Gönderen Konu: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic  (Okunma sayısı 149242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic
« Yanıtla #195 : 15 Haziran 2016, 10:44:41 »
Gelecek senenin sonunda, o yıldız gibi oynadığı dönemi sezonun büyük kısmına yaydığında (son dönemdeki keskin düşüş benzeri yaşanmadan) NBA'e gitmesi daha anlamlı olur.
İnşallah öyle de olur.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #196 : 15 Haziran 2016, 17:56:51 »
İnşallah çabuk karar verirde bizi fazla oyalamaz. Zira bize gelip, Obradoviç'in de parlatıp zirve yaptırdığı oyuncuların, hemen akabinde Nba sevdasına kapımasından ziyadesiyle usandık..
Yaşı henüz 23. Burada zorluk seviyesi yüksek iki maçta (EL yarı final ve final) mental olarak ne kadar düştüğünü, hatta maç içerisinde halisünasyonlar gördüğünü de unutmasın.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #197 : 15 Haziran 2016, 21:38:18 »
F4 eşiğini seneye aşacak ve bu sefer mvp olacak. Ahanda buraya yazdım.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #198 : 17 Haziran 2016, 00:48:11 »
EUROLEAGUE:

Normal Sezon: 9 maç / 27 dakika / 9.6 sayı / 2.8 ribaund / 2.2 asist / 1 top çalma / 0.3 blok / 1.2 top kaybı / %43.6 ikilik / %36.4 üçlük / %88.9 serbest atış / 10 verimlilik

Top 16: 14 maç / 27 dakika / 11.9 sayı / 3.3 ribaund / 3.5 asist / 1.1 top çalma / 0.6 blok / 1.6 top kaybı / %41.5 ikilik / %41.4 üçlük / %76.5 serbest atış / 14 verimlilik

Play-Off: 3 maç / 30 dakika / 16.7 sayı / 4 ribaund / 2.7 asist / 1 top çalma / 1.7 top kaybı / %55 ikilik / %36.8 üçlük / %70 serbest atış / 15.7 verimlilik

Final Four: 2 maç / 33 dakika / 12 sayı / 4.5 ribaund / 3 asist / 0.5 top çalma / 2 top kaybı / %54.5 ikilik / %15.4 üçlük / %85.7 serbest atış / 8 verimlilik

LİG:

Play-Off: 11 maç / 25 dakika / 9.4 sayı / 2.9 ribaund / 3.7 asist / 1.2 top çalma / 0.4 blok / 1.4 top kaybı / %50 ikilik / %29.3 üçlük / %76.4 serbest atış

Normal Sezon + Play-Off: 40 maç / 12.9 sayı / 3.6 ribaund / 3 asist / 0.9 top çalma / 0.2 blok / 1.7 top kaybı / %56.2 ikilik / %42.4 üçlük / %77.8 serbest atış

*Ayrıca bu sezon 4 defa maç kazandıran basketi attı. Türkiye Kupası finali Daçka maçı, Euroleague'de Khimki Moskova deplasmanı, ligde Akın Çorap Yeşil Giresun ve Türk Telekom deplasmanları...
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2016, 01:16:02 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
« Yanıtla #199 : 20 Haziran 2016, 13:20:52 »
Bogdan çok çalışkan bir oyuncu okuduğumuz duyduğumuz kadarıyla, bu kadar çalışmaya rağmen şutu hala çok istikrarlı değil bence. Bunun sebebinin de şut mekaniği olduğunu düşünüyorum, topu elden çok sert çıkarıyor. Datomenin şutu mesela çok temiz, tabi şu andan sonra bu söylediklerim bir şey değiştirmeyecek ama dikkatimi çekti bu durum.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
« Yanıtla #200 : 23 Haziran 2016, 08:43:13 »
1 sene daha bizimle :)
Fenerbahçe!

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #201 : 23 Haziran 2016, 10:36:27 »
1 sene daha bizimle :)
İyi haber, sportando da yazmış David pick de...

Sent from my iPhone using Tapatalk
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #202 : 23 Haziran 2016, 12:06:52 »
menajeri raskoviç de resmi açıklama yaptı ..
bogdan bu sene de Fenerbahçe'de forma giyecek

Çevrimdışı Erdem2295

• Üye
« Yanıtla #203 : 23 Haziran 2016, 18:37:45 »
Gentile veya James Anderson'u çok begensem de Bogdanovic'in kalmasına sevindim.Bogi gitse 2sinden 1ini alacağımız ve 1.5m euro bandında takıma getireceğimiz garanti değil.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #204 : 21 Ağustos 2016, 17:16:36 »
Hırvatlarla oynadıkları çeyrek final maçının tamamını izlemek bugüne kısmet oldu. Malum, maç sabaha karşı 04:30 gibi başlamıştı ve ondan önce diğer üç çeyrek final maçını izlediğimiz için pilimiz bitmişti.

Bojan Bogdanovic ile Bogdan Bogdanovic arasındaki farkı görmek açısından da mühim bir maçtı. İlk devre maçı Bojan sürklase etti. Fakat Bogdan 3. periyotta öyle bir performans ortaya koydu ki, Hırvatlar neye uğradığını şaşırdılar ve devreyi 6 sayı önde bitirmelerine karşın, 3. periyot bitiminde 14 sayı geri düştüler. 10 dakikada atılan 20 sayılık farkın kahramanı da Bogdan'dı. Hele attığı üçlüklerden birisi o kadar uzaktandı ve öylesine kendisine güvenerek attı ki...

Bojan ise genel olarak iyi oynadığı, hatta takımının skor yükünü tek başına üstlendiği bir maçın kritik yerlerinde sebep olduğu bir kaç top kaybının yanında, son iki dakika takımını "kurtarmaya" soyunduğu hücumların hiçbirisinden verim alamadı. Şaşırdım mı? Hayır. Elimizdeki Bogdanovic bu soyadını taşıyanların sahicisidir, eskisi ise çakma... Bunu iki sene önce de söylemiştim; hatırlayan hatırlar.

En azından Bogdan için bu maçın 3. çeyreği kesinlikle izlemeye değer;

https://www.youtube.com/watch?v=UFaQCGk-Os8

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #205 : 01 Eylül 2016, 13:10:35 »
Hırvatlarla oynadıkları çeyrek final maçının tamamını izlemek bugüne kısmet oldu. Malum, maç sabaha karşı 04:30 gibi başlamıştı ve ondan önce diğer üç çeyrek final maçını izlediğimiz için pilimiz bitmişti.

Bojan Bogdanovic ile Bogdan Bogdanovic arasındaki farkı görmek açısından da mühim bir maçtı. İlk devre maçı Bojan sürklase etti. Fakat Bogdan 3. periyotta öyle bir performans ortaya koydu ki, Hırvatlar neye uğradığını şaşırdılar ve devreyi 6 sayı önde bitirmelerine karşın, 3. periyot bitiminde 14 sayı geri düştüler. 10 dakikada atılan 20 sayılık farkın kahramanı da Bogdan'dı. Hele attığı üçlüklerden birisi o kadar uzaktandı ve öylesine kendisine güvenerek attı ki...

Bojan ise genel olarak iyi oynadığı, hatta takımının skor yükünü tek başına üstlendiği bir maçın kritik yerlerinde sebep olduğu bir kaç top kaybının yanında, son iki dakika takımını "kurtarmaya" soyunduğu hücumların hiçbirisinden verim alamadı. Şaşırdım mı? Hayır. Elimizdeki Bogdanovic bu soyadını taşıyanların sahicisidir, eskisi ise çakma... Bunu iki sene önce de söylemiştim; hatırlayan hatırlar.

En azından Bogdan için bu maçın 3. çeyreği kesinlikle izlemeye değer;

https://www.youtube.com/watch?v=UFaQCGk-Os8

Katılıyorum.  Bojan'ı ben hiçbir zaman beğenmedim.  Haklı olduğumu görüyorum. 

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #206 : 05 Eylül 2016, 00:51:11 »
Katılıyorum.  Bojan'ı ben hiçbir zaman beğenmedim.  Haklı olduğumu görüyorum. 

Besim Bojan'ı gömmek için hiç bir fırsatı kaçırmıyorsun hahhaha :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #207 : 05 Eylül 2016, 16:56:56 »
Besim Bojan'ı gömmek için hiç bir fırsatı kaçırmıyorsun hahhaha :)

Emir ve Bojan...  Cok sukur, dilime doladiklarim gittikten sonra Fenerbahce ucusa gecti ve beni utandirmadilar :)

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #208 : 27 Ekim 2016, 08:43:38 »
Dün bir başka oynuyordu. İnşallah sakatlığı korkulan kadar kötü çıkmaz.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #209 : 27 Ekim 2016, 15:07:10 »
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın dün oynadığı Zalgiris Kaunas mücadelesinde sağ ayak bileğinde burkulma meydana gelen Bogdan Bogdanovic’in detaylı sağlık taramaları tamamlanmıştır.

Yapılan sağlık kontrolleri sonucunda, Bogdanovic’in iyileşme sürecinin yaklaşık 2-3 hafta arasında olacağı öngörülmektedir.

Sporcumuzun tedavisine başlanmıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk