Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970287 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15795 : 20 Mayıs 2015, 12:29:17 »

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #15796 : 20 Mayıs 2015, 12:38:18 »
Vesely'nin tamamen 4 ya da tamamen 5 olarak kullanılacağını düşünmüyorum. Her iki pozisyonda da farklı avantajları var.

Herkes 5 numara olarak takıma daha yararlı olduğu konusunda hemfikir. Fakat forvet pozisyonunda da zayıf taraftan yardım getirme konusunda Avrupa'da daha iyi bir uzun yok sanırım. Koç da bundan faydalanmaya devam etmek isteyecektir. Ayrıca Vesely 4 numaradayken pota altındaki size avantajı çok çarpıcı boyutlarda. Skora ulaşmada zorluk çekmediğimiz, spacing konusundaki dezavantajımızı tolere edebileceğimiz dakikalarda Vesely'i yine 4 numarada görürüz bence.

Ayrıca bir oyuncuyu böyle iki pozisyonda da kullanabilmek elinizi genişletiyor. Bunun ekmeğini yemeye devam ederiz.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15797 : 20 Mayıs 2015, 12:43:51 »
calathes
sloukas
kyle hines

kyle hines cok fazla istenmiyor ama underrated bir oyuncu , 4-5 oynar , ribaundu alip kisa oyuncu gibi rakip potaya kadar gidip smac vurar turnike atar ..mesela 24.  ve 1:08 saniyelerdeki gibi  https://www.youtube.com/watch?v=K_EgIbbrUQg  var mi baska boyle pivot avrupada ?

bu 3 oyuncu gelirse kendi adima mukemmel bir transfer sezonu olur.
neyse cok kafa yorduk transfere , once su gs'yi bir guzel tokatlayalim.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2015, 12:52:18 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15798 : 20 Mayıs 2015, 13:03:39 »
Yalnız Uğur Abi(Sambaras) Twitterda Sloukasın Yunan medyasına takımda kalmak istediğini söylediğini belirtti.Uğur Abi doğru söylüyordur zaten bizim basının sallama haberlerinden sıkıldım.Ama yine de geleceğine inanmak istiyorum

Haberi yapanı iyi tanırım onun kaynakları da Yunan gazeteciler...Vereni de biliyorum olympiakos'un resmi muhabiri..Madrid'de söyledi görüşmelerin sürdüğünü ama ortada henüz anlaşma yok..Ayrıca bu tür haberler piyasa arttırmak için de üflenir ki kontrat yükselsin...

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #15799 : 20 Mayıs 2015, 13:06:05 »
bertans sf-pf oynuyor , zoric yerine derken ?  bertans ayni gs'deki erceg gibi savunmasi kotu , sadece cok temiz bilegi var , sirf sutu var diye alinmaz bence, ustelik ACL sakatligi var , 6-7 ay yok , nasil donecegi belli degil.
kinsey sakat olmasa bile sakatlanmak korkusu oldugu icin bazi maclarda oynamiyor bilerek, kinsey en onemli macda oynamiyorum diyebilecek oyuncu , risk.  Kinsey'in yaptigi isleri yapacak cok oyuncu var ama ben sf alacagimizi dusunmuyorum.
rochestie maccabi'ye gidecek ayrilirsa.

Bertrans gelirse daha çok alan yaratarak oynayabilirsin. Bu durumda ağır Oğuz, hücumu daha yeni yeni biraz gelişen ve kendini anca bulan Semih, birebir oyunu daha oluşmamış Vesely daha rahat alan bulurlar. Bunun yanında iyi üçlülk attığı için 3 bile oynatabildiğin, 5 numara boyunda bir 4 numaran olduğunda o iri kıyım oyuncularının yapacağı perdeden kısaların %60 hızla istedikleri gibi içeri dalarlar. Bir de bunlar Bertrans'ın sadece diğer oyunculara sağlayacağı artılar. Kendisinin katacağı değerler ise bunlardan da çok. Vaktim olmadığı için yazamıyorum, dilerseniz bu sohbeti daha sonra devam ettirip, fikir jimnastiği yapabiliriz.
Sevgiler.
Hoops and rap

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15800 : 20 Mayıs 2015, 13:12:26 »
Haberi yapanı iyi tanırım onun kaynakları da Yunan gazeteciler...Vereni de biliyorum olympiakos'un resmi muhabiri..Madrid'de söyledi görüşmelerin sürdüğünü ama ortada henüz anlaşma yok..Ayrıca bu tür haberler piyasa arttırmak için de üflenir ki kontrat yükselsin...
Şu anda zaten çok karışık bir durumda o iş abi.Dediğin gibi piyasa arttırmak için yapılmış olabilir.Şu sezon bitmeden hiçbir transfere bitti gözüyla bakmamak gerekiyor ama

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15801 : 20 Mayıs 2015, 14:59:17 »
Son dönemde, yurtiçi ve yurtdışında bazı internet sitelerinde ve gazetelerde, Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker’in transfer çalışmalarına yönelik haberler yer almakta, ekibimizin önümüzdeki sezon için bazı isimlerle anlaşmaya vardığı iddia edilmektedir.

Fenerbahçe Ülker, bugüne dek önümüzdeki sezon için herhangi bir oyuncuyla transfer görüşmesinde bulunmamış ya da anlaşma sağlamamıştır.

Fenerbahçe Ülker, Turkish Airlines Euroleague’de elde ettiği başarının ardından şu anda da yalnızca Türkiye Basketbol Ligi şampiyonluğuna konsantre olmuştur.

Taraftarlarımızın, basında çıkan ve doğruluk payı olmayan bu haberlere itibar etmemesini kamuoyuna duyururuz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #15802 : 20 Mayıs 2015, 15:12:30 »
yönetim transfer dosyası başlıgına kilit attı beyler dagılın :o :P
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #15803 : 20 Mayıs 2015, 15:58:57 »
Bence GSye elenince unutturmak icin Aziz Baskan alir Teo ile Mets World Peaceyi:)

Çevrimdışı egeyakis

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #15804 : 20 Mayıs 2015, 16:53:40 »
Bence GSye elenince unutturmak icin Aziz Baskan alir Teo ile Mets World Peaceyi:)

espriyse komik değil espri değilse daha da komik değil

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15805 : 20 Mayıs 2015, 16:59:05 »
tahminim ilk macta gs ye 20 fark atar yollarız arena'dan...

onlar kendilerince zorlayacaklarını zannetselerde biz yeter ki f4 sonrası ciddiyete devam edelim..

artık baska boyutta oynuyoruz bence basketbolu..

ben f4  maclarındaki ilk yarıları tecrubesizlige veriyorum..gercek oyunları 2. yarı oynadık...

gs o dar kadrosu ile zor baseder bizimle; ayrıca taraftar umarım takımı bagrına basar..oyle olursa felaket hava yakalarız..

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #15806 : 20 Mayıs 2015, 19:34:35 »

artesti obra ve gherardini getirip güveniyorm sonuna kadar arkasındayım dese dahi bu takımın tek macını izlemem o kadar nett...
 acıkcası tam 6s topcusu: cirkef artist kendini begenmiş... ve daha bir sürü kötü sey...
 bi insan kendi adını mwp olcak sekilde degiştirip acılımını dünya barısı ile yapabilir mi cok komik insandır kendisi cidden... allah türkiye basketbolundan bile uzak tutsun kendisini... ülkede karakteri bozuk hali hazırda küfrettigim cok oyuncu var zaten onlar yetiyor bana...
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #15807 : 20 Mayıs 2015, 20:52:47 »
 Bugün internette okuduğum Olimpiyakos oyun kurucusu Fener'de yazısı yalanmı yani anlıyamadım.Aslında Resmi sitede çıkmadan inanmamak lazım.Ama bu futboldada oluyor yok böyle bir şey deniyor aa bir bakıyorsun doğru.

Birde yukarda GS'ye yenilirsek falan yazılar var.Bu Fenerbahçe Ülker için mi söyleniyor.Yani aklıma bir şey gelmedi.Ben idialı konuşmayı sevmem ama hiç ihtimal bile vermediğim bir şey.Düşünmek bilede istemem

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #15808 : 20 Mayıs 2015, 21:05:55 »
Kardeş Zisis konusunda fikrini beyan etmedin bence yerine daha iyisi gelmiyorsa kalmalı.Birde Hickman'ın toparlaması kolay değil?

Kastettigin winner bir oyun kurucu ise, onu su anda ongormek cok zor.  Play-off'lar bitmeden bir seylerin kesinlesmesi imkansiz gibi.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15809 : 20 Mayıs 2015, 21:18:17 »
artesti obra ve gherardini getirip güveniyorm sonuna kadar arkasındayım dese dahi bu takımın tek macını izlemem o kadar nett...
 acıkcası tam 6s topcusu: cirkef artist kendini begenmiş... ve daha bir sürü kötü sey...
 bi insan kendi adını mwp olcak sekilde degiştirip acılımını dünya barısı ile yapabilir mi cok komik insandır kendisi cidden... allah türkiye basketbolundan bile uzak tutsun kendisini... ülkede karakteri bozuk hali hazırda küfrettigim cok oyuncu var zaten onlar yetiyor bana...
bizim ülkeye felipe it bile fazla geliyor metayı kaldıramayız marx görse mezarında 4 dönerdi