Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970269 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #990 : 10 Ocak 2014, 12:47:48 »

Hocam yanlış anlama beni ama bence sende bende bizim gibi düşünenlerde yanlış yanlış yoldayız sebebi de ana sponsorumuz olan her yıl üst düzey yatırımlar yapan hayatımızda alamayacığımız oyuncuları ve koçu getiren avrupanın en iyi salonlarından birini yapan şampiyonluklar kazanmamıza neden olan ülkeri kullanıyoruz resmen başarılar Fenerbahçe nin başarısızlıklar Ülkerin olsun diyoruz aslında bir bütün olarak düşünsek belkide birşeyler daha iyi olacak çünkü biz onları böyle gördüğümüz sürece onlarda bizi o şekilde görecekler naç günleri konserde yaparlar kafalarına göre bilette verirler yani kısaca onlarda bizi kullanırlar bu yol doğru değil bende çünkü unutmayalım Ülkerle birleşmeden iç açıcı bi basketbol geçmişimiz olduğu söylenemez yaşım itibariyle 99 dan beridir basketbolu takip edebiliyorum zaten şansıma o yıl kurulan efsane kadro dışında iyi bi kadro kurulduğunu da görmedim 100.yılımıza kadar hep orta sıra takımıydık şimdi ezip geçtiğimiz doping pilsen karşısında aciz durumlara düşerdik sinirden ağladığım günleri hatırlıyorum ama çok şükür ki şimdi böyle değiliz Barcelona ya kaybettiğimiz de üzülüyoruz uyuyamıyoruz önceden bırak Barcelona gibi takımları yenmeyi veya onlara yenilmeyi o kalibrede takımlarla hazırlık maçı bile yapamazdık bize yakışan bizim sponsorumuz olan bize destek veren kim olursa olsun onun arkasında durup onu sahiplenmektir sırf benim Fenerbahçe me destek verdikleri için bile onları severim onlara saygı duyarım çünkü benim babamın bana öğrettiği aşıladığı Fenerbahçelilik bunları gerektiriyor...yazının başında da soyledım hocam benı yanlıs anlama seni kırmak veya sana hesap sormak için yazmadım bunları genel düşünceler böyle oldugu için yazdım

söylemek istediğini anladım.
ülker ile ilgili herhangi bir sıkıntım yok, muhafazakar taraftarlardan da değilim zaten.
sadece ceplerinden ne kadar para çıktığı beni ilgilendirmiyor.
milyarlarca dolarları var, harcasınlar...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #991 : 10 Ocak 2014, 12:57:33 »
haydaaaaa :D
Langford kadar oynamadı tamam ama Spanoulis in dirsek atmasına bile sebep oldu :)
aslında jerels da 3 te 3 3 lük attı bide o var :D

ahahaha yok ben Hacskett gelse fayda sağlar düşüncesinde olan bir insandım ama beğenmeyenlere de saygı duyarım

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #992 : 10 Ocak 2014, 12:59:28 »

Hocam yanlış anlama beni ama bence sende bende bizim gibi düşünenlerde yanlış yanlış yoldayız sebebi de ana sponsorumuz olan her yıl üst düzey yatırımlar yapan hayatımızda alamayacığımız oyuncuları ve koçu getiren avrupanın en iyi salonlarından birini yapan şampiyonluklar kazanmamıza neden olan ülkeri kullanıyoruz resmen başarılar Fenerbahçe nin başarısızlıklar Ülkerin olsun diyoruz aslında bir bütün olarak düşünsek belkide birşeyler daha iyi olacak çünkü biz onları böyle gördüğümüz sürece onlarda bizi o şekilde görecekler naç günleri konserde yaparlar kafalarına göre bilette verirler yani kısaca onlarda bizi kullanırlar bu yol doğru değil bende çünkü unutmayalım Ülkerle birleşmeden iç açıcı bi basketbol geçmişimiz olduğu söylenemez yaşım itibariyle 99 dan beridir basketbolu takip edebiliyorum zaten şansıma o yıl kurulan efsane kadro dışında iyi bi kadro kurulduğunu da görmedim 100.yılımıza kadar hep orta sıra takımıydık şimdi ezip geçtiğimiz doping pilsen karşısında aciz durumlara düşerdik sinirden ağladığım günleri hatırlıyorum ama çok şükür ki şimdi böyle değiliz Barcelona ya kaybettiğimiz de üzülüyoruz uyuyamıyoruz önceden bırak Barcelona gibi takımları yenmeyi veya onlara yenilmeyi o kalibrede takımlarla hazırlık maçı bile yapamazdık bize yakışan bizim sponsorumuz olan bize destek veren kim olursa olsun onun arkasında durup onu sahiplenmektir sırf benim Fenerbahçe me destek verdikleri için bile onları severim onlara saygı duyarım çünkü benim babamın bana öğrettiği aşıladığı Fenerbahçelilik bunları gerektiriyor...yazının başında da soyledım hocam benı yanlıs anlama seni kırmak veya sana hesap sormak için yazmadım bunları genel düşünceler böyle oldugu için yazdım
Murat Bulut adlı arkadaşın yorumunu ancak karşı taraftan birisi yapar.Basketbol geçmişi yok dediğiniz kulüp işin içine sponsorluklsr girmeden şampiyon olan son kulüp takım,ayrıca ondan sonra 1999 yılında bir euroleague oynamış,1997-1999 Türkiye Kupası finali oynamış,1990-1991-1994 yıllarında Cumhurbaşkanlığı Kupası kazanmış,1995 yılında final oynadı,2005 yılında FİBA Avrupa Kupasında F4 oynamış takımdır,Ülker ile sponsorluk anlaşması yapana kadar da iddialı kadrolar kurup müessese takımlarına kafa tutmuştur.Bilmem anlatabildim mi?Daha çok karşı taraf ağızı ile konuşmuşsunuz,o taraf daha uygun gibi size.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2014, 13:02:40 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #993 : 10 Ocak 2014, 13:02:55 »
Murat Bulut adlı arkadaşın yorumunu ancak karşı taraftan birisi yapar.Basketbol geçmişi yok dediğiniz kulüp işin içine sponsorluklsr girmeden şampiyon olan son kulüp takım,ayrıca ondan 1999 yılında bir euroleague oynamış,1997-1999 Türkiye Kupası finali oynamış,1990-1991-1994 yıllarında Cumhurbaşkanlığı Kupası kazanmış,1995 yılında final oynadı,2005 yılında FİBA Avrupa Kupasında F4 oynamış takımdır,Ülker ile sponsorluk anlaşması yapana kadar da iddialı kadrolar kurup müessese takımlarına kafa tutmuştur.Bilmem anlatabildim mi?Daha çok karşı taraf ağızı ile konuşmuşsunuz,o taraf daha uygun gibi size.

2001 krizinden sonra basketbol şubesini kapatmayı düşünüyorduk ama?

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #994 : 10 Ocak 2014, 13:03:29 »
ahahaha yok ben Hacskett gelse fayda sağlar düşüncesinde olan bir insandım ama beğenmeyenlere de saygı duyarım

Ben de begenmeyenlere saygı duyarım da begenenlere basketbolu bu sene izlemeye baslamıs muamelesi yapıp, hackett tayfası diyenlere de saygı duymam

kusura bakmasınlar.

Hacketti bulunmaz hint kuması mıydı, tabiki değildi ama o dönem ayrılacagını acıklamış, kaliteli bir oyuncu olması nedeniyle ismi ön plana cıkmıştı. Bunda yanlıs olan birsey yoktu. Milano dısında bir sürü takımla adı geçti adam italyadan ayrılmak istemedi. Ciddi de bir ücret almış zaten.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2014, 13:11:08 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

• Üye
« Yanıtla #995 : 10 Ocak 2014, 13:04:08 »
2001 krizinden sonra basketbol şubesini kapatmayı düşünüyorduk ama?
İyi hatırla onu düşünen biz değildik,karşı taraftı araya Yalçın Granit girmişti kapanmasın diye.

• Üye
« Yanıtla #996 : 10 Ocak 2014, 13:05:01 »
Ben de begenmeyenlere saygı duyarım da begenenlere basketbolu bu sene izlemeye baslamıs muamelesi yapıp, hackett tayfası diyenlere de saygı duymam

kusura bakmasınlar.
Hackett tayfası diyen benim,iğneleme yerine doğrudan bana özelden söylesen daha cesaretli bir davranış olurdu,dediğim arkasındayım overrated.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #997 : 10 Ocak 2014, 13:05:11 »
İyi hatırla onu düşünen biz değildik,karşı taraftı araya Yalçın Granit girmişti kapanmasın diye.

3 büyüklerin hepsi düşünüyordu. biz de dahil...

• Üye
« Yanıtla #998 : 10 Ocak 2014, 13:07:48 »
3 büyüklerin hepsi düşünüyordu. biz de dahil...
Sonuç olarak kapatmadık,iyi kötü devam ettik,çeyrek finalde elendik,fakat o zaman ki çeyrek şimdi ki yarı final oluyor,çünkü o zaman play off'ta 2.turdan başlıyordu,derdim o değil ayrıca arkadaş başkalarının duymak istediğini söylüyor,onlar ağzı ile konuşuyor.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #999 : 10 Ocak 2014, 13:08:47 »

belki daha kalitelisini bulacaz belki daha kalitesiz daha faydalısını bulacaz ama adam o kadarda bitik değilmiş abi :) Aslında Khimki den ayrıldıgında Langford ı alacaktık :(

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1000 : 10 Ocak 2014, 13:09:24 »

kusura bakmasınlar.

Hacketti bulunmaz hint kuması mıydı, tabiki değildi ama o dönem ayrılacagını acıklamış, oldukca kaliteli bir oyuncu olması nedeniyle ismi ön plana cıkmıştı. Bunda yanlıs olan birsey yoktu. Milano dısında bir sürü takımla adı geçti adam italyadan ayrılmak istemedi. Ciddi de bir ücret almış zaten.

söyleyecek en mantıklı şeyleri söylemişsin zaten :)

• Üye
« Yanıtla #1001 : 10 Ocak 2014, 13:09:42 »
Hackett'ı transfer etmedik diye neredeyse yenilgiye sevinecek hale gelenler var,ALLAH'IN izniyle önce Milano'yu yeneceğiz Hackett'ı da Bo denize dökecek,sonra TOP8 yapacağız.O zaman bugün Hackett gelmedi diye mağlubiyete bahane bulanlar ne yapacak.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1002 : 10 Ocak 2014, 13:10:19 »
belki daha kalitelisini bulacaz belki daha kalitesiz daha faydalısını bulacaz ama adam o kadarda bitik değilmiş abi :) Aslında Khimki den ayrıldıgında Langford ı alacaktık :(
mevzu oyuncu bitik veya değil ki eren , ayrıca Hackett e kim bitik diyebilir ki ,
bize uyar mı uymaz mı ? birde hocanın istediği bir isim mi değil mi ?
mevzu karşı fikre isteklere saygı duymuyoruz , sıkıntı buradan kaynaklanıyor.

hackett i isteyen insanlar için '' saçma sapan bir '' hacektt'çı tayfa '' diye sıfat kullanılıyor , bu sefer Hacskket iyi oynayınca onu isteyen dostlar haklı olarak karşı cevap veriyorlar
yani bu işin sonu yok ,
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2014, 13:15:18 Gönderen: Cem Ağrak »

• Üye
« Yanıtla #1003 : 10 Ocak 2014, 13:11:11 »
mevzu oyuncu bitik veya değil ki eren , ayrıca Hackett e kim bitik diyebilir ki ,

Cem abi'nin dediği doğru,Obradovic istedi mi?Ayrıca transfer yapılacaksa bence 5 numaraya yapılacak.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1004 : 10 Ocak 2014, 13:13:51 »

abi sence koçun her dediği yapılıyormu yoksa koçla pazarlıkmı yapılıyor baskerbol şubesi yöneticileri arasında ?