Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970528 defa)

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19335 : 01 Kasım 2015, 11:16:13 »
Omer Onan;

- Transfer konusunda herhangi bir girişimimiz yok. Furkan Aldemir iddiaları var ancak biz başka bir takımla anlaştığını duyuyoruz. Bir transfer çalışması içinde değiliz. Bütçemiz belli ve bunda kalmalıyız.

Ozet gecersek, transfer yok... Furkan Dacka da .....

Sonucta patron Obra, o boyle olacak dediyse olacaktir, yapacak birsey yok..... Ama iyi bakmak lazim bu aciklamaya; demekki gencler de umut var ki, yeni adam arayisinda degil...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19336 : 01 Kasım 2015, 12:35:10 »
Obradovic gibi bir hocanın Furkan gibi bir kabiliyet yoksunu oyuncu için Ömer i feda etmeyeceğini biliyordum. Ömer Onan ın açıklamaları yüreğime su serpti...

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #19337 : 01 Kasım 2015, 12:38:45 »
Omer Onan;

Furkan Aldemir iddiaları var ancak biz başka bir takımla anlaştığını duyuyoruz.

Bir şey bildiğim yok da Ömer Onan aynı cümleyi Dixon için de kullanmıştı yazın başında .

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #19338 : 01 Kasım 2015, 15:44:16 »
Valla sene basinda istedigim oyunculardan biri de Samet Geyik ti .... aslinda dacka da artik sure bulmasi imkansiz .... biz alip denesek derdim ama kesin linc edilirim burada ....

Neden se oyun sirasindaki hirsindan, yada devamli savasmasindan .... bir sekilde sempatim var samete ....

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19339 : 01 Kasım 2015, 15:47:39 »
Furkan için konuşulan rakamlar NBA de tutunamamış doğru düzgün faul yüzdesi bile olmayan bir uzun için son derece abartılı..Semih'e bile teklif edilen rakamların iki katının Furkan için verileceğini sanmıyorum..Eğer  gelirse pota altı savunmasına ve rebount lara önemli katkı verebilir..Gelmezse de benim için sorun yok..Ben hata yapsa da Ömer'in gelişimini seyretmekten memnunum..

Kenan'ın kiralık gönderilmesini hala kabul edemesem de Obra reisin bilgisinden şüphe etmediğimden inşallah gelişimini sağlar ve seneye iyi bir şekilde döner..Benim gördüğüm savunmanın dengesini bozacak iyi penetre edip bitirebilen oyuncu eksikliğini hissediyoruz..Savunmada da eğer tüm takım real maçındaki gibi konsantre olursa başarılı oluruz yoksa her maç zorlanabiliriz..

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #19340 : 01 Kasım 2015, 16:23:21 »
Furkan Aldemir kaçırılmayacak kadar önemli bir fırsattır. EL için eli yüzü düzgün doğru düzgün yerli pivot yokken hele. Ömer Onan'ın bu saçma sapan açıklamalarını kabullenemiyorum.
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2015, 16:23:28 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #19341 : 01 Kasım 2015, 17:50:53 »
Bu olayın allah korusun sakatlığı var rotasyonu var..bir tane yerli uzun takımdaki dengeleri rotasyonu sorunsuz hale getirecektir..hoca ömer faruk a yine süre verir üstüne titrer..furkan gerekli diye düşünüyorum

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #19342 : 01 Kasım 2015, 20:06:11 »
Furkan, savunmada 7-8 bekleyip her maç min 7, hucumda da 3-4 bekleyip min 3 alabileceğin bir oyuncu.
Semih ise savunmada hucumda potansiyeli 9 olup 1-9 arası şansına bağlı performans alabileceğin bir oyuncu.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #19343 : 02 Kasım 2015, 01:05:12 »
yerli 5 numara adayları kimler olabilir ?
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2015, 01:10:26 Gönderen: fundamental »

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #19344 : 02 Kasım 2015, 04:02:54 »

Valla sene basinda istedigim oyunculardan biri de Samet Geyik ti .... aslinda dacka da artik sure bulmasi imkansiz .... biz alip denesek derdim ama kesin linc edilirim burada ....

Neden se oyun sirasindaki hirsindan, yada devamli savasmasindan .... bir sekilde sempatim var samete ....

Kim neden linç etsin sizi bu söyleminizden, belki haddim değil ancak bu söyleminizden dolayı linç edileceğiniz bi platformda olduğunuzu düşünüyorsanız, bence hiç yazmamalısınız burda..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #19345 : 02 Kasım 2015, 07:50:16 »
Kim neden linç etsin sizi bu söyleminizden, belki haddim değil ancak bu söyleminizden dolayı linç edileceğiniz bi platformda olduğunuzu düşünüyorsanız, bence hiç yazmamalısınız burda..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tavsiyeni dikkate alirim

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #19346 : 02 Kasım 2015, 19:49:52 »
Al işte gs deplasmani antic sakat..o ortamda 17 yaşındaki ömer i mi atacaz ortaya?

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #19347 : 02 Kasım 2015, 21:42:32 »
furkan a nasıl ihtiyacımız olduğunu herkes görmüştür heralde.
Çeyrekte 13 hucüm reb verdik.

Bütçemiz yoksa da yazık kaliniçe verilen buy out
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #19348 : 02 Kasım 2015, 22:01:31 »
Furkan'ı gram sevmem, oyun stilini de beğendiğim söylenemez. Hiç istemezdim gelmesini ama bugünden sonra acaba mı demeye başladım açıkçası

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #19349 : 03 Kasım 2015, 08:42:22 »
bize furkan gibi rebci bir uzun sart..ozellikle hucum rebi ceken bir uzun furkan...
cunku antic yokken problem buyuk oluyor...

bu bize gerekirse antic'i kenarda bırakarak bir kısa skorer almamızı da saglar...ve bence almalıyız bir amerikalı kısa..

yani ligde ; sloukas-bogdan-amerikalı kısa (hickman)-datome-vesely ve udoh 6 lısı ile oynarız..bununun ustune --- dixon-melih-barıs-furkan-berk-omer faruk yetecektir...
7.degisen yabancı adam hickman olabilir...

kalinic ve antic 8 ve 9 olur...