Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970480 defa)

0 Üye ve 64 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #18210 : 25 Temmuz 2015, 14:04:04 »
ü
abi duyduğuma göre semih kalmak istemiyormuş koç'un sürekli azarlamasından rahatsızmış tabi ne kadar doğru bilkmiyorum.

Semih takım arıyor..Gs işi ne alemde bilmiyorum

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #18211 : 25 Temmuz 2015, 14:04:45 »
Bucks cok izledigim bir takım degil.. yılda 2-3 kere izlerim max.
lasme dunston isteyen arkadasların bu adama sevinmesi gerekiyor bence.

Benim tuhafıma giden sey, alternetifin dorsey olması.
Yahu bu adam gecen sene bizim kapımıza kadar gelmedi mi ? adamı istemedik gitti.
simdi istiyoruz..

başkaları da vardır sırf o değil ama anlaşılabilir duruyor

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #18212 : 25 Temmuz 2015, 14:05:15 »
Udoh gibi atletik oyuncuların cem hocanın dediği gibi avrupada belli bir seviyede fark yaratacağı gerçek...
Datome-vesely-antic-udoh ve barış rotasyonu fena rotasyon değil..ama ben hala içimden hepimizin gönlünden gecen etkin bir 5 numara alamadigimizdan semihin kalmasından yana...
Onu bu sene kullanmak da hocanın isi...
Semih euro2015 de kesin oynayacak..ömer kadrodan çıktı..o yüzden Semih için turnuva çok önemli...obraya beni takımda tut mesajı vermeli

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi Semih senin kalmasını istediğin kadar takımda kalmayı istese fark yaratır gerçekten. :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #18213 : 25 Temmuz 2015, 14:14:03 »
bu arada ben saka saniyordum ama crvena zvezda gercekten Kalinic icin 1 mln bonservis istemis.
baskanlari covic sirp basinina soylemis, bide butceleri 5.5 olacakmis bu sene crvena'nin.
boban icin de 625 bin dolar cikis parasi almislar spurs'den.

kalinic'i ben cok seviyorum ama 1 milyon buyout nedir lan mal mi bunlar , dubljevic icin bile insan iki kez dusunur o parayi vereyim mi vermiyeyim mi diye.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #18214 : 25 Temmuz 2015, 14:26:50 »
Semih takım arıyor..Gs işi ne alemde bilmiyorum
abi bnm duyduğum koç kalabilir demiş ama semih koç'un maç içi hareketlerinden rahatsız olduğu için kalmak istememiş.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #18215 : 25 Temmuz 2015, 14:49:14 »
abi bnm duyduğum koç kalabilir demiş ama semih koç'un maç içi hareketlerinden rahatsız olduğu için kalmak istememiş.

sezon boyunca vardı o zaten...bilmiyorum ama giderse hata yapar Semih...Nba falan da hikaye artık fener'den iyisini bulamaz

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18216 : 25 Temmuz 2015, 15:03:46 »
Şu adı geçen 3 ismi Olimpiacos /Cska / Barcelona gibi takimlsr transfer etmek isteseydi hem bu forumda hemde twitterda o kulüplerin muazzam iş yaptıkları, inanılmaz Biz vizyonlari olduğu konuşulur hatta biz niye almıyoruz diye küfürler edilirdi .... bu da işin ayrı boyutu

Kalinic için 900 k usd vermisiz. 3 eşit taksitte onlar 1 milyon usd peşin istemişler. Diğer bir forumda bi sirp yazmış. 
Kalinici çok severim ama bu buyout çok yüksek,  geteksiz fazla yüksek. 
Tamam otuncu maaş olarak düşük alacak benim bildiğim  ( 500 k /600 k/700 k euro ) kendisine verilecek ücret. . Bu rakamlar çok iyi ama buyout için konuşulan rakamlar gereksiz yüksek olacak gibi duruyor.
Hayırlısı olsun ne diyelim

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #18217 : 25 Temmuz 2015, 15:12:44 »
sezon boyunca vardı o zaten...bilmiyorum ama giderse hata yapar Semih...Nba falan da hikaye artık fener'den iyisini bulamaz
semihin kafa yapısı bizim bildiğimiz basketbolcu kafasından farklı abi o yüzden ne yaparsa yapsın şaşırmam.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #18218 : 25 Temmuz 2015, 15:16:09 »
Sloukas-Kenan-Dixon
Bogdan-Melih-Hickman
Kalinic
Datome-Barış
Vesely-Antic-Udoh

Görüntü böyle ve Hido olmayacaksa Bogdan gene 3 numaradan, Hickman dönene kadar da Sloukas 2'den süre alacak demektir. Bir de tabii lig için kadro nasıl şekillenecek? Dışarıda kalmaya en yakın iki aday an itibariyle mecburiyetten Hickman ve Antic herhalde. Ömer ve Berk'le takviyelenir sanırım o zaman kadro.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18219 : 25 Temmuz 2015, 15:19:06 »
Şu adı geçen 3 ismi Olimpiacos /Cska / Barcelona gibi takimlsr transfer etmek isteseydi hem bu forumda hemde twitterda o kulüplerin muazzam iş yaptıkları, inanılmaz Biz vizyonlari olduğu konuşulur hatta biz niye almıyoruz diye küfürler edilirdi .... bu da işin ayrı boyutu

Kesinlikle öyle bir şey demezdim kendi adıma. Strawbery Oli'ye transfer oldu, Arroyo, Perper Barca'ya.
Ne müthiş, muazzam işler mi yapmış oldular şimdi bu takımlar Cem. Bu takımların her yaptığı hamle doğru mu?
Perper bize gelse kaç kişi mesut olurdu burada?
Ben bu adı geçen isimleri hiç tanımıyorum. Yazılanlara göre az paraya geleceklerini de sanmıyorum.
İnşallah senin dediklerin doğru çıkar.
Hala Gou'nun yeri dolmadı takımda. Savunmamız çok berbat değildi ki geçen sene, her aldığımız yada alacağımız adamın savunma yönünün sertliğinden bahsediliyor. Hücumda kilitlenirsek ne olacak. Gou'nun patlayıcılığına sahip kimse yok şu an.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #18220 : 25 Temmuz 2015, 15:22:12 »
Bana sanki serhat takımda tutulacakmış gibi geliyo hem devam eden sözleşmesi var hemde sanırım 500bin € gibi bi yıllık maaşı var oyuncuda bu maaşı bırakıp baska takıma gider mi açıkcası bilmiyorum. Gerçi ligde kenardan gelip 7-8 dk bile süre alsa katkı verebilse yeterli olacaktır ama yerli katkımız ve rotasyonumuz o kadar dar ki tüm yük 5-6 yabancı oyuncuya biniyo.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18221 : 25 Temmuz 2015, 15:28:55 »
Kesinlikle öyle bir şey demezdim kendi adıma. Strawbery Oli'ye transfer oldu, Arroyo, Perper Barca'ya.
Ne müthiş, muazzam işler mi yapmış oldular şimdi bu takımlar Cem. Bu takımların her yaptığı hamle doğru mu?
Ben bu adı geçen isimleri hiç tanımıyorum. Yazılanlara göre az paraya geleceklerini de sanmıyorum.
Hala Gou'nun yeri dolmadı takımda. Savunmamız çok berbat değildi ki geçen sene, her aldığımız yada alacağımız adamın savunma yönünün sertliğinden bahsediliyor. Hücumda kilitlenirsek ne olacak. Gou'nun patlayıcılığına sahip kimse yok şu an.
ilhan dostum
dj i aldığı için olimpiacos a övgüler döküldü twitterda..
ben misal diye örnek verdim perper ile konunun alakası yok ki.
mevzu herkesin sevdiği o meşhur "zenci atlet "oyuncu konusu...
Gou nun 1 e 1 oyuncu özellikleri olan bi oyuncu almayacak hoca
yeri dolar mi dolmaz mi onu takim parkeye çıktıktan sonra görürüz. Su anda kağıt üzerinde konusuyoruz hepimiz.
Ne oynayacağız ne yapacağız takım ortaya çıkıp sonra maçlar başlayınca görürüz
goudelcok a da burada çok laf edildi unutmadik değerli dostum

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #18222 : 25 Temmuz 2015, 15:34:30 »

hücumda geçen sezonun çok altında değiliz ama savunmada daha sert, rakibin üzerine bela olacağımız kesin...Boby, Datome ve BB..Üstüne Sloukas ve ricky...Belki Nemanja'nın üstünden oynadığımız hücum setlerimiz olmaz ama bu takım da öyle çok zorlanmaz hücumda...Artı Vesely ve gelecek pivotu unutmayalım..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18223 : 25 Temmuz 2015, 15:38:16 »
Dixon kardeşimizi bu kadar görmemezlikten gelmeyin ...

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #18224 : 25 Temmuz 2015, 16:01:27 »
Sloukas Dixon Kenan
Bogdan Melih Hickman
K-Pap Hido
Datome Antic Barış
Vesely Udoh Semih

Şöyle bir şey olursa ocak ayına doğru Hido da gelirse kadro çok çok iyi olur ancak Semihin kalacağını düşünmüyorum.Hido umarım gelir.Kpap keşke gelse koç aklına girse de ikna etse.Kpap+İsmi geçen uzunlardan birinin alınması ile gayet güzel takım oluruz transfer sezonunu güzel noktalamış oluruz.Kalinice hiç sıcak bakamıyorum Kızılyıldız çok para istiyor.