Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970217 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1215 : 28 Ocak 2014, 03:28:25 »
Heat çok önceden serbest bıraktı kendisini..

Hatta geçtiğimiz günlerde Sixers ile workout a çıktığı ancak Sixers kendisine sözleşme vermeme kararı aldı.
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2014, 03:28:35 Gönderen: Carter-Williams »
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #1216 : 28 Ocak 2014, 03:37:23 »
Açıkçası benim duyduğum bir kısa ve bir uzun alınacağı. Aaron Baynes ve Tomas Satoransky isimlerini duydum ama Baynes olmayacaksa Varnado'ya da hayır demem bende zira alacağımız oyuncudan hücum konusunda pek bir beklentim yok. Baynes olsa muhteşem olur ama Varnado gelirse de pota altında elimizi güçlendirir.
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2014, 04:39:21 Gönderen: phenom_07 »
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1217 : 28 Ocak 2014, 10:29:38 »
Varnado yu ben italya da oynarken takip etmiştim ve fenerbasket de yazmıştım ( en nefret ettiğim yorum türünü kendim yaptim Özür dilerim :) )
Endernin tabiri ile bekçilik yapar ama oyun bilgisi sifir vidmar varken bi oyun bilgisi daha sıfır diğer oyuncu nasıl olur bilemiyorum.
Ama savunması iyi geleni gideni de tokatlar
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2014, 01:29:27 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #1218 : 28 Ocak 2014, 16:27:36 »
Vernado yu ben italya da oynarken takip etmiştim ve fenerbasket de yazmıştım ( en nefret ettiğim yorum türünü kendim yaptim Özür dilerim :) )
Endernin tabiri ile bekçilik yapar ama oyun bilgisi sifir vidmar varken bi oyun bilgisi daha sıfır diğer oyuncu nasıl olur bilemiyorum.
Ama savunması iyi geleni gideni de tokatlar
bize zaten tokatçı lazım abi.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #1219 : 28 Ocak 2014, 23:23:25 »
Transfer yapılacaksa artık daha da fazla uzatılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu hafta Euroleague'de 5. hafta maçını oynayacağız. TOP 16'da devre sonuna 3 hafta kaldı. Oyuncu alınacaksa en kısa sürede alınıp, takımla antrenmanlara başlatılmalı. Uyum süreci bu şekilde daha çabuk atlatılıp maçlara hazır hale gelinebilir.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1220 : 28 Ocak 2014, 23:43:31 »
Transfer yapılacaksa artık daha da fazla uzatılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu hafta Euroleague'de 5. hafta maçını oynayacağız. TOP 16'da devre sonuna 3 hafta kaldı. Oyuncu alınacaksa en kısa sürede alınıp, takımla antrenmanlara başlatılmalı. Uyum süreci bu şekilde daha çabuk atlatılıp maçlara hazır hale gelinebilir.

Söylenene göre Obradovic mümkün olduğunca bu transferin geç açıklanmasını istiyormuş ki takımda oyuncuların etkilenmemesi için. Hatta bir oyuncuyla anlaşıldığı bu yüzden açıklanmadığı söyleniyor.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1221 : 29 Ocak 2014, 00:15:27 »
Bana oyuncuların etkilenmemesi için transfer açıklanmıyor söylemi pek mantıklı gelmiyor.
Sonuçta şube yöneticisi transfer yapacağız diye açıklama yaptığı ortamda oyuncular durumun gayet farkındadır.
Artı oyuncu transfer edilip bir haftada takıma alışıp ilk maçta şapkadan tavşan çıkartmasını beklemektense antrenmanlarda hocanın sistemini öğrenmesi ve takım arkadaşlarına alışması daha mantıklı olmaz mı?
...

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #1222 : 29 Ocak 2014, 00:32:37 »
Scotty Hopson'ın, Efes'ten ayrılacağı söyleniyor eğer öyleyse gelecek sene için mutlaka söz kesmek lazım bence Hopson'la, cidden özel bir hücum potansiyeline sahip Hopson ve Obra gibi bir koçun elinde savunmada da gayet iyi işler yapabilir.
SADECE FENERBAHÇE ...

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1223 : 29 Ocak 2014, 00:43:50 »
Kızılyıldız reddetmiş.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1224 : 29 Ocak 2014, 00:47:08 »
Varnado ile ilgili bilgiyi yarın sabah akdeniz semalarından net bilgi gelecek bende buraya yazarım bana gelen bilgiyi ( tabi halen menajerlik şirketi aynı ise diye not düştü değerli arkadaşım :) )

Varnado olursa Utkan ile bizim için değişik bir anı olacak :) 8)
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2014, 01:29:10 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1225 : 29 Ocak 2014, 01:25:18 »
Scotty Hopson'ın, Efes'ten ayrılacağı söyleniyor eğer öyleyse gelecek sene için mutlaka söz kesmek lazım bence Hopson'la, cidden özel bir hücum potansiyeline sahip Hopson ve Obra gibi bir koçun elinde savunmada da gayet iyi işler yapabilir.

hopson zaten gayet iyi savunmacı?
tamam kelepçe değil ama paspas da değil. :)

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #1226 : 29 Ocak 2014, 01:30:16 »
hopson zaten gayet iyi savunmacı?
tamam kelepçe değil ama paspas da değil. :)

çok iyi bir savunmacı olmak için her türlü silaha sahip ancak şuan tamamen iyi niyetle elinden geleni yapıyor. Obradovic gibi bir koçun elinde savunmacı olarak bile muhteşem bir silaha dönüşebilir bence.
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #1227 : 29 Ocak 2014, 10:44:50 »
Varnado ile ilgili bilgiyi yarın sabah akdeniz semalarından net bilgi gelecek bende buraya yazarım bana gelen bilgiyi ( tabi halen menajerlik şirketi aynı ise diye not düştü değerli arkadaşım :) )

Varnado olursa Utkan ile bizim için değişik bir anı olacak :) 8)

Hep diyorum, Cem Ağrak=paralel Fenerbahçe :)
Kuşandık sarı laciyi

Çevrimdışı vuralex10

• Üye
« Yanıtla #1228 : 29 Ocak 2014, 12:24:13 »
Pir pivot bir PG mi alınacak anlamadım, artık açıklasınlar çatlayacağız. Oyuncular zaten olacağını bildiği şeyin sonucundan neden etkilensinki? Bari o arada adam gelse de takıma uyum sürecini çabuk atlatsa.
"I'm not here to get the second place."

- Zeljko Obradovic

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #1229 : 29 Ocak 2014, 16:29:47 »
dün popovic bonner'a süre verdi baynes'i sadece howard'a faul yapmak için oyuna al bonner:14:41 sahada kalmış baynes:09:18 dakika sahada kalmış bnce popovic çoktan gözden çıkarmış baynes kaçırmamak lazım.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2014, 16:55:33 Gönderen: fb_balkay »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter