Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970217 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1065 : 11 Ocak 2014, 00:01:11 »
Seversiniz sevmezsiniz orası size kalmış ama SEMİH ERDEN'in kulağına GSLH tarafından bize gelsene diye üfürmüşler. Bu gece otoparkta falan yaptığı atar-giderin de sebebi o . Bu sefer de elimizden kaçırırsak artık toparlamak imkansız olur .. Bazıları belki uyanır ..

Semihten adam olmaz..Ayrıca Gs ye giderse bundan sonra bize gelemez.Sanmıyorum bu sene orada tamamlar..Seneyede Avrupada bir takıma gidecektir.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1066 : 11 Ocak 2014, 00:05:44 »
Taraftarın etkisi olduğu kulüplerde her zaman iyi performans gösterdi Semih.Beşiktaş dönemini hatırlayın.Veyahut biz de çok iyi olmasa da herkesin dediği elinde terlikle pota altında bekleyen oyuncun rolünü iyi oynardı.

Semihten adam olmaz..Ayrıca Gs ye giderse bundan sonra bize gelemez.Sanmıyorum bu sene orada tamamlar..Seneyede Avrupada bir takıma gidecektir.

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #1067 : 11 Ocak 2014, 00:06:33 »
Furkan nba yaparsa sıkıntı yaşayacak onlar da.Diğer yandan efes'in semih'i bırakacağını sanmıyorum ben.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #1068 : 11 Ocak 2014, 00:09:01 »
Furkan nba yaparsa sıkıntı yaşayacak onlar da.Diğer yandan efes'in semih'i bırakacağını sanmıyorum ben.

Bugün otopark da ENGİN ABİ dahil herkese yedi sülale giydiriyordu.Bunu İlk defa da yapmıyor.Suyu iyice ısındı.

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #1069 : 11 Ocak 2014, 00:14:14 »
Bugün otopark da ENGİN ABİ dahil herkese yedi sülale giydiriyordu.Bunu İlk defa da yapmıyor.Suyu iyice ısındı.

Vay vay dediğin gibiyse baya ağır olmuş.Semihle tanışma fırsatım olmuştu bundan birkaç sene evvel.Değişik bir tip semih,göründüğü gibi soğuk bir insan,sevimsiz bişey valla :) Bütün oyuncularla sohbet etmiştik,semih'in yanına yaklaşmaya çekiniyorduk.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1070 : 11 Ocak 2014, 00:15:40 »
Vay vay dediğin gibiyse baya ağır olmuş.Semihle tanışma fırsatım olmuştu bundan birkaç sene evvel.Değişik bir tip semih,göründüğü gibi soğuk bir insan,sevimsiz bişey valla :) Bütün oyuncularla sohbet etmiştik,semih'in yanına yaklaşmaya çekiniyorduk.

Efes ona fazlaca değer verdi...

3 milyon dolar alıyor diyorlar..Bana kalsa 1 etmez de neyse! Yediğim kotaladı yüzünden hep
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1071 : 11 Ocak 2014, 00:40:26 »
Gelecek sezon bizde oynayacağını düşündüğüm 2 oyuncu var. Biri Semih Erden, diğeri Bojan giderse Bogdan Bogdanovic (Teodosic'i saymıyorum)...

Yabancı sınırı devam edecekse eğer, Semih gelsin.
Kafası çalışmaz, hücumda yetenekleri sınırlıdır, savunmada uyuklar falan ama Obradovic adam eder onu.
Savunma konsantrasyonu arttığında Avrupa'daki elit uzunlardan biri kesinlikle...

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1072 : 11 Ocak 2014, 01:02:36 »
Murat Bulut adlı arkadaşın yorumunu ancak karşı taraftan birisi yapar.Basketbol geçmişi yok dediğiniz kulüp işin içine sponsorluklsr girmeden şampiyon olan son kulüp takım,ayrıca ondan sonra 1999 yılında bir euroleague oynamış,1997-1999 Türkiye Kupası finali oynamış,1990-1991-1994 yıllarında Cumhurbaşkanlığı Kupası kazanmış,1995 yılında final oynadı,2005 yılında FİBA Avrupa Kupasında F4 oynamış takımdır,Ülker ile sponsorluk anlaşması yapana kadar da iddialı kadrolar kurup müessese takımlarına kafa tutmuştur.Bilmem anlatabildim mi?Daha çok karşı taraf ağızı ile konuşmuşsunuz,o taraf daha uygun gibi size.
Yahu Abdullah cumlenin sonu nedir Alla askina.
Murat kardesimiz kendi gorusunu gayet nazik bir sekilde kimseyi kirmamaya calisarak yazmis Sen de ayni dille cevap versen ne olur ? Ayip ama artik kac kez ikaz ettik.

Herkesten ricamizdir ; lutfen goruslerinizi ille de laf sokmadan da ifade edebilirsiniz.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1073 : 11 Ocak 2014, 01:29:21 »
Bu foruma yeni kayıt oldum ve bir fb ülker hastası olarak tüm düşüncülerimi kiminle paylaşacağımı düşünüyordum. Böyle bir forumu bulduğum için çok şanslı ve mutluyum. Herkese teşekkürler..
Aramiza Hosgeldiniz.Hayirli olsun.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #1074 : 11 Ocak 2014, 01:34:16 »
Kocun eline malzeme verildigi falan yok abi.
Adam bizzat kendi gitti görüştü ve aldı bu adamları.

Zoricse zoric, kleiza ise kleiza. Hepsini kendi almadı mı ? Hatta bir amerika turnesi de yaptı transfer dönemi

Kleizanın 3,250 kazandıgını da sanmıyorum.
Spanoulis o kadar almıyor yahu. Adam 1 yıl parkeye cıkmadı. sanmıyorum o kadar verdiklerini
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2014, 01:41:04 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #1075 : 11 Ocak 2014, 01:47:09 »
Kocun eline malzeme verildigi falan yok abi.
Adam bizzat kendi gitti görüştü ve aldı bu adamları.

Zoricse zoric, kleiza ise kleiza. Hepsini kendi almadı mı ? Hatta bir amerika turnesi de yaptı transfer dönemi

Kleizanın 3,250 kazandıgını da sanmıyorum.
Spanoulis o kadar almıyor yahu. Adam 1 yıl parkeye cıkmadı. sanmıyorum o kadar verdiklerini

kleizanın FB ücretiyse kastınız 2 yıllık 3,3 milyon demişti cem hocam
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #1076 : 11 Ocak 2014, 01:55:06 »
kleizanın FB ücretiyse kastınız 2 yıllık 3,3 milyon demişti cem hocam

2 yıllıksa mantıklı, ben senelik sanmıştım
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1077 : 11 Ocak 2014, 08:19:34 »
Lynn Greer Olympiakos'tan geldi yahu. İtalya'dan gelenler M.Green ve Deivin Smith'di.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #1078 : 11 Ocak 2014, 08:24:57 »
Farkli mevzulari, ayni lenslerle bakmak dogru olmaz.  Izah etmek gerekirse, "Hackett'in Italya'daki performansi, bizde basarili olacagi manasina gelmez zira Bo'da bunu gorduk" diyorsun.  Ona kalirsa, diger ust duzey liglerde hayli basarili olup, bizde yine hayalkirikligi yaratan isimler de oldu.  Gecen sene gorduk.  Illa ki emareler uzerinden gideceksek, bence "Bo da MVP olarak gelmisti ama basarisiz oldu" seklindeki emarelerden daha guclu argumanlar ortaya koymak gerekir.  Yazim uslubum burada kulaga biraz ters geliyor olabilir ama kesinlikle icinde kotu niyet yok: hayli begendigim, icinde guzel bilgilerle bezeli yorumlarindan birinde aklima yatmayan bir noktaya dikkat cekmek istedim.

Günaydın,

Aslında ben ne Hackett gelsin ne de iyi ki gelmemiş diyorum.
Hatta bence fit bir oyuncu alternatifi olarak iyi de bir isimdi. Lakin beni esas sıkan konu bizzat bizim tarftar olarak artık bu sezon için olmayacağı kat'i bir transfer üzerinden sayfalarca tartışmamız. Bu zaman ve eforu da hackett'tiğini düşünmüyorum kısaca:)

Güzel sözlerin için de teşekkür ederim ayrıca

@hakan abi

Lynn greer italyan ligi 2006 mvpsi

Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #1079 : 11 Ocak 2014, 11:24:26 »
Cem abiye ithamda bulunmam imkansız. Zaten Gürol hocam ve Cem abimin kibar davetiyle bu forumda zaman geçiriyorum. Ki gördüğüm en nezih forum ortamı. Beklentileri karşılıyor. Eğer bi densizlik yaptıysam başta Cem abi ve Gürol hocamdan sonra da tüm üye dostlardan Özür dilerim.
Kleiza konusunda benim bildiğim kadarıyla sözleşmeye dahil olmayan bonuslar var.senelik ücret görünenin üzerinde diye biliyorum. Ki bunu çok insanlar konuştuk hepsi aynı şekilde biliyor.  Umarım ben yanlış biliyorumdur ve haksız çıkarım