Gönderen Konu: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic  (Okunma sayısı 149242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic
« Yanıtla #210 : 27 Ekim 2016, 15:16:03 »
Buna da şükür 15-20 gün sonra döneceğini varsayarsak muhtemelen maccabi-efes periyoduna yetişecek gibi. Gs-kazan-laboral maçlarında ne yazıkki sahada olamayacak. İnşallah bu periyodu minimum hasarla yada hasarsız geceriz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #211 : 27 Ekim 2016, 18:55:24 »
Kendisinin hastası olarak büyük geçmiş olsun diyorum. Çok ciddi olabilecek bir durumu minimum hasarla atlatıyor, tekrarı olmaz umarım.

Bu arada yokluğunda James ve Kaptan ellerini taşın altına sokacaklardır. Onlara da güvenim tam.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #212 : 27 Ekim 2016, 20:20:29 »
Nazar ettim. Oyununun en zayıf tarafı çembere kararlı saldırmayışı ve penetre sonu hücumlardan birçoğunu kaçırmasıydı. Yani şutu turnikesinden daha güvenilir bir skorerdi. Dün üç defa o kadar kararlı gitti ki potaya; "n'olmuş lan" dedim. "Bunları devamlı yaparsa bir başka boyuta geçer" demiştim. Dememle sakatlanması bir oldu. :(

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #213 : 27 Ekim 2016, 21:33:09 »
Uzun zaman sonra bu kadar ciddi bir burkulmayı 2-3 hafta gibi bir sürede atlatacak olan ilk oyuncu oldu. Çok geçmiş olsun.  Buna da şükür. Daha da kötü sonuçlanabilirdi.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #214 : 28 Ekim 2016, 08:55:16 »
Genç ve sağlıklı olması muhtemelen daha ciddi olacak bir sakatlığı hafif atlatmasına neden oldu. Her ne kadar 2-3 hafta dense de ben daha erken hazır hale gelebileceğini düşünüyorum. Önlem amaçlı süre verilmeyebilir orası ayrı.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #215 : 28 Ekim 2016, 09:47:47 »
İyi tarafından bakarsak... Bogdan'ın tam sağlıklı dönmesi ve yeniden form yakalama konusunda hiçbir sıkıntı yaşamaması varsayımıyla konuşuyorum... Bu erken sakatlığın da şöyle bir artısı olacak: Bogdan üç hafta dinlenmiş taze kan olarak takıma katılacak. Üç hafta sonra yapılmış yeni bir transfer gibi... Önemli olan onun yokluğunda olabilecek en az kayıpla geçmek... İnanın haftada üç maç temposu özellikle yaş ortalaması yüksek takımlarda Şubat gibi çok beklenmedik mağlubiyetler ve art arda sakatlıklara sebep olacaktır. Bu hasarları sezon başında vermek göreceli olarak avantajdır. Sezon sonu üç hafta daha az yıpranmış bir Bogdan ayrıca artı olur.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #216 : 28 Ekim 2016, 09:59:31 »
İyi tarafından bakarsak... Bogdan'ın tam sağlıklı dönmesi ve yeniden form yakalama konusunda hiçbir sıkıntı yaşamaması varsayımıyla konuşuyorum... Bu erken sakatlığın da şöyle bir artısı olacak: Bogdan üç hafta dinlenmiş taze kan olarak takıma katılacak. Üç hafta sonra yapılmış yeni bir transfer gibi... Önemli olan onun yokluğunda olabilecek en az kayıpla geçmek... İnanın haftada üç maç temposu özellikle yaş ortalaması yüksek takımlarda Şubat gibi çok beklenmedik mağlubiyetler ve art arda sakatlıklara sebep olacaktır. Bu hasarları sezon başında vermek göreceli olarak avantajdır. Sezon sonu üç hafta daha az yıpranmış bir Bogdan ayrıca artı olur.
Ufak bir ekleme, belki de onun eksikliği Nunnally'nin daha çok sorumluluk almasını ve takıma alışmasını sağlar.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı colossus35

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #217 : 28 Ekim 2016, 10:53:41 »
sakatlanmasına çok üzüldük, yine de erken dönecek olması bizim için umut oldu.

sakatlık her zaman kötü ama yine de daha sıkıntılı zamanlardansa bu dönemde olmuş olması kötünün iyisi.
GS ve kazan maçlarını alma ihitmali yüksek; bir tel baskonia sıkıntı yaratabilir.
o zamana kadar hem iyileşme ihtimali var hem de nunnally'nin takıma ısınması bu dönemde daha iyi olacaktır.
geçen sene Vesely'nin sakatlığı Kaliniç'e yaramıştı, bu sakalıkta Nunnally'e hatta belki de Melih'e yarar.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2016, 10:55:21 Gönderen: colossus35 »

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #218 : 28 Ekim 2016, 11:29:11 »
Her şey de bir hayır vardır. Sıkmayın canınızı. Allah var gam yok, obrodoviç var, james var ki onun için  fırsat, melih var, datome biraz ritim bulur. relax...
Bogdan kenarda kafa olarak kendini geliştirecek.
çok daha iyi dönecek.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #219 : 11 Kasım 2016, 16:59:04 »
http://www.eurohoops.net/tr/backstage-tr/342745/bogdanovic-ata-isim-babasi-oldu  😂😂 :) :)
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2016, 16:59:28 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #220 : 11 Kasım 2016, 17:15:10 »
http://www.eurohoops.net/tr/backstage-tr/342745/bogdanovic-ata-isim-babasi-oldu  😂😂 :) :)

:D İlk yarışını 1. bitirmiş, kolay olsun diye mi sadece bogdanovic koymuş bilmiyorum ama bogdan'ı da ekleseydi keşke

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #221 : 13 Kasım 2016, 23:22:15 »
Bogdan Bogdanovic Sakatlığı Hakkında Konuştu

Fenerbahçe  13 Kasım 2016 21:23
FACEBOOK TWİTTERPİNTEREST GOOGLE + EMAİL
 bogdanovic-dunston
Spor Toto Basketbol Süper Ligi 6. Hafta hafta mücadelesinde Fenerbahçe, Galatasaray Odeabank’ı 93-74 mağlup ederek ligdeki 5. Galibiyetini aldı. Bogdan Bogdanovic, maç sonrasında basketball.com.tr’yeözel, sakatlığıyla ilgili bilgi verdi.

Karşılaşmanın ardından mikrofonlarımıza özel açıklamalarda bulunan Fenerbahçe’nin yıldızı Bogdan Bogdanovic, sakatlığı hakkında bilgi verdi.

Sakatlığının son durumuyla ilgili henüz fazla bir bilgisi olmadığını söyleyen Sırp yıldız, koşmaya çalıştığını ancak koşamadığını söyledi. Her gün iyileşmek için çabaladığını söyleyen 24 yaşındaki oyuncu, iyileşmesi için 4 veya 5 haftaya daha ihtiyacı olduğunu belirtti.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #222 : 14 Kasım 2016, 00:02:03 »
Bogdan Bogdanovic Sakatlığı Hakkında Konuştu

Fenerbahçe  13 Kasım 2016 21:23
FACEBOOK TWİTTERPİNTEREST GOOGLE + EMAİL
 bogdanovic-dunston
Spor Toto Basketbol Süper Ligi 6. Hafta hafta mücadelesinde Fenerbahçe, Galatasaray Odeabank�ı 93-74 mağlup ederek ligdeki 5. Galibiyetini aldı. Bogdan Bogdanovic, maç sonrasında basketball.com.tr�yeözel, sakatlığıyla ilgili bilgi verdi.

Karşılaşmanın ardından mikrofonlarımıza özel açıklamalarda bulunan Fenerbahçe�nin yıldızı Bogdan Bogdanovic, sakatlığı hakkında bilgi verdi.

Sakatlığının son durumuyla ilgili henüz fazla bir bilgisi olmadığını söyleyen Sırp yıldız, koşmaya çalıştığını ancak koşamadığını söyledi. Her gün iyileşmek için çabaladığını söyleyen 24 yaşındaki oyuncu, iyileşmesi için 4 veya 5 haftaya daha ihtiyacı olduğunu belirtti.
Of çok kötü ya, neyse daha kötü olmasın diyelim..
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #223 : 14 Kasım 2016, 00:14:37 »
Kulüp 2 veya 3 hafta diye açıklama yapmıştı. 2 hafta geçti. Döner mi dönmez mi diye beklerken şimdi de 4-5 hafta daha deniyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #224 : 14 Kasım 2016, 10:24:42 »
bu alıntıyı nereden yapılmış merak ettim
adamların kendi sitesinde bile böyle bi özel haber yok