Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970263 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #3945 : 11 Mayıs 2014, 23:52:45 »
Dusan Cantekin ikinci kez soruyorum iş yapmaz mı?
Banvit'te bile etkili olduğu maç sayısı kısıtlı. Boyuna rağmen ribauntlarda, savunmada etkili bi oyuncu değil. -

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3946 : 11 Mayıs 2014, 23:53:16 »
Ilkan Münih te tedavi oluyor su anda. Seneye hazır olacak

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #3947 : 12 Mayıs 2014, 00:06:26 »
Görmesek bilmesek Furkanı da Tim Duncan yapacaksınız ya neyse canınız sağolsun, iyi bir Semih 5 gömlek üstündür Furkandan. Yeter ki istesin kendisini oyuna versin pota altında özellikle savunmada ciddi bir tehdittir bence.

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #3948 : 12 Mayıs 2014, 00:23:18 »
6+6 olacaksa Langford'u ne yapıp edip alalım Furkan'a gerek olmaz. 6 yabancı+Langford. 7 kişilik çok iyi bi rotasyon. Kenan, Berk, Melih, İlkan, Oğuz, Metecan gibi oyuncularda rotasyonda iş görür gayet yeterli olur bence.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3949 : 12 Mayıs 2014, 00:36:32 »
Furkan çok iyi savunma yapar,iyi de ribaundcudur ama senede 1.5 milyon dolar verdiğimiz oyuncunun  hücumda da tehdit yaratması lazım,aslında Furkan'ı ben de çok isterim ama seneye yabancı sınırı değişecekse 1.5 milyon dolara Furkan yerine ondan daha kaliteli yabancılar bulabiliriz.En başta Dunston çok iyi bir tercih olur ki Olimpiakos'dan en fazla 700-800 bin dolar falan alıyordur bence.O olmazsa Milano'dan Samuels de süper olurdu.Bir de skorer bir pivot aldık mı pivot bölgesinde çok rahat olurduk,zaten başarılı olan her takımda bir tane skorer pivot bir tane de kalas gibi görünen ama pis işleri mükemmel yapan pivot oluyor.Skorer pivot olarak Krstic  iyi olur ama eğer oyun kurucu bölgesinde  Teodosic-Huertas-Farmar tarzı oyun kurucular olursa.Bo falan oyun kurucu oynayıp pivot olarak da Krstic oynayacak olursa Zoric'ten bile fazla hayal kırıklığı yaratır Krstic.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #3950 : 12 Mayıs 2014, 00:40:31 »
6+6 olacaksa Langford'u ne yapıp edip alalım Furkan'a gerek olmaz. 6 yabancı+Langford. 7 kişilik çok iyi bi rotasyon. Kenan, Berk, Melih, İlkan, Oğuz, Metecan gibi oyuncularda rotasyonda iş görür gayet yeterli olur bence.

7 kişinin bu sene yetmediğini gördük,minimum 7 yabancıyla başlamamız lazım devşirme kuralı kalkmazsa 8 kişilik rotasyon.Bu bile az aslında zaten Semih ve Hido'yu istememin tek nedeni rotasyonu 9-10 kişiye çıkarmak

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #3951 : 12 Mayıs 2014, 00:42:58 »
Milli takıma devşirilecek bir oyuncu %99,9 GS de olur. Ergin başa geçer geçmez devşirme bakıyoz diyorsa vardır bir numarası  :-X

Furkan için fazla takılmamak lazım. Motive olmuş bir Semih bize çok daha uygun olur.

2 dizinden ameliyatlı ilkan'ı seneye yokmuş gibi plan yapmak lazım. Mato'yu gördük bu sene.

Yabancı sayısı minumum 7 olmayacaksa Oğuz gibi pivot bırakılmaz çok net .

Farmar ,teo , huertas tek başlarına bizde iş göremeyebilirler. Her biri ayrı ayrı ???? var.

Calathes'in oluru yok mudur?

Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #3952 : 12 Mayıs 2014, 00:44:49 »
Görmesek bilmesek Furkanı da Tim Duncan yapacaksınız ya neyse canınız sağolsun, iyi bir Semih 5 gömlek üstündür Furkandan. Yeter ki istesin kendisini oyuna versin pota altında özellikle savunmada ciddi bir tehdittir bence.
Ben daha Semih'ın basketbolu isteyerek oynadığı hiç görmedim...

Semih'ın basketbol filan umrunda değil. Para kazansın yeter..

Biraz gururlu olan bir adam bu seneki Barca maçından sonra çıkarken her şeyini ortaya koyardı..

Bu arada hiç beğenmediniz Furkan, bu sene Euroleague'ın en iyi atılım yapan gençlerinden biridir.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #3953 : 12 Mayıs 2014, 00:45:41 »

Farmar ,teo , huertas tek başlarına bizde iş göremeyebilirler. Her biri ayrı ayrı ???? var.

valla calathes'in bence hiç oluru yok overrated olduğunu düşünüyorum.. Onun yerine sloukas'ı tercih ederim.
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #3954 : 12 Mayıs 2014, 00:46:44 »
Milli takıma devşirilecek bir oyuncu %99,9 GS de olur. Ergin başa geçer geçmez devşirme bakıyoz diyorsa vardır bir numarası  :-X

Furkan için fazla takılmamak lazım. Motive olmuş bir Semih bize çok daha uygun olur.

2 dizinden ameliyatlı ilkan'ı seneye yokmuş gibi plan yapmak lazım. Mato'yu gördük bu sene.

Yabancı sayısı minumum 7 olmayacaksa Oğuz gibi pivot bırakılmaz çok net .

Calathes tamamıyla ailevi sebeplerden gitti.. Önümüzdeki sezon 13 maç cezası var..

Ayrıca ben koçun Calathes'i isteyeceğini sanmıyorum.. Calathes yerine Sloukas'ı tercih ederim.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3955 : 12 Mayıs 2014, 00:47:57 »

Calathes daha ilk senesinde 15 dakika ortalamayla oynadı Nba'de,çok da iş yaptığı maçlar oldu,o yüzden pek mümkün değil gibi.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #3956 : 12 Mayıs 2014, 00:48:56 »
valla calathes'in bence hiç oluru yok overrated olduğunu düşünüyorum.. Onun yerine sloukas'ı tercih ederim.

Hocanın istemesi ve daha önce tanıdığı biri olduğu için calathes'i önerdim. Teo'yu da istemişti ama olmayacak gibi. Sloukas , dunston rol oyuncuları bojan emir filan varken çok söveriz bunlara :)

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #3957 : 12 Mayıs 2014, 00:51:18 »
Nasıl yahu seni başı o kadar uğraştık hoca da çok istiyor denilmemiş miydi ??? Kimi alacağız 1 numaraya gene bo ve emire kalırız bu gidişle  :-[

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #3958 : 12 Mayıs 2014, 00:52:16 »
Nasıl yahu seni başı o kadar uğraştık hoca da çok istiyor denilmemiş miydi ??? Kimi alacağız 1 numaraya gene bo ve emire kalırız bu gidişle  :-[
Jordan Farmar olacak büyük ihtimalle
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #3959 : 12 Mayıs 2014, 00:53:00 »
Hocanın istemesi ve daha önce tanıdığı biri olduğu için calathes'i önerdim. Teo'yu da istemişti ama olmayacak gibi. Sloukas , dunston rol oyuncuları bojan emir filan varken çok söveriz bunlara :)

Basketbol açısından bana sorarsan Sloukas, Calathes'den daha iyi oyuncu..

Calathes'ın şutu  çok sıkıntılı.. Bo'nun üstün yeteneklerine rağmen şutu olmamasına dayanamayan koç Calathes'e de dayanamaz.