Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970563 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1050 : 10 Ocak 2014, 19:01:45 »
Basketbol dan çok fazla anladığımı söyleyemem 4 numara 2 numara falan çok bilmem ama gördüğüm kadarıyla EMİR yorulunca hücumlarda saçma hareketler yapıyor, EMİR cıkıncada takım hücum olarak tamamen oyundan düşüyor, bir isim veremem ama sanki ilk öncelik olarak Emir yorulduğunda hücumu daha iyi yönlendirebilecek  buraları oynamış tecrübeli bir isme ihtiyaç var
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1051 : 10 Ocak 2014, 19:45:46 »
Twitter her kendini tanıtmaya çalışan kişiye de inanmamak gerekiyor.

Piyasa da az çok gelebilecek kişiler belli 2 tanesi yazsam sonra biri bile tutsa insanlar beni takip eder diyen kişi çok..

Ondan açıkçası çok güvendiğim kişiler dışında ben kimsenin teitterdan yazdığına inanmıyorum..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı fbulker27

• Üye
  • Yer: Ankara/Gaziantep
« Yanıtla #1052 : 10 Ocak 2014, 19:54:31 »
Bu foruma yeni kayıt oldum ve bir fb ülker hastası olarak tüm düşüncülerimi kiminle paylaşacağımı düşünüyordum. Böyle bir forumu bulduğum için çok şanslı ve mutluyum. Herkese teşekkürler..
KFY              Sonuna Kadar Fenerbahçe

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1053 : 10 Ocak 2014, 20:33:46 »
Ondan açıkçası çok güvendiğim kişiler dışında ben kimsenin teitterdan yazdığına inanmıyorum..
Utkan, twitterda @cem agrak var , birde dostu emiliano onlara güvenebilir miyiz ?   ;) 8)
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #1054 : 10 Ocak 2014, 21:06:54 »
http://www.yarisaha.com/kleizanin-asisti-melihin-3lugu/

bu yaziyi okuduktan sonra takima daha da fazla inanmaya basladim

biz bu iş i basaracagiz
başaracagiz ulan

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1055 : 10 Ocak 2014, 21:56:07 »
Utkan, twitterda @cem agrak var , birde dostu emiliano onlara güvenebilir miyiz ?   ;) 8)
@cem ağrak a güvenimiz sonsuz abi :D ama emiliano'ya güven olmaz. O da tanınmak için Türkiye'ye oynuyor hep..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1056 : 10 Ocak 2014, 21:57:37 »
@cem ağrak a güvenimiz sonsuz abi :D ama emiliano'ya güven olmaz. O da tanınmak için Türkiye'ye oynuyor hep..
;D ;D ;D
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1057 : 10 Ocak 2014, 22:00:06 »
Murat hocam, daha önce transfer ile alakalı muhabbetiniz oldu mu ?

Oldu..Ama tutmadı...

Osman Tutulmaz var...oSSTU o bilirdi eskiden Semih ağanın kankası
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #1058 : 10 Ocak 2014, 22:01:59 »
,
abi emilianonun bildiklerini bende biliyorum adam teo sezon sonu size gelebilir diyo adam onu bilmeyeni dövüyolar.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #1059 : 10 Ocak 2014, 23:24:39 »
Ben takımsal olarak bi kıyaslama yapmayacağım.Hocamızın da bu dopingçi ile kıyaslanması imkansız.Ama şunu net olarak söylüyorum lobi faaliyetleri ve transfer işlemlerinde kedicikler bizden çok daha önde !

Sene başında Jawai-Dudley vardı sakatlıklar üzerine Bonsu transferi geldi.Üstüne Gordon sakatlandi Hairston geldi.1 seneyi boşa geçiren Domercant çıkıp maç kurtarmaya çalışıyor.
Ve bu planlamayı yapanlara bu yılın özünde kesinlikle bişey diyemem.Yerli rotasyonunda bu sene boşta olan oyuncular Sinan Güler-Kerem Tunçeri-Melih Mahmutoğlu dışında kimse yoktu.Ama önceki sene Cenk Akyol boşta , Ermal boşta.Kimse kusura bakmasın ama mevcut saçma yabancı kısıtlamasında doğru planlama yapmak gerekir.Nedim Karakaş başta olmak üzere basketbol transfer komitesinin herhangi bir planlaması olmadığına inanıyorum.

Çevrimdışı Harev

• Üye
  • Yer: İzmiR
  • Arma'nın Peşindeyiz
« Yanıtla #1060 : 10 Ocak 2014, 23:35:48 »
@TrendBasket 7

Olympiakos sezona Sixers'da başlayan Darius Morris'le ilgileniyor. (via @DjordjeMatic )
Fenerbahçe, haftasonu eğelencesi değil hayat felsefesidir.

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #1061 : 10 Ocak 2014, 23:48:01 »
Kleiza'yı sonuna kadar destekleyen bu forumda nadir kişilerden birisiyim.Ama ben düne kadar .. Dün Kenan'ın OLY deplasmanında yaptığı acemilikleri gördük.NBA kariyerini anlatırken gerinen isimlerden birisi haline geldi benim için.Kimse kusura bakmasın ama ben radikal bir karar bekliyorum başta KOÇ ve yönetimden.Emir lig ya da Avrupa farketmeden 35 dakika oynuyor beyefendi hafta sonu oynamamış ve transferine sebep olan maçlarda potaya saçma sapan 3 zorlama dışında şut atmıyor .. Yok ya ?! Yazık değil mi diğer oyuncuların emeğine?
BOJAN'a o kadar yük bindi ki mental olarak olsun fiziksel olarak olsun çökmüş durumda.Tepede oynadığı ikili oyunlara da yardım gelince adam bomboş pozisyonda son topu sokamadı.Biraz gerçekçi olalım.Kontratta ne yazıyor bilmiyorum ama Kleiza 3.250 veya üstünde bir rakam alıyor bundan eminim.Ben toptan kaçsın diye vermiyorum bu parayı sanırım dimi ? Madem sen karşında bacak bacak üstüne attı diye takımın kaptanıyla yollarını ayırıyorsun(!) başkalarının emeğini çalan ismi de gönderebilirsin sanırım.Koç ne yapsın ? Eline verdiğin malzemeyle elinden geleni yapıyor.Ben gerekirse Kleiza'nın sözleşmesinin feshedilmesi ya da en kötü ihtimalle sene sonunda satılması taraftarıyım(hangi takım o parayı verir?).

Kimse oyuncu yok demesin.Şu anda gönderdiğin adamları arıyorsun.Bıyıklı ve Nedim Karakaş bu takımdan kimleri göndermedi ? Ön alanda BO yorulduğunda baskılı savunmayı devam ettirmek adına DOĞUŞ kadromızda olsaydı kötü müydü? Ki DOĞUŞ benim gözümde alt klasman bir oyuncu ama gayret gösteren bir parça.KOÇ transfer yok diyor sen çıkıp tweet atıyorsun.E madem çok kurumsalsın ayırsana yolları o tweet'i atanla ?
Kendimize göre yanlış geleni söyleyince de Aaaa OBRA'ya salladı deniliyor.Kusura bakmayın ama mükemmel bir antrenör olmasına rağmen emin olun o da hatalar yapabilir.Mesela adam değişerek yapılan savunmada EMİR'in boş bıraktığı alanları kapatmakta çok zorlanmasına rağmen ısrarla en kritik anlarda bu savunmaya döndük.Ha bu da bir stratejidir.Bu yıl duymaya çok alıştığımız MOBİL 5 uygulamasının yan etkisidir.

VİDMAR'ın savunmasına laf eden çarpılır(SHOW UP kısmı dışında).Çünkü karakter koyuyor sahaya.Ama ZORİC'in üstüne çabasına rağmen VİDMAR'ın direnci BJELİCA'nın da komple oyununa rağmen EKSİK bu takım.Hemen Oğuz ve İlkan kısmına girmeyelim.O durum zaten ayrı bir saçmalık.Kalbinde delik olan adamı iyileştirdiler bizimkiler hala ATAŞEHİR'de akşamları koşup gece CADDE'de takılıyor.Kimseyi zan altında bırakmıyorum.Gözümle görmediğim şeyi de yazmam.

BO yorulunca takımın enerjisi bitiyor , EMİR yorulunca takım beyin tutulması yaşıyor.Hele de BOJAN iyi şut sokamıyorsa vay halimize!
HACKETT dememi bekleyenler vardır kesinlikle ama bizim gibi DÜZEN takımlarında eline geleni potaya atan oyuncunun yeri olamaz!Bu transfere ilk günden beri karşıydım ama TOP16 öncesinde gruptaki rakibin HACKETT'ı alıyor OLY sakatlanan oyuncunun yerine hemen 2 oyuncu getiriyor sende daha İLK TUR'da cılkı çıkmış EMİR-BO-BOJAN üçlüsüne yardımcı kişi ya da kişileri TOP16 nın ikinci yarısına saklıyorsun.Kusura bakmayın ama bu tamamen yönetimsel beceriksizliktir.

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #1062 : 10 Ocak 2014, 23:51:50 »
Şu dakikadan itibaren yapılacak olan trasferler benim için çok da anlam taşımıyor.Başımıza OBRA gibi bi adam gelmiş .. Umarım onu da kaçırmazsınız.. Kendi çıkarlarınıza ( MENAJER OĞULLAR) kendi egonuza kurban etmezsiniz ..

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #1063 : 10 Ocak 2014, 23:54:50 »
Şu dakikadan itibaren yapılacak olan trasferler benim için çok da anlam taşımıyor.Başımıza OBRA gibi bi adam gelmiş .. Umarım onu da kaçırmazsınız.. Kendi çıkarlarınıza ( MENAJER OĞULLAR) kendi egonuza kurban etmezsiniz ..
Hocam Obra onlara pabuç bırakmaz gerekirse onlarda yol alırlar yıllardır bizi mahvettiler zaten bunlar bu şubeden ellerini çeksinler ben transfer olmamasına da razıyım
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #1064 : 10 Ocak 2014, 23:58:25 »
Seversiniz sevmezsiniz orası size kalmış ama SEMİH ERDEN'in kulağına GSLH tarafından bize gelsene diye üfürmüşler. Bu gece otoparkta falan yaptığı atar-giderin de sebebi o . Bu sefer de elimizden kaçırırsak artık toparlamak imkansız olur .. Bazıları belki uyanır ..