Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970546 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16155 : 09 Haziran 2015, 15:26:27 »
calathes-sloukas-kenan
bogdan-melih
kuric -preldziç
thompkins-vesely
dunston-semih-oğuz

böyle bir kadro kurulursa güç kaybederiz etmeyiz onu bilemem ama bu kadro da f4'e kalacak güçte , kurulması da geyet mümkün.
ben dunston efes le , trey de real ile anlaştı diye biliyordum , henüz resmileşmemiş , devreye girip koparmak lazım.

Çevrimdışı İbrahim Awwad

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16156 : 09 Haziran 2015, 15:48:03 »
Hines>Oly
Brown>Efes
Calathes-Vezenkov-Datome>Barca

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #16157 : 09 Haziran 2015, 16:18:30 »
calathes-sloukas-kenan
bogdan-melih
kuric -preldziç
thompkins-vesely
dunston-semih-oğuz

böyle bir kadro kurulursa güç kaybederiz etmeyiz onu bilemem ama bu kadro da f4'e kalacak güçte , kurulması da geyet mümkün.
ben dunston efes le , trey de real ile anlaştı diye biliyordum , henüz resmileşmemiş , devreye girip koparmak lazım.

İki numara bölgesi zayıf kalır.Bogdan bu sene çok istikrarsız maçlar oynadı.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16158 : 09 Haziran 2015, 16:49:38 »
İki numara bölgesi zayıf kalır.Bogdan bu sene çok istikrarsız maçlar oynadı.

hem sloukas hem de kuric 2 numara oynayabilen oyuncular.
kuric'in pozisyonu sg/sf.

4 no rotasyonu zayif aslinda ama yapacak birsey yok, yerli 4 numara yok yabanciyi da sinirdan dolayi alamiyorsun.

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #16159 : 09 Haziran 2015, 17:22:07 »
hem sloukas hem de kuric 2 numara oynayabilen oyuncular.
kuric'in pozisyonu sg/sf.

4 no rotasyonu zayif aslinda ama yapacak birsey yok, yerli 4 numara yok yabanciyi da sinirdan dolayi alamiyorsun.
Samet Geyik bence orada iş görebilir. Eğer uygun bir rakam isterse kadro derinliği açısından iş görür.

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
« Yanıtla #16160 : 09 Haziran 2015, 17:47:01 »
Bütçe konusunda sıkıntı yaşanmaz umarım, takımda F4 sonrası olan düşüşün biraz da ülker olaylarıyla alakalı kaygılara bağlı olduğu aşikar. Bir an önce bu durum çözülmeli.
Transfere gelirsek de Zisis özellikle Maccabi serisinin kahramanıydı ama istikrar açısından yeterli olmadı bana kalırsa. Hickman'ın ne zaman döneceği de meçhul. Bu nedenle 2 guard alınmasında yarar görüyorum. Sakatlık da bu işin bir parçası ve gerekli önlemler baştan alınmalı.
Bjelica giderse şayet Thompkins veya Datome gelir. Buna ek olarak eğer koç sıcak bakarsa Hidayet'in gelmeye istekli olduğunu sanıyorum. 3 numara için de elimizi güçlendirir. Bjelica gidecek olursa dış şut istikrarlı bir şutör almak daha mantıklı, 1 numarayı oyun kurmakta daha efektif kullanacağımızı sanıyorum.
Pivot pozisyonunda Zoric kesin gidici görünüyor, Hidayet gelirse Vesely tamamen 5 gibi düşünülerek Oğuz veya Semih'ten birisi ayrılabilir. Gönlümden Freeland geçiyor ama Semih giderse Dunston gelmeli, Oğuz giderse orta mesafesi de olan bir pivot bulmalıyız.
Goudelock’ın ayrılacağını düşünmüyorum, kafasında NBA varsa buna da bir an önce karar vermeli, yine transfer sezonunun sonuna kadar bekleyip sıkıntı yaşamamalıyız.
İçimden şu kadro geçiyor:
Calathes-Aaron Jackson-Kenan
Goudelock-Melih
Bogdan-Emir
Bjelica( Thompkins )-Hidayet
Vesely-Semih-Freeland

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #16161 : 09 Haziran 2015, 19:11:54 »
Calathes-granger-kenan
Goudelock(kuric)-bogdan-melih
Weems-emir-serhat
Bjelica(thompkins)-vesely-hido
Dunston(marjanovic)-semih-oguz

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #16162 : 09 Haziran 2015, 19:35:58 »
bilmiyorum.

Goudelock'a uyguladigin standartlari Emir'e uygularsan, sana gore dunyanin en kotu sahsiyeti olmasi lazim.  Dikkat et, ben demiyorum.  Senin standartlarindan bahsediyorum. 

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #16163 : 09 Haziran 2015, 20:00:39 »
hickman ve zisis ikisi birden ayrılmaz bence. hickman top 16 dan önce oynamaya başlayacaksa zisis-hickman-kenan ağlatmaz beni mevcut bütçeye göre

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #16164 : 09 Haziran 2015, 20:08:45 »
hickman gitmemeli bence... biraz amatör duygusal bi düşünce ama adam bizim için sakatlandı hadi git sen denmez bence denmemeli.. onun haricinde sürekli kadrolar yazmak artık bana iyiden iiye sacma gelmeye basladı... cünkü kadro yazıyoruz. temelden adamlarla ilgili sıkıntı cıkıyor hooop kadrolar bastan:/

yazılan kadrolara ithafen ben sloukasın gelecegini sanmıyorum ilk haberlere kanıp ben de yapmıstım onlu bir kadro ama dısarda bırakmak lazım.. uzun secimi de bjelicaya baglı ve o da ağustosa kadar pek karar vermeyecek sanırım bizim iş ağustosa kalır net... bakalım zaman neler göstercek:/

ama türk iskeletinde yapılanma sart baslangıc olarak... cünkü yabancıları türk iskeletimize oturtmamız sart!! hele ki su son olan lig faciasından sonra bu cok net bir sekilde ortaya cıktı. bakalım oguz semih serhat hidayet neler olacak o kesimde...
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #16165 : 09 Haziran 2015, 20:12:48 »
koçun alternatifi olsa ilk vazgeçeceği isim semih olur takımda verdiği süreden tavırlarından çok açık

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #16166 : 09 Haziran 2015, 20:19:27 »
koçun alternatifi olsa ilk vazgeçeceği isim semih olur takımda verdiği süreden tavırlarından çok açık

alternatifsiz olması semihi bu hale getiriyor ya zaten... yoksa hatırla avrupada ligde nba öncesi performansları.. adamın amacı vardı saldırdı. doydu simdi gel keyfim gel. Tipik Türk işte... ............ .......... ne diyim...
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16167 : 09 Haziran 2015, 20:24:20 »
Goudelock'a uyguladigin standartlari Emir'e uygularsan, sana gore dunyanin en kotu sahsiyeti olmasi lazim.  Dikkat et, ben demiyorum.  Senin standartlarindan bahsediyorum.

evet benim standartlarima gore kaybettigimiz cok onemli bir macdan sonra barda eglenen oyuncu kotu sahsiyetdir.
emir boyle bir sey yapmis mi yapmamis mi bilmiyorum , haberim yok.
eger yapmissa onun hakkinda da ayni fikirdeyim, sahislar onemli degil, prensipler onemli.

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16168 : 09 Haziran 2015, 23:12:07 »
Gou'yu çok seviyorum ama Obra'yı tanıyorsam KSK serisinin faturasını birilerine keser. Gece hayatı muhabbetinden dolayı da en büyük aday Gou. Kaldı ki NBA çıkışı vs adamın zaten gitme opsiyonu da var.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #16169 : 09 Haziran 2015, 23:20:15 »
evet benim standartlarima gore kaybettigimiz cok onemli bir macdan sonra barda eglenen oyuncu kotu sahsiyetdir.
emir boyle bir sey yapmis mi yapmamis mi bilmiyorum , haberim yok.
eger yapmissa onun hakkinda da ayni fikirdeyim, sahislar onemli degil, prensipler onemli.
katılıyorum.