Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970234 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #2910 : 25 Nisan 2014, 00:15:02 »
Hiç ülke içindeki oyuncuları düşünmüyoruz..

Lee Holman bana göre şans verilse Avrupa'da önemli işler yapabilir ki Lasme'den daha iyi oyuncu..

Elonu desen iyi bir mentor koçla büyük bir atılım yapabilir..

Tofaş'taki Dentmon önümüzdeki büyük ihtimal Rusya'ya gidecek ve büyük atılım yapacak..

Telekom'daki Manny Harris desen keza kaç haftadır övüyoruz.

Olympiakos veya Madrid böyle hamleleri yapınca öve öve bitiremiyoruz ama..
Yıllardır elimizi kolumuzu bağladılar yabancı sınırlamasıyla bizim deneme yanılma lüksümüz yok ki camia olarak hiç ikinciliği kabul etmiyoruz real madrid liginden oyuncu deneyebir çünkü o lükse sahip ama yinede kendi liglerinden kaç tanr oyuncu transfer yapıyorlar bir elin parmaklarını geçmez oly ise biraz da mecburiyetten ucuz oyunculara yöneldi çünkü bütçe yok üç yıl öncesine kadar ne paralar verip kimleri aldılar az çok biliyoruz yani kısaca biz o işi yıllarca yapamadık yapamayız da koçumuz obradovıc olsa bile bak adam bu yıl kenana guvenip transfer yapmadı diye adamı astık kestik halbu ki belki bir yılımız heba oldu ama yıllarca o çocuk bizi sırtlayacak ama nerde bizde o sabır biz o kadar sabırsız bir toplumuz ki Obradovicin koçluğunı bile tartışıyoruz geçen bir yerde yazı okudum adam Obradoviç hep güçlü kadrolarla şampiyon oldu yoksa hayatta kupa alamazdı gibisinden şeyler yazmış sinirden kafayı yedim sanki diğer şampiyon olan takımlar amatör basketbolcularla kupayı kaldırmış ulan real madrid barcelona cska yıllarca oly maccabi kinder tymsistem tau keriz miydi o kadar bütçe harcadılar şampiyon olmak için velhasıl sizin dediğiniz o işi yapacak tek adam şuan başımızda umarım şuana kadar gösterilmeyen sabır ona gösterilir ama herkes senin benim gibi düşünmüyor günlük başarılar bu ülkede daha önemli istesekte istemesek de
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #2911 : 25 Nisan 2014, 00:17:09 »
Hiç ülke içindeki oyuncuları düşünmüyoruz..

Lee Holman bana göre şans verilse Avrupa'da önemli işler yapabilir ki Lasme'den daha iyi oyuncu..

Elonu desen iyi bir mentor koçla büyük bir atılım yapabilir..

Tofaş'taki Dentmon önümüzdeki büyük ihtimal Rusya'ya gidecek ve büyük atılım yapacak..

Telekom'daki Manny Harris desen keza kaç haftadır övüyoruz.

Olympiakos veya Madrid böyle hamleleri yapınca öve öve bitiremiyoruz ama..
Elonu ve Denmon bence olmayacak ama lee holmann,manny harris,justin carter'ı önümüzdeki yıl euroleague'de imrenerek izleyebiliriz.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2014, 00:20:03 Gönderen: ErdemFB »
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #2912 : 25 Nisan 2014, 09:17:42 »
Justin Carter üst seviyeleri kaldırabilecek bir adammış gibi gelmiyor gözüme. Az maçını izledik tabii ki belli olmaz ama hissettiğim algı o yönde.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #2913 : 25 Nisan 2014, 12:49:06 »
Eren söylediğin konu çok önemli. Biz bunu anlatamıyoruz. TBLde bir sezonu hakkıyla oynayan adam vasatın üstüdür, ve çoğu zaman çok daha uygun ücretlere alınabilir, göndersen de canın yanmaz. İlla kariyer, illa marka dedin mi işler bozuluyor. Tabii bunlar bizim kendimizi gördüğümüz anlamsız dev aynasının bir sonucu. Tonla para ver, gramla fayda al. Futbol'da da aynı baskette de.

Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2914 : 25 Nisan 2014, 15:25:46 »
Bu ikili arasinda tercih yapmak zorunda kalsaniz (Fenerbahce icin) hangisini secerdiniz ?  Dunton or Lasme ?

Lasmeyi severim de dünkü Dunston hayatının maçını oynadı kararsız kaldım ben

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2915 : 25 Nisan 2014, 15:26:59 »
O zaman cska ve şikayet olayı doğru olabilir belkide basketbolda bu tarz bi anlaşma yasaktır yoksa niye yırtalım ki

ön protokol değil de sözleşme yapmış olabilir bizimkiler

Çevrimdışı bora1907

• Üye
« Yanıtla #2916 : 25 Nisan 2014, 16:22:49 »
hava atışı twitter sitesindeki haberler göre Fenerbahce Ülker gelecek yılın kadrosunu şimdiden şekillendirmeye başladı Obradovic'in öncelikle bu yıl yakından takip ettiği bazı yerli isimler ile başta genel menajer Mirsad Türkcan olmak üzere bir çok yerlioyuncunun da menajeri olan Atilla Emrullah ile birlikte milli takım formasını da giymiş olan oyuncularla söz kesmeye başladı.

Obradovic'in önceliği pota altı sertliğine uygun bir uzun ve dış oyuncu savunmasın da takıma enerji katacak bir kısa oyuncu.Atilla Emrullah'ın başlıca İlkan Karaman,Furkan Aldemir ve Göksen Köksalın da menajerliğini yapması işleri enteresan bir duruma sokmakta. Geçen yıl yılan hikayesine dönen Milos Teodosic transferinde de ezeli rakipler Fenerbahce ve Galatasarayın bu yaz yarışacakları düşünülüyor. Her ne kadar sene içinde Mirsad Türkcanın ön protokol imzaladı haberleri gelse de Teodosic konusunda henüz resmi imza olmaması murat özyer teodosic onlara gelmiyeceğini bile bnc sadece oratlığı karıştırıp fiyat attırmak istiyor..

Hava atışı twitter sitesinde aldım haberleri ama bence ilk önce kesinlikle hemen teodosic konusunu çözmek lazım . 1 numara bulmak artık çok zor. Avrupa dan bir çok oyuncu NBA e gidecek
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2014, 16:27:24 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2917 : 25 Nisan 2014, 16:26:37 »
hava atışı twitter sitesindeki haberler göre Fenerbahce Ülker gelecek yılın kadrosunu şimdiden şekillendirmeye başladı Obradovic'in öncelikle bu yıl yakından takip ettiği bazı yerli isimler ile başta genel menajer Mirsad Türkcan olmak üzere bir çok yerlioyuncunun da menajeri olan Atilla Emrullah ile birlikte milli takım formasını da giymiş olan oyuncularla söz kesmeye başladı.Obradovic'in önceliği pota altı sertliğine uygun bir uzun ve dış oyuncu savunmasın da takıma enerji katacak bir kısa oyuncu.Atilla Emrullah'ın başlıca İlkan Karaman,Furkan Aldemir ve Göksen Köksalın da menajerliğini yapması işleri enteresan bir duruma sokmakta. Geçen yıl yılan hikayesine dönen Milos Teodosic transferinde de ezeli rakipler Fenerbahce ve Galatasarayın bu yaz yarışacakları düşünülüyor. Her ne kadar sene içinde Mirsad Türkcanın ön protokol imzaladı haberleri gelse de Teodosic konusunda henüz resmi imza olmaması murat özyer teodosic onlara gelmiyeceğini bile bnc sadece oratlığı karıştırıp fiyat attırmak istiyor.. Hava atışı twitter sitesinde aldım haberleri ama bence ilk önce kesinlikle hemen teodosic konusunu çözmek lazım . 1 numara bulmak artık çok zor. Avrupa dan bir çok oyuncu NBA e gidecek

sert bir giriş oldu :)
hoşgeldin..
büyük harfli kısımları ben editledim bilgin olsun

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2918 : 25 Nisan 2014, 16:27:00 »
Hava atışı  bizim iskenderin sitesi mi yoksa Aras 'ın sitesi mi tam hatırlayamadım

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #2919 : 25 Nisan 2014, 16:59:46 »
Geçen yıl yılan hikayesine dönen Milos Teodosic transferinde de ezeli rakipler Fenerbahce ve Galatasarayın bu yaz yarışacakları düşünülüyor. Her ne kadar sene içinde Mirsad Türkcanın ön protokol imzaladı haberleri gelse de Teodosic konusunda henüz resmi imza olmaması murat özyer teodosic onlara gelmiyeceğini bile bnc sadece oratlığı karıştırıp fiyat attırmak istiyor..

valla böyle ön protokol falan deyince Galatasaray'ın İlkan ile olan gizli sözleşmesi aklıma geldi :D Konu sözleşmeyse GS bu konularda çok kötü bence seçim Teodosic'e kalsa zaten GS'ye gitmez bizde Obradovic varken zaten Ergin Ataman'ın kalıp kalmayacağı da belli değil.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #2920 : 25 Nisan 2014, 17:12:30 »
http://www.basketfaul.com/makale/31618/kuluplerin-istegi-sahada-5-yabanciya-izin.html Basketfaul 6 yabancı saha içi sınırsız diyo.Devşirme konusuda tekrar görüşülecekmiş.6 yabancı kadroda +2 oyuncu ile daha sözleşme yapma hakkı falanda tanınırsa gayet makul bence.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2014, 17:13:04 Gönderen: ErdemFB »

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #2921 : 25 Nisan 2014, 17:17:14 »
toplam 6 yabancı mı? yoksa 8 oyuncudan kadroya 6 oyuncu mu girebilecek.
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #2922 : 25 Nisan 2014, 17:18:14 »
toplam 6 yabancı mı? yoksa 8 oyuncudan kadroya 6 oyuncu mu girebilecek.
6 yabancı +2 benim temennim

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #2923 : 25 Nisan 2014, 17:22:00 »
http://www.basketfaul.com/makale/31618/kuluplerin-istegi-sahada-5-yabanciya-izin.html Basketfaul 6 yabancı saha içi sınırsız diyo.Devşirme konusuda tekrar görüşülecekmiş.6 yabancı kadroda +2 oyuncu ile daha sözleşme yapma hakkı falanda tanınırsa gayet makul bence.

Kadroda bulunabilecek yabancı sayısını anlıyorum fakat sözleşme yapılabilecek yabancı sınırlamasının bir manası yok bence.

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #2924 : 25 Nisan 2014, 17:23:24 »
Sadece 6 yabancı olursa ki Emir'de( devşirmeler) yabancı sayılacak sanırım görüşmelerden sonra bizim için hiç de iyi görünmüyor.. Umarım böyle olmaz. gönlümden geçen sahada 4+1 olsun devşirme olayı kalksın toplam 7 yabancı , Emir yolcu olsun..
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!