Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 5150867 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #2910 : 25 Nisan 2014, 15:26:59 »
O zaman cska ve şikayet olayı doğru olabilir belkide basketbolda bu tarz bi anlaşma yasaktır yoksa niye yırtalım ki

ön protokol değil de sözleşme yapmış olabilir bizimkiler

Çevrimdışı bora1907

• Üye
« Yanıtla #2911 : 25 Nisan 2014, 16:22:49 »
hava atışı twitter sitesindeki haberler göre Fenerbahce Ülker gelecek yılın kadrosunu şimdiden şekillendirmeye başladı Obradovic'in öncelikle bu yıl yakından takip ettiği bazı yerli isimler ile başta genel menajer Mirsad Türkcan olmak üzere bir çok yerlioyuncunun da menajeri olan Atilla Emrullah ile birlikte milli takım formasını da giymiş olan oyuncularla söz kesmeye başladı.

Obradovic'in önceliği pota altı sertliğine uygun bir uzun ve dış oyuncu savunmasın da takıma enerji katacak bir kısa oyuncu.Atilla Emrullah'ın başlıca İlkan Karaman,Furkan Aldemir ve Göksen Köksalın da menajerliğini yapması işleri enteresan bir duruma sokmakta. Geçen yıl yılan hikayesine dönen Milos Teodosic transferinde de ezeli rakipler Fenerbahce ve Galatasarayın bu yaz yarışacakları düşünülüyor. Her ne kadar sene içinde Mirsad Türkcanın ön protokol imzaladı haberleri gelse de Teodosic konusunda henüz resmi imza olmaması murat özyer teodosic onlara gelmiyeceğini bile bnc sadece oratlığı karıştırıp fiyat attırmak istiyor..

Hava atışı twitter sitesinde aldım haberleri ama bence ilk önce kesinlikle hemen teodosic konusunu çözmek lazım . 1 numara bulmak artık çok zor. Avrupa dan bir çok oyuncu NBA e gidecek
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2014, 16:27:24 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2912 : 25 Nisan 2014, 16:26:37 »
hava atışı twitter sitesindeki haberler göre Fenerbahce Ülker gelecek yılın kadrosunu şimdiden şekillendirmeye başladı Obradovic'in öncelikle bu yıl yakından takip ettiği bazı yerli isimler ile başta genel menajer Mirsad Türkcan olmak üzere bir çok yerlioyuncunun da menajeri olan Atilla Emrullah ile birlikte milli takım formasını da giymiş olan oyuncularla söz kesmeye başladı.Obradovic'in önceliği pota altı sertliğine uygun bir uzun ve dış oyuncu savunmasın da takıma enerji katacak bir kısa oyuncu.Atilla Emrullah'ın başlıca İlkan Karaman,Furkan Aldemir ve Göksen Köksalın da menajerliğini yapması işleri enteresan bir duruma sokmakta. Geçen yıl yılan hikayesine dönen Milos Teodosic transferinde de ezeli rakipler Fenerbahce ve Galatasarayın bu yaz yarışacakları düşünülüyor. Her ne kadar sene içinde Mirsad Türkcanın ön protokol imzaladı haberleri gelse de Teodosic konusunda henüz resmi imza olmaması murat özyer teodosic onlara gelmiyeceğini bile bnc sadece oratlığı karıştırıp fiyat attırmak istiyor.. Hava atışı twitter sitesinde aldım haberleri ama bence ilk önce kesinlikle hemen teodosic konusunu çözmek lazım . 1 numara bulmak artık çok zor. Avrupa dan bir çok oyuncu NBA e gidecek

sert bir giriş oldu :)
hoşgeldin..
büyük harfli kısımları ben editledim bilgin olsun

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2913 : 25 Nisan 2014, 16:27:00 »
Hava atışı  bizim iskenderin sitesi mi yoksa Aras 'ın sitesi mi tam hatırlayamadım

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #2914 : 25 Nisan 2014, 16:59:46 »
Geçen yıl yılan hikayesine dönen Milos Teodosic transferinde de ezeli rakipler Fenerbahce ve Galatasarayın bu yaz yarışacakları düşünülüyor. Her ne kadar sene içinde Mirsad Türkcanın ön protokol imzaladı haberleri gelse de Teodosic konusunda henüz resmi imza olmaması murat özyer teodosic onlara gelmiyeceğini bile bnc sadece oratlığı karıştırıp fiyat attırmak istiyor..

valla böyle ön protokol falan deyince Galatasaray'ın İlkan ile olan gizli sözleşmesi aklıma geldi :D Konu sözleşmeyse GS bu konularda çok kötü bence seçim Teodosic'e kalsa zaten GS'ye gitmez bizde Obradovic varken zaten Ergin Ataman'ın kalıp kalmayacağı da belli değil.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #2915 : 25 Nisan 2014, 17:12:30 »
http://www.basketfaul.com/makale/31618/kuluplerin-istegi-sahada-5-yabanciya-izin.html Basketfaul 6 yabancı saha içi sınırsız diyo.Devşirme konusuda tekrar görüşülecekmiş.6 yabancı kadroda +2 oyuncu ile daha sözleşme yapma hakkı falanda tanınırsa gayet makul bence.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2014, 17:13:04 Gönderen: ErdemFB »
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2916 : 25 Nisan 2014, 17:17:14 »
toplam 6 yabancı mı? yoksa 8 oyuncudan kadroya 6 oyuncu mu girebilecek.
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #2917 : 25 Nisan 2014, 17:18:14 »
toplam 6 yabancı mı? yoksa 8 oyuncudan kadroya 6 oyuncu mu girebilecek.
6 yabancı +2 benim temennim

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #2918 : 25 Nisan 2014, 17:22:00 »
http://www.basketfaul.com/makale/31618/kuluplerin-istegi-sahada-5-yabanciya-izin.html Basketfaul 6 yabancı saha içi sınırsız diyo.Devşirme konusuda tekrar görüşülecekmiş.6 yabancı kadroda +2 oyuncu ile daha sözleşme yapma hakkı falanda tanınırsa gayet makul bence.

Kadroda bulunabilecek yabancı sayısını anlıyorum fakat sözleşme yapılabilecek yabancı sınırlamasının bir manası yok bence.

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2919 : 25 Nisan 2014, 17:23:24 »
Sadece 6 yabancı olursa ki Emir'de( devşirmeler) yabancı sayılacak sanırım görüşmelerden sonra bizim için hiç de iyi görünmüyor.. Umarım böyle olmaz. gönlümden geçen sahada 4+1 olsun devşirme olayı kalksın toplam 7 yabancı , Emir yolcu olsun..
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2920 : 25 Nisan 2014, 17:23:37 »
bu açıklamadan anlıyorum ki Klüpler Devşirme oyuncu istemiyor ..öyle olursa Emir gider.
ayrıca saha içi serbestlik olayı çok güzel olur. en azından hocaların kafası rahat olsun
avrupa için başka sistem türkiye için başka bir sistem olmasın ,
ben yine de 6 kadro + 1 devşirme  ve saha için + 1 Türk oyuncu bulundurma zorunluluğu  bekliyorum

« Son Düzenleme: 25 Nisan 2014, 17:25:23 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #2921 : 25 Nisan 2014, 17:23:49 »
Hava atışı  bizim iskenderin sitesi mi yoksa Aras 'ın sitesi mi tam hatırlayamadım

Aras'ın sitesi Hava Atışı. İskender'in sitesi neresiymiş? :)

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #2922 : 25 Nisan 2014, 17:25:00 »
Kadroda bulunabilecek yabancı sayısını anlıyorum fakat sözleşme yapılabilecek yabancı sınırlamasının bir manası yok bence.
Kesinlikle.Bu arada bu sadece kulüplerin ortak kararıymış Fedarasyonla görüşeceklermiş ama tahminim Fedarasyon kabul edecektir

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2923 : 25 Nisan 2014, 17:25:46 »
Aras'ın sitesi Hava Atışı. İskender'in sitesi neresiymiş? :)
6ncı adam dı sanırım şimdi hatırladım

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #2924 : 25 Nisan 2014, 17:26:25 »
bu açıklamadan anlıyorum ki Klüpler Devşirme oyuncu istemiyor ..öyle olursa Emir gider.
ayrıca saha içi serbestlik olayı çok güzel olur. en azından hocaların kafası rahat olsun
avrupa için başka sistem türkiye için başka bir sistem olmasın ,
ben yine de 6 kadro + 1 devşirme  ve saha için + 1 Türk oyuncu bulundurma zorunluluğu  bekliyorum

Abi devşirme türk statüsünde oynamayacaksa direkt yabancı say gitsin zaten devşirmenin bir manası olmuyor ki :)