Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970237 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2015, 05:00:27 Gönderen: KhaN »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15766 : 20 Mayıs 2015, 07:02:38 »
Sloukas mı ?
Calathes-Sloukas güzel olur.
Şutuna güvenebileceğimiz oyun kurucu gerekliydi zaten, Sloukas da iyi şutör.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15767 : 20 Mayıs 2015, 08:40:00 »
Daha playofflar dahi başlamamışken, sezonun kapanmasına belki henüz 1 ay varken hergün başka bi isimle anlaştık haberinin çıkması , bu kadar bilgi kirliliğinin olması dikkatleri olması gereken lig şampiyonluğuna değil başka yerlere kaydırıyoki aslında hiç hoşuma gitmiyo bu işler. Bide sonrasında yazılan isimler zamanı gelince bizle anlaşmayınca edilen laflar hakaretlerde cabası oluyo :) Transfer haberlerini dedikodularını duyumlarını kadro yapma işlerini bende çok seviyorum ama önce şu ligi temizlesekte keşke mutlu mesut temiz kafalarla yeni sezonu planlasak ;)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #15768 : 20 Mayıs 2015, 09:25:48 »
Daha playofflar dahi başlamamışken, sezonun kapanmasına belki henüz 1 ay varken hergün başka bi isimle anlaştık haberinin çıkması , bu kadar bilgi kirliliğinin olması dikkatleri olması gereken lig şampiyonluğuna değil başka yerlere kaydırıyoki aslında hiç hoşuma gitmiyo bu işler. Bide sonrasında yazılan isimler zamanı gelince bizle anlaşmayınca edilen laflar hakaretlerde cabası oluyo :) Transfer haberlerini dedikodularını duyumlarını kadro yapma işlerini bende çok seviyorum ama önce şu ligi temizlesekte keşke mutlu mesut temiz kafalarla yeni sezonu planlasak ;)

Abi koç geçen hafta 'Önümüzdeki sezonu planlamada geç kaldık.' dedi. Forum olarak biz de mi geç kalalım :D

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15769 : 20 Mayıs 2015, 09:27:16 »
Abi koç geçen hafta 'Önümüzdeki sezonu planlamada geç kaldık.' dedi. Forum olarak biz de mi geç kalalım :D
Bende kafamda surekli geleceği düşünüyorum da, gs maçının topiği hiç ilgi görmezken buralar yine yıkılıyo :))
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #15770 : 20 Mayıs 2015, 09:34:11 »
Bende kafamda surekli geleceği düşünüyorum da, gs maçının topiği hiç ilgi görmezken buralar yine yıkılıyo :))

En son final four maç topiclerine yazdık haliyle lig sekizincisiyle yapacağımız maçın başlığı pek ilgi çekmiyor ama maç günü böyle olmaz gibime geliyor :D

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15771 : 20 Mayıs 2015, 09:41:46 »
haberde 1,90 boyundaki oyun kurucu yazilmis ama Sloukas 1.90 boyunda degil , olamaz.
Spa'dan 1-2 sm uzun , Zisis'den de 2 sm falan kisa ..1.94-1.96 arasi boyu.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15772 : 20 Mayıs 2015, 09:58:07 »
Sloukas haber her harika bu transfer.Yanındaki her oyuncuyu tamamlayacak tarzda bu adam.Çok iyi bir savunmacı ve Oly de sürekli gösteremese de çok da iyi bu lider.Neresinden tutarsak tutalım çok uyar bizim takıma

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15773 : 20 Mayıs 2015, 10:01:29 »
Sloukas haber her harika bu transfer.Yanındaki her oyuncuyu tamamlayacak tarzda bu adam.Çok iyi bir savunmacı ve Oly de sürekli gösteremese de çok da iyi bu lider.Neresinden tutarsak tutalım çok uyar bizim takıma

isim vermeyecegim bir yerde Sloukas iyi de savunmada sikinti olabilir yazmis biri , Mavrokefalidis'le karisdirmis olabilir mi diye dusundum ama Mavro da pivot.
Zisis'den cok daha iyi savunmaci Sulukas, bide daha da gelisebilecek yasda.
arti olarak hareketli sutu'nun olmasi da avantaj.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2015, 10:03:21 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15774 : 20 Mayıs 2015, 10:04:49 »
adam hem yunan hem solak hem de yakisikli , daha ne isteriz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #15775 : 20 Mayıs 2015, 10:46:54 »
teodosic konusunda ayni dusunuyorum zaten oyle kolay degil ayrilmasi..lostos da zaten aciklama yapmis ayrilmak istemiyor diye.
bogdan konusunda rakam onemli degil ornek olarak dedim , o zaman nba cikisi 1'den fazladir , yani demek istedigim bogdan hezonja
porzingis gibi potansiyelli oyunculara bonservis verilebilir ama teodosic'e falan verilmez.

bu arada Samet Geyik yazilmis ama Samet'in ayaklari cok yavas , 4 icin sikinti olur, 5 icin de ince biraz.

Tek yorumum sametin bir uzuna göre çok iyi gelişim gösterdiği, sonuçta evet bir Egemen değil farkındayım ama çalışan bir uzun (bu bile bir türk uzunda nadir bulunan özellik) ve genç.... uzun vadede yatırım yapılabilecek biri... Sonuçta herkes ilk 5 başlamayacak birileride yedekten girmeli ve katkı yapma potansiyeli olmalı.... Obra elinde gelişimini arttırıp iyi bir noktaya gelebileceğini düşünüyorum...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #15776 : 20 Mayıs 2015, 10:49:19 »
Ya ben çok sevindim nokta transfer ama merak ediyorum Zisis kalacak mı gidecek mi birde  Final Four'da göze çarpan winner oyuncu çok önemli.Sloukas o  winner oyuncu kimliğini gösterebilir mi ?

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15777 : 20 Mayıs 2015, 10:51:14 »
bjelica gitmiyorsa; zoric haric mevcutları koruyup zoric yerine novgorod'dan thompkins yada kuban'dan randolph 10 numara olabilir ama su noktada var...seneye semih'ten maksimum fayda alabilirsek eger 3.5 numara amerikalı alınabilir...
unutmayalım vesely iyiden iyiye 5 oynuyor artık...

kısalara gelirsek...bence hickman kalacak..seneye ocak-subar ayı sonrası top 16 da oynamaya baslar..ve 2 numara agırlıklı oynar..

xxx-xxx-kenan
goudelock-hickman-melih
bogdan-emir-serhat

mesele zisis gidecek mı ve yerine 2 guard mı alacagız yoksa zisis kalacak tek guard mı alınacak?

ben sahsen bilemedim...calathes-sloukas super olur sahsen...

birde 3 numara mevzusu var...bu rotasyon yetecek mi bize..yoksa yapılı bir amerikalı 3 mu almak lazım...

belki de 4.5 numara amerikalı yerine 3.5 numara amerikalı alınmalı...kuban'dan derrick brown gibi..

amerikalı olarak nba'den  marvin williams ve josh smith tarzında...hatta anthony tolliver...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15778 : 20 Mayıs 2015, 10:52:38 »
haydaaa haber derinnba'nin degilmis haberturkun mus.
ben link'de derinnba gorunce oranin sandim.
yalan haberdir muhtemelen sloukas allah bilir sezon sonu goruselim demis bunlar da anlastilar yazmis.
spa sonrasi slou-mantzaris yapma istekleri var oly'nin maasina zam yapar tutarlar sloukas'i.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #15779 : 20 Mayıs 2015, 10:59:43 »
Ya ben çok sevindim nokta transfer ama merak ediyorum Zisis kalacak mı gidecek mi birde  Final Four'da göze çarpan winner oyuncu çok önemli.Sloukas o  winner oyuncu kimliğini gösterebilir mi ?

Bu Final Four'da Goudelock'tan daha goze carpan; daha winner bir oyuncu gormedim ben.  Takimdaki diger as elemanlar biraz adamakilli oynasalar, kupanin bizim olmasi isten bile degildi. 
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2015, 11:00:23 Gönderen: Besim »