Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970568 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1905 : 07 Nisan 2014, 18:07:58 »
Abi Zoric atsan atılmaz, satsan satılmaz. Kol gibi kontratı var :)

Kleiza'nın +1'i varsa O gider. Duyduğum şeylere dayanarak söylüyorum. Tabii ki yanlış olabilir.

ben zaten at demiyorum kontrat olduğunu biliyorum o yüzden kenarda beklet ne bileyim
x ... bojan x bjelica Oğuz yaz yahu , ne bileyim kimi yazarsan yaz ama ilk 5 e bu sene için Zoriç'i yazma
ona ne güvenmiştim oysaki :(

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1906 : 07 Nisan 2014, 18:09:30 »
Yabancı sınırı 6 olarak kalacaksa boşuna büyük transfer yapmasak da olur bence.
Yine 7 kişilik rotasyonla başarılı olmaya çalışırız, olamayınca da Obradovic ayrılır seneye...

Ligde maç kadrosunda 6 yabancıya eyvallah.
Ama maksimum 6 yabancı transfer etme imkanı tanınırsa saçmalık.
Bıraksınlar isteyen istediği kadar yabancı alsın ama maç kadrosunda 6 tanesi bulunsun sadece.
Maksat Euroleague oynayanların işi görülsün...
Yoksa ligde 5 yabancıyı oynatabilmenin en ufak bir getirisini görmüyorum...
3+2 kuralı halen devam etsin, hatta devşirme statüsünü de kaldırsınlar ama 6+2 yabancı kuralı gelsin hiç değilse...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1907 : 07 Nisan 2014, 18:10:28 »
Yine 7 kişilik rotasyonla başarılı olmaya çalışırız, olamayınca da Obradovic ayrılır seneye...

Bıraksınlar isteyen istediği kadar yabancı alsın ama maç kadrosunda 6 tanesi bulunsun sadece.
3+2 kuralı halen devam etsin, hatta devşirme statüsünü de kaldırsınlar ama 6+2 yabancı kuralı gelsin hiç değilse...
6 lig için avrupa içinde 8 yabancı en ideali dediğin gibi .
hatta türklere sus payı vermek için ligde 4+1 bile olur ben ona bile razıyım

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #1908 : 07 Nisan 2014, 18:11:47 »

Euroleague - Lig dengesi de çok saçma bir hal alıyor abicim. Düzgün, ikisine de uyan bir kural lazım. Öyle doldur doldur, belli bir kısmını kullan, lige göre ayrı plan yap. Sıkıntılı işler.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2014, 18:16:21 Gönderen: Eto »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1909 : 07 Nisan 2014, 18:15:23 »
6 lig için avrupa içinde 8 yabancı en ideali dediğin gibi .
hatta türklere sus payı vermek için ligde 4+1 bile olur ben ona bile razıyım

Ben 3+2'ye de razıyım, devşirme statüsünün kaldırılmasına da razıyım.
Yeter ki 8 yabancı transfer edilebilsin...

Bu arada Zoric kalır, 6 yabancıya izin çıkarsa biteriz.
Bence en iyi ihtimalle sadece Euroleague oynayan 7. yabancı olur kalırsa...

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1910 : 07 Nisan 2014, 18:15:39 »
ben zaten at demiyorum kontrat olduğunu biliyorum o yüzden kenarda beklet ne bileyim
x ... bojan x bjelica Oğuz yaz yahu , ne bileyim kimi yazarsan yaz ama ilk 5 e bu sene için Zoriç'i yazma
ona ne güvenmiştim oysaki :(

Abi ilk beş için demedim. Haklısın yani ilk beşe adam alırlar ama daha büyük hayal kırıklığı Kleiza. Çok açık ve net..

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1911 : 07 Nisan 2014, 18:16:21 »
Euroleague - Lig dengesi de çok saçma bir hal alıyor abicim. Düzgün, ikisine de uyan bir kural lazım. Öyle doldur dolur, belli bir kısmını kullan. Lige göre ayrı plan yap. Sıkıntılı işler.

7 yabancıda sabitlemeye de eyvallah derim ama 6 çok az. Euroleague için yetmiyor.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1912 : 07 Nisan 2014, 18:17:16 »
7 yabancıda sabitlemeye de eyvallah derim ama 6 çok az. Euroleague için yetmiyor.

Sınırı da, konuşmayı da aklım hayalim almıyor ama en oluru 8 transfer, 7 oynayabilir olmalı.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1913 : 07 Nisan 2014, 18:19:07 »
7 Yabancı oynar 4+1 saha içi şekilde olsun
herkes için en ideali..
Eren 'e şöyle katılıyorum lig için farklı avrupa için farklı oyuncular vs bence doğru değil olmuyor ki obradoviç de bu işi sevmiyor
7 olsun temiz olsun ...

Emir & Birkan takas için destek verin Twitterda yıl sonu yaygara kopartayım :)

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #1914 : 07 Nisan 2014, 18:20:33 »
Yalnız ben koçun Kleizayı göndereceğini düşünmüyorum sadece üst düzey olarak Bjelica kalırsa sıkıntı yaşarız çok yük biner üstüne onunda zaten bu yıl ki performansa göre gönderecek olsak Zoriç hemen yollanmalı ama ben seneye Teo geleceği için Kleiza nın kalması taraftarıyım
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1915 : 07 Nisan 2014, 18:20:57 »
Sınırı da, konuşmayı da aklım hayalim almıyor ama en oluru 8 transfer, 7 oynayabilir olmalı.

3 tane Euroleague takımı var, Banvit Euroleague zorluyor, Beşiktaş iyi kötü 7-8 milyon dolar bütçe ayırıyor, Darüşşafaka altta geliyor, Telekom senelerdir yüksek bütçeler ayırıyor ama oyuncu bulamıyor falan dersek 7 tane yüksek bütçeli ve Avrupa hedefleyen takıma yetecek sayıda Türk oyuncu yok.

93-97 arası çok yetenekli gençler var, sayıları da epey fazla. Onların önünü açmak şart. Zira 10-15 tane üst düzey oyuncu çıkacak gibi duruyor bu yaş grubundan. Ama kulüpleri de biraz düşünüp olayı dengelemek lazım...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1916 : 07 Nisan 2014, 18:22:55 »
Yalnız ben koçun Kleizayı göndereceğini düşünmüyorum sadece üst düzey olarak Bjelica kalırsa sıkıntı yaşarız çok yük biner üstüne onunda zaten bu yıl ki performansa göre gönderecek olsak Zoriç hemen yollanmalı ama ben seneye Teo geleceği için Kleiza nın kalması taraftarıyım

Hoca Kleiza nın antremandaki vs hallerinden dolayı çok sıkıntı sanırım
aslında Teodosiç gelirse herşeye rağmen Zoriç i tutmak lazım , çapulcu ezik bir tipi var ama kendisine kızgın da olsam hücumda özellikleri olan bir herif :)

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #1917 : 07 Nisan 2014, 18:27:37 »
Hoca Kleiza nın antremandaki vs hallerinden dolayı çok sıkıntı sanırım
aslında Teodosiç gelirse herşeye rağmen Zoriç i tutmak lazım , çapulcu ezik bir tipi var ama kendisine kızgın da olsam hücumda özellikleri olan bir herif :)
Abi hücumda iş yapar belki ama savunmada çok eziliyor laboral maçını izlerken ilk kez maçı kapattım artık deli oldum resmen şamar oğlanına dönüyor maçın bazı anlarında bence oraya sağlam bir uzun şart oğlu şart yoksa seneyede saç baş yolarız Kleiza konusunda da dediklerini bilmiyordum ama madem öyle yollasınlar o kafada oyuncunun yeri olmamalı bizde kime giderse gitsin üzülmem şahsen büyük hayranı olsam da:)))
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1918 : 07 Nisan 2014, 18:28:44 »
Biz de bu yetenek fakiri Türk oyuncular olduktan sonra, daha çok konuşuruz yabancı kuralını. Liglerimize  yabancı oyuncu alınmasa bile zannetmiyorum bizim Türk oyuncuların kendilerini geliştireceklerini. 
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #1919 : 07 Nisan 2014, 18:29:01 »
Takıma bir tane atlet oyuncu lazım bence büyük bir atletizm sıkıntısı çekiyoruz.Konuşulan isimlerle de bu sıkıntı sürecek gibi duruyor