Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970297 defa)

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15735 : 18 Mayıs 2015, 17:39:17 »
Hickman şuan için kalacak gibi görünüyor. En azından sakatlığı Ocak sonrasına sarkmadığı durumda kalacak diyebiliriz.

CSKA Başkanı, Teo'ya siktiri çekti. Ama Avrupa'da önemli bir takıma gitmesini istemiyorlar.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #15736 : 18 Mayıs 2015, 18:04:33 »
Hickman şuan için kalacak gibi görünüyor. En azından sakatlığı Ocak sonrasına sarkmadığı durumda kalacak diyebiliriz.

CSKA Başkanı, Teo'ya siktiri çekti. Ama Avrupa'da önemli bir takıma gitmesini istemiyorlar.
Hickman kalırsa 8. Yabancı olur herhalde kardeşim,çunku dönse bile nasıl doneceği muamma ona guvenıp oyuncu almazsak ortada kalırız yada Zisis gibi birini kovalarız sezon ortasında.
Teo konusunda ise madem yol verıolarsa bıraksınlar da kimin ihtiyacı varsa alsın😝Onu bir üst seviyeye çıkaracak adam da başımızda umarım bu kez tercıhıni bizden yana kullanır.
Bide sana bı sorum olacak Sergio Rodriguez i alma şansımız var mı?cevap vermeme hakkına sahıpsın ama😝
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #15737 : 18 Mayıs 2015, 19:07:44 »
Teodosic'i Final Four'da kötü oynuyor diye gönderiyorlar ama rakiplerine gitmesini de istemiyorlar. O da iyiymiş. :D
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #15738 : 18 Mayıs 2015, 19:18:49 »
bunlar hep rus oyunu her sene başı aynı şeyi yapıyolar sonra takımda tutuyolar

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #15739 : 18 Mayıs 2015, 19:53:15 »
Teodosic transferini istemiyorum.Delaney veya Calathes iyi tercih olur.Aziz Yıldırım'ın looser olması yetiyor üstüne Teo gelmesin.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #15740 : 18 Mayıs 2015, 22:02:05 »
teo dünya kupasında o kadar iyiydi ki herkes galiba bu sefer looserlik falan üstünden atacak dedi ama yine kendini belli etti final fourda.ama bence spa da finalde baya looserlığa oynadı ama önceden kazandırmışlığı olduğu için.(sadece spaya gıcıgım :D )

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #15741 : 18 Mayıs 2015, 22:33:14 »
Yine mi Teo bikkinLik getirdi
O kaybetmekten
Biz onu almaktan yoruLmadik

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #15742 : 18 Mayıs 2015, 22:33:50 »
Bence Bertrans alınmalıdır Zoriç'in yerine. Bir de ben Novgrod'dan Rochestie ve Kinsey'in gelmesini çok isterim.
Hoops and rap

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
    • ilkerzzz
« Yanıtla #15743 : 18 Mayıs 2015, 23:20:44 »
İsmail Şenol @ismailsenoI
Fenerbahçe Ülker, Teodosic ve CSKA Moskova ile anlaştı. CSKA'ya 2.1 milyon euro bonservis ödenecek. Milos, yıllık 2.2 milyon dolar kazanacak
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #15744 : 18 Mayıs 2015, 23:23:53 »
İsmail Şenol @ismailsenoI
Fenerbahçe Ülker, Teodosic ve CSKA Moskova ile anlaştı. CSKA'ya 2.1 milyon euro bonservis ödenecek. Milos, yıllık 2.2 milyon dolar kazanacak
fake

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
    • ilkerzzz
« Yanıtla #15745 : 18 Mayıs 2015, 23:26:48 »
fake
işallah sahsen hic  istemiyorum.Savunması on alan savunması cok iyi bir 5 ve yarma 5 no istiyorum valla.(Gou varken yalan ama olsun hayali bile guzeL)
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı guraygun

• Üye
  • Yer: şırnak
« Yanıtla #15746 : 18 Mayıs 2015, 23:52:43 »
geçen sene belki de eurocup ile yakından ilgilenenler dışında pek çok kişinin bilmediği goudelock eurocup mvpsi idi. ve takıma inanılmaz katkılar yaptı.transferde euroleague'e baktığımız kadar eurocupa da bakmalıyız. rice tyress'e dikkat çekmek isterim. geçen sene macabbiyi şampiyon yapan adamdı. ve final frou mvpsi seçildi. sonra macabbiden khimki moscowa gitti bu sene eurocup şampiyonu oldu ve yine aynı şekilde finalin mvpsi oldu.mccalebin şutu olan versiyonunu düşünün. adam vinner anlayacağınız. belki bize çare olur:).
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2015, 23:53:25 Gönderen: guraygun »

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #15747 : 19 Mayıs 2015, 00:03:30 »
Rice'ın kapı gibi sözleşmesi var.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #15748 : 19 Mayıs 2015, 00:04:50 »
Teodosic in çaresi Obradovic , birde üstüne çubuklu forma PASTANIN KREMASI olur :)

Obradovic ile biz nasıl winner lığa doğru adım attıysak teo da atar.

5 numarada Radu olursa Sırbistan milli takımının önemli bir kısmını almış oluyoruz :D :D

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15749 : 19 Mayıs 2015, 07:51:13 »
Bence Bertrans alınmalıdır Zoriç'in yerine. Bir de ben Novgrod'dan Rochestie ve Kinsey'in gelmesini çok isterim.

bertans sf-pf oynuyor , zoric yerine derken ?  bertans ayni gs'deki erceg gibi savunmasi kotu , sadece cok temiz bilegi var , sirf sutu var diye alinmaz bence, ustelik ACL sakatligi var , 6-7 ay yok , nasil donecegi belli degil.
kinsey sakat olmasa bile sakatlanmak korkusu oldugu icin bazi maclarda oynamiyor bilerek, kinsey en onemli macda oynamiyorum diyebilecek oyuncu , risk.  Kinsey'in yaptigi isleri yapacak cok oyuncu var ama ben sf alacagimizi dusunmuyorum.
rochestie maccabi'ye gidecek ayrilirsa.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2015, 07:52:00 Gönderen: emindesouza »