Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970262 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15840 : 21 Mayıs 2015, 18:39:11 »
%90 diye bir şey sadece benim bakış açımda oluyor.Latife gibimi denir.İstatisliklerde yeri yoktur zaten.Ama nasıl anlatim goudelock'un bir maçta yıldız olduğu 3lükleri hatırlatayım.yada bir kaç sayıyıla son anda oyun kurucunun attığı üçlükle maçı verdiğimiz gibi.Mırsic gibi.kendimi anlatamıyor olabilirim.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15841 : 21 Mayıs 2015, 19:00:05 »
%90 diye bir şey sadece benim bakış açımda oluyor.Latife gibimi denir.İstatisliklerde yeri yoktur zaten.Ama nasıl anlatim goudelock'un bir maçta yıldız olduğu 3lükleri hatırlatayım.yada bir kaç sayıyıla son anda oyun kurucunun attığı üçlükle maçı verdiğimiz gibi.Mırsic gibi.kendimi anlatamıyor olabilirim.

he mecazi anlamda , anladim simdi..sergio rodriguez , teodosic , rochestie falan dediginiz tarife uyuyor.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #15842 : 21 Mayıs 2015, 19:34:24 »
abi yuzde 90'la serbest atis zor atiliyor 3'luk nasil atilacak ?
yuzde 90'la 3'luk atan oyuncu mumkun degil oyle oyuncu olursa basketbolda rekabet biter.

Goudelock 10 uclugun 9'unu sokup, o sezon bir daha ucluk kullanmazsa, %90 ile oynamis olur.  Yanlisim varsa duzeltin.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #15843 : 21 Mayıs 2015, 19:35:53 »
jayson granger acb liginin en iyi pg'si secilmis.
granger ile de ismimiz gecmisti..barca real biz
Büyük bir değişiklik olmazsa Barcelona'da..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15844 : 21 Mayıs 2015, 19:38:09 »
Büyük bir değişiklik olmazsa Barcelona'da..

hayirsiz olsun..huertas nereye gider sence ?
satoransky nba yapmazsa eger, leo da kiradan donuyor, gider herhalde huertas.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #15845 : 21 Mayıs 2015, 19:47:09 »
Keşke Sergio Rodriguez i alabilsek.Hem şuan da bana göre Avrupanın en iyi guardı(Spayı saymadım cunku genelde combo guard olarak oynuo)hemde Real deki şeytan üçgenini de(Serrod,Llull,Rudy)bozmüş oluruz.Çünkü bu üçlü bozulmadıkça her yıl şampiyonluğun en büyük adayı olurlar diye düşünüyorum.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15846 : 21 Mayıs 2015, 19:50:25 »
Keşke Sergio Rodriguez i alabilsek.Hem şuan da bana göre Avrupanın en iyi guardı(Spayı saymadım cunku genelde combo guard olarak oynuo)hemde Real deki şeytan üçgenini de(Serrod,Llull,Rudy)bozmüş oluruz.Çünkü bu üçlü bozulmadıkça her yıl şampiyonluğun en büyük adayı olurlar diye düşünüyorum.

o 3'lu gecen sene de ondan onceki sene de vardi , en buyuk adaylardan biri olurlar ama onlari bu sene yenebilirdik ona uzuluyorum ben.
gou ve vesely'e yardim eden 3'cu biri olsaydi yenecekdik ..real iyi top dolastirip icerde ayon'la vurdu bizi.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #15847 : 21 Mayıs 2015, 20:00:53 »
o 3'lu gecen sene de ondan onceki sene de vardi , en buyuk adaylardan biri olurlar ama onlari bu sene yenebilirdik ona uzuluyorum ben.
gou ve vesely'e yardim eden 3'cu biri olsaydi yenecekdik ..real iyi top dolastirip icerde ayon'la vurdu bizi.
3 yıldır final oynuyorlar ve başlarındaki koç Laso değilde,Zeljko olsaydı üçünü de alırlardı.Muhtemelen önümüzdeki 3 yılı da alabilirlerdi bunu unutmamak lazım.Geçen 2 yılı tamamen f4 tecrübesizliği ve aşırı güvenden dolayı kaybettiler.
Bizim maça gelirsek maçı 2. çeyrekte bitirdiler aslında kalan 2 periyot bizim çırpınmalarımızla geçti.Ha hakemler çok kritik hatalar da yaptılar aleyhimize ama biz sahada onlara f4 takımı gibi karşılık veremedik,bayağı yumuşak kaldık.Bu final four bizim için tecrübe oldu,seneye onlarla karşılaşsak bu kez gerekli sertliği veririz buna inanıyorum ama bu sene yapamadık o işi benim şahsi görüşüm bu yönde.
Ben sadece bize en çok Sergio nun katkı vereceğine inandığım için o gelsin istiyorum ama tabiki benim elimde olan birşey değil bu.Koç ve Gherardini kimi alırsa ses çıkarmam:))

Çevrimdışı Oğuzhan89

• Üye
« Yanıtla #15848 : 21 Mayıs 2015, 20:44:23 »
Beyler ben aranıza yeni katıldım.Şöyle bir kadro pota altında nasıl reaksiyon verir..

Pivot-Vesely(4.5),Randolph(4.5),Semih,Oğuz
Uzun Forvet-Bjelica,(Randolph),Hidayet(3.4)
Kısa Forvet-Bogdan,Emir,(Hidayet),Serhat
Şütor Gard-Goudelock,Sloukas(1.2),Melih
Oyun Kurucu-Teodosiç,Sloukas,Kenan,Berk

Olumlu,olumsuz yorumlar kabul.  8)  :D

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #15849 : 21 Mayıs 2015, 20:50:25 »
Beyler ben aranıza yeni katıldım.Şöyle bir kadro pota altında nasıl reaksiyon verir..

Öncelikle hoşgeldin kardeşim:)))
Yaptığın kadroya gelince benimde aklımdan geçen bir kadro yazmışsın,bakalım artık bir şampiyon olalım da Obra Reis gerekeni yapacaktır...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #15850 : 21 Mayıs 2015, 20:53:07 »
Bana göre pozisyon alma gibi bir takım konular düşünüldüğünde, toplam kalite olarak Zisis'ten daha iyi savunma yapabilen oyuncu yok o pozisyonda, Avrupa'da. Calathes gelirse bakarız.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #15851 : 21 Mayıs 2015, 22:38:42 »

Hoş geldin.inşallah dedikleriniz olur.

Çevrimdışı İbrahim Awwad

• Üye
« Yanıtla #15852 : 21 Mayıs 2015, 23:26:39 »
Kanımca Bjelica ayrılmaz ise takımdan, 1-5 almak yeterli olacaktır. Zoric'e de yolun açık olsun denilir Berk kiraya verilir. Can'ı zaten saymıyorum. Serhat için bir tahminim yok. Sonuç olarak gelecek seneki kadro için tahminim;

Zisis-xxxx-Kenan
Goudelock-Hickman-Melih
Bogdanovic-Emir-Serhat
Bjelica-Vesely
xxxx-Semih-Oğuz

Calathes'in geleceğini düşünmüyorum. Teodosic işi zaten olmaz. Sloukas-Jackson ikilisinden biri gelir kanaatindeyim. Pivot ise Tavares-Randolph-D'or Fischer olacaktır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı gunner

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #15853 : 22 Mayıs 2015, 00:37:19 »
Merhaba bir yılı aşkın süredir forumu takip ediyorum biraz cahil olabilirim diyerek yorum yazmaktan hep sakındım,transfer tartışmaları başlamışken bende bir yorum yapmak istedim.Ben sadece fenerbahçenin maçlarını izlediğim ve sadece bizim oyunculara odaklandığım için şu gelsin bu gelsin diyemiyorum ama kim gelirse gelsin ilk özelliğinin karekterli olması gerektiğini düşünüyorum takımın zaten belli seviyesi ve mükemmel bir arkadaşlığı var bunu bozucak kimselerden(örn: teo)  uzak durmamız gerektiğini düşünüyorum.calathes için savunması iyi ama hücumu kötü diyorsunuz benim şahsi fikrim isim bilmem ama zisis kalıcaksa gou oyunda değilken yada tıkandığında sazı eline alabilecek birinin alınması gerektiğini düşünüyorum.

Çevrimdışı esref

• Üye
    • cavus7
« Yanıtla #15854 : 22 Mayıs 2015, 01:00:50 »
Merhaba bir yılı aşkın süredir forumu takip ediyorum biraz cahil olabilirim diyerek yorum yazmaktan hep sakındım,transfer tartışmaları başlamışken bende bir yorum yapmak istedim.Ben sadece fenerbahçenin maçlarını izlediğim ve sadece bizim oyunculara odaklandığım için şu gelsin bu gelsin diyemiyorum ama kim gelirse gelsin ilk özelliğinin karekterli olması gerektiğini düşünüyorum takımın zaten belli seviyesi ve mükemmel bir arkadaşlığı var bunu bozucak kimselerden(örn: teo)  uzak durmamız gerektiğini düşünüyorum.calathes için savunması iyi ama hücumu kötü diyorsunuz benim şahsi fikrim isim bilmem ama zisis kalıcaksa gou oyunda değilken yada tıkandığında sazı eline alabilecek birinin alınması gerektiğini düşünüyorum.

Hoşgeldin öncelikle. Takımın karakterine uygun oyuncu alma fikrine katılıyorum. Ben de çok fazla teknik taktik yorumlara girmiyorum ama sanırım Teo takımın kimyasını ve arkadaşlığını bozmaz. Bizim takımın çoğuyla arkadaş zaten. :) Takımda çok Sırp oldu diye çatlak sesler çıkar ama böyle gruplaşmalar takım olamayan takımlarda olur genelde bizde olacağını sanmam. Fakat saha içindeki faydası zararı ne olur kestirmek güç. Zaten onun gelmesi de gayet karışık bir mevzu takımı ve arasındaki problemlerden dolayı.