Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970383 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16485 : 19 Haziran 2015, 23:48:50 »
matt lojeski'nin 2016-2017 sezonu sonuna kadar sozlesmesi var oly ile, imkansiz o.

Ben bu yıl bitiyor diye tahmin etmiştim o zaman yerine NBA den atletik birini bulalım olmadı marko da olur

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16486 : 20 Haziran 2015, 00:02:08 »
bu kadrodan 10 kat daha zayif kadro az once sampiyon oldu
bizim bu seneki kadronun max ederi f8'di ama f4 yaptik.
kadro'yu koc ile birlikte dusunmek lazim.

sloukas'i zisis rolune ve yerine dusundum , sloukas zisis degisikligi kagit uzerinde +
radulija ve vesely pivot rotasyonu zoric-oguz-semih rotasyonunun cok cok onunde, yani pivot rotasyonu da +
gecen sezon bogdan'i 3 no olarak kullaniyorduk ve bence bogdan 3'de iyi degildi.
kalinic ile 3 no rotasyonu nicelik ve nitelik olarak gecen seneye gore +
1-3- 5 rotasyonunda guclenmis oluyoruz.
bjelica'nin yerini dolduramaz ama mitrovic-randolp rotasyonu kagit uzerinde iyi bence.
birtek 2 numara rotasyonu zayiflamis , gou'nun yeri kolay kolay dolmaz.
bence f4'u zorlayacak kadro.
yanlis anlama yok her fikir degerlidir.

Kaşıyaka hakemler itmese maç kazanamazdı buralarda...Seneye El yapsınlar görecem ben onları..Sloukas'ı dövsen zisis'in rolüne soyunmaz hele dixon'ın önünde...Adam kendini parlatmak istiyor...ayrıca organizasyonda da sıkıntı çekeriz...Bir kere nemanja'nın oyun aklı olmayacak...egemen'i yazmışsın ama KSK kimseye vermez...Vs vs..Bir tek Randolph'u isterim bu takımda

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #16487 : 20 Haziran 2015, 00:02:42 »
Udrih dixon kenan
Bogdan melih ricky
Lojeski emir
Hidayet vesely
Baynes dunston semih

Iyi bir yabancı 4 bulabilirsek veselyi 5 oynatıp dunstonu almayız.

Dunstan efes'e gitti hem de sudan ucuza

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16488 : 20 Haziran 2015, 00:08:22 »

Kaşıyaka hakemler itmese maç kazanamazdı buralarda...Seneye El yapsınlar görecem ben onları..Sloukas'ı dövsen zisis'in rolüne soyunmaz hele dixon'ın önünde...Adam kendini parlatmak istiyor...ayrıca organizasyonda da sıkıntı çekeriz...Bir kere nemanja'nın oyun aklı olmayacak...egemen'i yazmışsın ama KSK kimseye vermez...Vs vs..Bir tek Randolph'u isterim bu takımda

abi simdi egri oturalim duz konusalim, ksk hem bizden hem de efes'den daha iyi basketbol oynamadi mi ?
hakem diyorsun ama efes'le ilk 2 macda da hakemler efes'i ittiler ?
ksk'yi sevmiyorum efes'den de nefret ediyorum.
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2015, 00:08:51 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #16489 : 20 Haziran 2015, 00:17:56 »
Müsaadenizle söylemek istedim
Datome-Hidayet,Vesely destekli bile olsa tam fecaat olur.Zerre oluru yok şahsen.
Hidayet zaten 1000 i tamamlamadan dönmez gibi.İnat etmiş adam.
Aralık başlar Ocak gibi anca girer rotasyona.

Mart ayında Bjelica giderse onun bizdeki oyun tanımını,yapısını karşılayabilecek benim gördüğüm iki oyuncu var diye dillendirmiştim burada.
Thompkins i çok kötü kaçırdık.Randolph bakalım ZOC un aklında mı.E tabii farklı bir kurguda olabilir oyunda.O yapar en güzelini inşallah.

Datome - Randolph muazzam olur.3 e de ayrıca adam alınmaz.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #16490 : 20 Haziran 2015, 00:29:57 »
Dunstan efes'e gitti hem de sudan ucuza
O işin kesinleştiğini bilmiyordum abi daha imzalamadıysa hines da olur onun yerine veya randolph yada başka bir 4 alıp veselyi 5 e kaydırırız o da dunston la aynı işi görür hatta hücumda daha bile fazlasını

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16491 : 20 Haziran 2015, 00:32:08 »
O işin kesinleştiğini bilmiyordum abi daha imzalamadıysa hines da olur onun yerine veya randolph yada başka bir 4 alıp veselyi 5 e kaydırırız o da dunston la aynı işi görür hatta hücumda daha bile fazlasını

hines kontrat yeniledi 3 gun once cska ile.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #16492 : 20 Haziran 2015, 00:35:48 »
hines kontrat yeniledi 3 gun once cska ile.
Hayda bu ne ya kimse kalmamış piyasada

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #16493 : 20 Haziran 2015, 00:39:39 »
Bobby Dixon aLdik deniyor. Doğru mu?
BiLgisi oLan var mi? ArkadasLar

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16494 : 20 Haziran 2015, 00:40:07 »
Hayda bu ne ya kimse kalmamış piyasada

radulija var iste mis gibi , ben en cok hines'i istiyordum hines olmasa radulija diyordum.
adamin hic bir takimla dedikodusu gecmedi bence biz onu efes'le macimizi izlemeye geldiginde halletmisiz isini.
radulija olacak pivotumuz oyle hissediyorum.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #16495 : 20 Haziran 2015, 00:59:41 »
bu kadrodan 10 kat daha zayif kadro az once sampiyon oldu
bizim bu seneki kadronun max ederi f8'di ama f4 yaptik.
kadro'yu koc ile birlikte dusunmek lazim.

sloukas'i zisis rolune ve yerine dusundum , sloukas zisis degisikligi kagit uzerinde +
radulija ve vesely pivot rotasyonu zoric-oguz-semih rotasyonunun cok cok onunde, yani pivot rotasyonu da +
gecen sezon bogdan'i 3 no olarak kullaniyorduk ve bence bogdan 3'de iyi degildi.
kalinic ile 3 no rotasyonu nicelik ve nitelik olarak gecen seneye gore +
1-3- 5 rotasyonunda guclenmis oluyoruz.
bjelica'nin yerini dolduramaz ama mitrovic-randolp rotasyonu kagit uzerinde iyi bence.
birtek 2 numara rotasyonu zayiflamis , gou'nun yeri kolay kolay dolmaz.
bence f4'u zorlayacak kadro.
yanlis anlama yok her fikir degerlidir.

Yani iste 2 ve 3 numarada sikinti goruyorum.  Ozellikle, 2'de Goudelock'i cok arayacagiz.  Oyunun tikandigi anlarda, onun attigi ekstra sayilar bu seneki muazzam performansin esasli unsurlarindan biri idi.  Bogdanovic, o seviyede performans verebilecegini dusunmuyorum: zaten sistem adami olarak isleyecektir.   

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #16496 : 20 Haziran 2015, 01:01:39 »
abi simdi egri oturalim duz konusalim, ksk hem bizden hem de efes'den daha iyi basketbol oynamadi mi ?

Biz Fenerbahce gibi oynamadik.  Bunu es geciyoruz genelde.  Ne oldu da boyle oldu, orasi ayri bir mesele ama Karsiyaka, Final Four'a cikip, destan yazan takimi elemedi: 4 kisilik Galatasaray'a karsi dahi mucadele ortaya koymayan bir takimi eledi. 

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #16497 : 20 Haziran 2015, 11:18:39 »
Takım sil baştan oluyor. Yabancı oyuncu bulmakta sıkıntı yok ama yerli oyuncular ne olacak merak ediyorum. Semih de giderse elimizde yerli 5 kalmıyor. Tamam Semih yeterli katkıyı sağlayamadı belki ama yinede kenarda bir alternatifimiz vardı. Acaba NBA'den Zaza yada Furkan düşünülebilir mi?

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #16498 : 20 Haziran 2015, 12:54:18 »
Emin seni oynatmadılar ki iyi oynayasın..Adamlar vurdu kırdı faul çalınmadı..sürekli ellere vurdular top çalarken devam dendi...Dixon'ın yapmadığı pislik kalmadı, dirsekler çelmeler..hiç birini çalmadılar...Ufuk sahanın ortasından yönetti maçları...bir tane uyarı almadı...Ama efese karşı hakemlerin tavrı bayağı ilginçti..Dixon'ın diyeti diyorlar ama biraz ağır bir diyet oldu...

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #16499 : 20 Haziran 2015, 20:22:53 »
Emin seni oynatmadılar ki iyi oynayasın..Adamlar vurdu kırdı faul çalınmadı..sürekli ellere vurdular top çalarken devam dendi...Dixon'ın yapmadığı pislik kalmadı, dirsekler çelmeler..hiç birini çalmadılar...Ufuk sahanın ortasından yönetti maçları...bir tane uyarı almadı...Ama efese karşı hakemlerin tavrı bayağı ilginçti..Dixon'ın diyeti diyorlar ama biraz ağır bir diyet oldu...

Abi acıkcası ben de bu basarısızlıgı hakeme mal etmek istemiyorum. Bu sekilde yaparsak kendi hatalarımızı gözardı etmiş sucu baskasına atmıs oluruzz! suc bizim kafası nba ile karısan sporcular ve onları maca cekemeyen antrenör ve koclarda! seneye aynı hatalara dikkat edilmeli...

goodbye jules we never forget U!!