Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970484 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #3330 : 06 Mayıs 2014, 00:40:05 »
Aynen abi. Bu oyuncuları direksiyona oturtup başarı beklemek çok hayalci bir yaklaşım bence. Bizim Bo'yla olan ilişkimiz de dahil buna. Bo'yu ne kadar sevdiğimi bilirsin. Ama Avrupa'da lider oyuncu her anlamda lider olmalı.

bende seninle hem fikirim ben oyuncuları amerikalı avrupalı diye ayırmak istemiyorum tekrar ediyorum , iyi oyuncu kötü oyuncu vardır.
her avrupalı muazzam olacak diye bir kural olmadığı gibi her amerikalı da rahat laylay lom olmaz.
BAtiste ile Obradoviç sanırım 8 sene çalıştı ve Panatinaikos'un en önemli adamlarından birisi oldu
Messina Cska ile şampiyon olurken Langdon ve adını hatırlyamadığım diper amerikalı - Andersen çok önemli rollerdeydi.
Hatırlamazsın belki ama maccabi bir zamanlar Amerikalı 5 numaraları Hoffman ile ayrıca efsane guard/forvet ne dersen de işte Antony Parker ile avrupa şampiyonlukları kazandı.
Will Bynum ile Maccabi final 4 oynadı.
Siena da final 4 oynarken bir sürü ülkeden oyuncu vardı.Stonerook en önemli parçaydı
1999 yılında Zalgiris kupayı alırken direksiyında Tyus Edney vardı
2000 li yıllarda belki daha önce David Rİvers vardı..
Fransız Rigodue-

ırkalar konusunda neden bu kadar muhafazakarsın cidden anlamıyorum
dediğim gibi iyi oyuncu vardır kötü oyuncu vardır fark yaratan oyuncu vardır bence de öyle olmalı
oyuncunun ırkı - dini - yaşı olmaz olmamalı...

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3331 : 06 Mayıs 2014, 01:00:51 »
bende seninle hem fikirim ben oyuncuları amerikalı avrupalı diye ayırmak istemiyorum tekrar ediyorum , iyi oyuncu kötü oyuncu vardır.
her avrupalı muazzam olacak diye bir kural olmadığı gibi her amerikalı da rahat laylay lom olmaz.
BAtiste ile Obradoviç sanırım 8 sene çalıştı ve Panatinaikos'un en önemli adamlarından birisi oldu
Messina Cska ile şampiyon olurken Langdon ve adını hatırlyamadığım diper amerikalı - Andersen çok önemli rollerdeydi.
Hatırlamazsın belki ama maccabi bir zamanlar Amerikalı 5 numaraları Hoffman ile ayrıca efsane guard/forvet ne dersen de işte Antony Parker ile avrupa şampiyonlukları kazandı.
Siena da final 4 oynarken bir sürü ülkeden oyuncu vardı.Stonerook en önemli parçaydı
Fransız Rigodue-

dediğim gibi iyi oyuncu vardır kötü oyuncu vardır fark yaratan oyuncu vardır bence de öyle olmalı

Amerikalı oyuncuyla başarı gelmez sözü fazla acımasız olmuş. Ama bedeni burada aklı Amerika'da oyuncuyla başarı gelmez diyeyim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3332 : 06 Mayıs 2014, 01:07:20 »
Amerikalı oyuncuyla başarı gelmez sözü fazla acımasız olmuş. Ama bedeni burada aklı Amerika'da oyuncuyla başarı gelmez diyeyim.
bu konuda bence hepimiz mutabıkız. hatta Obradoviç'te memleket ayırmadan böyle düşünüyordur.
ben bakıyorum tamamen oyuncu değişikliklerinde oyuncu adına göre değil yapabileceklerine göre hareket ediyor.
Lig maçında 2 hafta önce Bo maça kötü başladı hemen Berk'i aldı oyunun ritmi değişri.
düşünsene BO çıkıyor Berk giriyor. bunu misal diye söylüyrum

haa dersin ki abi FArmar aklı NBa de bu heriften fayda gelmez ben seni anlarım
misal delaney için böyle bir şey denilmeyebilir - adamı tanımıyoruz da o yüzden-
ne demek istediğimi anlıyorsun sen
ben oyuncuları hatta insanları belli kalıplara sokmaktan/sokulmasından nefret ediyorum.
iyi insan vardır
iyi oyuncu vardır.

niye biliyormusun
bundan adam olmaz - bundan başarı gelmez gibi terimler kullanıldığı zaman diğer fikirli insanlar tahrik :) olmuş oluyor bu sefer sonu kaka olacak bir muhabbbet başlıyor sonra o muhabbetin sonu bir türlü gelmiyor
ayıkla pirincin taşını - cem abin editlemekten uykusu kalsın - :)

sanırım derdimi anlatabildim değil mi ?
;)
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 01:08:07 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #3333 : 06 Mayıs 2014, 01:13:42 »
Mahmut Uslu az önce amatör branşlarda bütçeyi yarıya düşüreceğiz dedi sonumuz hayrola
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3334 : 06 Mayıs 2014, 01:16:34 »
Yat uyu Cem abi yorulmuşsundur trafikten :)

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3335 : 06 Mayıs 2014, 01:17:34 »
Mahmut Uslu az önce amatör branşlarda bütçeyi yarıya düşüreceğiz dedi sonumuz hayrola

Erkek basketboldan bahsettiğini zannetmiyorum. Kadın basketbol ve erkek voleybol benim tahminim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3336 : 06 Mayıs 2014, 01:18:51 »
ERkek basketbol için zaten klüpten 1 kuruş bile çıkmıyor..
haa ülker'e derlerse bütçeden biraz futbola verin bak o zaman herşey olabilir

o zaman Obradoviç'te yaz sonrası ceketini alır gider.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3337 : 06 Mayıs 2014, 01:20:00 »
Yat uyu Cem abi yorulmuşsundur trafikten :)
çok yoruldum yusufum
bu aralar hayat beni çok yoruyor :(
yine de bugunümüze şükür edelim ...

birde Mahmut Uslu beni yoruyor. kendisinden AYdin Örs ün ayağını kaydırıp Tanjeviç'İ getirdiği gnden beri haz etmem bu aralar iyice deli oluyorum

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3338 : 06 Mayıs 2014, 01:20:04 »
ERkek basketbol için zaten klüpten 1 kuruş bile çıkmıyor..
haa ülker'e derlerse bütçeden biraz futbola verin bak o zaman herşey olabilir

o zaman Obradoviç'te yaz sonrası ceketini alır gider.
Abi benim bildiğim şubeler arası para aktarımı yapılamıyor

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #3339 : 06 Mayıs 2014, 01:22:59 »
Fransız Rigodue-

Jr Holden abi. O da Langdon da hem oyunu bilen hem de çok iyi savunma yapan, takım oyuncusu, Euroball'a uyum sağlamış Amerikalılardı. Belçika'da başlamıştı hatta kariyerine tıpkı Batiste gibi. Oyuncunun nerden geldiğinin önemi yok o yüzden. Hatta Lojeski de Belçika Ligi'nden çıkma. Nicholas hatta günümüzden örnekle Oleson da bu tarz adamlardan.

Delaney de bu tarz oyuncu işte hem iyi savunmacı, atlet, hem de takım oyunu içinde yaratıcılığını kullanabilen nadir Amerikalılardan. Teodosic lider olacak noktasında hemfikirsek onun yanına Langford gibi başka bir lider karakterli- hem de atıcıgillerden- 2 numara yerine combo gard hem de daha dengeleyici, savunma tarafı da oyunu bilme tarafı da önde olan Delaney'i tercih ederim ben. Tıpkı Diamantidis'in yanındaki Nicholas, Papaloukas'ın yanındaki Holden gibi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3340 : 06 Mayıs 2014, 01:23:47 »
Abi benim bildiğim şubeler arası para aktarımı yapılamıyor
ya Abdullah sen rahat ol para aktarılmak istensin , gerekiyorsa senin hesabına yatar çeker sonra futbola geri aktarılır.
niyetlensinler yeter ki !!!

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
« Yanıtla #3341 : 06 Mayıs 2014, 01:24:48 »
ya Abdullah sen rahat ol para aktarılmak istensin , gerekiyorsa senin hesabına yatar çeker sonra futbola geri aktarılır.
niyetlensinler yeter ki !!!
Abi Kleiza gitsin Bjelica-Berkay-İlkan rotasyonu yapalım al bütçe küçüldü :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3342 : 06 Mayıs 2014, 01:25:01 »
sambaras

jr holden..
çok yaşa...
isimler önemsiz dediğin gibi bir sürü örnek verilir

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #3343 : 06 Mayıs 2014, 01:25:52 »
Ülker hayatta öyle birşeyi kabul etmez eğer illada küçülelim derse sponsorluğuda bırakır Obra da bye bye der ve ayrılır ama bu taraftarda bir ömür bunu yapanları affetmez gerçi ben herkesın önemsiyeceğini sanmıyorum sonuçta sadece futbolla ilgilenen arkadaslarımız abılerimiz de var ama kendi adıma asla affetmem bunu yapanları en az futbol takımı kadar önemlidir bütün amatör branşlar benim için
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3344 : 06 Mayıs 2014, 01:30:12 »
o kadar yazdık yazdık yazdık bütçe küçülür geyiği olursa
 Teo'yu alırız önümüzdeki senelerde ''dosiç'' gelir.