmak öyle böyle is degil, gerçekten helal olsun.

Tüm kalbimle söylüyorum bunu, su tabloyu becerebilmek, bu takima CL kazandırmakla eşdeğer başarı.

Helal olsun, helal olsun....

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2017, 21:16:13 »
Fenerbahçe kale arkası kombine fiyatı:1100 TL
Galatasaray kale arkası kombine fiyatı: 600 TL(Yenileme yapanlara 486 TL)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5 : 09 Temmuz 2017, 01:11:27 »
Fenerbahçe kale arkası kombine fiyatı:1100 TL
Galatasaray kale arkası kombine fiyatı: 600 TL(Yenileme yapanlara 486 TL)
Sikecek adam arıyorlar diyeceğim ama yeni birşey değilki, daha basket kombinelerinde yaptıkları şerefsizliğin dumanı tütüyor..
En pahalı ürünler fenerium da (geçen hafta İstanbuldaydım, f4 tişörtü alayım dedim, birinin laciverti çok kötü, diğerinin sarısı, öbürününde üzerindeki yazıyı yaldızlı yazmışlar, kadın modeli diyecektim XL yi görmesem. Fiyatları da 50 lira..
Bu fiyatlar rakam olarak yüksek ama fiyat/performans oranına baktığında daha da ortaya çıkıyor kazığın boyutu.
Ersun hoca kalsaydı, ligin tozunu atmaya devam ediyor olurduk, kimsede öyle bir takım için bu rakamlara ses çıkarmazdı, hatta daha fazlasına bile. Kimse kusura bakmasın ama volkan, hasan ali, ismail, ozan, şener, aatıf, roman, josef, fernandao lu bir kadro için bu kadar para vermek akıllı adam işi değil. Tamam taraftar da destek olacak ama o şekilde değil...

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #7 : 12 Ağustos 2017, 21:37:59 »
Aykut Hoca Mehmet Topal ile Souza bu sezon da mı beraber oynayacak? Biz iki seneden beri böyle kadrolardan usanmıştık. Umarım bu haftalık böyledir. Mehmet Ekici'nin dönmesi ve yeni transferlerle yine iki ön liberoyla oynamayacağımızı düşünüyorum.

Bu Haftayı kayıpsız geçeriz inşallah.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #8 : 12 Ağustos 2017, 22:03:29 »
aykut Kocaman hala kameniyi oynatmayarak fenerbahçeye zarar veriyor nerede forma adaleti hak edeni en iyi on biri çıkarmıyorsun daha yazıklar olsun

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9 : 12 Ağustos 2017, 22:40:12 »
Böyle bir gol yemenin açıklaması yok, pes...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10 : 12 Ağustos 2017, 22:52:53 »
çok basit birşey var ligin güçlü takımlarına karşı takımlarına karşı puan kaybetme şansın olabilir ama diğerlerine karşı içerde dışarda kolay kolay puan vermeyeceksin. bugün puan kaybedersen şampiyon olamazsın

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2017, 23:17:08 »
Volkan takımın demirbaşı herhalde. Onu kaleye mecburi yazmak gerekiyor ondan sonra diğerlerini istediğin gibi diz.
Defans ağırlıklı kadroyla lige yeni çıkmış takımdan iki tane gol yerken ben utanıyorum.
Aykut Hoca'm geldiğinde senden umutluydum ama kazansak bile kötü bir başlangıç olacak.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #12 : 12 Ağustos 2017, 23:42:04 »
Yenilen 2 tane saçma sapan gol ve kaybedilen 2 puan...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13 : 12 Ağustos 2017, 23:48:07 »
Acıların takımının bir sezonu daha açıldı. Hani diyorum da bazı arkadaşlar abarttığımı düşünüyor. Göztepeden ne farkımız var yada herhangi bir anadolu takımdan diye. İşte ikinci ligden yeni çıkmış bir takıma karşı ilk maçta kaybedilen 2 puan.

Bu takım içeride dışarıda rakip kim olursa olsun çıktığı hiç bir maçta bana o maçı kesin kazanır güveni vermiyor. Özellikle de başımızda Aykut ve en tepede Aziz varken.

Yapılan transferler tutarsa bir nebze eli yüzü düzgün bir hal alır takım ama sadece o kadar. Daha ötesi hayal.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #14 : 13 Ağustos 2017, 00:20:50 »
Rakip lige yeni çıkmış, oyuncularının çoğu ilk kez beraber oynuyor, maç seyircisiz... Ona rağmen 7-8 defansif oyuncuyla başlıyor adam, bu ne korkaklıktır. İlk gol dışında 1 tane organize atak yoktu herhalde. Zaten Konyaspor ile Fenerbahçe'yi aynı anlayışla oynatmaya çalışan birinden çok şey beklemek en büyük hata. Tabi diktatörün manevi evladı olan çöp kovası da ayrı rezalet.