Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970279 defa)

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19410 : 21 Kasım 2015, 14:18:14 »
Haa bir de takıntılarımızdan arınmadan spor konuşamayız.  İş sohbetten çıkıp kavgaya döner ki öyle oluyor zaten

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #19411 : 21 Kasım 2015, 14:25:26 »
İnsanlara umut aşılamak gibi bir misyonu neden üstleniyorsun anlamadım ki, yorar tabii insanı :)
Başkalarını boşverip kendi mutluluğunu, beğendiklerini yazarsan ben de seve seve okurum. Eleştirini de yaz, fikrine saygım var illa ki kuşlar böcekler olsun demiyorum.
Güzel forum burası, bilmediğim çok şeyi öğrendim burada. Bunun için de yeri gelmişken teşekkür ederim :)

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #19412 : 21 Kasım 2015, 14:38:28 »
İnsanlara umut aşılamak gibi bir misyonu neden üstleniyorsun anlamadım ki, yorar tabii insanı :)
Başkalarını boşverip kendi mutluluğunu, beğendiklerini yazarsan ben de seve seve okurum. Eleştirini de yaz, fikrine saygım var illa ki kuşlar böcekler olsun demiyorum.
Güzel forum burası, bilmediğim çok şeyi öğrendim burada. Bunun için de yeri gelmişken teşekkür ederim :)

Ablacım selamlar. Üstte ki Obicankimobi01 senin hesabın mı yoksa farklı birin mi ?

Çevrimdışı ObiCanKimobi01

• Üye
« Yanıtla #19413 : 21 Kasım 2015, 15:00:59 »
Bende aynı görünüyor, 01 yok. Telefondan ve bilgisayardan yazmak farkı sanırım, üsttekini bilgisayarda yazmıştım.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

• Üye
« Yanıtla #19414 : 21 Kasım 2015, 15:02:09 »
A evet şimdi fark ettim. Telefondan yazınca 01 eklenmiş. Benim ben :)

Oturumu aynı anda 2 yerden açınca oldu belki? Dedim ama değilmiş.
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2015, 15:04:46 Gönderen: ObiCanKimobi01 »

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #19415 : 21 Kasım 2015, 15:33:57 »
İkisi farklı hesaplar abla. Biri 2013 te açılmış öteki 2015 te.

• Üye
« Yanıtla #19416 : 21 Kasım 2015, 15:41:14 »
Tapatalk kullanmaya 2015'te başlamışım demek. Ama isim değişikliğini son güncellemeden sonra yapmaya başladı sanırım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19417 : 21 Kasım 2015, 16:10:41 »
Vallaha ne bileyim öyle bi görevim varmış gibi :(
Haklısın.  Sen de gel artık  bi istanbula maç için

• Üye
« Yanıtla #19418 : 21 Kasım 2015, 17:51:29 »
İnşallah nasip olur bu sene çok istiyorum :)

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #19419 : 22 Kasım 2015, 00:06:28 »
3 uzun oyuncumuz dan 30 sayo civarı katkı alıyoruz. Savunma etkileri özellikle udoh ve veysel de muhteşem.  Nasıl uzun konusunda bariz sıkıntımız oluyor anlamak güç.
Haa derseniz ki ya datome  3 den süre alıyor 4 numara için rotasyonu daha rahatlatmak için takviye fena olmaz...

udoh ve vesely iyi ikili oldular buna birşey demiyorum.. takımın oyununu da beğeniyorum, keyif alıyorum
ama şöyle ki 4-5 numaralar için maç boyunca 80dk lık süreyi 4 oyuncu paylaşıyor
kimler ne kadar ortalama süre almış bakalım

udoh... 22
veysel... 27
antiç... 20
barış... 6 küsüratlarla birlikte 77 civarı

udoh veysel birlikte 50 civarı diğer 30 dakika antiç ve barış.. işte bu 30 dakika içime sinmiyor, birde erken faul, sakatlık sorunları baş gösterirse ne olur..
final four a yol uzun veysel udoh ne kadar götürebilir soru işareti

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #19420 : 22 Kasım 2015, 08:30:31 »
3 uzun oyuncumuz dan 30 sayo civarı katkı alıyoruz. Savunma etkileri özellikle udoh ve veysel de muhteşem.  Nasıl uzun konusunda bariz sıkıntımız oluyor anlamak güç.
Haa derseniz ki ya datome  3 den süre alıyor 4 numara için rotasyonu daha rahatlatmak için takviye fena olmaz...

Cem bende Akillideli ye katiliyorum ....

Ben oyuncularin kalitesine kesinlikle laf etmem. Uzun yillardir elimizde olan en guzel rotasyon.

Ama maraton uzun, 16 dan yenilgisiz ciktigimiz sezonu hatirla ... Bir sakatlik tum sezonun icine ediyor.... Bir faul problemi delirtiyor....

Acikcasi bence yabanci uzun alabilecek durum yok .....

Bu neden ile Turk katki istiyorum. Gencler den yada Baristan ... Ama itiraf etmem gerekirse Baris zaten beklentinin uzerine cikti .... Dahasi sanki zor gibi ...

Transfer desek yabanci sayimiz ortada;

Turk transferi desek; 3 oyuncu var edilebilecek su anda piyasada
 Efes'ten ayrilmaya calisan Emircan ve Dacka da bile kadroya giremeyen Samet Geyik'le Oguz ...

Oguz bence olmasin, Emircan'i bize satmazlar .... gecen sene samet iyiydi ama bu sene kadaroya dahi giremedi ....

baska birini bilen varsa soylesin .....

Hazirlik maclarinda cosan Omer Faruk bence biraz silkelenip kendine gelmesi lazim ... En azindan Turkiye ligi maclarinda bir 10 dakika alacak seviyeye gelmeli ....

Yani kisacasi harika bir uzun rotasyonumuz var ama yukunu azaltip sene sonuna kadar onlara destek olacak birilerine ihtiyaclari var....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #19421 : 22 Kasım 2015, 09:59:31 »
fenerbahçelilerin neredeyse tamamı oğuz savaşı istemiyor. geçen sene takımda zoric ve semih erden alternatifleri varken oğuz savaşın bu oyuncuların önünde yer alması koçun farklı düşündüğünün bana göre net kanıtıdır. ligde 13,7 dakika euroligde bile 11,7 dakika ortalama ile süre almış. ilk tur gibi nispeten daha kolay ve önemsiz maçlarda barış hersek euroligde 8,2 dakika ligde ise 10 dakika, ömer faruk ligde 8,5 dakika euroligde 3,5 dakika ortalama ile oynamış.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #19422 : 22 Kasım 2015, 13:29:14 »
eurohoops datome için avrupanın yeni şişkauskas'ı mı diye yazı yazmış.
şişkauskas'ı izlemesek inanacağız , ne alakaları var acaba bu ikisinin ?

şişkauskas sg ağırlıklı sg/sf, datome pf ağırlıklı  sf/pf.
hadi pozisyonlarını geçtim, ramunas'ın savunması gigi'den çok daha iyi, kıyaslamam.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19423 : 22 Kasım 2015, 21:39:57 »
değerli dostlar. ben şuna itiraz ettim '' uzun rotasyonumuzda baris sorun var. '' işte bu cümleye katışmıyorum
yoksa ben de isterdim Furkan bize gelsin. ki teklifimiz oldu ama 2 katı paraya daçkaya gitti. herhanbi kaliteli bir yabancı oyuncusu 9ncu yabancı olarak kadromuza katağımıza inanıyorsak buyurun alalım.. haa şunu isterim çok iyi olan uzun rotasyonumuz daha da iyi olsun... buna okey..
ayrıca VEysel 20 dakikalık oyuncu değil zaten. 27 dakila civarı son derece doğal ve verysel için en verimli dakikalar.
aslında bu sohbetleri yapmamızın sebebi Reisin Datome'yi 4 numaradan çok az süre vermesi, buna şikayetim yok çünkü Datome çok iyi basketbol oynuyor. 3 numarada avrupa için çok fazla bi oyuncu..

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19424 : 22 Kasım 2015, 22:30:42 »
daçka ilk turda elense , mahmuti gönderilse furkan kadro dışı bırakılsa ve bize kiralansa diye umuyorum:)
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem