Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970274 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #3345 : 06 Mayıs 2014, 01:31:17 »
Yahu bütçe yarı yarıya düşse bile 12-13 milyon euro bütçe olur

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #3346 : 06 Mayıs 2014, 01:33:01 »
o kadar yazdık yazdık yazdık bütçe küçülür geyiği olursa
 Teo'yu alırız önümüzdeki senelerde ''dosiç'' gelir.
Abi erkek basketbolda yapamazlar öyle birşey sıkma sen canını
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #3347 : 06 Mayıs 2014, 01:33:52 »
Ülker futbol takımlarına sponsor olmama kararı almıştı

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3348 : 06 Mayıs 2014, 01:34:40 »
Ülker futbol takımlarına sponsor olmama kararı almıştı

Orada olay farklı,saha kapatma vs olaylardan ötürü istediğimiz reklamı yapamadık vs

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3349 : 06 Mayıs 2014, 03:24:04 »
Aynen abi. Bu oyuncuları direksiyona oturtup başarı beklemek çok hayalci bir yaklaşım bence. Bizim Bo'yla olan ilişkimiz de dahil buna. Bo'yu ne kadar sevdiğimi bilirsin. Ama Avrupa'da lider oyuncu her anlamda lider olmalı.

Şayet teo olmadan farmar,delaney gibi oyuncuları direksiyona oturtmaktan bahsediyorsak da ben de aynı fikirdeyim. Teo-Bogdan iyi bir ikili bence. Teo'yu yedeklemesi açısından ise Farmara da varım delaney'e de sloukas'a da. yeter ki 1 ve 2 numaraya toplamda 3 kişi transfer edilsin.

Takımın bir yerlerine atletik mümkünse amerikalı arkadaş yerleştirmek istiyorum ama nereye yerleştirsem bilemiyorum. 3 numara olur inşallah.

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #3350 : 06 Mayıs 2014, 05:06:15 »
Farmar konusunda emin olamasamda Delaney'e direksiyonu emanet edip F4/Şampiyonluk beklemek hayalci bi yaklaşım görüşüne katılıyorum ama bunu desteklemek için Mantzaris'i tercih ederim görüşüne katılmıyorum. Mantzaris beraber oynadığı Spanoulis ve sonrasında giren Sloukas'ı tamamlayan rolde bi oyuncu. Farmar ve Delaney'e emanet edilmeyen takımın emanet edileceği bi oyuncu değil.

Bizim hiç düşünmeden Teodosic'i almamız lazım. Ya beraber batarız ya beraber zirveye çıkarız.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #3351 : 06 Mayıs 2014, 09:09:26 »
Ülker hayatta öyle birşeyi kabul etmez eğer illada küçülelim derse sponsorluğuda bırakır Obra da bye bye der ve ayrılır ama bu taraftarda bir ömür bunu yapanları affetmez gerçi ben herkesın önemsiyeceğini sanmıyorum sonuçta sadece futbolla ilgilenen arkadaslarımız abılerimiz de var ama kendi adıma asla affetmem bunu yapanları en az futbol takımı kadar önemlidir bütün amatör branşlar benim için

Bu taraftar Aydın Örs'e yapılanları unuttuysa herhangi bir şeyi de pek tabii unutabilir.

Fenerbahçe Ülker'in bütçe küçültme gibi bir durumu olamaz ayrıca. Kadın basketbolu kapatsınlar. Bütçe yarıya inmiş olur neredeyse, hem de çok hayırlı bir adım atmış oluruz.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 09:10:01 Gönderen: Eto »

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #3352 : 06 Mayıs 2014, 10:22:03 »
Bu taraftar Aydın Örs'e yapılanları unuttuysa herhangi bir şeyi de pek tabii unutabilir.

Fenerbahçe Ülker'in bütçe küçültme gibi bir durumu olamaz ayrıca. Kadın basketbolu kapatsınlar. Bütçe yarıya inmiş olur neredeyse, hem de çok hayırlı bir adım atmış oluruz.
Ben kendi şahsıma Mahmut Usluyu sevmem nedeni de Aydın Hocayı gönderip yerine Tanjeviçi getirmesidir bize o kadar emeği olan bir adamı kovdular resmen yetmedi Spahija döneminde de fatura Aydin Hocaya kesildi bize bir dünya emeği geçmiş yıllarca kaptanlığımızı yapmış benim gibi daha nicelerinin basketbolu sevmesini izlemesini sağlamış İbrahim Kutluay gibi bir efsaneye de aynısı yapılmadı mı adamın tek suçu Fenerbahçeyi çok sevmesi galiba diğer kulüplere bakıyorum efsane oyuncularının hepsi ya yönetimde ya staff da yada menajer ama bizim en büyük efsanemiz(bana göre tabiki) kulüpte hiçbir görev alamıyor ama bu kadar dışlanmasına rağmen o çok övündüğümüz çok sevdiğimiz avrupanın en iyi antrenörünün gelmesini sağlayan iki adamdan birisidir Mirsadla beraber ve o kadar da sağlam karakterli birisi ki isminin söylenmesini dahi istememiştir o yüzden belkide yıllardır her türlü imkan olmasına rağmen başarı bir türlü gelmiyorsa bence hep bu insanların ahını aldığımızdan dolayı oluyor bu şube çok değerli insanların canını yaktı gerçekten

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #3353 : 06 Mayıs 2014, 10:23:21 »
Ben kendi şahsıma Mahmut Usluyu sevmem nedeni de Aydın Hocayı gönderip yerine Tanjeviçi getirmesidir bize o kadar emeği olan bir adamı kovdular resmen yetmedi Spahija döneminde de fatura Aydin Hocaya kesildi bize bir dünya emeği geçmiş yıllarca kaptanlığımızı yapmış benim gibi daha nicelerinin basketbolu sevmesini izlemesini sağlamış İbrahim Kutluay gibi bir efsaneye de aynısı yapılmadı mı adamın tek suçu Fenerbahçeyi çok sevmesi galiba diğer kulüplere bakıyorum efsane oyuncularının hepsi ya yönetimde ya staff da yada menajer ama bizim en büyük efsanemiz(bana göre tabiki) kulüpte hiçbir görev alamıyor ama bu kadar dışlanmasına rağmen o çok övündüğümüz çok sevdiğimiz avrupanın en iyi antrenörünün gelmesini sağlayan iki adamdan birisidir Mirsadla beraber ve o kadar da sağlam karakterli birisi ki isminin söylenmesini dahi istememiştir o yüzden belkide yıllardır her türlü imkan olmasına rağmen başarı bir türlü gelmiyorsa bence hep bu insanların ahını aldığımızdan dolayı oluyor bu şube çok değerli insanların canını yaktı gerçekten

Abi sen unutmazsın, ben unutmam. En fazla böyle birkaç adam daha. Fazlası yok yani. Senin için söylemedim bunu zaten.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #3354 : 06 Mayıs 2014, 10:30:02 »
Abi sen unutmazsın, ben unutmam. En fazla böyle birkaç adam daha. Fazlası yok yani. Senin için söylemedim bunu zaten.
Yok biliyorum kardeşim benim için soylemediğini bende dün dedim zaten sadece futbolu seven abılerımız kardeşlerimiz var diye yani sana hak veriyorum zaten hep öyle güzel insanları üzdük diye ve onları üzenler hala o şubede diye bunlar başımıza geliyor demek istedim

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #3355 : 06 Mayıs 2014, 12:42:24 »
Childress'lı sezon da orada. Mantzaris'li sezon da.

Farmar da benim gözümde bir Mantzaris değil.

Tamam işte ben de onu diyorum, alalım sadayı F4e gidelim
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 12:44:14 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3356 : 06 Mayıs 2014, 12:46:24 »
Tamam işte ben de onu diyorum, alalım sadayı F4e gidelim

Yabancı kontenjanı olmasa isterim Sada'yı :)

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #3357 : 06 Mayıs 2014, 12:53:02 »
Bana sorarsanız, Sefolosha bu sene alınabilir.
Sakatlık sonrası durumu cidden kötü :)

Oklahoma kesinlikle kontrat vermeyecektir, verecek olanlar da ne kadar ücret verir belli olmaz
Rodriguez ve rudy gibi kandırılabilir.

Yazının basında da dediğim gibi su anki durumu facia. Ayaklar fena yavaslamıs.
Hee o zaman niye istiyorsun dersen, eski alıskanlık :D
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 12:53:40 Gönderen: Bukefalos »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3358 : 06 Mayıs 2014, 12:54:20 »
Bana sorarsanız, Sefolosha bu sene alınabilir.
Sakatlık sonrası durumu cidden kötü :)

Oklahoma kesinlikle kontrat vermeyecektir, verecek olanlar da ne kadar ücret verir belli olmaz
Rodriguez ve rudy gibi kandırılabilir.

Yazının basında da dediğim gibi su anki durumu facia. Ayaklar fena yavaslamıs.
Hee o zaman niye istiyorsun dersen, eski alıskanlık :D

ahaa ulan miraç madem o kadar kötü biz niye alalım :)

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #3359 : 06 Mayıs 2014, 12:58:08 »
ahaa ulan miraç madem o kadar kötü biz niye alalım :)

Toparlar herhalde abi.
Durmunun sakatlıkla da alakası olmayabilir bilemiyorum ama cidden kötü durumda.

kontrat vermez oklahoma.