Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970480 defa)

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16185 : 11 Haziran 2015, 02:44:20 »
Sanırım yine revizyona gidiyoruz her sene olduğu gibi,

Yazılan çizilen konuşulanlara göre anladığım zisis goudelock serhat bjelica zoric semih e veda ediyoruz. Hickmanında kalacağını varsayarsak(aralık-ocakta döner deniyo) artık elit bi oyun kurucu alma zamanımız geldi geçiyo.
 Teodosic çok fazla konuşuluyo ama ben niyeyse hiç ihtimal vermiyorum o ihtimale, calathes sanki daha olası. ( bilgisayar oyunu misali elimde olsa tercihim tabiki milos olurdu :)) kuric dedikoduları yayılmıştı bikaç gün önce ama açıkcası ben yine elimde olsa james andersonu isterdim.
Bogi yi asıl yeri olan sg çekeriz bu sayede.
 Bjelica giderse oyun planımızda değişecektir, şutu olan bi pf almak iyi olur sanırım.açıkcası ben hep d.brown veya t.thompkins 2lisinden birini hayal ediyodum. Ama brown u efes bitirdi , sanırım realde treyi bitirmek üzere.
Calathes gelirse bi şekilde ayakları çabuk mobil bi uzun almak gerekli olacaktır, ordada çare sanırım randolph olsa gerek.
1ay önce f4 yapan takım bayagı bayagı dagılıyo gibi. :( Nasıl günler bizi bekliyo hiç kestiremiyo insan. En büyük güvencemiz sanırım obradovic-gherardini ikilisi muhakkak yeni çözümler üretecektir. Tahminimce 2haftaya bazı şeyler iyice netleşecektir. Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim :)
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2015, 02:45:13 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #16186 : 11 Haziran 2015, 03:07:25 »
Goudelock'un değeri aynı seneye anlaşılacak. Bogdan düşündüğünüz oyuncu değil.

Fenerbahçe'nın alması gereken yeni underdog oyuncu söylüyorum; Tony Mitchell. Geçen sene Gou'yu tavsiye ettim bu sene Mitchell i istiyorum.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #16187 : 11 Haziran 2015, 04:21:52 »
Besim'in Emir'e, Utkan'ın Bogdan'a karşı olan önyargısı karşısında Umut'a sığınıyorum, ne diyebilirim başka. Hepsi bizim oyuncumuzdur, bizim kardeşimizdir, canımız ciğerimizdir.

Ayrımcılık yapmayalım ..
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2015, 04:23:30 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #16188 : 11 Haziran 2015, 05:14:47 »
Besim'in Emir'e, Utkan'ın Bogdan'a karşı olan önyargısı karşısında Umut'a sığınıyorum, ne diyebilirim başka. Hepsi bizim oyuncumuzdur, bizim kardeşimizdir, canımız ciğerimizdir.

Ayrımcılık yapmayalım ..

Sevgili Kemal, tam aksine, bu forumun gordugu en buyuk ayrimciliga karsi mucadele veren iki isimiz.  Goudelock'in bu takima geldigi gunden beri tabi oldugu ayrimciligin benzerini ben hic gormedim, isitmedim.  Goren, isiten varsa lutfen soylesin.  Genelde kotu bir performans ortaya koyan diger oyuncular "bulunmaz Hint kumasi" gibi ovulurken, Avrupa'nin en iyilerinden biri olan Goudelock'in surekli elestirilmesi ciddi bir cifte standart ile karsi karsiya oldugumuzu gosterdi.  Belki de bunun yol actigi hassasiyet ile bazi oyuncularimiza karsi acimasiz hareket etmis olabilirim ama genelde, iyi olduklarinda iyi demekten de kacinmadigimi dusunuyorum. 

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #16189 : 11 Haziran 2015, 05:40:07 »
Besim, ne zamandır karşılıklı sohbete giremedik biraz sana sataşayım da işin bahanesi olsun dedim. Yoksa Amerikalı oyuncuların doğasında olan bir şeyin Goudelock'da da olması yadırganmamalı. Yaptığı hatadır, iş değildir ama bizim kültürümüze göre bu böyledir. Goudelock eğer giderse sırf bu olay yüzünden gideceğine zaten inanmıyorum.

İşin maddi boyutu ve farklı yapılanmaya gitme isteği daha önplanda olur.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #16190 : 11 Haziran 2015, 06:30:38 »
Besim, ne zamandır karşılıklı sohbete giremedik biraz sana sataşayım da işin bahanesi olsun dedim. Yoksa Amerikalı oyuncuların doğasında olan bir şeyin Goudelock'da da olması yadırganmamalı. Yaptığı hatadır, iş değildir ama bizim kültürümüze göre bu böyledir. Goudelock eğer giderse sırf bu olay yüzünden gideceğine zaten inanmıyorum.

İşin maddi boyutu ve farklı yapılanmaya gitme isteği daha önplanda olur.

Ben de zaten secim meydanina cikmis Osman Bolukbasi gibi ciddi bir propaganda yaptim :)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #16191 : 11 Haziran 2015, 06:36:10 »

Ayrımcılık yapmayalım ..
Valla abi, Utkan ne ayak, çözemedim ama Besim ildiğin yeni Fenerbahçe kurmayı. Statükonun son kalesi Emir'i takımdan yollayabilirse de amacına ulaşacak.

Utkan ise yeni düzen kendi adamları üstüne kurulsun istiyor benim anladığım. Bogdan'ı da ayrımcılığa karşı isyankar tutumları sebebiyle farklılaştırıp ötekileştirmeye çalışıyor. Nerede final serisinde Kızılyıldız'a 36 atan Bogdan? O kadar atacak ne vardı?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #16192 : 11 Haziran 2015, 07:20:14 »
Valla abi, Utkan ne ayak, çözemedim ama Besim ildiğin yeni Fenerbahçe kurmayı. Statükonun son kalesi Emir'i takımdan yollayabilirse de amacına ulaşacak.

Utkan ise yeni düzen kendi adamları üstüne kurulsun istiyor benim anladığım. Bogdan'ı da ayrımcılığa karşı isyankar tutumları sebebiyle farklılaştırıp ötekileştirmeye çalışıyor. Nerede final serisinde Kızılyıldız'a 36 atan Bogdan? O kadar atacak ne vardı?

Amacim, Kibris'taki statuko sonlanmadan once Emir'i yollamayi basarabilmek. 

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #16193 : 11 Haziran 2015, 09:07:47 »
Gou gidiyor mu gerçekten? :( Çok üzülürüm.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16194 : 11 Haziran 2015, 09:55:54 »
sanırım 1 temmuz ile 10 temmuz arasında isimler resmileşinceye kadar bayağı bir panik kavga gürültü olur.
hep beraber Dejavu yaşıyoruz burada , bu doğaldır bana göre dejavu yaşamaya da devam ederiz.
Geçen sene dalga geçilen bizim seviyemiz denilen Goudelock'ın gitme ihtimali üzerine bugün ortalık yıkılıyor , :)

olur da gider seneye de başka isimler ile başlarken de aynı mevzular büyük ihtimalle o isimler üzerinden döner..

cengiz
Askerden hoşgeldin  öncelikle geçmiş olsun ,
ya nerden biliyorsun milletin insan psikolojisinden anlamadığını ;) peki sen yeterince anlıyormusun :) 8)

Çevrimdışı aBouT

• Üye
  • Yer: İstanbul Gop
    • burakakkas
« Yanıtla #16195 : 11 Haziran 2015, 10:26:14 »
goudelock gibi şutoru daha bulamayız ayrıca bogdan gounun çeyreği bile etmez şutorluk konusunda . bu sene pek dıkkat çekmedı ama şut konusunda pek ıyı degıldı hatta berbattı . sg pozisyonuna cekersek bunları atamazsa bojan 2 olur  çok kufur yer taraftardan.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #16196 : 11 Haziran 2015, 11:00:08 »
Semih Nba'ya dönecek yazmış David Pick. Var mıdır doğruluk payı acaba?

ahahahah
güldüm okuyunca. ihtimal vermiyorum ben

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16197 : 11 Haziran 2015, 11:06:48 »
iyi haber cska artık eskisi kadar astronomik kontratlar önermeyecek oyunculara, rus parasının kursu sabit değilmiş.
vatutin türk takımları ile piyasada yarış içinde olmayacağız demiş.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16198 : 11 Haziran 2015, 11:08:06 »
miloş teodosiç.

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #16199 : 11 Haziran 2015, 11:56:03 »
miloş teodosiç.
Emin sen Rus piyasasına hakimsin. Ben dünkü açıklamayı Teonun gidişine yordum. Ama sen ordaki havayı en doğru yorumlayacak kişisin. Ne diyorsun bırakacaklar mı?