Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970277 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15720 : 18 Mayıs 2015, 15:18:44 »
uzun olarak aslında dubljevici çok istiyorum ama ona verecek bonservis yerine tarz olarak randolph en mantıklı seçenek transferleri yine rus pazarı ve nbaden yaparız teo calathesin yanına papanikolaou randolph oğuzun yerinede furkan efsane olurdu fakat imkansız olduğunun farkındayım federasyona da baskı yapılmalı 8 yabancının hepsinin maç kadrosuna dahil edilebilmesi konusunda
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2015, 15:25:30 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #15721 : 18 Mayıs 2015, 15:35:56 »
f4'deki basarisizligi rusya medyasi Teodosic'e baglamis tamamen , taraftarlari da ayni dusuncede.
bizim zoric icin yaptigimiz yorumlara benzer yorumlari onlar teo ve markoishvili icin yapiyorlar.
bence artik kalmaz Teo CSKA'da ..istikamet biz ve ya barca olabilir duruma gore.  nba diyorlar ama zor.

teodosic, granger, calathes, jackson, rodriguez ..bu yaz senlik var
Markoyu oynatmiyolar bile bir de suclu mu bulmuslar.:D
Teo icin twitterda da paylastim baya rahatsizlar. Roportajda kadin Teoya demedigini birakmamis. Hatta Emin sen cevirebilirsen guzel olur kadin Rusca soruyo galiba.

Bu arada Derrick Brown nereye gidecek cok merak ediyorum. Hic haber cikiyo mu onla ilgili oralarda?

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15722 : 18 Mayıs 2015, 15:38:03 »
teo-calathes'i herkes ister de bide isin butce tarafi var..ne calathes ne de teo yillik 2 milyondan asagiya oynamaz.
f4 yaptigimiz icin ulker jest yapip butceyi artirir ama o kadar da degil.
uzun oyuncu da alinacak Zoric yerine , Zoric 1 milyon civarinda para aliyor , Radulija , Hines falan gelse 1,5 isteyecek muhtemelen.
yani kolay degil iki tane first class pg almak..biri calathes olur digeri de delici guard olur hickman tarzi.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15723 : 18 Mayıs 2015, 15:40:28 »
Markoyu oynatmiyolar bile bir de suclu mu bulmuslar.:D
Teo icin twitterda da paylastim baya rahatsizlar. Roportajda kadin Teoya demedigini birakmamis. Hatta Emin sen cevirebilirsen guzel olur kadin Rusca soruyo galiba.

Bu arada Derrick Brown nereye gidecek cok merak ediyorum. Hic haber cikiyo mu onla ilgili oralarda?

guzel olur var mi Teo'nun videosunun linki ?
derrick brown'u cska haberleri vardi cska blogunda simdi bulamiyorum, demetris ve ak47 onumuzdeki sene olmayacak hedef brown diyordu adam ama guvenilir mi bilmiyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15724 : 18 Mayıs 2015, 15:45:31 »
Teo Calathes ikisi aynı anda olursa öyle böyle değil süper iş olur. Birde iyi bir uzun alırlarsa o zaman f4lerde seri yaparız.

O isim de Marjanovic :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15725 : 18 Mayıs 2015, 15:47:56 »
Teoyu geçen yaz istemeyenlere biraz gülüyordum ama neden bilmiyorum bu yaz ben de pek istemiyorum yine de alınırsa niye alındı denilecek bir oyuncu değil Teo iki guard alıcaz gibi duruyor biri Calathes olacak bence diğeri de Jackson veya Sloukas olsun isterim
Uzun için ise benim en çok istediğim oyuncu Raduljica.Hem sert kuvvetli bir oyuncu hem de kaliteli. Bu yaz Sırpların final oynamasında çok büyük bir etkisi vardı
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2015, 15:49:56 Gönderen: active »

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #15726 : 18 Mayıs 2015, 16:00:25 »
guzel olur var mi Teo'nun videosunun linki ?
derrick brown'u cska haberleri vardi cska blogunda simdi bulamiyorum, demetris ve ak47 onumuzdeki sene olmayacak hedef brown diyordu adam ama guvenilir mi bilmiyorum.
https://twitter.com/nadia_djes/status/600043783447773185 burda

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15727 : 18 Mayıs 2015, 16:04:19 »
https://twitter.com/nadia_djes/status/600043783447773185 burda

ohaa ahaha kiz " bu senin 6ci f4'un ve 6ci maglubiyetin , daha kac kez yenileceksin " diyor , kavgada soylenmez bu.
bi de bu nadia cska ile icli disli olan bi kiz , eger bu soruyu sormaya cesaret ediyorsa cidden sorun buyukdur demek.

bide arkada aaron jackson'a dikkat , ciplak dus aliyor ..bu kiz nasil girmis oraya yav, allahdan gotu gorunuyor jackson'un donerse rezillik

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15728 : 18 Mayıs 2015, 16:24:17 »
teo güzel cevap vermiş

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #15729 : 18 Mayıs 2015, 16:38:06 »
Bizim Ömer'in bu taraflara dönme niyeti yok mu ya hiç? Nba i takip etmiyorum ne durumda?

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #15730 : 18 Mayıs 2015, 16:44:09 »
Aynen Emin Nadya olmasi zaten olayi daha da vahimlestiriyor. Seneye Kaun da kesin yok diyo kiz muhtemelen dogru.
Teo ayni Cskanin birakmak isteyip de sirf Obra elinde buyur diye Messina yuzunden kalmak zorunda kaldigi sezondaki ruh halinde olacak bu sene de kalirsa. Herkes yilmis artik.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2015, 16:45:17 Gönderen: sambaras »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15731 : 18 Mayıs 2015, 16:58:45 »
Bizim Ömer'in bu taraflara dönme niyeti yok mu ya hiç? Nba i takip etmiyorum ne durumda?

ilk 5 cikiyor takiminda.
en kotu 8 milyon civarinda kontrat bulur nba'de..bu kadar uzun eksikligi varken hem de.
mumkun degil donmesi.

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #15732 : 18 Mayıs 2015, 17:04:02 »
ilk 5 cikiyor takiminda.
en kotu 8 milyon civarinda kontrat bulur nba'de..bu kadar uzun eksikligi varken hem de.
mumkun degil donmesi.

Anladım hayal olarak kalacak o zaman. :) Nba'in de anasını avradını deyip gelse diye bekliyorum hep tıpkı eskisi gibi Oğuz, Semih, Ömer çok iyi olurdu.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15733 : 18 Mayıs 2015, 17:09:40 »
Anladım hayal olarak kalacak o zaman. :) Nba'in de anasını avradını deyip gelse diye bekliyorum hep tıpkı eskisi gibi Oğuz, Semih, Ömer çok iyi olurdu.

omer nba standartlari icin bile sert pivot sayiliyor , avrupayi dusunemiyorum bile, serbest atislarini da duzeltmis, eskiden vidmar'dan beterdi.
35 yasinda bile donse yine domine eder buralari , ben de bir gun tekrar donmesini cok isterim , yanilmiyorsam sorunlu ayrilmisdi ama bizden
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2015, 17:10:09 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15734 : 18 Mayıs 2015, 17:15:07 »
3-4 sene once Romain Sato'yu aldigimizda nasil sevinmistim hatirliyorum simdi Serrod Teo Calathes falan konusuluyor , bir insan bir subeyi nasil degistirir bunun ornegi Obradovic, sahsen taraftar olarak benim vizyonumu bile degistirdi.
Fenerbahce'nin gozdesi oldu erkek basket subesi.