Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970279 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1005 : 10 Ocak 2014, 13:15:41 »
abi sence koçun her dediği yapılıyormu yoksa koçla pazarlıkmı yapılıyor baskerbol şubesi yöneticileri arasında ?

vallaha bilemiyorum ki Eren umarım her istediği yapılıyordur ,

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1006 : 10 Ocak 2014, 13:16:16 »
Ben de begenmeyenlere saygı duyarım da begenenlere basketbolu bu sene izlemeye baslamıs muamelesi yapıp, hackett tayfası diyenlere de saygı duymam

kusura bakmasınlar.

Hacketti bulunmaz hint kuması mıydı, tabiki değildi ama o dönem ayrılacagını acıklamış, kaliteli bir oyuncu olması nedeniyle ismi ön plana cıkmıştı. Bunda yanlıs olan birsey yoktu. Milano dısında bir sürü takımla adı geçti adam italyadan ayrılmak istemedi. Ciddi de bir ücret almış zaten.

katılmıyorum.
hackett, bulunmaz hint kumaşı.
o ayarda birini bulsak alcaz ama bulamıyoruz...
bulmuşken almadık...

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #1007 : 10 Ocak 2014, 13:27:42 »
Hackett tayfası diyen benim,iğneleme yerine doğrudan bana özelden söylesen daha cesaretli bir davranış olurdu,dediğim arkasındayım overrated.

zamanında ignelemenin kralını yapmış biri olaraktan sonra derece ironik bir mesaj olmuş :)
overrated mı degil mi zamanla görürürüz..

Konu hakkındaki son mesajım. Selametle.
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1008 : 10 Ocak 2014, 13:29:44 »
vallaha bilemiyorum ki Eren umarım her istediği yapılıyordur ,

Umarım abi ...

Bu arada arkadaşlar abiler  bizde her transfer için tayfa varmı :)) Varsa eger Kleiza ve Zoriç çiler görüşme odasına :D
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2014, 13:33:55 Gönderen: exex »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1009 : 10 Ocak 2014, 13:34:18 »
Umarım abi ...

Bu arada arkadaşlar abiler  bizde her transfer için tayfa varmı :)) Varsa eger Kleiza ve Zoriç çiler görüşme odasına :D
ahahaha bu güzeldi eren :)

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1010 : 10 Ocak 2014, 13:36:45 »
Ben Zoric ile Kleiza'nın her türlü sezonu bizde kapatacağını düşünüyorum. Özellikle koçun gözünde bu iki oyuncunun hala kredisi olduğunu düşünüyorum. Birde zaten rotasyon bu kadar sıkıntılıyken, bu oyuncular yerine değil. Bu oyunculara ek olarak transfer yapmak lazım.

Özellikle Zoric'ın o zaman veriminin artacağını düşünüyorum..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1011 : 10 Ocak 2014, 13:37:04 »
Neyi paylaşamadığınızı anlamadım...

Hayır ciddi ciddi sormak istiyorum..Hackett bence vasatın az üzerinde bir adam...

Tamam alalım..Kimi keseceğiz ligde?

Adam kabul edecekmi 7. olmayı..Yine bonservis verecekmiydik? Yada belkide İtalyada yaşamaktan memnun...Hayretler içindeyim okuyorum şaşıyorum...

Kleiza yollanmış..Zoriç yollanmış..Siz değilmiydiniz sene başında alkışlayan..Sezon mu bitti ben anlamadım şimdi?

Beyler tepkilerimiz çok tezcanlı...Biraz beklemek lazım..

Siz demiyormuydunuz Obradoviç bir projedir.Hemen değil zamanla bunu anlayacağız diye..2 maç verdik ovvvv o gitsin,bunu neden almadık bilmem ne...

Asıl suçlu yıllardır TÜRK OYUNCULARA DEĞER vermeyen Yönetimdir.Kaç senedir bir tek KENAN a yatırım yapıldı..Bu sene araya 1 Oyuncu daha sıkıştıramazmıydık?

Bende ciddi manada seviye görüyordum bazı arkadaşlarda ama ilerledikçe bazı şeylerin tadı kaçmaya başlamış...

Cem Kaptandan özür dileyerek şunu belirtmek istiyorum...

Dün maç sonu Burada Bojana denenler çok üzdü beni..Looser falan..İyiydi Moskovada,Belgradda atarken şimdi mi tırt oldu..Koca maçın ihalesi ona kaldı..YAZIK..

Bu bakış açısı bu forumda yazan arkadaşlara yakışmıyor!

Bence bir düşünün ve öyle yazın 2 kelam
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #1012 : 10 Ocak 2014, 13:37:35 »
beyler bence doğmamış çocuğun pipisinin boyu yüzünden kavga eden adamlar gibisiniz.

Hackett'ın Siena ve EA7 performansı hiç bir koşulda Fenerbahçe için ölçü olmaz. İtalyan liginde  ve basketbolunda bu tarz çok amerikalı performansı görülmüştür.  Bunun geleneksel olarak İtalyan basketbolunun tarzından kaynaklandığını da düşünüyorum. Ama en basitinden Lynn Greer ve Bo McCalebb örneklerine bakarsak ikisi de İtalya'dan neredeyse MVP ünvanıyla geldi ama Bo dahi en iyi zamanında Sienadaki sıradan bir performansını gösteremedi(bir kaç maç hariç)

O yüzden artık bu mevzu yüzünden daha fazla kalp kırmaya gerek yok, zira konu da tartışılmakla bir sonuca erecek gibi durmuyor
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1013 : 10 Ocak 2014, 13:39:38 »
Umarım abi ...

Ben Kleiza'dan kıpırdanma bekliyordum ama malesef hala kendini takıma veremiyor.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #1014 : 10 Ocak 2014, 13:39:52 »
beyler bence doğmamış çocuğun pipisinin boyu yüzünden kavga eden adamlar gibisiniz.

Hackett'ın Siena ve EA7 performansı hiç bir koşulda Fenerbahçe için ölçü olmaz. İtalyan liginde  ve basketbolunda bu tarz çok amerikalı performansı görülmüştür.  Bunun geleneksel olarak İtalyan basketbolunun tarzından kaynaklandığını da düşünüyorum. Ama en basitinden Lynn Greer ve Bo McCalebb örneklerine bakarsak ikisi de İtalya'dan neredeyse MVP ünvanıyla geldi ama Bo dahi en iyi zamanında Sienadaki sıradan bir performansını gösteremedi(bir kaç maç hariç)

O yüzden artık bu mevzu yüzünden daha fazla kalp kırmaya gerek yok, zira konu da tartışılmakla bir sonuca erecek gibi durmuyor

Biz daha BO ya yeterli şansı veremedik.bİRDE onu düşünmek lazım..aDam takımdaki en dinamik ve savaşan oyuncu..Kaç dakıka süre alıyor..Son hucumda aldı potaya gitti kaç kişi yapar bunu..

Aslında ben de anladım artık..

TRANSFERDEN BÜYÜK SORUNLARIMIZ VAR..BUNU ÇÖZECEKLERDE BİZ DEĞİLİZ...

Birbirimizi üzmeyelim burada
HaBaBaM GüM GüM GüM

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1015 : 10 Ocak 2014, 13:40:53 »
Hackett hakkında koç gerekli şeyleri söyledi zaten :)

Bu sezon Kleiza'nın Zoric'in gitmesini bekleyen arkadaşlar inanılmaz iyimser. Efes gibi çok afedersiniz ota b..a para saçan bir takım bile Barac'ı gönderemedi 2 yıldır.

1 Oyun kurucu ve 1 Pivot takviyesi gelir herhalde. Ama bu takviyelerin Drake Diener ya da Satoransky seviyesinde olmayacağına eminim. Drake Diener'ın yaptığı işleri Melih rahatlıkla yapıyor zaten şu an. Satoransky gelirse de sadece rotasyondaki kalabalık artar. Oyun kurucu için Ben Calathes'i isterim. Pivot içinse aylar önce söylediğim gibi Yarou'yu istiyorum.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1016 : 10 Ocak 2014, 13:41:56 »

Marques Green diyip kaçayım ben 8)

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1017 : 10 Ocak 2014, 13:42:24 »
Murat abi şöyle bir gerçek var ama 95 nesli dışında yatırım yapılabilecek oyuncu yok. Furkan dışında değerli bir yerli göremiyorum ben.. Belki bir nebze Serhat yada Sinan..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #1018 : 10 Ocak 2014, 13:44:33 »
Murat abi şöyle bir gerçek var ama 95 nesli dışında yatırım yapılabilecek oyuncu yok. Furkan dışında değerli bir yerli göremiyorum ben.. Belki bir nebze Serhat yada Sinan..

Valla kendi içimizden bile çıkar kardeşim..

Samet Geyik,Ksk deki eleman...Onlarla başlamalıyız bence.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #1019 : 10 Ocak 2014, 13:46:42 »
ahahaha bu güzeldi eren :)
:D seviyorum abi , taraftarlar arasındaki fikir ayrılıklarını :)

Ben Kleiza'dan kıpırdanma bekliyordum ama malesef hala kendini takıma veremiyor.

benimde vardı ama acıkcası artık bu sezonu o mola işaretinden sonra kafamdan sildim seneye umutlanmak istiyorum onun adına :(