Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970298 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16080 : 07 Haziran 2015, 09:12:14 »
İstesinler. Tek boy-out ödeyeceğin oyuncu olur. Sanki seneye sıfır bütçe ile çıkacakmışız gibi herkes karamsar anlamıyorum cidden.

hayat devam ediyor yarın ne olacağı belli olmaz ama istikrarın bozulacağını düşünmek gayet normal

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #16081 : 07 Haziran 2015, 10:57:17 »
şu maçlardan sonra serhat ve semihin bizimle önümüzdeki sene işi yok

Çevrimdışı mustafailker07

• Üye
  • Yer: KIRIKHAN - HATAY
« Yanıtla #16082 : 07 Haziran 2015, 11:15:44 »
Serhat'ı anlarım da Semih'i anlayamam.Son maç gösterdi ki Semih Zoriç'ten de Oğuz'dan da misli misli iyi oyuncu.Nelerin olduğunu bilmiyorum ama şahsen Obradovic'in Semih'e haksızlık yaptığını düşünüyorum.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #16083 : 07 Haziran 2015, 12:23:02 »
Bence de obra Semih İ1.ve 3 . maç kullansa o maçlardan 1 tanesi bizimdi.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16084 : 07 Haziran 2015, 12:49:48 »
calathes-jackson-kenan
goudelock-melih
bogdan-emir
bjelica-vesely
radulija-semih-oguz

jackson olmuyorsa sloukas ve ya granger
pivot alternatifileri cok az , radulija, randoplh (4,5) , alex tyus.
dunston ya efes ya real diyorlar, hines de oly'e donuyor maalesef.
samuels, hunter bizim kalibremizde degil.

belki birde spurs'lu baynes'in donme ihtimali varsa o da guzel olur.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2015, 12:50:40 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #16085 : 07 Haziran 2015, 13:05:38 »
calathes-jackson-kenan
goudelock-melih
bogdan-emir
bjelica-vesely
radulija-semih-oguz

jackson olmuyorsa sloukas ve ya granger
pivot alternatifileri cok az , radulija, randoplh (4,5) , alex tyus.
dunston ya efes ya real diyorlar, hines de oly'e donuyor maalesef.
samuels, hunter bizim kalibremizde degil.

belki birde spurs'lu baynes'in donme ihtimali varsa o da guzel olur.

Kardeşim aman bana jackson falan demeyin ben artık 4 yıldır şutu olmayan ve rakiplerin 2 metre geriden savunduğu guardlarla oynadığımız için artık öyle bir guard görmek istemiyorum.
Sırf bu yüzden Calathes e bile şuan sıcak bakamıyorum cok sevmeme ve istememe rağmen.
Ha diyebilirsin ki sende kimseyi beğenmiyosun kimi alalım o zaman,illa şu olsun bu olsun demiycem ama şutu bayağı iyi olsun kı en azından rakiplerin iki metre geriden savunduğu biri olmasın,inanılmaz zoruma gidio çunku koskoca f4 yapmıs ve önümüzdekı yıllarda da yapması muhtemel bir takımın guardı şut özürlü olmamalı benim görüşüme göre
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2015, 13:07:02 Gönderen: Murat_Bulut »
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16086 : 07 Haziran 2015, 13:26:30 »
Kardeşim aman bana jackson falan demeyin ben artık 4 yıldır şutu olmayan ve rakiplerin 2 metre geriden savunduğu guardlarla oynadığımız için artık öyle bir guard görmek istemiyorum.
Sırf bu yüzden Calathes e bile şuan sıcak bakamıyorum cok sevmeme ve istememe rağmen.
Ha diyebilirsin ki sende kimseyi beğenmiyosun kimi alalım o zaman,illa şu olsun bu olsun demiycem ama şutu bayağı iyi olsun kı en azından rakiplerin iki metre geriden savunduğu biri olmasın,inanılmaz zoruma gidio çunku koskoca f4 yapmıs ve önümüzdekı yıllarda da yapması muhtemel bir takımın guardı şut özürlü olmamalı benim görüşüme göre

aynı jackson'dan mı bahsediyoruz ?
aaron jackson'u mu 2 metreden savunuyorlar ?  keşke öyle savunsalar anasını beller ceza şutları ile.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16087 : 07 Haziran 2015, 14:52:42 »
Aaron Jackson o kadar kötü bir şutör değil kesinlikle.Hareketli sutu pek iyi değil ama ceza şutlarını gayet iyi atıyor bence

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16088 : 07 Haziran 2015, 16:33:05 »
Calathes ve aaron aynı gün şut sokamama ihtimalleri yüksek , daha skorer biri olmalı oyun kurucu rotasyonunda ve daha penetre edebilen kısacası aaron hickmanı dolduramaz.

Bo mccalebi gönderdik madem öyle net şutörler alalım bende sıkıldım ceza şutlarını ha attı atacak türünden oyunculardan emir de gününde olunca şutları giriyor ama yetmiyor kesinlikle
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #16089 : 07 Haziran 2015, 16:50:43 »
aynı jackson'dan mı bahsediyoruz ?
aaron jackson'u mu 2 metreden savunuyorlar ?  keşke öyle savunsalar anasını beller ceza şutları ile.

Sana şöyle sorayım o zaman Teodosic,Rodriguez,llull,Spa,Dia,Saras,Solomon vb aynı kalıbredekı oyuncuların mı şutuna mı güvenirsin yoksa Jackson ın mı şutuna güvenirsin?
Yada şöyle soylıyeyım kendi adıma ben Jackson boş şutu buldugunda kesin atar diyemem,veya yeri geldiğinde kaldırır el üstü şut sokar diyemem.
Umarım anlatabılmısımdır derdimi

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #16090 : 07 Haziran 2015, 16:53:42 »
Aaron Jackson o kadar kötü bir şutör değil kesinlikle.Hareketli sutu pek iyi değil ama ceza şutlarını gayet iyi atıyor bence
İşte kardeşim ben sadece ceza şutu kesecek bir guard istemiyorum,yerı geldıgınde işler sıkıştığında kaldırıp el üstü şut sokabılecek birini istiyorum.O ceza şutlarını Goudelock,Bogdan,Melih,Hickman(gıderse onun yerıne gelecek kişi)soksun.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16091 : 07 Haziran 2015, 16:56:43 »
Sana şöyle sorayım o zaman Teodosic,Rodriguez,llull,Spa,Dia,Saras,Solomon vb aynı kalıbredekı oyuncuların mı şutuna mı güvenirsin yoksa Jackson ın mı şutuna güvenirsin?
Yada şöyle soylıyeyım kendi adıma ben Jackson boş şutu buldugunda kesin atar diyemem,veya yeri geldiğinde kaldırır el üstü şut sokar diyemem.
Umarım anlatabılmısımdır derdimi

az once yazdiginla bu ayni sey mi ?
az onceki mesajda jackson'a bo mccalebb , omar cook muamelesi yapmissin , ben de dedim ki bos kaldi mi sokar , iyi bir skorer ve ya sutor demiyor kimse jackson'a.
klasik olucak ama bu kadar ust duzey savunmaci olup , penetresi bu kadar kuvvetli olup , sutu da iyi olan oyuncu avrupada cok fazla kalmaz eger avrupali degilse.
alabiliyorsan teo'yu , serrod'u kimse itiraz etmez ama cska ve real kovmadikca alamazsin.
umarim ben de anlatabildim.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #16092 : 07 Haziran 2015, 17:05:35 »
az once yazdiginla bu ayni sey mi ?
az onceki mesajda jackson'a bo mccalebb , omar cook muamelesi yapmissin , ben de dedim ki bos kaldi mi sokar , iyi bir skorer ve ya sutor demiyor kimse jackson'a.
klasik olucak ama bu kadar ust duzey savunmaci olup , penetresi bu kadar kuvvetli olup , sutu da iyi olan oyuncu avrupada cok fazla kalmaz eger avrupali degilse.
alabiliyorsan teo'yu , serrod'u kimse itiraz etmez ama cska ve real kovmadikca alamazsin.
umarim ben de anlatabildim.
Evet iki yazdıgımda aynı şey,bu yıl kaç maçta aaron jacksonu geriden savundular kaç maçta denk geldim bu olaya,ben artık boyle bı guard istemıyorum.Avrupa da yoksa gider Nba den getırırsın zor bısy deıl.Nba de Jackson ayarında bir suru adam vardır hatta emin ol fazlasını da yapacak adamlar var parasını verırsen getırırsın.Eger kı sampıyon olmak ıstıosak Teo,Serrod ayarında oyuncular alacaksın kardeşim,almadığın zaman hep eksik kalırsın bir yerde ve o şampıyonlukta bıraz zor gelir

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16093 : 07 Haziran 2015, 17:15:32 »
Evet iki yazdıgımda aynı şey,bu yıl kaç maçta aaron jacksonu geriden savundular kaç maçta denk geldim bu olaya,ben artık boyle bı guard istemıyorum.Avrupa da yoksa gider Nba den getırırsın zor bısy deıl.Nba de Jackson ayarında bir suru adam vardır hatta emin ol fazlasını da yapacak adamlar var parasını verırsen getırırsın.Eger kı sampıyon olmak ıstıosak Teo,Serrod ayarında oyuncular alacaksın kardeşim,almadığın zaman hep eksik kalırsın bir yerde ve o şampıyonlukta bıraz zor gelir

aaron jackson bilbao'dan beri hic bir zaman 2 metreden savunulan oyuncu olmadi , eger o maclari hatirliyorsan zahmet olmazsa yaz ben bir sekilde bulup izlerim.   Aaron'u bos birakirsan kesinlikle ceza sutunu keser.
hem savunmasi iyi olan hem driblingi iyi olan hem de dedigin tarz gozu kapali sut sokacak Malcolm Delaney var bir tek alabilecegin avrupada.
Rice var onun da handikaplari var.
simdi ben de ayni sekilde sana sorayim, Teo ve ya Serrod'u gercekten alabilecegimizi dusunuyor musun kulupleri birakmazsa ?

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #16094 : 07 Haziran 2015, 17:28:38 »
aaron jackson bilbao'dan beri hic bir zaman 2 metreden savunulan oyuncu olmadi , eger o maclari hatirliyorsan zahmet olmazsa yaz ben bir sekilde bulup izlerim.   Aaron'u bos birakirsan kesinlikle ceza sutunu keser.
hem savunmasi iyi olan hem driblingi iyi olan hem de dedigin tarz gozu kapali sut sokacak Malcolm Delaney var bir tek alabilecegin avrupada.
Rice var onun da handikaplari var.
simdi ben de ayni sekilde sana sorayim, Teo ve ya Serrod'u gercekten alabilecegimizi dusunuyor musun kulupleri birakmazsa ?

Kardeşim bu seneki hemen hemen her maçta şutunu riske ettiler Jacksonun hatta biz bile top 16 dakı iki maçtada riske etmiştik.Zaten Cska da şuta dayalı sıralama yapsak Teo,De Colo,Jackson diye sıralanır.
Teo veya Serrodu kuluplerı bırakmasa alamayız demişsin,sana katılmakla beraber eğer bu oyuncular bize gelmek isterse kulup zorla tutmaz gerekırse buy out verır yıne alırsın ama cidden zor iş fakat bunların ayarında şutuna guvenecegımız skorer bi guard alırsak yanına Hickman tarzı veya daha üst düzey atletık savunmacı ama yınede şutu üst düzey bir oyuncu daha almak zorundayız.final four da Gou ve Bjelıca kötüydü diye şut performansımız ne kadar düştü hatırlıyorsundur,keza elendiğimiz ksk serisinde de Melih dışında şutuyla bizi ayakta tutan başka bir oyuncu hatırlamıyorum,habire karavana atıp durduk.