Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970530 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16125 : 08 Haziran 2015, 21:39:38 »

calathes-sloukas-bogdan-kuric kisa rotasyonu zisis- hickman-gou-bogdan rotasyonundan iyidir yazdim.

bence de iyidir. :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #16126 : 08 Haziran 2015, 21:45:54 »
Kuric iyi oyuncu olabilir ama şu aşamada Goudelock her cebinden bir tane çıkarır Kuric. irkaç seneye belki değişebilir bu durum, bilemem...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #16127 : 08 Haziran 2015, 21:54:52 »
Geçen seneki Melih ile bu seneki Melih arasındaki farkı gördükten sonra seneye için inanılmaz bir Goudelock hayal ediyorum . Hiçbir yere gitmesin .

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #16128 : 08 Haziran 2015, 22:38:41 »
Gou hicbir yere gitmez, zira koçun en çok sevdiği ve begendıgı oyuncuyken hele ki oyununu da bayağı geliştirmişken bu kadar kolay üstünü çizmez ama eğer ki bilmediğimiz takım içi sorunlar varsa,kendisi gitmek istiyorum diyorsa,o zaman da yolu açık olsun demekten başka birşey düşmez bize.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16129 : 08 Haziran 2015, 22:44:34 »
Seneye sıfırdan mı takım kurulacak takımda net şutör eksikliği var dedik gou yu göndercez  :o
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16130 : 08 Haziran 2015, 22:55:11 »
konuyla alakası yok ama Sasha Kaun kariyerini sonlandırdığını açıklamış R sport'a.
ulan daha 30 yaşındasın , ne emekliliği.  Zoriç basketbol oynamaya devam edicek Kaun emekli olucak , şaka gibi.

http://www.championat.com/basketball/news-2164535-aleksandr-kaun-objavil-o-zavershenii-karery.html

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #16131 : 08 Haziran 2015, 22:57:19 »
bence de iyidir. :)

Valla sizi bilmem ama bu seneki rotasyon gayet iyi bir rotasyondu.  Avrupa'da sagolsunlar cok sey basardilar.  Eger Hickman'in sakatligi olmasa, cok daha iyisini de basarirlardi.  Ne idugu belirsiz bir rotasyona on defa tercih ederim.  Belki tek bir duzeltme yapilabilirdi bu seneki rotasyonda: o da Bogdanovic.  Bu sene hic randiman vermedi.  Seneye ayni performansi gosterirse, ilk yarida gonderilmesi gerekir. 

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #16132 : 08 Haziran 2015, 23:02:52 »
Zonebasket de Kemal Abi basket takımıyla ilgili birşeyler yazmış mutlaka okumalısınız

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #16133 : 08 Haziran 2015, 23:13:03 »
Fenerbahce Kaptani'nin gece hayati nedeniyle kadro disi kalmadigi bir ortamda, Avrupa'nin en iyi skorerlerinden birini tek kalemde silmek hakkaniyete ve mantiga sigmaz. 

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #16134 : 08 Haziran 2015, 23:29:41 »
Fenerbahce Kaptani'nin gece hayati nedeniyle kadro disi kalmadigi bir ortamda, Avrupa'nin en iyi skorerlerinden birini tek kalemde silmek hakkaniyete ve mantiga sigmaz. 
Abi sanmıyorum gönderileceğini ama Weems i istiosak oyle bı olasılık var gıbı düşünüyorum

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #16135 : 08 Haziran 2015, 23:32:37 »
Abi sanmıyorum gönderileceğini ama Weems i istiosak oyle bı olasılık var gıbı düşünüyorum

Goudelock, NBA'e gitmek mi istiyor acaba?  Gerci ona kizmak mumkun degil zira artik Avrupa'ya on gomlek buyuk gelen bir oyuncu.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2015, 23:32:52 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #16136 : 08 Haziran 2015, 23:37:53 »
Goudelock, NBA'e gitmek mi istiyor acaba?  Gerci ona kizmak mumkun degil zira artik Avrupa'ya on gomlek buyuk gelen bir oyuncu.
Bilmiorm abi de gıderse bile buy out odemek zorunda ama bizim gordugumuz kadarıyla burda olmaktan dolayı mutluydu.Olmadı Obra reis bi kulaklarını çeksin tatlıya bağlasın bu işi😉

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #16137 : 09 Haziran 2015, 00:08:00 »
Ben de çok beğeniyorum ama abartıyorsun abi 😊 Avrupa'daki oyunculara göre on Gömlek büyük evet ama sadece şut konusunda tutturamayınca aklı başka şeylere gidince de hiç çekilmiyor o ayrı 😊 Gou hani 3 4 yaşında Okumayı söken çocuklar olur ya çok yeteneklidirler sevilirler falan Avrupa basketbolunun yetenekli küçük çocuğu o daha savunma çok çok öğrenecek mental eksikliği çok karar verme konusunda vs yani çoooook eksiği var daha büyüyecek gelişecek abisi 😊 Bogdan da daha çocuk Diğerlerinin yanında ama Bogdan daha komple bir oyuncu formsuz da olsa bu aralar.. EL'de Smith'i falan Weems'i kolay değildir öyle savunmak bu adam en kilit adamdı EL başarısında 😉 ama daha bebek onlar Spa dia Sergio falan da bi cacık değildi ilk zamanlarında hatta bir Bogdan bile değillerdi bak şimdi on tane Gou Bogdan çıkar onlardan sallasak

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #16138 : 09 Haziran 2015, 00:11:44 »
Zisis, Hickman ve Zoric haricinde kadro korunsun.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #16139 : 09 Haziran 2015, 01:20:56 »
Ben de çok beğeniyorum ama abartıyorsun abi 😊 Avrupa'daki oyunculara göre on Gömlek büyük evet ama sadece şut konusunda tutturamayınca aklı başka şeylere gidince de hiç çekilmiyor o ayrı 😊 Gou hani 3 4 yaşında Okumayı söken çocuklar olur ya çok yeteneklidirler sevilirler falan Avrupa basketbolunun yetenekli küçük çocuğu o daha savunma çok çok öğrenecek mental eksikliği çok karar verme konusunda vs yani çoooook eksiği var daha büyüyecek gelişecek abisi 😊 Bogdan da daha çocuk Diğerlerinin yanında ama Bogdan daha komple bir oyuncu formsuz da olsa bu aralar.. EL'de Smith'i falan Weems'i kolay değildir öyle savunmak bu adam en kilit adamdı EL başarısında 😉 ama daha bebek onlar Spa dia Sergio falan da bi cacık değildi ilk zamanlarında hatta bir Bogdan bile değillerdi bak şimdi on tane Gou Bogdan çıkar onlardan sallasak

Abarti olabilir ama suna inan ki, su taraftarin Emir ve Bogdan'i abartmasinin onda biri kadar bile abartmiyorum.  Bogda iyi yolda ama dur bakalim.  Bu sene beklentilerin altinda kaldi.  Hucumlarindaki cesitlilik acisindan yapabildiklerini hayli gelistirmesi lazim.   

Goudelock'a gelince, tutturamayinca diye bir sey yok: Euroleague istatistikleri ortada.  Yuzdeleri inanilmaz.  Onu da gectim, oyun sikistiginda devreye girip, skor yaratma acisindan Avrupa'nin belki de en iyisiydi.  Gayet dogru bir yolda ilerliyor.  Ote yandan, nihayetinde Amerikali bir oyuncu.  Illa ki memleketine donme hedefi vardir.  O noktada da yapacak fazla bir sey yok. 
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2015, 01:21:53 Gönderen: Besim »