Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970540 defa)

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16770 : 22 Haziran 2015, 22:43:43 »
Bugrauskass
benim referansim ile buraya geldi.
ben kendisine kefilim. Aslında galatasaraylilar burada olmasını mantıklı bulmuyorum ben ama Buğra bi istisnadir.
avatar konsuunda rica etmissiniz sağolsun değiştirmiş.
çoğu fenerbahçeliden daha fazla Zeljko Obradovic i sever..
beni mahcup edecek bi söylemde bulunmaz.
Tabi benim sözüm diger üyeler için ne kadar geçerli ona laf edemem..
tavares iyidir alalaim
sloukas iyidir alalaim
anderson iyidir alalaim

Biz bu sene underrated oyunculardan kurulu bir takım yaratacağız. Top zoc da olacak. Sonsuz guvenim var
tek istediğim Antic gelmesin. Zoc moc dinlemem bende küfür ederim :) :)
Kadro kurulsun hemen peşine Berlin ucak biletini alacağız

Abi bi ricada bulunsam, final4 biletleri satışa çıktığında duyuru yapabilir misiniz forum yöneticileri olarak, ya da nerden takip edebilirim? Bu sene işlerimden dolayı gidemedim seneye o kupayı kaldırırken o salonda olmalıyım :) siz sanırım grupça sanırım bi 6 ay önceden falan almıştınız çünkü maç biletletinizi
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 22:46:32 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #16771 : 22 Haziran 2015, 23:06:08 »
Bugrauskass
ben kendisine kefilim. Aslında galatasaraylilar burada olmasını mantıklı bulmuyorum ben ama Buğra bi istisnadir.
tavares iyidir alalaim
sloukas iyidir alalaim
anderson iyidir alalaim

Biz bu sene underrated oyunculardan kurulu bir takım yaratacağız. Top zoc da olacak. Sonsuz guvenim var

Hatırlıyorum abi senin kefil olduğunu.
Gs lı olması şahsen benim için sorun değil.Nasıl Gs lı olduğu önemli.O kardeş de güzel Gs lı.
İstiyorsa Gs,Efes güzellemesi yapsın.Bizim içimizdekilerden zaten daha fazla yapmaz da...
Haddim olduğunca başka tepki de gelmeden atlamış bulundum ve rica ettik.Tabii ilkinde foto ortamı özelinde düşündü ama sağolsun ikincisinde değiştirdi.

Ayrıca Zoc u seviyosa,sevdiği kadar tanıyosa;seviyesinin artma ihtimalini ZOC un bildiği oyuncunun,onun elinde nasıl evrileceğini de bilir.
Tavares konusunda.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #16772 : 22 Haziran 2015, 23:11:50 »
Bugrauskass
tavares iyidir alalaim
sloukas iyidir alalaim
anderson iyidir alalaim

Hergün girip uçak bileti bakıyorum ..daha açılmamış..:)

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #16773 : 22 Haziran 2015, 23:28:53 »
Abi 2.20'lik adamın 10 ribaund alması ne kadar marifet bunu iyi düşünmek lazım.
Benim amacaım Tavares'i küçümsemek değil, ama bu sezon en az 15maçını izledim Eurocop- Lig.
Sırtı dönük oyunu yok. Hücum da kısıtlı. Top 8'Den sonra durdurmak çok zor olmaz top takımlar için bence.
Zaten bu noktada senin benim ne düşündüğümün pek önemi yok top Zoc'da.

Bekleyip görücez
Maalesef bende arkadaş gibi düşünüyorum. Bugün yazdığım kadroda Boban yazmıştım üretkenlik bakımından sırtı dönük olsun az da olsa orta mesafe olsun daha fazla üretkenlik sunardı bize içeriden. Nba yapmazsa zorlansın isterdim.

Arkadaşlar elimizde teo, serrod, heurtel gibi guardlar olsaydı her türlü uzunu istediği yerde topla buluşturabilirdik ama elimizde muhtemelen sloukas, dixon veya calathes gibi isimler olacak bunlar ile oynayabilirsek ikili oyun oynayacağız, oynayamazsak oyun akışında ters eşleşmeler ve içeriden üretkenlik kovalayacağız bu üretkenlik bizim oyun içi yerleşmemizi üst seviyeye çıkaracak. Ayrıca bjelica gibi oyunu açan bir oyuncumuzda olmayabilir bu yüzden içeriden oynayacağımız sırtı dönük oyunlar bizim için elzem.

Tavares potaya yakın yerde istediği gibi ikili oyun sonunda aldığı zaman iyi bitirici ama rakip her zaman buna müsaade etmez biraz uzakta aldığı zaman arkasında kendisini savunamayacak biri olsa bile topu yere vurup sırtı dönük oynayacak biri değil. Tavares alınırsa yanına hücum olarak daha iyi biri daha alınmalı.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #16774 : 22 Haziran 2015, 23:45:41 »
Zoc herşeyin iyisini bilir ama tavares bende ? çok uzun ama çokta ince kalınlaşması lazım.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 23:46:20 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #16775 : 22 Haziran 2015, 23:56:07 »
Zoc & Misko barış anlaşması imzaladı mı ? Olayın aslını forumdan birileri biliyorsa aydınlatabilir mi ?

Hayir, oyle bir sey yok diye biliyorum.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #16776 : 23 Haziran 2015, 00:14:24 »
@ismailsenol: Kostas Sloukas'ın menajeriyle Olimpiakos yönetiminin bugünkü görüşmesi olumlu geçti. Yarın bir görüşme daha olacak.

İsmail şenol yine bombayı bıraktı orta yere, guard transferinde hiç yüzümüz gülmeyecek mi?
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı İbrahim Awwad

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16777 : 23 Haziran 2015, 00:18:53 »
Sloukas da yattı. Bakalım kimi alacağız. Huertas kaldı boşta olan ve ya Diot. 10 senedir 1 tane star oyun kurucuya sahip olamadık. En iyi koç en iyi menajeri getiriyoruz bütçe de veriliyor ancak nasıl bir cenabetlik ise olmuyor.

Ben şuna anlam veremiyorum. Eğer bizim takım Granger-Brown-Dunston transferi yapsaydı bütün taraftar mest olmuştu. Niye biz değil de Efes yapıyor bu transferleri?
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2015, 00:21:15 Gönderen: İbrahim Awwad »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16778 : 23 Haziran 2015, 00:53:39 »
Final 4 biletleri ekim gibi satışa çıkar
berline ucak bileti bi cok firmda var
 pegasus açmadi sadece. Thy var ama pahali
6 saat aktarmali ucuslar varm kiev aktarmali mesela 450 yl filan
ucuz yollu arayanlar ordan bakabilirler

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #16779 : 23 Haziran 2015, 01:00:44 »
Bizim butçenin geçen yıldan çok aşağı bir rakamda olduğuna ınanmıyorum,oyle olsa Zoc kalmazdı zaten ama eldeki bazı oyuncuları yollamanın 2 açıklaması var;
1)Gerçekten bütçede azalma oldu,yüksek kontratlı oyuncuları yollamak zorunda kaldık ve onlardan gelen parayla transfer yapılacak.
2)Alınacak oyuncular gerçekten üst düzey ve yuksek fiyatlı olacakları için var olan bütçeyi birazda eldeki oyuncuları yollayarak yükseltme derdindeyiz.

Benim 2.seçenek daha çok aklıma yatıyo çunku Zoc kariyeri boyunca vasat veya düz oyuncularla çalışmadı bu saatten sonrada çalışmaz.
Cem abim şimdi yine bana kızacak beklentiyi yüksek tutuyorum diye ama napayım abi takımın başında Zoc,Menajer de Gherardını olunca insan ister istemez beklentiyi yükseltıyor.Ben hep en iyi oyuncuları bize yakıştırıyorum ve istiyorum.Zaten kim gelirse gelsin destek olacaz bu takıma ama hayal dunyamda hep Avrupanın en iyi takımlarından biri olmayı değil en iyisi olmayı ıstıyorum,eminim ki herkeste benim düşündüğüm gibi düşünüyordur😉😉
Bu arada Sayın Cem Ağrak bana ne kadar kızarsan kız veya ne soylersen soyle kabulumdur😉😉Tanışmamış olan abilerim,kardeşlerimde mutlaka kendisiyle tanışsın,maç günü uğurlu pizzacıda bir yemek yesin bence,kendisi Adam gibi Adamdır😉
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #16780 : 23 Haziran 2015, 01:16:24 »
Erdenay Güler : "Sloukas konusunda İ. Şenol'un verdiği bilgi yanlış. Yönetim tarafıyla yarın ilk kez görüşecek"

Erdenay yanlış diyorsa yanlıştır o bilgi.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #16781 : 23 Haziran 2015, 01:18:35 »
Erdenay Güler : "Sloukas konusunda İ. Şenol'un verdiği bilgi yanlış. Yönetim tarafıyla yarın ilk kez görüşecek"

Erdenay yanlış diyorsa yanlıştır o bilgi.
Abi bence Sloukas kolay kolay Oly den ayrılmaz,İsmail in verdiği bilgi yanlış olabilir ama dediğim gibi Oly den ayrılacağını düşünmüyorum

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #16782 : 23 Haziran 2015, 01:20:06 »
Valla bana da ayrılması zor gibi geliyor Sloukas'ın bekleyip görücez. Bence geçen seneden daha dirençli bir takım olucaz.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #16783 : 23 Haziran 2015, 01:21:46 »
Valla bana da ayrılması zor gibi geliyor Sloukas'ın bekleyip görücez. Bence geçen seneden daha dirençli bir takım olucaz.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

İşin garip tarafo Pana da Sloukası istiyo,acaba onlar Calathes den ümidi kesti diye mi böyle bir hamle yapmak istiyorlar

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #16784 : 23 Haziran 2015, 04:29:54 »
Daha öncede dediğim gibi Dixon hamlesi içime sinmiyor.Umarım Sloukas gelir.Bu arada Dixon euroleague tecrübesine sahip bir oyuncu.Tanjevic döneminde gruptan çıkamadığımız sene Asvel forması giymişti.Bu sene değişim rüzgarı çok sert esiyor.Nedendir bilmiyorum Efes'in Birkan ile devam etmeyeceğini düşünüyorum.Emir'in yerine yerli olarak düşünülebilir.Oğuz Savaş giderse Semih Erden muhakkak kalmalı.Keşke Rice'ı alabilsek.